Хорольский агропромышленный колледж Полтавской государственной аграрной академиии


  • Хорол · ул. Ленина, 73, Полтавская обл., 37800
  • (05362) 32-1-22
    (05362) 33-5-51
  • дневная, заочная
  • Статус государственный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

З останнього коментаря можу сказати що станом на подвір'ї 2022 року . Стало тільки гірше для тих хто поступає задля знань : в час пандемії коранавірусу майжу всі школи та учбові заклади працювали , тільки цей коледж працював дистанційно (на сайт кидають , а там роби і не роби , а коли сесія чи диплом за місяць до канікул пиши ) , майже 3 роки , навіть коли додумалися зробити уроки онлайн - повний 'ігнор' . За гуртожиток плати 12 раз в рік у повному обсязі , навіть в час карантину плати нужди і спонсорські , літом приходь на практику поливать цвіти , доглядати квіти , просто смішно . Що стосуться знань , тільки висміюють другі заклади , а самі не краще інших

,

Постійна холодіна що в гуртожитку що в корпусі. Пошкодував міліон разів що обрав саме цей навчальний заклад. Бази почти не має,все порозтягували. Напряму грошей не просять, але то здайте на благодійний внесок то в студентську раду, без кінця піднімають плату за гуртожиток. Гуртожиток холодний вікна старі і багато в яких кімнатах у вікнах одне скло, одного разу прокинувся і намело снігу на підвіконня. Вічні погрози коменданта гуртожитка 1 про те що якщо не заплатиш за гуртожиток то виселять, при цьому її не хвилює що ти внсь час платиш справно і те що грошей поки що нема її не хвилює. Забирають 1-2 ключ від кімнати і доки студенти на парах можуть шастать по кімнатах. Викладачі себе ведуть ніби вони працюють у якомусь київському університеті і такі прям собі що страшно дивиться. Добратися до Хоролу і виїхати дуже важко, особливо хто живе в Полтавському напрямку.

,

Выпустился 2005 году , "обслуговування устаткування та систем газопостачання" доволен своим выбором учебного заведения. база нормальная , преподаватели супер! вообще только положительные воспоминания о проведенных здесь годах учебы!!!

,

общага 3 супер

,

Холодно, база не шикарна, але значно краще за інші технікуми, та й саму академію. Зате при бажанні від викладачів можна отримати всі необхідні для професії знання, і не тільки для професії. Дякую всім викладачам першого курсу, і звичайно своїм механікам! А платять придурки, мажори і прогульщики. Я сам все здавав на стипендію і з мене нічого ніхто не вимагав.

,

Сколько помню, холод в аудиториях зимой, всегда стоял арктический.

,

Нормальний коледж,я пройшла на безкоштовне,без ніяких грошей,А єслі хочеться стипендії то треба учитися,а не гуляти!!!Учитися- і ще раз учитися,і не треба тобі багато грошей на сесії!!!

,

Цього року буду сюди поступати,уже пройшла на державне,Гроші скрізь деруть єслі будеш учитися а не шлятися то все тут Супер!!!!

,

Меня возмущают комментарии по поводу денег,я проучила 3,6 года и ниразу никому не заплатила и копейки,при том что закончила учебу на красный диплом.Да везде есть подводные течения, любом обучающем заведении.Платит тот кто ничего не хочет делать и подрывать сое мягкое место с дивана.Да научная база не самая наилучшая,но при минимуме возможностей можно получить максимум знаний.

,

Повністю згоден з освітленням ситуації, яку висловила Ірина 27.06.2013. Немає значення який рейтинг у даного навчального закладу, та яке він місце посідає на сходинках змагань. На мій погляд технічні відділення, надають якісні і сучасні знання. Нажаль відділення економічного направлення - "болото". З великою вірогідністю можу стверджувати, що вища освіта викладачів здобута на заочних формах навчання.

,

бурса при исправительной колонии и то лутче

,

Те,кто выпускался до 2000 года,кое-чему научились.Сейчас материально-техническая база почти на нуле."Спасибо" нынешнему директору Гузыку!

,

Если, кто-то наивно полагает, что это некий оазис, то глубоко ошибается. Ничем не отличается от всех остальных коррупционных учебных заведениях. Ничего плохого не могу утверждать о механиках, электриках, организаторах, газовщиках. В остальном, хорошо отлаженный и высокодоходный конвейер, помимо основной оплаты за обучение. Талантливых и прекрасных преподавателей не так уж и много.

,

Електрикы рулят! приходьте до нас

,

технікум супер!!! відгукніться випускники 1975 р. Бойова група Горобця І.П.

,

техникум супер ищу кого нибудь из выпуска 1977

,

Дуже хороша база!!!Випуск 2008 м-42-Салогуб куратор!!!:)

,

Були минулого року на курсах, мені сподобалось! А Мірчук М, В. дійсно талановитий викладач. Та й сама база у вас на високому рівні.

,

Бондаренко А В самий кращий куратор*

,

Готов бабок побольше...А де зараз без "бабок"?!

,

супер . випуск 2002 року.

,

Супер

,

Не всё так прекрасно в Датском королевстве. Готов бабок по больше.

,

група Ф-31 2008 года выпуска-супер. Казьонова рулит

,

техникум супер!!! иван петрович крутько супер преподаватель!!! выпуск 1975 гр.45

,

Мірчук М.В найкращий викладач!Я задоволений,що мене навчають такі викладачі,як він.

,

Техникум супер!!!!!!!!!!!! Я не жалею, что поступил сюда))))))))

,

Нет слов!!! Просто супер!

,

супер

,

когда учился техникум был супер да и сейчас такой выпуск 1988


Оставить отзыв

Все колледжи в Хороле, а также работа в Хороле