Ківерцівський медичний коледж
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

82
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчаюся в коледжі, за ці роки з викладачами ніяких конфліктів не було тільки з однією після чого хочеться просто втікти) Коледж в цілому хороший, викладачі привітні та розуміючі, але є випадки з боку викладачки яка просто життя не дає як в коледжі так і усім дівчатам в гуртожитку... Адміністрації потрібно звернути увагу на булінг цієї викладчки до студентів. Всі ж добре знають про кого це і всі мовчать!!! Найкращі викладачі Корпан В.О. Дубас І.Р. Бевз В.О. Камінська Л.Л. Буйваленко С.С. Луцик Г.Б. - одна з найперших викладачів, яка підготувала нас до 2 курс(до фармакології)😊❤️ Юхимчук Ю.В. Кислюк І впевнена, що в коледжі ще є багато викладачів які досконало знають свій предмет і справедливо, розуміючи ставляться до студентів)

,

В коледжі, зі слів, все нормально обладнано, аби було хотіння вчитись. Вступити не важко, не треба хабарів. Викладачі, здебільшого, привітні, справедливі й досвідчені, дають знання тим, хто хоче їх отримати. Але за кожним викладачем, насамперед, має стояти людина. а не булер. Не один студент був змушений залишити заклад, і на рахунку ще не один студент це планує зробити. Я впевнена, що про булінг по відношенню до студентів, з боку саме цієї викладачки, бачать і знають усі, і , навіть, адміністрація закладу. Але мовчать, чи, може, і не можуть спинити. Чекають ініціативи з боку батьків і студентів?

,

Навчваюсь в коледжі вже другий рік , зараз на 2 курсі лікувальна справа. Що скажу про коледж впринципі поки все добре , хороші викладачі , головне вчити . Дуже подобається Василь Олексійович викладач з Догляду привітний, та справедливий , водить в лікарню та все показує , також хороший викладач Ірина Романівна викладач анатомії та мікробіології , інколи багато вимагає але доволі крута жінка. Ще є викладач з економіки Буйволенко Світлана Сергієвна все круто пояснює і проводить круті семінари. коледж крутий головне вчити і знати свою мету в майбутньому житті. Дуже рада , що навчаюсь саме тут , і тепер розумію чому такі є коменти або відгуки що тут погано, це пишуть ті люди які не хотіли вчитись, можливо помиляюсь ,хоть і не так довго тут вчусь ,але знайте КМК це дуже круто !!!!!

,

Закінчила коледж декілька років тому, коли згадую про навчання на першу думку спадає що сам коледж доглянутий, кожен кабінет наповнений достатньо всіма необхідними матеріалами. Але кожного року збирали «дань»на килимки, ремонт і т.д. А прибиранням займались тільки студенти і самого коледжу і території. Туалет на дворі, хоча є і в приміщенні. Викладачі є різні, і досить специфічні. Деякі дозволяють собі надто недоречні жарти в бік студентів, часто навіть принизливі. Оцінки часто виставлялись за загальною успішністю. Ставлення до студентів часто предвзяте. Тобто якщо ти мав 3 з педіатрії, на 5 хірургії можеш не розраховувати. Є і хороші викладачі, які дають знання, по цей час пам’ятаю як розводити антибіотик і робити БЦЖ. Наявність батьківських зборів АБСУРД, батьки їдуть за 100 км почути 2 слова про дитину. Хабарі- мають місце, але ніхто не вимагає.

,

Коледж доволі гарненький, умови на вищому рівні, все що потрібно для навчання є. Кожна аудиторія обладнана мультимедійними дошками і проекторами. Викладачі дають знання, не всі але 80% ТОЧНО. Знання дають такі викладачі: Марищук Олена Ростиславівна гарний викладач, розумна,все що потрібно навчить і нічого лишнього. Недільська Наталя Олексіївна люблю її пари, ходжу з задоволенням якшо вивчу звісно . Бегаль Лариса Володимирівна терапія TOP, викладачка ніколи не хамить,завжди допоможе і пояснить ще раз. Романішина класна викладачка з почуттям гумору. І такі майже всі. Юрій Васильович найкращий викладач з фізкультури. Ще не закінчила коледж але знання вже маю, далі більше. Рекомендую цей коледж, тут ти проведеш свої найкращі роки. Спершу всім важко в коледжі, але ніде легко не буває. Хто каже що коледж поганий знань не дають, спочатку потрібно самому захотіти вчити і все буде добре.


Залишити відгук

Усі коледжі в Ківерцях, а також робота в Ківерцях