Луцкий педагогический колледж


  • Луцк · просп. Воли, 36, Волынская обл.
  • (03322) 4-47-21
    (03322) 4-81-50
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Коледж, для тих хто хоче знайти справжніх друзів та здобути хорошу базу знань. Хороші викладачі, які розуміють, підтримають та допоможуть у будь-яку хвилину. (Якщо вам це потрібно)

,

Для тих, хто хоче отримати знання, варто сюди поступати. Тут хороша матеріальна база, толкові викладачі за винятком деяких, яких давно пора відправити на пенсію, щоб не портили рейтинг закладу. Активне студентське життя, можливість реалізувати себе в музиці, навіть якщо ти навчаєшся на іншому відділенні. Мені пощастило і з викладачами, і з групою. Поступивши потім в університет, за конспектами, які писав в коледжі, здавав потім екзамени в універі. Ще раз повторюсь - для того, хто хоче отримати хорошу освіту, тут є така можливість.

,

В коледжі повний дурдом, студенти і викладачі масово хворіють,а ніхто нічого не робить.Таким безвідповідальним керівникам закладів-не місце в нашій державі!

,

І це по 12-ти бальній системі на хвилиночку!!!! Це просто несправедливість.

,

Вибачте але на мою думку один викладач необ'єктивно оцінює, студенти ночами не сплять пишуть її математику а вона ставить максимум 3-4

,

Люди добрі, по коледжу корона вірус ходить, да він там живе. Студенти хворіють масово, а вони держать відкритим бо 100% вакцинація. Хочуть щоб хтось помер від корона вірусу, чи що? Що за ставлення до студентів? В вас вже й викладачі хворіють.

,

В коледжі масово хворіють на коронавірус-а він досі працює в очному режимі.Стільки то можна терпіти?Безсовісне керівництво закладу,не думають про здоров'я студентів!

,

В коледжі не поважають думку студентів.Не думають про їхнє здоров'я.При тому,що все закрито,вони працюють.В групах виявлено не один випадок коронавірусу -їм однаково, навіть ніхто не закрив.Думаєм звертатись з заявою в міську раду!Бо так це покидати не варто, однозначно.

,

Моя донька закінчила цей коледж два роки тому. Жодного разу не платила за оцінки. Вчилась на відмінно. Навчатись дуже важко. Едине , що хабарництво при вступі. З балом 7 на державне ( всі 4 роки навчання одні трійки ) з балом 10 на платне.

,

Деякі вчителі перегибають палку, на роботу беруть пенсіонерів, які думають що вони тут пуп землі. Міняйтесь, на той час як інші вузи на дистанційному навчанні ЛПК працює. Натовп людей у коридорах - це гра "Вітаю у тебе ковід" Студент це самостійна особа і вона сама знає коли потрібно іти на навчання, а коли ні, це не школа. Сором одним словом..

,

Суперовий коледж, найкраща студентська рада, хоороші викладачі.

,

Я на 1 курсі, всі викладачі чудові, лише дуже знижує оцінки вчителька одна, в цілої групи самі лише 2 , 5 балів з 12 !!! 1

,

Луцький педагогічний коледж - найкращий коледж Волинської області та один із найпотужніших коледжів України. Він залишився в системі вищої освіти, а не перейшов у фахову передвищу, як більшість коледжів України.

,

пту якесь. одні селюхи учаться

,

Чудовий заклад. Усім раджу. Отримала червоний диплом в цьому році. Навчатися дуже класно, дають неймовірний багаж знань, життя насичене та цікаве. Найкращий викладач - Бахомент Світлана Павлівна.

,

Закінчила ЛПК цього року. Тут дають рівно стільки знань, скільки ви готові взяти. Викладачі гуманні, дуже добрі та мудрі. Директор - людина, яка завжди стоїть на боці студента. Вчитися цікаво, навчання насичене практикою. Якщо ви креативна, цілеспрямована та відповідальна людина, яка любить працювати з дітьми - вам сюди!)

,

Коледж дає прекрасну теоретичну та практичну підготовку по обраній спеціальності.Дуже хороша матеріальна база, охайні аудиторії, тепле приміщення. Після навчання в коледжі в інститутах вже нема що робити: це вже просто очікування диплому. Всі інститутські заліки та екзамени я здавала по конспектах з коледжу. Тут є все для студента, який хоче отримати не лише диплом, а й знання. Дуже рекомендую!

,

Навчальний заклад бест оф зе бест.Закінчив 20 років тому,тоді ще ЛПУ.Діти скажуть:"старий маразматик":)Проте в мене є беззаперечний аргумент на захист свого старого доброго училиська-тут не тільки навчають,але й виховують!Величезний привіт і щире дякую класному керівнику Дмитренко Наталі Степанівні.

,

дуже подобається

,

Заклад дуже крутезний! Мені порівнювати є з чим: закінчила ЛПК у 2012 році, продовжила навчання у Рівненському гуманітарний унівеситет, а закінчую Східноєвропейський університет. І що хочу сказати: знання і практика Луцького педколеджу знадобилася мені значно більше, ніж поверхова інформація у вищеназваних універах. До речі, працюю в школі по спеціальності, яку здобула саме в ЛПК - вчитель поч.класів+інформатика. І ще, за час навчання не побачила ні обідраних стін, ні падаючих стель, не помітила поганих і неосвічених викладачів й іншої неперевіреної інфи, яку викладають тут екс-студенти (яких викинули і які не хотіли вчитись) Можу з впевненістю сказати, що цей заклад - достойний конкурент університетам не тільки Волині, але й України)))

,

Дуже класний заклад. Хто мріє стати вчителем, поступайте в цей заклад, точно отримаєте потрібні знання)

,

заклад крутий !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Навчаюсь зараз на 4-му курсі поч. освіта, бакалавр і скажу все тут чудово, незнаю як в інших коледжах чи інститутах але тут студент понад усе. Все робиться на благо студентові. От державні здам і сміливо скажу Дякую тобі ЛПК.

,

Привіт усім я навчаюсь в цьому коледжі зараз на першому курсі , я лучанка. Не шкодую що поступила , можливо тут і справді багато дітей з сіл та різних закутків але вони мабуть чемніші за Лучан , стипендія хороша , ще ніразу не платила вчителям і не збираюсь , в гуртожитку одногрупники живуть дружньо, не скажу що можна халявити , а вчителі різні за характером бо усі людини різні але підхід і спільну мову завжди знайти можна !

,

Я маю диплом цього коледжу (вчитель музики та муз. керівник) та ВДУ ім. Лесі Українки. І можу сказати, що рівень знань, які я отримала в коледжі не прирівняти ло університетських. В університеті все приблизно, взагальному. А в коледжі все вивчається детально, підкріплюється практикою. Коледж дає знання та професійні вміння, а університет лише диплом про вищу освіту.

,

Я звичайно тут не училась. Але розумію що "кожна людина хвалить своє".

,

коледж найкращий.вчитись і весело і важко))знання дають дійсно хороші))

,

Заклад дає глибокі знання з предметів, вчитися весело, платити не потрібно ні за що...Поступайте, не пошкодуєте...

,

Один із кращих навчальних закладів. Тут дають хороші знання та високий рівень підготовки.

,

Діти, не гоніть на заклад. Я його закінчила в 1994 р.. Знання дали глибокі, уже в університеті ім.Лесі Українки не було що робити, так, чекала диплома про вищу освіту. Я з впевненістю можу сказати, що вчителі, які закінчили педколедж набагато кращі дають знання дітям, яких навчають, що не можу сказати про вищий навчальний заклад. Секрет простий - багато практики в школах і садках.

,

Коледж мені дав знання і зараз я маю роботу!

,

Класний заклад

,

Училище класне з класними викладачами. Навчалась 1989-1993 рр.. А все, що тут пишуть погане, пишуть ті, кого просто турнули звідти. Це такий захист.

,

сама там училась... вполне нормальный уровень, требовали достаточно строго... не знаю как сейчас, 10 лет уже прошло

,

ФІгня темна.Рівень знань нульовий.Сільський круг спілкування і взагалі краще відразу на двірника!Стан приміщення жахливий.Зброд там всякий

,

супер технікум. не пишіть дурниці про училище...

,

супер технікум. не пишіть дурниці про училище...

,

Фуфел!! Тупий технікум! Не раджу туди поступати, тому що там потолок падає.)

,

Круть)

,

Середнього рівня заклад.Провінційний


Оставить отзыв

Все колледжи в Луцке, а также вузы в Луцке, курсы в Луцке, репетиторы в Луцке, работа в Луцке