Калиновский технологический техникум
  • дневная, заочная
  • Статус государственный. II уровень аккредитации.

Специальности


Отзывы

63
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Чудові спогади ...найкращі роки навчання.Дякую всім викладачам.Приймаченко Анна Модестівна,Галина Броніславівна,Леся Василівна,Володимир Володимирович,всім всім велике спасибі Шкода,що немає в нас альбому. .Група К-91 відгукнись ..

,

закінчила цей навчальний заклад у 1981 р.Дуже вдячна нині покійній викладачці математики Катерині Гнатівні.. на жаль - вона померла молодою. Дякуючи тим знанням , які вона дала- я змогла поступити до ВПІ , отримати вищу технічну освіту. А через 30 років я отримала ще й гуманітарну вищу освіту, закінчила ДонНУ за спеціальністю"Право".

,

Найкраще вчать там, де ти вчишся сам. Я сіла за парту технікуму в 30 років, маючи непоганий досвід роботи. Але те що дають там-не проміняла б ні на що. Я дійсно отримала знання, за якими прийшла. Є свої недопрацювання в програмі. Мені особисто хотілося б більше конструювання (улюблений предмет), макетування, моделювання... По технології багато чого добавила б... Знання дають базові, а це головне. Хто хотів, той цікавився і знаходив. А ще було весело). Привіт від Д-41.

,

Усім привіт. Я цього року закінчила технікум (дизайнер) Перечитала коментарі і хочу сказати, не слухайте тих хто каже що там валять щоб не отримували стипендію, це не правда!!! Якщо ти не тормоз і хоч трохи вчишся то все буде гуд. Хтось писав що не беруть після нього на роботу - брехня!! Особисто мені ще за місяць до закінчення запропонували 4 хороших вакансій по направлення від технікуму! Якщо когось не беруть на роботу то мабуть справа в ньому і його вміння, а не в навчальному закладі. Ну а про викладачів я взагалі мовчу, вони найкращі, завжди йдуть на зустріч і дають прекрасні знання!!

,

Е-51 (2005-2009). КТТ дає своїм студентам великий багаж теорії і безцінну практику. Ніколи не шкодував, що вчився там. Викладачі - найкращі!


Оставить отзыв

Все колледжи в Калиновке, а также работа в Калиновке