Теплицкий профессиональный аграрный лицей


  • Теплик · ул. Воронцова, 1, Винницкая обл.
  • (04353) 2-11-64
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Закінчила навчатись у 2019 році, чудовий навчальний заклад для тих, хто хоче вчитись! Рекомендую!!!!!!

,

учусь там сейчас, очень холодно, столовая ужасная, но если взять в общем плюсы там есть, учителя хорошие всегда помогают , стипендии задерживают

,

Навчалася у 2005 році на кухаря .Можу сказати що умови для студентів жахливі - ми жили у кімнаті без отоплення і взимку грілися лише каміном ,про те чим годували нас у столові не дуже приємні спогади.Лише дуже хороші дівчата з якими я жила в кімнаті єдиний хороший момент Для своїх дітей ніколи б не обрала данний заклад

,

Чудовий ліцей. Хароші вчителі. Учні теж не погані, читала тут що старші курси ображають менших, за весь перший курс, ніхто навіть не зачіпив, стипендію навпаки допомагають отримати, а не відбирають. Особливо хочу відмітити Любов Володимирівну, найкращого класного керівника і вчителя

,

Випадково натрапивши на цей сайт, не міг не залишити й свого відгуку про цей заклад надання професійно технічної освіти. Я здобував там право називатися електромонтером) Так не все ідеальне, але взагальному робота ліцею організована добре. І тому хочу подякувати тому викладацькому колективу ліцею, який працював зі мною, та наштовхував мене на дорогу знань. Адже прийшовши до ліцею, здобути професійно технічну освіту за напрямом "електромонтер", я здобув себе, здобув бажання і уміння працювати та розвиватися. І на сьогоднішній день, я закінчую один з найкращих навчальних закладів України: Національний Університет "Одеська Юридична Академія", свого роду флагман в освітній діяльності юриспруденції України, готуюся стати суддею або ж адвокатом) І цьому я завдячую цьому ліцею. Тому всім хто навчається, або ж планує вступити на навчання, я скажу одне, що це надзвичайний навчальний заклад, який зробить з вас людей, головне - мати бажання навчатися)

,

Это не лицей, а тюряга! Уроды со старших курсов отбирают все у первокурсников! Куда смотрит руководство этого "заведения"!

,

Ну що я можу сказати як і в кожному навчальному закладі є свої переваги так і недоліки. Переваги в тому що колектив ліцею це високо-кваліфіковані люди база навчання потужна, вчишля не тільки по теорії а й практично, вчителі добрі що не знаєш допоможуь чого не вмієш навчать, і це дуже чудово а недоліки полягають в тому що наприклад система одтопления погана при чому свої обігрівачі використовувати забороняється через те що в ліцею є заборгованість на електроенергію (наприклад зарз температура на дворі мінусова а ботереї ледь теплі(22.01.2018)) харчова база на мою думку погана а кормлять добре лише тоді коли іде набор нових груп щоб непотікали (задобрюють 1-ий курс) на обідніх перервах в гуртожиток не пускають навіть коли дуже холодно. Моя оцінка 67 балів із 100 не можу рекомендувати алей що поганий сказати неможу (кому як).

,

Я закінчила ліцей у 2010 році,і мені дуже подобалось там навчатись 3 роки. Вчителі та майстри чудові та високо— кваліфіковані люди,які з розумінням відносяться до своїх учнів. А стосовно вагітності,я вважаю,що це проблема не викладачів,а самих студентів.

,

Гарний навчальний заклад. Рекомендую.

,

Ліцей найкращий, а ті хто говорить по другому просто не хотіли вчитись

,

Мені теж нравиться,і хотілобся вернутись.

,

А на рахунок того що працювати потрібно...ліцей і називається АГРАРНИЙ і не дуже там переробляєся......як на мене то ліцей найкращий)))))))сумую((((якби можна було зараз піти навчатись я б ще раз туди поступила і навчалась......я дуже сумую за ліцеєм))))))

,

Ліцей супер)))мені здається якщо хочеш вчитись,ти навчишся багато чого...а в ліцеї вчителі стараються і хочуть навчити всьому тільки треба мати бажання...гуртожиток нормальний жити можна...вихователі просто супер)))))навіщо писати казнащо раз ви там самі вчились не розумію))))))я там навчалась і мені все подобалось і майстри і вихователі і вчителі...їдальня звичайно не ресторан але їсти можна))))))))

,

я там навчався і скажу прямо три года тіки хароших спогадів учителі і майстри чудові

,

Училище хороше, вчителі найкращі. Сама закінчувала, тож знаю що кажу. Воно дає добрий старт у житті для тих хто хоче працювати.

,

Класлёвое училищя...........

,

заклад так собі вчити не треба пахати треба столова жахлива вчителі добрі

,

Заклад офигений,вчители класни,а майстри найкращи.Вчитися легко и умови нормальни.Не фиг писати гадости и поэорити наш лицей.Теплицький ПАЛ найкращий у виницький обл.!!!!!!

,

Супер...лiцей!!

,

В мене э до вас питаня- я бачу шо тут э багато ком. від учнів ліцею. То навіщо ви тут навчалися і навчаетесь якщо ви пишіте такі гадості?

,

Я зараз навчаюся в цьому "Гарварді", освіту отримати там легко, але треба мати бажання вчитися. Но своїми роботами вже за***ли. В ліцеї газу немає, тому опалюється дровами та вугіллям. Дерева на дрова ріже майстер В/Н, а носять і грузять самі учні, з вугіллям така ж історія.

,

дуже хороший заклад.Хто не вчився не зрозуміє

,

там дають дiйсно знання i навики якi потрiбннi у життi

,

очень хорошее заведение

,

ужасне пту хай бог милує там вчитися там забирають стіпуху і в холодні дні там пашуть як дурні

,

Бурса є бурса

,

ето не лицей!ето роддом!!!!!!!!!!!!!!

,

Учетилі просто клас, дуже розуміють дітей, завжди готові допомогти!!!!!!!

,

Цей ліцей найліпший. Учетилі просто клас, дуже розуміють дітей, завжди готові допомогти!!!!!!!! Я закінчила в 2009році, але зарас готова усе відати щоб вернутись назад у свою 5 групу!!!!!!!!! Ніколи не пожалієте яко підете сюда вчитись!!!!!!

,

Навчальний заклад просто супер!!!!!!!!!!!!!!!!!! Повірте мені я там 3 роки провчилась! Учетелі класні і розуміють дітей!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

навчальний заклад хороший!!!!!!!!!!!!! просто діти, які не хочуть вчитися псуюють репутацію нз)))))) є багато хороших людей

,

лицей на все 100!

,

Гальмо! Не вчать зовсім!!!

,

Люди хорошие,обучение тоже.Единственое что плохо,это условия в обшижитие,и столовая.А так нормально.

,

Навчальний заклад повнісю відповідає всім вимогам. Тим хто прагне отримати якісну середню спеціальну освіту, той тут її отримає. А тим, хто прийшов повбивати час та батьківські гроші, то спершу визначтесь чого ви хочете...

,

чудовий навчальний заклад

,

О да!!!! жахливий навчальний заклад!!! там за один навчальний рік народилося 60 дітей

,

хороший навчальний заклад!!!) весело, по-домашньому, але виховують, вчать! все залежить від самих учнів!

,

уважай там такі люди вчаться (для тих хто хоче пеступати, мін оцінка по всіх предметах 3 з 12, з ЗНО 124 бали, тому готуйтеся!!!)

,

Классный ПТУ-37

,

можна і краще


Оставить отзыв

Все колледжи в Теплике, а также работа в Теплике