Обособленное структурное подразделение «Винницкий торгово-экономический профессиональный колледж Киевского национального торгово-экономического университета»

Обособленное структурное подразделение «Винницкий торгово-экономический профессиональный колледж Киевского национального торгово-экономического университета»Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Навчалась в коледжі на заочному відділені. Повністю задоволена навчальним закладом і викладачами. Особлива подяка Керівнику заочного відділення.

,

Мені подобається. Рекомендую!

,

Хороший коледж.

,

Максимально ужасное учебное заведение, преподаватели относятся как будто ты им по-жизни что-то должен, корупция ужасная, пары проходят в общежитии, где зимой холодно и бегают тараканы, когда забираешь документы, чтобы уйти после второго курса в другое учебное заведение на базе полного среднего образование, то начинают колотить кашу, создаваю кучу проблем. Think about it ;)

,

поступала дитина в коледж жах корупція бояться хабарі брати але всі місця бюджетні продані були дітям без потрібного рівня знаннь,тимпаче не об'єктивно оцінювали про що свідчить вуз не заслуговує на повагу і рейтинг за яким вони женуться те що в них кожна аудиторія оснащена всім це нічогісенько не означае я б не рекомендувала подібний заклад не коректні не виховані не стримані викладачі не можуть дати атмосферу уюту тим самим бажання йти кожного дня туди

,

Наш ВТЕК дійсно найкращий! викладачі чудові! у кожного звісно різне оцінювання,але якщо мати бажання,то все знати будеш! в їдальні не дорого,але дуже смачно. На буфеті наша Олічка найкараща! умови в гуртожитку нормальні) зміне взуття то таке,воно повино бути,щоб було чисто) Рекомендую цей навчальний заклад!!!

,

Поступила після 9 класу на спеціальність "товарознавство та комерційна діяльність" і на разу не пожаліла. Дуже подобалось там вчитись. Я б з задоволенням провчилась там ще раз. Дуже хороші викладачі, які завжди раді допомогти, якщо є якісь проблеми. Навчатись легко. Ті дисципліни, які я вивчала, знаю ще досі, хоча закінчила коледж 2 роки назад. Дуже смачно і дешево в столовій. Організація заходів на вищому рівні. Ніхто не залишиться осторонь, в заходах всі приймають участь. Дуже рада, що закінчила саме цей коледж. Дуже сподобалось те, що урочиста частина випуску проходила в театрі ім. Садовського і коли тобі вручають диплом, таке відчуття, ніби тобі вручають оскар чи Нобелівську премію

,

Заклад з низькою оцінкою знань. Викладачі закладу з низьким рівнем знань.Особливо викладач інформатики який не вміє пояснити матеріал, а називає студентів тупими . Такий викладач сам тупий. Викладач бух. обліку путається в задачах і не вірно пояснює їх студентам.Директору коледжу потрібно звернути увагу на кваліфікацію своїх викладачів ,інакше в коледжі скоро не буде кому вчитись. Будуть з коледжу випускатись одні бездарі

,

Коледж найкращий)))) рекомендую усім вступати у нього!!!

,

колледж плохой сплошной вынос мозга не советую жалею что поступил особино убило когда заставили ходить з сменной обувю и учитиля режут по жосткому

,

Дійсно коледж чудовий, мабуть один з найкращих! Чудові, приємні та креативні викладачі,завжди було цікаво слухати на парах, (навіть коли зовсім цього не хотілося).....смачні страви та низькі ціни в їдальні), сучасні аудиторії, матеріально-технічне обладнання на вищому рівні, емоції переповнюють так як в коледжі були мої найкращі роки навчання, за що і вдячна кожному викладачеві окремо! Навчалась в коледжі з 2011-2014р.

,

Наш торговий самий кльовий!!!!

,

учусь в данном Колледже (именно с большой буквы) перед поступлением думал дорого будет.. дорогое материальное обеспечение и прочие, но поверьте, лучшего колледжа еще не видел. жалею лишь об одном- мог бы на красный вытянуть, если бы приложил больше усилий и не был ленив. Смысла пиарить вуз нет, никого не заставляю в нем учиться, но могу заверить, что как минемум лет 10 (думаю много не измениться за эти годы) лучшего колледжа не будет. 3й курс и ни одной взятки, стипендии регулярно платят, иногда задержки из за верхов власти киева есть, но все причинно обосновуют и всеровно выплачивают. Гуртожиток, 5+ вай-фай, тепло, весело и это за 160 грн в месяц то, в столвке. перекусить соком оладушками с джемом-3грн картошка, суп, корейка, хлеб салат- в раене 5грн. особо отмечу Наумчука и Тычук просто лучшие.Хотелось бы проучится в нем же на какуюто еще профессию, но увы.

,

Найкращий коледж!Навчалась з 2009-2011.Завжди дуже цікаво проходили пари.Викладачі просто найкращі!! В роботі пригодились знання саме з коледжу. Зараз навчаюсь в КНТЕУ,не менше задоволення.

,

Отличный техникум!!! Учили прекрасно,в жизни и на работе все пригодилось!!!! Выпуск 1996 года!

,

Клакний заклад. Дали тверді знання. Навчалася на технолога харчування. Працюю по спеціальності. Викладачі буи вимогливі. Гарні спогали залишились, знайшла багато друзів.

,

Кращий коледж

,

просто классний коледж!!!!


Оставить отзыв

Все колледжи в Виннице, а также вузы в Виннице, курсы в Виннице, репетиторы в Виннице, работа в Виннице