Ржищевский гуманитарный колледж


  • Ржищев · ул. Шевченко, 9, Киевская обл.
  • (04573) 2-14-66
    (04573) 2-11-84
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

РГК... Багато позитивних спогадів залишилося за ті чудові роки, які проходили в цьому закладі! Команді КВК "Мезальянс" вітання!!!! Людмила Степанівна Карпенко та Світлана Павлівна Чміленко, дякую! 41 та 42-Т випуск 2005 року, скучаю!!! Про заклад скажу одне, подаючи документи для вступу до РГК, ви ніколи не пожалкуєте про це, адже отримаєте не тільки знання на найвищому професійному рівні, а й сім"ю , чудові спогади довжиною у все Ваше життя!!! Дякую за увагу!

,

Світлана Іванівна Іваненко фореве!!! Дуже класний викладач і куратор, добра і чуйна людина, завжди допоможе і вислухає і дасть пораду.

,

Закінчив у 2005 році. Всі вчителі дуже приємні люди, завжди допомагали і йшли назустріч. Залишилось дуже багато позитивних спогадів. Особлива подяка Казіміренко Н. за терпіння та взаєморозуміння.

,

Я закінчила коледж у 2009 році,знання на належному,достойному рівні. Викладачі просто супер,завжди йдуть на зустріч в любій ситуації.Всім низький уклін і подяка за знання! Надія Володимирівна Казиміренко!!!!Люблю вас,в роки навчання були як мама) Сумую за вами) Дорогі студенти,не роздумуючи подавайте документи до вступу в РГК,безкоштовно такі знання ви ніде не отримаєте)

,

Вже минуло 20 років, як закінила навчальний заклад, але з теплотою в серці згадуються студентські роки та добрі, розумні, мудрі виклачі.

,

Я закінчила РГК 2008 році. Це найкращи роки мого життя. Викладачи просто супер дуже вдячна всім викладачам які в нас вкладали дуже багато сили щоб досягти успиху в навчанні а подальшому в роботі щоб ми могли передать знання дітям якіх ми навчаємо. Дуже вдячна викладачам Покотило.С.С Бусленко.С.І Карпенко.Л.С

,

РГК - це найкращі роки мого студенського життя! З посмішкою згадую творчі вечори, дискотеки, ярмарки, дні здоров'я, улюблених викладачів, а особливо дівчат з математичного) дякую за міцні знання, щирість, доброту, дружбу, за материнське ставлення улюбленого куратора Фалько Л. П. Творчої наснаги, життєвої енергії, терпіння і здоров'я Вам, дорогі викладачі! Пам'ятайте, що Ви - найкращі, і нам, випускникам, є ким пишатися!

,

Коледж чудовий,привітний,такий,як і має бути. Викладачі хороші,розумні,освічені. Дуже приємно навчатися тут,адже освіту дають найкращу. Безмежно рада,що навчалася тут:)

,

Я закінчила наш навчальний заклад у 1989 році. Як тоді, так і тепер я переконана, що наш коледж (педагогічне училище) -- найкращий навчальний заклад в Україні. Тут не тільки даються міцні й глибокі знання, але й цікаво проходить студентське дозвілля. Викладачі докладають максимум зусиль для нашої освіти, а, головне, вони люблять своїх студентів. РГК -- на все життя!

,

Справді , найкращий заклад в Україні - це РГК . З ним пов'язані найкращі студентські роки , яких не порівняти з університетом . Викладачі присвячують себе студентам , передають досвід , знання , вкладають душу у створенні особистості вчителя . Окрема подяка Іваненко С.І. , яка була нам справжнім другом та порадником . Дякуємо викладачам за проведення чудових виховних заходів , концертів та виступів . Ви у нас найкращі! Не дочекаємось зустрічі з вами...

,

Заклад просто супер! Ніякий університет не докаже!!!

,

Коледж просто супер. Знання даються на найвищому рівні. Викладачі - найкращі!!

,

Коледж супер) уже другий рік закінчую 4 курс) вчителі супер особенно Фалько.

,

Закінчила училище в 1990 році. Щира вдячність всім викладачам та Покотило Світлані Степанівні за знання і розуміння. Студентські роки - найкращі у житті. Одногрупницям великий привіт!

,

Коледж дав мені путівку в життя!!!

,

Я закінчила Ржищівське педагогічне училище в1990 році. Дуже вдячна всім викладачам, які дали мені цінні знання у роботі з дітьми. Часто згадую одногрупниць та Покотило С.С.

,

Я дуже радий що обрав Ржищівський гуманітарний коледж

,

Якщо ви бажаєте незабутнього та яскравого студентського життя, якщо ви хочете стати справжнім професіоналом своєї справи, отримати знання, тоді цей навчальний заклад для вас! Думаю в цьому переконалися всі випускники коледжу!

,

Світлана Павлівна Чміленко - найкращий куратор!!! Щире дякую всім викладачам за ті знання, які я отримала за роки навчання в РГК!!! Дійсно, коледж найкращий!!!!!!!!!!!!

,

Щирі і добрі педагоги, дякуємо Вам за вашу турботу, терпіння та взаєморозуміння! Також спасибі вахтерам гуртожитків 1,2 за вашу мужність і витривалість. 4 роки навчання і проживання в РГК пролетіли дуже швидко та дуже весело!!! А пам'ятати будемо все життя. Всього Вам найкращого!!!

,

РГК-один з кращих навчальний закладів!Викладачі-просто СУПЕР!!!!Всім велике спасибі за знання ,які Ви давали!Зараз дуже б хотілось повернути ті чудові студентські роки назад!

,

Що важливо - у нас найкращі в світі студенти! Це - таланти; це - енергія; це - бажання жити і творити. Дякую вам за те, що не даєте нам спокою і з вами ніколи думати про старість

,

Це найкращий коледж на Земли

,

Коледж - елітний заклад. Викладачі вкладають душу в свою роботу. Куратори - справжні друзі. Багато проводиться цікавих виховних заходів.

,

Найкращий в світі коледж!!!!

,

Супер!

,

РГК - це капец!

,

Найкращий підхід до навчання. Професіональні викладачі.

,

Закончила в 1991. ностальгия до сих пор!!!

,

я навчалась коли це ще був технікум,викладачі супер,знання сильні дають,особливо:покотило с.с.,

,

РГК це Англійський Оксфорд в Україні! Вдячна всім викладачам за терпіння і турботу,особливо Казіміренко Надії Володимирівні,яка завжди допомагала не лише в навчанні,а й в особистому житті!

,

Це просто суперовий коледж! Мені б хотілося повернутися знову...

,

Галина Миколаївна Чупис та Світлана Павлівна Чміленко - найкращі! дякую за все.

,

Дійсно найкращий у світі навчальний заклад!

,

Коледж просто супер!Кращого ви не знайдете.велика вдячність Чупис Галині Миколаївні.

,

Це найкращі викладачі, які працюють і дають ті знання наякі ми хочемо взяти. Дякуємо вам за турботу і підтримку.

,

супер.....

,

Дякую за все. Особливо Покотило О.С.

,

Доброго здоровья всему педагогическому коллективу и большое спасибо Чупасу Галине Николаевне,от Конодюк Лидии Г.

,

Дякую коледжу за найкращі роки свого студенського життя!

,

Це найкращий в світі коледж. Найкращі викладачі та студенти.

,

Ви просто супер!!!


Оставить отзыв

Все колледжи в Ржищеве