Специальности
Оценка посетителей
(по 40 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

учусь там сейчас, очень холодно, столовая ужасная, но если взять в общем плюсы там есть, учителя хорошие всегда помогают , стипендии задерживают

,

Навчалася у 2005 році на кухаря .Можу сказати що умови для студентів жахливі - ми жили у кімнаті без отоплення і взимку грілися лише каміном ,про те чим годували нас у столові не дуже приємні спогади.Лише дуже хороші дівчата з якими я жила в кімнаті єдиний хороший момент Для своїх дітей ніколи б не обрала данний заклад

,

Чудовий ліцей. Хароші вчителі. Учні теж не погані, читала тут що старші курси ображають менших, за весь перший курс, ніхто навіть не зачіпив, стипендію навпаки допомагають отримати, а не відбирають. Особливо хочу відмітити Любов Володимирівну, найкращого класного керівника і вчителя

,

Випадково натрапивши на цей сайт, не міг не залишити й свого відгуку про цей заклад надання професійно технічної освіти. Я здобував там право називатися електромонтером)
Так не все ідеальне, але взагальному робота ліцею організована добре. І тому хочу подякувати тому викладацькому колективу ліцею, який працював зі мною, та наштовхував мене на дорогу знань. Адже прийшовши до ліцею, здобути професійно технічну освіту за напрямом "електромонтер", я здобув себе, здобув бажання і уміння працювати та розвиватися. І на сьогоднішній день, я закінчую один з найкращих навчальних закладів України: Національний Університет "Одеська Юридична Академія", свого роду флагман в освітній діяльності юриспруденції України, готуюся стати суддею або ж адвокатом) І цьому я завдячую цьому ліцею. Тому всім хто навчається, або ж планує вступити на навчання, я скажу одне, що це надзвичайний навчальний заклад, який зробить з вас людей, головне - мати бажання навчатися)

,

Это не лицей, а тюряга! Уроды со старших курсов отбирают все у первокурсников! Куда смотрит руководство этого "заведения"!

,

Ну що я можу сказати як і в кожному навчальному закладі є свої переваги так і недоліки. Переваги в тому що колектив ліцею це високо-кваліфіковані люди база навчання потужна, вчишля не тільки по теорії а й практично, вчителі добрі що не знаєш допоможуь чого не вмієш навчать, і це дуже чудово а недоліки полягають в тому що наприклад система одтопления погана при чому свої обігрівачі використовувати забороняється через те що в ліцею є заборгованість на електроенергію (наприклад зарз температура на дворі мінусова а ботереї ледь теплі(22.01.2018)) харчова база на мою думку погана а кормлять добре лише тоді коли іде набор нових груп щоб непотікали (задобрюють 1-ий курс) на обідніх перервах в гуртожиток не пускають навіть коли дуже холодно. Моя оцінка 67 балів із 100 не можу рекомендувати алей що поганий сказати неможу (кому як).

,

Я закінчила ліцей у 2010 році,і мені дуже подобалось там навчатись 3 роки. Вчителі та майстри чудові та високо— кваліфіковані люди,які з розумінням відносяться до своїх учнів. А стосовно вагітності,я вважаю,що це проблема не викладачів,а самих студентів.

,

Гарний навчальний заклад. Рекомендую.

,

Ліцей найкращий, а ті хто говорить по другому просто не хотіли вчитись

,

Мені теж нравиться,і хотілобся вернутись.

,

А на рахунок того що працювати потрібно...ліцей і називається АГРАРНИЙ і не дуже там переробляєся......як на мене то ліцей найкращий)))))))сумую((((якби можна було зараз піти навчатись я б ще раз туди поступила і навчалась......я дуже сумую за ліцеєм))))))

,

Ліцей супер)))мені здається якщо хочеш вчитись,ти навчишся багато чого...а в ліцеї вчителі стараються і хочуть навчити всьому тільки треба мати бажання...гуртожиток нормальний жити можна...вихователі просто супер)))))навіщо писати казнащо раз ви там самі вчились не розумію))))))я там навчалась і мені все подобалось і майстри і вихователі і вчителі...їдальня звичайно не ресторан але їсти можна))))))))

,

я там навчався і скажу прямо три года тіки хароших спогадів учителі і майстри чудові

,

Училище хороше, вчителі найкращі. Сама закінчувала, тож знаю що кажу. Воно дає добрий старт у житті для тих хто хоче працювати.

,

Класлёвое училищя...........

,

заклад так собі вчити не треба пахати треба столова жахлива вчителі добрі

,

Заклад офигений,вчители класни,а майстри найкращи.Вчитися легко и умови нормальни.Не фиг писати гадости и поэорити наш лицей.Теплицький ПАЛ найкращий у виницький обл.!!!!!!

,

Супер...лiцей!!

,

В мене э до вас питаня- я бачу шо тут э багато ком. від учнів ліцею. То навіщо ви тут навчалися і навчаетесь якщо ви пишіте такі гадості?

,

Я зараз навчаюся в цьому "Гарварді", освіту отримати там легко, але треба мати бажання вчитися. Но своїми роботами вже за***ли. В ліцеї газу немає, тому опалюється дровами та вугіллям. Дерева на дрова ріже майстер В/Н, а носять і грузять самі учні, з вугіллям така ж історія.

,

дуже хороший заклад.Хто не вчився не зрозуміє

,

там дають дiйсно знання i навики якi потрiбннi у життi

,

очень хорошее заведение

,

ужасне пту хай бог милує там вчитися там забирають стіпуху і в холодні дні там пашуть як дурні

,

Бурса є бурса

,

ето не лицей!ето роддом!!!!!!!!!!!!!!

,

Учетилі просто клас, дуже розуміють
дітей, завжди готові допомогти!!!!!!!

,

Цей ліцей найліпший. Учетилі просто клас, дуже розуміють дітей, завжди готові допомогти!!!!!!!! Я закінчила в 2009році, але зарас готова усе відати щоб вернутись назад у свою 5 групу!!!!!!!!! Ніколи не пожалієте яко підете сюда вчитись!!!!!!

,

Навчальний заклад просто супер!!!!!!!!!!!!!!!!!! Повірте мені я там 3 роки провчилась! Учетелі класні і розуміють дітей!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

навчальний заклад хороший!!!!!!!!!!!!!
просто діти, які не хочуть вчитися псуюють репутацію нз))))))

є багато хороших людей

,

лицей на все 100!

,

Гальмо! Не вчать зовсім!!!

,

Люди хорошие,обучение тоже.Единственое что плохо,это условия в обшижитие,и столовая.А так нормально.

,

Навчальний заклад повнісю відповідає всім вимогам. Тим хто прагне отримати якісну середню спеціальну освіту, той тут її отримає. А тим, хто прийшов повбивати час та батьківські гроші, то спершу визначтесь чого ви хочете...

,

чудовий навчальний заклад

,

О да!!!!
жахливий навчальний заклад!!!
там за один навчальний рік народилося 60 дітей

,

хороший навчальний заклад!!!) весело, по-домашньому, але виховують, вчать!
все залежить від самих учнів!

,

уважай там такі люди вчаться (для тих хто хоче пеступати, мін оцінка по всіх предметах 3 з 12, з ЗНО 124 бали, тому готуйтеся!!!)

,

Классный ПТУ-37

,

можна і краще

Партнеры сайта
Тернопольский профессиональный колледж с усиленной военной и физической подготовкой
Тернопольский профессиональный колледж с усиленной военной и физической подготовкой
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Теплике, а также колледжи и техникумы в Теплике, курсы в Теплике, репетиторы в Теплике, работа в Теплике

Обратная связь