Ржищівський гуманітарний коледж
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

42
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

РГК... Багато позитивних спогадів залишилося за ті чудові роки, які проходили в цьому закладі! Команді КВК "Мезальянс" вітання!!!! Людмила Степанівна Карпенко та Світлана Павлівна Чміленко, дякую! 41 та 42-Т випуск 2005 року, скучаю!!! Про заклад скажу одне, подаючи документи для вступу до РГК, ви ніколи не пожалкуєте про це, адже отримаєте не тільки знання на найвищому професійному рівні, а й сім"ю , чудові спогади довжиною у все Ваше життя!!! Дякую за увагу!

,

Світлана Іванівна Іваненко фореве!!! Дуже класний викладач і куратор, добра і чуйна людина, завжди допоможе і вислухає і дасть пораду.

,

Закінчив у 2005 році. Всі вчителі дуже приємні люди, завжди допомагали і йшли назустріч. Залишилось дуже багато позитивних спогадів. Особлива подяка Казіміренко Н. за терпіння та взаєморозуміння.

,

Я закінчила коледж у 2009 році,знання на належному,достойному рівні. Викладачі просто супер,завжди йдуть на зустріч в любій ситуації.Всім низький уклін і подяка за знання! Надія Володимирівна Казиміренко!!!!Люблю вас,в роки навчання були як мама) Сумую за вами) Дорогі студенти,не роздумуючи подавайте документи до вступу в РГК,безкоштовно такі знання ви ніде не отримаєте)

,

Вже минуло 20 років, як закінила навчальний заклад, але з теплотою в серці згадуються студентські роки та добрі, розумні, мудрі виклачі.


Залишити відгук

Усі коледжі в Ржищеві