Житомирский институт медсестринства
  • дневная
  • Статус государственный. II уровень аккредитации.

Специальности


Отзывы

39
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Під час навчання в цьому закладі (не знаю як назвати училище чи коледж, але точно не інститут) побачила багато чого: 1. Взяток не беруть. 2. Знання від них не дочекаєшся, одні викладачі просто так приходять на пару, щоб отримати за це заробітню плату. Інші взагалі можуть на пару не прийти. Вчити маєш все сам. Підручників не вистачає, купувати самому дуже дорого. Якщо дають підручник, то тільки відмінникам, якщо вчишся на 3-4 зрозуміло, що книжку купуй сам або випрошуй. 3. Гуртожиток 2/5 (вода холодна, таракани, поселяють з старшими курсами, які п'ють і курять, якщо підеш пожалітися до вихователя не переселять, бо не вистачає місць) 4. Платити за навчання дорого, але ті знання, які вони дають, тих коштів не варті. Тому раджу краще поступати в мед університет, якщо хочеш бути хорошим медпрацівником.

,

Ужасное отношение вахтерш... в общежитии есть тараканы =( Кровати не самые комфортные , комнату можно обустроить по своему желанию , но будьте готовы , что вас в комнате будет проживать 5-6 человек. А вот преподаватели хорошие, помогают с проблемами ,если таковы возникли. Всё можно было бы терпеть и закрывать на то глаза, если бы не обиженные жизнью вахтерши,которые портят прекрасное настроение.

,

Вчився на зубного техніка .Коли відвідуєш заняття і якщо трішки відкриваєш конспекти то проблем із навчанням не буде . Лабораторія не далеко в ній дійсно вас навчать робити протези та штампувати коронки тобто початкова база гарантована ,від інституту (10 хвилин ногами ).В гуртожитку можна зробити ремонт для себе і якщо нормально ладити із вахтерами та вихователями проблем не буде.Із 10 балів ставлю оцінку 7

,

Дуже класний коледж, тільки екзамени складні а так класний все ж манікети , гуртожиток КЛАСНИЙ!!!

,

Заклад суперовий ! закоці. Працюю зп спеціальністю ужео вдячна викладачам за отримані знання!. Хто хоче присвятити себе медицині ПОСТУПАЙТЕ в цей ВУЗ. Не пошкодуєте!!!!


Оставить отзыв

Все колледжи в Житомире, а также вузы в Житомире, курсы в Житомире, репетиторы в Житомире, работа в Житомире