Специальности
Оценка посетителей
(по 22 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Закінчую цього року коледж, нічого поганого не можу сказати. Хто хоче здобути знання і чомусь навчитись то навчиться, викладачі завжди допоможуть та підкажуть.

,

Я студентка Горохівського коледжу ЛНАУ, на мою думку це дуже хороший коледж який надає необхідні знання та навики, тут ви знайдете багато нових друзів. Викладачі ставляться з розумінням. Я щиро рекомендую навчатись у нашому коледжі!!!!!

,

Чудовий коледж!Вступайте не пожалієте!

,

Я студентка Горохівського коледжу ЛНАУ і я дуже рада, що поступила сюди, а саме на технологічне відділення. Багато нових друзів, хороші викладачі, які надають хороші знання.. Є великі перспективи в майбутньому.. Також запрошують на практику закордон..
Я РЕКОМЕНДУЮ САМЕ ЦЕЙ КОЛЕДЖ.!

,

Горохівський коледж це просто мрія. Після його закінчення я поступила у Київ в Національний університет біоресурсів і природокористування України, після чого закінчила бакалавра і закінчую магістра)) Цей коледж дає дуже гарні знання. Чого ж ті студенти, які влаштовуються на роботу нічого не знають??? Тому що вони самі не хочуть щось знати, не хочуть збагачуватися знанням. А коледж я рекомендую, підете не пошкодуєте))))))))))

,

По-моєму це чудовий коледж для здобуття необхідних знань, на сьогоднішній день я являюсь лише абітурієнтом, але у мене є безліч знайомих які закінчили ЛНАУ і ніразу не пошкодували про це!

,

випуск 2007року
Це найкращий навчальний заклад, який тільки може бути!
Після його закінчення я поступили на 3 курс політехнічного(Луцьк) без проблем. Викладачі б.о. в Луцьку були в шоці від того, які глибокі знання мають випускники з коледжу.

,

хочу сказати що зразу після коледжу я роботи і не шукав. вирішив відпочити від навчання. через рік влаштувався на роботу в луцький гіпермаркет будівельних матеріалів "Епіцентр К" пропрацював продавцем-консультантом 1 рік і 5 місяців. після чого отримав запрошення на роботу регіональним менеджером у Луцьку від американської компанії Redmont де працюю і до сьогодні.

,

всі пишуть, що отримують хороші знання. Так чому ж після навчання , коли влаштовуються на роботу, нічого не знають по 1с і так далі........... Не рекомендую.

,

Це справді гарний коледж, в ньому ви здобудете гарні знання, і потрібні навики. Тут дуже гарні викладачі, та хлопці, Ви знайдете багато друзів, можливо, і кохання. Вступайте в наш коледж, не пожалієте!

,

Горохівський коледж дає прекрасні знання для навчання у майбутньому.Поступайте і ви не пошкудуєте!!!!!

,

Коледж супер!!!!!!!!!!!! Викладачам респект і уважуха.

,

Класний коледж))))))) таких на Україні мало!!!!!!!!!

,

Суперово

,

мені подобається)))))))супер

,

Коледж класний !!!!

,

Найкращий в Україні!!!!!! Я люблю тебе КОЛЕДЖ!!!!!!!!!!!!!!!

,

Тут класні викладачі, дівчата просто сказка,то поступайте в наш коледж не пожалієте . . .

,

тут класно! і місто наше супер! тільки викладачі ...

,

Навчатись тут справді класно,і гарних хлопців багато.

,

Я тут навчаюсь і вам раджу, Тут Круто, а особливо гарні дівчата

,

найкращі знання дає Горохівський технікум

Партнеры сайта
Академия искусства красоты
Академия искусства красоты
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Горохове, а также колледжи и техникумы в Горохове, курсы в Горохове, репетиторы в Горохове, работа в Горохове

Обратная связь