Тульчинский техникум ветеринарной медицины БНАУ


  • Тульчин · ул. Ленина, 54, Винницкая обл.
  • (04335) 2-15-51
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Я навчаюся в цьому коледжі на другому курсі. Просто кажучи, тут крім професійних якостей, ви зможете здобути ще й організаторські, мотиваційні, життєво необхідні здібності для подальшого дорослого життя. Педагоги та адміністрація завжди йде на зустріч. Круто)))

,

Я навчаюся в цьому коледжі на другому курсі. Просто кажучи, тут крім професійних якостей, ви зможете здобути ще й організаторські, мотиваційні, життєво необхідні здібності для подальшого дорослого життя. Педагоги та адміністрація завжди йде на зустріч. Круто)))

,

Коледж, який дає прекрасні знання,де педагоги не просто "відбувають" час, а стараються дати студентам гідні знання, вчать бути різносторонніми. Дуже довго вибирали коледж, і не пожалкували, що зупинилися саме на ньому. Донька з задоволенням навчається, отримує степендію, і завжди кажи, що її коледж найкращий. А все тому, що там навчають досвідчені педагоги, які також дуже пишаються своїм коледжом, ну, і звичайно, своїми студентами!!

,

Поступала и училась я бесплатно, получала стипендию. В первую очередь отмечу высочайший уровень преподавания - до сих пор с благодарностью вспоминаю многих своих преподавателей, их интересные лекции и добросовестность по отношению к работе. Они всегда находили способ и возможность вложить в наши головы знания, даже если ресурсы не позволяли. В полной мере я это все оценила значительно позже, когда нашла работу, поняла, что мой уровень образования превышает!!! Я, как бывшая студентка Тульчинского техникума ветеринарной медицины, ставлю ему очень высокую оценку и благодарю своих бывших преподавателей!

,

Усі великі відкриття починаються з маленького та невпевненого кроку, який ми робимо назустріч своїй мрії, не дивлячись на перепони. Тульчинський коледж ветеринарної медицини БНАУ став для мене стартом, він навчив мене та вказав вірний шлях; у його стінах я маю змогу виявити себе, я спілкуюся з людьми. Ще не знаю, що дасть мені коледж по його закінченню, але я впевнена, що у мене залишаться вірні друзі, багаж знать та неймовірна кількість приємних спогадів про студентське життя. Мені дуже подобається атмосфера, що сприяє навчанню та підтримки комунікації між студентами та викладачами, яка була створена директором коледжу. Тут я відчуваю себе особистістю і саме про цей коледж я можу сказати: він живе, а не існує!

,

Спасибо большое всем учителям за профессию и не только особенно уважают студенты Грибанову А.ШепетуС.Соловей В. и Олександра Леонидовича.Любим вас всех за то что вы настоящие и умеете подготовить к жизни.Долгих лет жизни всему коллективу учителей

,

Отличное учебное заведение,преподаватели-профи,отдельное спасибо куратору Грабенко С.В. удачи вам и долгих лет работы!

,

Може все що пишуть і є правда, але є й позитивні моменти. Наприклад, викладач філософії. Крім своєї філософії вона нічого не бачить, але дуже гарно пояснює урок, і готова до ночі сидіти безкоштовно з кожним студентом, аби знали її дисципліну.

,

Навчаюся на 2 курсі. Все подобається. Колишні одноклассники жаліють що не поступали сюди. Це далеко:не бурса. Знання грунтовні. Головне хотіти вчитися.

,

Бред сумаседшего. Администрация, учителя делают все возможное для учеников. Сколько я сам видел, как они сидели до 5-6 вечера, чтобы студенты сдали ЗНО –нормально, а не на «2» как в школе,они и стараются по профилю натаскать, делаю все возможное. Самые лучшие отзывы колективу.

,

Скажіть який термін заочного навчання на ветеринара після закінчуння училища та яка вартість?

,

Щиро вдячний всім,особливо викладачам випускних груп.Ваша людяність безмежна.Людина з великої букви Шепета С.В педагог від Бога,йдіть до неї в групу якщо буде куратором.Своїх дітей віддам в коледж вет.мед.Тульчина.

,

Дуже гарний навчальний заклад! Навчався із задоволенням. Згадую про навчальні роки - як про свято, про одногрупників - як про найрідніших людей. З великою подякою і шаною згадую про свого класного керівника Середюк Н.П., вона дала нам путівку в життя. Дуже гарна людина. Найкращий заклад для навчання !!

,

Гарний заклад,славна історія,приходьте навчатися-не пошкодуєте.Просіться в групу до ШепетиС.В.Вона грамотний викладач і порядна людина,вміє працювати з молоддю.

,

Прекрасный техникум, училась с большим удовольствием, после техникума поступила в Харьковский зооветеринарный институт. Спасибо преподавателям

,

1990-1994р. гр."Ж" . Хороші спогади. Привіт всім.)))))))

,

Закінчила технікум у 1998році.Залишились тільки найкращі спогади про навчання.Група 4-І,я вас всіх пам"ятаю,а також пам"ятаю всіх вчителів.Особливо велике спасибі директору Безсмертному Василю Марковичу та класному керівнику Куклі Валентині Василівні.Вони прекрасні як вчителі-наставники так і люди.Низький Вам уклін до землі!

,

Закінчила технікум 5 років назад.І повірте тут я добула більше знань чим в інституті).Дякую куратору Мамай Ніні Дмитрівни, хороший учитиль,не тільки по епізоотології,а і по житті)

,

прикольно

,

Закончила Тульчинский веттехникум в 1972 г. Ничего не забыла и всех помню. Прошу откликнуться, если кто-либо прочитает мое письмо. Всем привет и найлучшие пожалания.

,

Хочу поступить к вам в 2013 году, подскажите что надо сдавать на ветеренара ЗНО.- предметы.

,

Хочу поступить к вам в 2013, не подскажите что надо сдавать на ветеринарию? Сколько искала в и-нэте, никак найти немогу, заранее спасибо!

,

2006-2010р навчаня. Даний технікум дає дуже велику низку навиків, але тільки для тих хто хочи навчитись! Дякую викладачам, низький вам уклін: Грабенко С В, Фомик І Г, Брищук А А, Головінський К М, Мамай Н Д, Кислий А М. А такого викладача як Чорний треба гнати в шию з технікуму.!

,

Спасибо Фомыку И Г за наставление в жизнь

,

Закінчив в 1998р. до цього часу тільки хороші спогади, дякую всім.

,

2010-2014г сечяс учюсь в этом колгоспе,и могу предупредить,ребята кто хочет поступать с больших нормальных городов в этот колгосп,будьте готовы к тежолому начялу,но и продолжительность будет неочень простая,говорю по собственному опыту,очень люблю,уважаю таких учителей как Олянышин.Р.О также Мензул.В.О. также очень хороший челове Смагина.О.Г. её нынешняя група по моему личьному убежденею на неё даже говорят мама))также с первого впечетления может показатса обратное но Сметана,С.А. тоже очень хороший человек,также в этом техникуме есть прекрасный человек который работает психологом,в цэнтральном корпусе сразуже после того как вы подыметесь на второй этаж дверь прямо))этот человек всегда рад видеть гостей в своём кабенете)но есть и очень много людей нескажу плохих,потомучто уверен это нетак,а просто с тежолым характером,но всё это с временем стаёт на свои места и те люди какие когдато казались тежолыми стают такими как все)))Есть замечятельная секцыя Вольной Борьбы,тренеро Олянышин.Р.О.

,

Какой там идеальный???? Вы чо???? Дурдом!!))

,

Відмінний технікум, спасибі вчителям! за хороші знання,які допомогли не тільки мені, а іншим людям і тваринам, яким я спас життья.Випуск 2003 куратор Хавара В.І.

,

Норм.для села потягне!

,

Выпуск - 1991год. Отличное учебное заведение! Память о учёбе в техникуме останется навсегда! Помню всех преподавателей, всех одногруппников, однокурсников. В 2011 году - 20 лет окончания техникума. Есть большое желание увидеть всех!

,

Низький уклін директору, що очолював 40 років технікум Безсмертному Василю Марковичу!!! Ви справжня чуйна, добра, інтелігентна людина, викладач-професіонал, батько. Дуже жаль, що чужі амбіції змусили Вас віддаватися своїй справі на теренах іншого навчального закладу. При Вас такого, що робиться тепер в технікумі не було. Директор навчального закладу це не посада, а призвання. І воно у Вас є. Пам'ятаємо, поважаємо Вас. Довгих років Вам та міцного здоров'я. Ваші випускники.

,

Випуск 2010. Не дуже гарні спогади. Кажуть раніше було і цікаво.

,

Навчалась 2005-2009,Величезне дякую куратору кращому у всьому світі!!!Смагіна Ольга Євгенівна,та викладачам Фомик І.Г,Мамай Н.Д.

,

Відміний навчальний заклад !!! Навчався 1994-1998р. Спасибі найкращому класному керівникові, Смаіна Ольга Євгєнівна. Спасибі викладачу паразитологіі Фомику І.Г.

,

Навчалася я декілька років тому у цьому прекрасному навчальному закладі, і дякую всім викладачам, і бажаю Вам бути і надалі великою родиною якою Ви стали не лише для мене!!! Моркляк Михайло Іванович щиро дякуємо ВАМ ЗА ВАШУ ПІДТРИМКУ ТА ТУРБОТУ!!!

,

один із найкращих ветеренарних технікумів нашої країни!зрозумів після поступлєнія і навчання зоовет академії в харкові!спасба куратору Фомику І Г!

,

Закінчив технікум в 1999 р. Кращі роки життя!!! Висока якість освіти - звісно для тих хто хотів цю якість отримати. Дякуємо вчителям!

,

СПАСИБО УЧИТЕЛЯМ,ДРУЗЬЯМ ЗА ТО ЧТО ВЫ БЫЛИ ЕСТЬ И БУДИТЕ. Я ВАС ВСЕХ ПОМНЮ ИЛЮБЛЮ.

,

Закончила техникум в 1974году.После жестких требований преподавателей (у многих преподавателей были только две отметки 2 и 5), мне было легко учиться в Московской ветеринарной академии и впоследствии работать. Очень часто вспоминаю, какая была отличная школа в то время.

,

Відмінний технікум, спасибі вчителям!


Оставить отзыв

Все колледжи в Тульчине, а также работа в Тульчине