Гороховский колледж Львовского национального аграрного университета


  • Горохов · ул. Студенческая, 8, Волинськая обл.
  • (03379) 2-16-39
    (03379) 2-28-52
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Закінчую цього року коледж, нічого поганого не можу сказати. Хто хоче здобути знання і чомусь навчитись то навчиться, викладачі завжди допоможуть та підкажуть.

,

Я студентка Горохівського коледжу ЛНАУ, на мою думку це дуже хороший коледж який надає необхідні знання та навики, тут ви знайдете багато нових друзів. Викладачі ставляться з розумінням. Я щиро рекомендую навчатись у нашому коледжі!!!!!

,

Чудовий коледж!Вступайте не пожалієте!

,

Я студентка Горохівського коледжу ЛНАУ і я дуже рада, що поступила сюди, а саме на технологічне відділення. Багато нових друзів, хороші викладачі, які надають хороші знання.. Є великі перспективи в майбутньому.. Також запрошують на практику закордон.. Я РЕКОМЕНДУЮ САМЕ ЦЕЙ КОЛЕДЖ.!

,

Горохівський коледж це просто мрія. Після його закінчення я поступила у Київ в Національний університет біоресурсів і природокористування України, після чого закінчила бакалавра і закінчую магістра)) Цей коледж дає дуже гарні знання. Чого ж ті студенти, які влаштовуються на роботу нічого не знають??? Тому що вони самі не хочуть щось знати, не хочуть збагачуватися знанням. А коледж я рекомендую, підете не пошкодуєте))))))))))

,

По-моєму це чудовий коледж для здобуття необхідних знань, на сьогоднішній день я являюсь лише абітурієнтом, але у мене є безліч знайомих які закінчили ЛНАУ і ніразу не пошкодували про це!

,

випуск 2007року Це найкращий навчальний заклад, який тільки може бути! Після його закінчення я поступили на 3 курс політехнічного(Луцьк) без проблем. Викладачі б.о. в Луцьку були в шоці від того, які глибокі знання мають випускники з коледжу.

,

хочу сказати що зразу після коледжу я роботи і не шукав. вирішив відпочити від навчання. через рік влаштувався на роботу в луцький гіпермаркет будівельних матеріалів "Епіцентр К" пропрацював продавцем-консультантом 1 рік і 5 місяців. після чого отримав запрошення на роботу регіональним менеджером у Луцьку від американської компанії Redmont де працюю і до сьогодні.

,

всі пишуть, що отримують хороші знання. Так чому ж після навчання , коли влаштовуються на роботу, нічого не знають по 1с і так далі........... Не рекомендую.

,

Це справді гарний коледж, в ньому ви здобудете гарні знання, і потрібні навики. Тут дуже гарні викладачі, та хлопці, Ви знайдете багато друзів, можливо, і кохання. Вступайте в наш коледж, не пожалієте!

,

Горохівський коледж дає прекрасні знання для навчання у майбутньому.Поступайте і ви не пошкудуєте!!!!!

,

Коледж супер!!!!!!!!!!!! Викладачам респект і уважуха.

,

Класний коледж))))))) таких на Україні мало!!!!!!!!!

,

Суперово

,

мені подобається)))))))супер

,

Коледж класний !!!!

,

Найкращий в Україні!!!!!! Я люблю тебе КОЛЕДЖ!!!!!!!!!!!!!!!

,

Тут класні викладачі, дівчата просто сказка,то поступайте в наш коледж не пожалієте . . .

,

тут класно! і місто наше супер! тільки викладачі ...

,

Навчатись тут справді класно,і гарних хлопців багато.

,

Я тут навчаюсь і вам раджу, Тут Круто, а особливо гарні дівчата

,

найкращі знання дає Горохівський технікум


Оставить отзыв

Все колледжи в Горохове, а также репетиторы в Горохове, работа в Горохове