Work.ua 16 лет! С днем рождения! Скрыть баннер

Киверцивский медицинский колледж


  • Киверцы · ул. Киевская, 4, Волынская обл.
  • (03365) 2-13-49
    (03365) 2-13-22
    (03365) 2-16-50
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Є хороші викладачі, є не дуже, з розкладом постійні проблеми. Практики дуже мало тількі конспекти і книжки. Але навчання тут супер більшість викладачів з розумінням ставляться які б труднощі не були. Топ 3 викладачів : Недільська Бевз Романішина

,

Є приниження від викладачів

,

Дуже багато несправедливості. Гроші платить, той хто не вчиться. Комендант виганяє з гуртожитку того, хто хоче лишитись хоть на ніч. (Я маю на увазі ситуації, як відправляли на дистанційне навчання, коли немає чим доїхати додому) за що тоді платяться такі гроші за прожиття?! База знань хороша, але далеко не всі викладачі вміють пояснювати свій предмет. На дистан. ще важче ніж очно, бо вимагають сидіти в ноутбуці, зранку до вечора (особливо викладач терапії), яка ніяких крім своїх предметів не сприймає. Туалети на вулиці. В коледжі дуже холодно, хоч і є своя котельня. В другому гуртожитку спимо буквально в верхньому одязі. Без вашого відома можуть відчити вашу кімнату, і обнюхати що і як. Дуже багато як і чудових, так і лицемірних викладачів.

,

В коледжі все так не справедливо вирішують не справедливо долю студентів викладачі та куратори міняють підрахунок рейтингу.

,

Для початку хочу подякувати коледжу за прекрасні 4 роки, за друзів ,яких я тут знайшла,за класного куратора-Світлану Миколаївну і за старосту Юлічка. Почнемо з 1 курсу-викладачі вимагають багато,але взяток не беруть,але якщо ти не знаєш математики ти-дно ! 2 курс-почалися медичні предмети,але взяток не брали 3курс- було дистанційне навчання(Василь Іванович Дутік the best) 4курс і тут почалося. викладач з'явившись на першу пару дала нам "прайс"-відпрацювання двійки-130 гривень,нб 130гривень,щоб не ставити нб,вона ставила 2,яку ти міг виправити тільки на 3.(прикривалася вона тим що це їде у фонд коледжу) , якщо ти получав у неї 2,то готуй кольорову бумагу,і буси для вокальної. Бегаль Лариса Володимирівна один із найкращих викладачів у коледжі,її пари я ще досі пам'ятаю. Лявсковська Наталя Романівна один із викладачів які вимагали і вчили студентів,вона ніколи не брала взятки,скільки б не було у тебе перездач,це приклад для деяких викладачів.

,

Коледж крутий в усіх значеннях цього слова, викладачі добрі,завжди ідуть на зустріч студенту і завжди підтримають і допоможуть. Топ-5 викладачів 1-Марищук Олена Розтиславівна 2-Корпан В.О 3-Дубас І.Р 4-Буйволенко С.С 5-Камінська Л.Л Всім раджу поступати, це будуть найкращі роки студенсько життя, а ще якщо житимете в гуртожитку це гарантовано. Головне вчити і все буде добре.

,

Коледж класний, але коли приходиш на роботу, то все зовсім інакше ніж нас навчали. Вчитися важко й інколи ці зусилля марні, бо дуже багато викладачів беруть взятки. Звісно ж якщо вчити, то можна своїм розумом здати, але не у всіх. Деякі викладачі не оцінюють реальні знання, а дивляться на оцінки студентів з інших предметів і так само поодубльовують на свій предмет. Є хороші викладачі, які вимагають знання, а не космос, такі як Марищук О.Р., Лясковська Н.Р., Вірук Н.Л., я їм вдячна за знання, які вони допомогли мені здобути. Щодо умов навчання, то кабінети гарні, є на чому вчитися, але туалети це жах. Прийшла на роботу і мені треба користуватися програмою, бо зараз все в електронному вигляді, а я сиджу і думаю "мм, куди ж мені дискету вставляти, яку мене так заставляла викладач вивчити". Багато знань, які тут дають вже 100 років нікому не потрібні

,

Коледж поганий, не кормлять, з туалету хлопців женуть. Мирощук Олена Русланівна сама краща вихователька

,

Коледж класний ? Погано що немає гуртожитку для хлопців, тому доводиться жити на консервному. Що можу сказати про викладачів Дуже люблю викладачку з Німецької Лілію Михайлівну Бо вона розумна Найолюбленішим предмо є педіатрія і хірургія люди які ведуть ці дисципліни викладачі від Бога До нових зустрічей✋✋✋

,

Деякі викладачі заявляють студентам, під час розмови по телефону, що їх «прослуховують»думаю весь абсурд цієї ситуації розумієте

,

Коледж нармальний найкраща викладачка Світлана Миколаївна вона дуже класна сама лучша що тут єє І Ольга Миколаївна вони самі найкращі

,

Студенти мерзнуть не лише в коледжі на парах, а щей в гуртожитку. Зігрітися неможливо. Часто хворіють. Адміністрація закриває на це очі. Навіть в зимою не завжди включають опалення. Туалети знаходяться на вулиці. Це в холод потрібно йти туди, а потім різні хвороби.

,

Дуже подобається хірургія і викладач Дутік В.І. А мій улюблений предмет це німецька мова і викладачка Лілія Михайлівна.

,

Дже люблю цей коледж, хоч і часто на перездачі ходжу. Але це банда винна. Миращук найкраща.

,

Коли вже деякі викладачі нажеруться тих грошей? Куди дивиться адміністрація? Чмирять, лізуть в особисте життя, хабарники. Не раджу нікому! База супер але корупція страшна, хочеш зіпсувати собі нерви то тобі в КМК!!!

,

Більшість студентів починає навчання після 9 класу, коли особистість сформована не повністю , допомагайте студентам знайти себе і хоч трохи дивіться в душу, а не «чмиріть». Створіть умови розвитку,тоді студенти гуляти по клубах не будуть, створіть для них альтернативу! Пам‘ятайте про те,що ви люди!

,

Найкращий коледж !! Маєвська Тетяна Григорівна ви Найкращий куратор ? 3 лікувальна 2019 рік

,

Не раз бачила адміністрацію в нетверезому стані на робочому місці.Туалет на дворі, про Отоплення можу промовчати, так як на парах сидиш в курточках і думаєш коли додому в тепло ...

,

Навчалася в цьому коледжі. Закінчила з відзнакою, але для того викинула багато грошей, бо викладачі казали, що просто так вивчити і здати матеріал неможна, а потім отримати червоний диплом ще й за це.

,

Навчаюсь у цьому коледжі і можу сказати що деякі вчителі надто занижують оцінкі, принижують. Для них важлива лише їх репутація, ніяк не успіхи учнів!

,

навчання у цьому коледжі дає можливість не тільки здобувати освіту, але і стати людиною, навчитись спілкуванню з людьми, бути частиною суспільства. Просторі світлі аудиторії, потужна матеріально-технічна база досвідчені та молоді прогресивні викладачі, практикуючі лікарі - найкращі умови для того, щоб навчатись медицині. Та ще й кураторська опіка допомагає легше вступити у доросле життя. Випускник 2018 р.

,

Адміністрація та деякі викладачі можуть випити під час навчального процесу. Умови жахливі .

,

Заклад дуже хороший, дають чудові вичерпні знання. До Дня працівника освіти виплата премій працівникам неодноразово відбувається вибірково, навідміну від інших закладів, де премію виплачують всім працівникам закладу. Лише через це оцінка "1"

,

Коледж і навчання в ньому було найкраще, викладачі хороші, завжди ставляться з розумінням, дуже сумую за цими роками, найкращі викладачі Марищук О. Р. , Лілія Анатоліївна, Маєвська Т.Г., Шип С. І.Писарчук Т.П., дійсно професіонали своєї справи і просто чудові та добрі люди, які виховують найкращі якості у студентів, дуже вдячна Вам.

,

Закінчила коледж минулого року, і хочу сказати що коледж хороший, знання дають, викладачі гарно пояснюють і навчають. Але після закінчення залишився не прємний осадок. Тут нема справедливості взагалі. Хтось вчиться і старається витягнути на ту стипендію, а хтось просто з нульовими знаннями займає перші місця в рейтингу. Все вирішують зв'язки і гроші. Да, не спорю, гроші ніхто не вимагає, особисто я ні за що не платила. Ще хочу сказати що є деякі викладачі які просто відкрито гноблять на парах. Але є дуже хороші викладачі, з якими пари пролітають дуже швидко. Г.Б. Луцик, Г.Б.Троцюк, С.М. Прохоренко - найкраще що було на 1 курсі, дуже хороші викладачі, дякую вам за все. Також дуже класні це Марищук О.Р, Кравчук Н.Ю, Лясковська Н.Р, Михалик А.М.

,

Коледж м'ягко сказати поганий, всі все роблять ради своєї вигоди. Одну людину сильно обманули, в атестаті в неї був доволі високий бал, але написали набагато нижчий через це вона не отримувала стипендію перший семестр . І після такого енсиденту пропало все бажання там навчатися, найближчим часом заберу документи(

,

Пролетіли 4 роки. Найкращі роки. Так, було важко. Але де тепер легко? По читала коментарі. Деякі обурюють. Поступала по знанням. Не платила ні за одну оцінку. Вчилась, в барах не просиджувала, пари не пропускала. А ніяких проблем. Дякую всім викладачам. Ми навчились не тільки медицині, але часто отримувати життєві поради. Більшість моїх однокласників такої думки. Дякую і всім рекомендую поступайте, не пошкодуєте.

,

Все ніби добре. Але на посвяті нам обіцяли "цікаве студентське життя", так от: це бреxня. Ніякої можливості ані для кар'єрного розвитку, ані для саморозвитку. Голова студентської ради є, але таке враження ніби самої студентської ради немає. Всіx викладачів обурює саме спосіб життя студентів, але якби в закладі відбувались xоча б якісь заxоди, то можливо такого не було б. Тому головна проблема: суxе, не цікаве, надсадне навчання!!! 3робіть умови для самореалізації.

,

Коледж досить не поганий. Рівень освіти прекрасний. Навчаюсь вже 3 рік і з легкістю можу сказати, що знаю багато. Викладачі дуже хороші, завжди можуть допомогти, у разі біди є до кого звертатись. З приводу хабарів, то їх беруть, але лише в тому випадку коли студент наполегливо просить. Ще жоден викладач не сказав, щоб йому заплатили. А те, що тут частина студентів кричить: "Вимагають хабарі! " - то, не позорте самі себе, ніхто і ніщо у вас не вимагає, що зробиш якщо ви такі "особливі", що навіть 5 сторінок вивчити не можете. Так, вчитись важко, але воно того варте. З негативної сторони можу сказати те, що немає де відпрацьовувати практичні навички. Фантоми звісно є і ніхто не забороняє з ними працювати, було б бажання, але фантом ніколи не зрівняється з реальною людиною. Ніби все знаєш і вмієш, а приходиш до пацієнта і 2 слова зв'язати не можеш. Ще тут дуже складна атмосфера. Я розумію, що багато смертей, але свят ще ніхто не відміняв.

,

Коледж не поганий але а певні нюанси, вчитися не можливо просить хабарі у цієї викладачки даже тарифи є якщо у тебе 2 то плати 50 грн. А якщо н то плати 100 чим більше нб ти дорожче виходить куди дивиться директор

,

В цьому році закінчила коледж, дуже рада що поступила саме сюди, викладачі хоть і суворі і вимагають знання, але завжди можуть ввійти в твоє положення. А ті хто пишуть що тут корупція то мабуть просто обмануті батьки, або студенти які хочуть гуляти а не вчитись.. Куцобіна Н. Є, Бегаль Л. В., Шип Н. О ви просто супер...

,

Перечитуючи коментарі, хочу вам сказати за хабарництво так: платить тойхто НЕ ВЧИТЬСЯ, батькам каже хабарництво і так далі...Взагалі тут викладачі класні, є такі, які душу вкладають...Я поступала без грошей, якщо ви платили при поступанні і знання вашої дитини нульові то звичайно що за навчання будете платити і казати яке хабарництво...В медичному треба дітей посилати вчити, а не просто диплом получити

,

А нас країна хабарників. А ви вчиться добре і не треба буде давати хабарі.хто вам прямо сказав - плати?. Щось прізвищ не бачу. А в загальному обливати брудом-це навіть непорядно. Хочеш вчитись-нема різниці де. Викладачі скрізь однакові. А не хочеш-іди працюй. Тебе силою сюди ніхто не тягнув.

,

Хабарникі

,

Коледж насправці не поганий є викладачі які вкладають душу у студентів та люблять свою роботу серед таких Писарук Т.П. Лясковська Н.Р викладачка чудова!! Якщо будеш вчитись платити не доведеться реально самому можна витягнути на стипендію і т .д. Але є викладачі які займають досить високі посади яких можна купити, знаю не один випадок що студент 0 але за гроші все вирішували...

,

Я є студентка 3 курсу,навчання супер,викладачі норм,платить той хто немає знань і не бажає вчитись.Поступала без грошей.

,

СПАСИБІ за те, що навчили! Обожнюю коледж!

,

Чудовий коледж) раджу поступати якщо дійсно хочеш стати спеціалістом в галузі медицини.) А взятки є скрізь і беруть їх від тих хто нічого не вчив круглорічно,а якщо ти учишся і стараєшся нічого з тебе вимагати не будуть крім знань. Перевірено досвідом! Дякую КМК за науку працюю за професією і не шкодую)

,

Я теж закінчую 4курс у цьому році. Коледж дав мені гарні знання. І про те що треба за щось платити щоб отримати диплом вперше чую. Я навпаки всім раджу поступати в Ківерці. Я поступила сама без грошей. Ніколи ні за що не платили.

,

Поступай-плати!!Вчись-плати. Щей на 4 курсі за все що їм хочеться плати,бо залякують що диплому не дадуть.

,

Задовбали вже!!!!!! Скільки можна дерти з студентів грошей?!! Зажерлись вже тими грошима ті викладачі! За все гроші деруть.За ВСЕ!!!! Гроші не здасиш бо їм треба ,то диплома не дадуть Нікому не раджу там навчатись Скільки вже можна це все терпіти!! Цей коледж і має рівень акридитації високий за рахунок того ШО ЗА ВСЕ ПЛАТИТЬСЯ!!!!!

,

КМК просто супер, закінчила минулого року, і дуже рада що вчилась саме в Ківерцях, знання дають на високому рівні, тому вчитись важкувато, але воно того варте...Передаю в вітання Писарук Т.П, Хоміку В.М., Климовець Л.А. 3 медсестринська випуск 2016

,

Коледж не поганий, знання можна отримати, якщо дійсно цього хочеш.Твій рівень навчання не застраховує від того, що будеш платити. Деякі взагалі здурілаи, бере гроші ні за що і не соромиться цього. Скоро братиме гроші за те що дихаємо повітрям з її аудиторії. Директор реально ходить по коледжу і вважає що всі мають вклонятись їй. Є дійсно чудові викладачі, які не лише дають знання, а й завжди зрозуміють і ставляться до студентів як до людей. Велике дякую Писарук Т.П, Луцик Г.Б, Климовець Л.А. Хомік В.М і Оліярник Я.Т це взагалі окрема тема. Просто дякую вам за те що ви викладали мене, без вас моє студентське життя було б нудне.

,

Все що написали про Куцобіну-брехня! Вона навпаки бореться за те щоб студенти не платили нікому ні за що.

,

Корупція в коледжі вже дістала. Особливо зав. лікувального відділення Куцобіна. Бере з дітей взятки розміром з мінімальну зарплату, але знань на такі суми не дає.На практичні заняття не ходить, веде себе зі студентами дуже зверхньо. В дітей зовсім зникає бажання вчитись в цьому закладі.Прошу нарешті відреагувати і привести все до порядку!!!!!!!!

,

Я навчалася в цьому коледжі і скажу не жалію ні про,що!Викладачі дуже хороші,вони дійсно турбуються про студентів,можливо і не всі але то одиниці.Якщо ви вступили сюди,щоб вчитися і будете вчитися то платити не будете!Рекомендую КМК!

,

Класний коледж. Рекомендую тільки тим хто хоче вчитись, бо там дійсно важко)))

,

коледж супер! дуже рада що поступила сюди) викладачі дуже хороші) особливо Луцик Галина Борисівна

,

Справді професійний заклад,є умови для гарного навчання.Рекомендую тим хто думає поступати.

,

Ківерцівський медичний коледж - найкращий по підготовці фахівців, всі працівники-випускники цього коледжу, за виключенням людей,що попали в коледж випадково, є суперськими людьми ( особистий досвід) Більшість є чуйними і справді справними медиками, адже саме в коледжі виховують особистості чудові люди-викладачі .Великий респект керівництву ---вони молодці., Також молодці всі викладачі і лаборанти. Коледж є зразком.

,

Учьбовий заклад супер,да є нюанси але це того варте! Викладачі дуже вимоглеві і там дуже важко вчитись.Найкращий викладач Миращук Олена Ростиславівна Привіт від 3 лікувальної випускників 2012 року))))

,

Викладачі там найкращі особіно куратор Ревко Інна Олексіївна і методист Луцик Галина Борисівна!!! І наш Директор просто супер вона справедлива а це найголовніше!!!

,

Нормальний коледж!Тільки побільше б таких викладачів як Наталія Євгенівна!А в директора просто багато праблем.

,

Дирекор - нарвана алкоголічка

,

дуже хочу поступити

,

Я закінчила цей коледж 2006 року. Все було супер,навчання,викладачі,дуже вдячна за знання.

,

мені все подобається тільки менше б платити

,

я збираюся туди поступати після 9 класу і надіюсь що там буде добре...........

,

повна фігня ........ненавиджу цей заклад .Бабло бабло і щє раз бабло.........пекло ....валять страшенно ...( Хто пише коментарі шо тут класно просто люди з хорошими зв*язками чи грошима.Викладачі прямо говорять звертатися до зв*язкі в, або платити гроші !!!!! Спеціалісти нюльові.....

,

було важко(((юрій анатолійович найкращий!!

,

Я тут вчився-85-89.Кому тут погано,то ви зажрались.

,

коледж просто клас.справжня казка яка э реальнiстю.поступайте сюди Василь Олексiйович чудова людина.

,

якість навчання - страшне кільеість навчання - незрозуміле.... перспективи - непреедбачувані але фахівці... -сподіваюсь супер.

,

неля григоривна супер

,

Морищук Олена Ростиславівна найкраща.Вітання зі Львова.Котовська

,

Коледж просто клас

,

цей заклад лудший тамє дуже багато інтересних людей придметів він просто супер алеміг бути лубше!!!

,

могло бути краще

,

коледж просто класний. Марищук Олена Ростиславівна НАЙКРАЩИю

,

Все добре

,

Умови класні

,

ЦПХ Руліт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Оставить отзыв

Все колледжи в Киверцах, а также работа в Киверцах