Work.ua 16 лет! С днем рождения! Скрыть баннер

Калиновский технологический техникум


  • Калиновка · ул. Маяковского, 29, Винницкая обл.
  • (04333) 2-15-93
    (04333) 2-16-68
    (04333) 2-13-86
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. II уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

закінчила цей навчальний заклад у 1981 р.Дуже вдячна нині покійній викладачці математики Катерині Гнатівні.. на жаль - вона померла молодою. Дякуючи тим знанням , які вона дала- я змогла поступити до ВПІ , отримати вищу технічну освіту. А через 30 років я отримала ще й гуманітарну вищу освіту, закінчила ДонНУ за спеціальністю"Право".

,

Найкраще вчать там, де ти вчишся сам. Я сіла за парту технікуму в 30 років, маючи непоганий досвід роботи. Але те що дають там-не проміняла б ні на що. Я дійсно отримала знання, за якими прийшла. Є свої недопрацювання в програмі. Мені особисто хотілося б більше конструювання (улюблений предмет), макетування, моделювання... По технології багато чого добавила б... Знання дають базові, а це головне. Хто хотів, той цікавився і знаходив. А ще було весело). Привіт від Д-41.

,

Усім привіт. Я цього року закінчила технікум (дизайнер) Перечитала коментарі і хочу сказати, не слухайте тих хто каже що там валять щоб не отримували стипендію, це не правда!!! Якщо ти не тормоз і хоч трохи вчишся то все буде гуд. Хтось писав що не беруть після нього на роботу - брехня!! Особисто мені ще за місяць до закінчення запропонували 4 хороших вакансій по направлення від технікуму! Якщо когось не беруть на роботу то мабуть справа в ньому і його вміння, а не в навчальному закладі. Ну а про викладачів я взагалі мовчу, вони найкращі, завжди йдуть на зустріч і дають прекрасні знання!!

,

Е-51 (2005-2009). КТТ дає своїм студентам великий багаж теорії і безцінну практику. Ніколи не шкодував, що вчився там. Викладачі - найкращі!

,

прочитала коментарі про технікум.пройшло 23роки. а я згадую з вдячністю всіх викладачів.ми конструктора група к-31 це була еліта.уявіть які там вчились студенти. якщо був конкурс 7 чоловік на місце.наші малюнки у пікасо.моделювання у галини броніславівни дали нам шикарну професію.

,

Чудесные учителя, отличный техникум!

,

Ш-51 Технікум гарний і знання хто хоче той отримує;

,

Родители если вам дороги ваши дети не отправляйте их в этот ад!!!Зимой-холодно,летом-жарко.Некоторые учителя будут делать так,чтобы вы не получали стипендию+ужасные туалеты.

,

м-11 выпуск 1985 года, с теплотой вспоминаю всех, прекрасное время молодости !!!

,

20 лет прошло после выпуска! С теплом вспоминаю годы учёбы, преподавателей и одногруппников.

,

Привіт, механікам !!! Наука в технікумі дала роботу і подальше навчання. Людмило Мартинівно, дякую за знання і особистий приклад Людини.

,

Оксана Добровольська Привіт однокурсникам Ш-82 і М-82 (роки навчання 1978-1982). Дуже жалкую, що не зустрілася з вами в цьому році. Бажаю всім щастя і успіху.

,

ш-71 сумую за навчаням.Вчителі усі супер.правильно роблять що вимагають так багато вчити

,

Вчителям низький уклін, дуже шкодую, що не була на зустрічі випусників, одногрупникам Ш-82 ( роки навчання 1978-1982) добра, надії, достатку.

,

Е-41 Привіт Фидонюку Г.М. і всім викладачам від головного інженера ТОВ Комплекс Агромарс ТМ "Гаврилівські курчата" Фидонюка Сергія. Низький вам уклін за те що ви мене все таки навчили жити і вміти!!!

,

Випуск далекого 1993 года, Ш-02.По специальности проработала всего только год, но благодаря знаниям , которые дал мне техникум , закончила университет МВД,юридическое отделение.Сейчас работаю в отдном из отделений Пенсионного фонда Украины.После окончания учебы ничего не слышно о Павлюк Елене из Казатина. Лена,отзовись, как ты?

,

вчилась на конструкторському 83-86р група К-1 хороший заклад всім привіт!

,

Великий привіт групі Ш-02, 2004 року випуску та викладачам, а особливо- Острозькій Г.І., Ткачук Т.І., Михальчук Л.М., Дудар Н.Г., а ще Людмилі Іванівні, яка в нас вела виробничу практику.Ці люди знають свою справу та вміють зацікавити і навчити. Хотілось би побачити на сайті фотографії викладачів,технікума, території.

,

найкращий навчальний заклад для тих хто хоче мати знання і неповторне студентське життя

,

КТТ найкращий заклад...Велике спасибі кураторші Фєфєловій Тетяні Панфілівні. гр.Ш_82(Випуск 2012р.)

,

прекрасний заклад!!!! А педагогічний склад мабудь обновився на всі 100 відсотків, чи може залишились ще педагоги,які стояли у "истоков" створення технікуму. Де можна подивитись на фотографії???

,

заклад прекрасний!!! Хотілось би побачити викладачів, мабудь обновився склад значно???? Усьому педагогічному складу ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ЗА НАУКУ

,

Найкращий заклад!:-)

,

Найкращі побажання випускникам групи ш -82. Міцного здоров"я Вам ,благополуччя, оптимізму ,сімейного щастя. Подяка педагогам.

,

Наилучшие пожелания и поздравления выпускникам группы Ш -82 и М -82 Крепкого Вам здороья , благополучия, оптимизму, семейного счастья. Огромная благодарность преподавателям . Вы -самые любимые. Встреча состоиться 19 05 2012 г.

,

випуск 1980 рік. Хто хоче шукає можливості,а інші причини. Передаю вітання всім, хто памятає мене. Чудовий навчальний заклад. До цього часу згадую ті прекрасні, бузтурботі часи. Пройшли роки, все змінилось, нажаль, але ті знання, які ми отримали не зітруться в пам'яті. Я до цього часу не полишаю шиття, хоча в нашому місті вже давно не працює побуткомбінат, а залишились тільки маленькі розрізнені "види діяльності". Відрізнити + та - , 220 від 380, відремонтувати швейну машинку, утюг чи іншу побутову техніку - " помнят руки" і за це все велике спасибі педагогам.Тим, хто сіяв у нас добро. Зі спортом тут не задалось, а жаль. Сподіваюсь, що мій "рекорд" по ядру вже давно побитий. Низький уклін Вам від тих, в кого пам'ять жива про ті добрі часи. ! Ви нам їх подарували, подарували пам'ять на все життя!!!!СПАСИБІ ВАМ!!

,

Класний навчальний заклад, але після нього на роботу не бнруть!!!!

,

я там навчався, я там роби що хотів, найкращі роки мого життя.

,

Мені подобалось там навчатись.Гарні вчителі,гарний навчальний заклад,найкращі студенські роки.

,

По сучасним міркам технікум чудовий. Дуже приємно те, що тут немає відчуття непотрібності. Думаю, що серед тих, хто закінчив даний навчальний заклад, незнайдеш такого, хто б сказав, що жалкує про втрачені роки свого життя. Хто захоче - буде вчитись, а кому все по.. - піде в армію=)

,

Чудовий технікум,дуже класно тут вчитись)))Рекомендую сюди поступати,дуже гарні вчителі))))

,

Найкращий технікум,є що згадати найкращі студентські роки!Усім одногрупникам привіт,низький уклін за доброту та розуміння Ткачук Валентині Василівні.

,

Наш технікум суперовий:-) Вчителіи найкращі і наймудріші!!

,

Дякую класному керівникові Гончаренко Галині Василівні, Комарову Юрію Клавдіановичу і чудовому викладачеві Левандовській Людмилі Мартинівні. Низький Уклін !!!

,

технікум один з найкращих навчальних закладів України. BEST OF THE BEST!

,

учился на конструкторском 83-86г.г.прикольный городок.отличные преподаватели.классный техникум.всем привет!!!

,

Все кльово)навчають суперськи, тільки ми нічого не вчимо)))

,

К-12 випуск 2004 року. Є що згадати,найкращі студентські роки! Тетяні Панфіловні привіт!

,

як на мене чудовий заклад але з своїми недостатками:))

,

Кльовий заклад ,я його люблю

,

заклад просто супер!!!!!!!! не забуду ніколи...

,

тут я провела найкращі роки !!!!!! дякую викладачам за одержені знання...

,

Дуже дякую прекрасним викладачам !!! А Бурдизі Т.В.(такого непрофесіоналізму в роботі із людьми ви не зустрінете ніде) довгих років життя-тільки без студентів. Галині Василівні Гончаренко- низький уклін.Група М-22, випуск 2006 рік.

,

М-81 88-92уч.года технарь на то время не плохой был

,

М-11, закончил 85 году , руководитель Шкляренко Зинаида Федоровна, с уважением и теплотой ее вспоминаю, большое спасибо Вам!

,

Класний навчальний заклад, Дуже хороші вчителі, Велике прохання виженіть Бодрову Мілу Анатоліївну!!!!

,

Навчатись прикольно

,

начинала учиться на бухгалтера в этом техникуме....сегодня тружусь на крайнем севере в газпроме ведущим экономистом на нефтебазе, Спасибо преподавателям за мои знания!

,

Один з кращих вищих навчальних закладів України, в якому дають гарні знання та можна весело провести свій вільний час.

,

Прекрасний технікум, дуже хороші викладачі) Дуже шкода, що студентські роки так швидко пролетіли! Люблю свою групу!!!

,

Мне нравиться!!!!!!!!!!!!!!!

,

техникум супер.отличная база знаний. практически все выпускники чудесно устроились в жизни. только ленивые остались за бортом.

,

Было все здорово, всем преподавателям огромное спасибо Всех с праздником 40-летием

,

Офигенно учат,но нефига незнаем.Хабари берут Как голодные.

,

спасибо Вам за прикрасние годы учёби

,

Класные мастера по парикмахерству.Которые дествительно учат и помогают во всём.Спасибо им.

,

Технікум суперский

,

Хороший техникум,прекрасные педагоги.

,

Хороша база. Класні вчителі!

,

фуфло 3 компютерних зали в яких стоїть доподобні компи і то до яких не пускають.......одне радує тьолки дають бо пацанів мало!!!!

,

очень хорошая база знаний!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Класний заклад


Оставить отзыв

Все колледжи в Калиновке, а также работа в Калиновке