Тульчинський технікум ветеринарної медицини БНАУ
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

44
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

За роки навчання класний керівник ні разу не зробив батьківські збори! Ось зараз це серйозно???!!!!! В якому часі ми живемо? Ще є люди що вважають найефективнішим способом комунікації батьків і вчителів батьківські збори? Не знаю як в селах, а в місті особливого бажання йти на збори у батьків немає, бо як правило робочий день ненормований. Наш куратор всю важливу інформацію пише батькам в групу, туди ж кидає цікаві статті. Якщо є потреба, конкретно про дитину говоре персонально.І взагалі, батьківські збори доречні лише на початку навчального року як настановчі. Освітні послуги надають вчителі. Саме у них, у приватній бесіді, ви можете дізнатись про успіхи чи невдачі вашої дитини. Персонально і конфіденційно. Батьки, чиї діти опинилися в одному колективі з вашою дитиною, випадкові люди і ім нема шо слухати про вашу дитину. Формат співпраці з батьками вже давно змінився.

,

Доброго дня!Я студентка коледжу ветеринарної медицини БНАУ спеціальності "Облік і оподаткування".Моя знайома планує вступати на цю ж спеціальність в наш коледж.Прочитала відгук "Добро" і почала питати стосовно цього відгуку наскільки він є правдивим.Тому хочу написати так би мовити відповідь з погляду студента.Стосовно якості освіти я задоволена повністю,авжеж як у будь якому навчальному процесі є труднощі але завдяки вчительському складу та їх вмінню донести інформацію та знайти підхід до будь якого студента ці труднощі швидко вирішуються.Тому стосовно стипендії тут питання тільки до вашої дитини та її бажання вчитися, по всій країні стипендію дають по рейтингу.Що таке класний керівник?Ми навчаємось у коледжі, а не у школі,у нас є куратор що повідомляє нас на пряму і вирішує всі питання з нами. Отже йти в 10 клас чи в коледж це особистий вибір кожного,але з свого досвіду можу впевнено рекомендувати до вступу і особливо спеціальність як ви написали "Бугалтерію"

,

Мене обурило все, що написано в попередньому коментарі. Коледж нормальний. До речі ніколи не був училищем. Був технікумом. В коледжі доброзичливе ставлення до нас студентів у цей складний для всіх час повітряних тривог. Всі викладачі доброзичливо ставляться, можна розраховувати на підтримку, допомогу і розуміння. Я не можу оцінювати всі навчальні заклади, я пишу від себе. НМТ здала добре і готуюсь поступати дальше. Щодо студентського життя, то подивіться в соцсетях звіти про наше студентське життя.

,

Хочеться написати відгук про цей навчальний заклад,впевнена що багато батьків будуть згідні зі мною і можливо цей відгук допоможе іншим дітям з батьками!Почну з самого головного,що в цьому училищі вашим дітям не дадуть якісну освіту!Вашу дитину не будуть підтягувати щоб вона отримала стипендію,а навпаки їм це не вигідно! За роки навчання класний керівник ні разу не зробив батьківські збори! Ні разу! Ніразу не вийшла на зв’язок! Де таке є щоб було таке ставлення! Велика помилка відправляти своїх дітей в цей заклад вони там не отримають того студентського життя і тих ємоцій! « Бугалтерію» потрібно закрити! Ви калічити дітям життя! Мало дітей в групах і одиниці нормальних вчителів! І дуже завишена планка на стипендію,повинні бути усі 10! Вашим дітям там буде не цікаво! Якщо ви хочете віддати свою дитину після 9 класу в цей заклад щоб вона здобула студентський досвід і потім змогла поступити далі,то краще не робіть цього! Нехай йдуть в 11 класс! Ось ці коменти внизу це майже все Фейки!

,

Я навчаюся в цьому коледжі на другому курсі. Просто кажучи, тут крім професійних якостей, ви зможете здобути ще й організаторські, мотиваційні, життєво необхідні здібності для подальшого дорослого життя. Педагоги та адміністрація завжди йде на зустріч. Круто)))


Залишити відгук

Усі коледжі в Тульчині, а також робота в Тульчині