Житомирський інститут медсестринства


  • Житомир · вул. Велика Бердичівська, 46/15
  • (0412) 43-08-91
  • денна
  • Статус національний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Під час навчання в цьому закладі (не знаю як назвати училище чи коледж, але точно не інститут) побачила багато чого: 1. Взяток не беруть. 2. Знання від них не дочекаєшся, одні викладачі просто так приходять на пару, щоб отримати за це заробітню плату. Інші взагалі можуть на пару не прийти. Вчити маєш все сам. Підручників не вистачає, купувати самому дуже дорого. Якщо дають підручник, то тільки відмінникам, якщо вчишся на 3-4 зрозуміло, що книжку купуй сам або випрошуй. 3. Гуртожиток 2/5 (вода холодна, таракани, поселяють з старшими курсами, які п'ють і курять, якщо підеш пожалітися до вихователя не переселять, бо не вистачає місць) 4. Платити за навчання дорого, але ті знання, які вони дають, тих коштів не варті. Тому раджу краще поступати в мед університет, якщо хочеш бути хорошим медпрацівником.

,

Ужасное отношение вахтерш... в общежитии есть тараканы =( Кровати не самые комфортные , комнату можно обустроить по своему желанию , но будьте готовы , что вас в комнате будет проживать 5-6 человек. А вот преподаватели хорошие, помогают с проблемами ,если таковы возникли. Всё можно было бы терпеть и закрывать на то глаза, если бы не обиженные жизнью вахтерши,которые портят прекрасное настроение.

,

Вчився на зубного техніка .Коли відвідуєш заняття і якщо трішки відкриваєш конспекти то проблем із навчанням не буде . Лабораторія не далеко в ній дійсно вас навчать робити протези та штампувати коронки тобто початкова база гарантована ,від інституту (10 хвилин ногами ).В гуртожитку можна зробити ремонт для себе і якщо нормально ладити із вахтерами та вихователями проблем не буде.Із 10 балів ставлю оцінку 7

,

Дуже класний коледж, тільки екзамени складні а так класний все ж манікети , гуртожиток КЛАСНИЙ!!!

,

Заклад суперовий ! закоці. Працюю зп спеціальністю ужео вдячна викладачам за отримані знання!. Хто хоче присвятити себе медицині ПОСТУПАЙТЕ в цей ВУЗ. Не пошкодуєте!!!!

,

Чудовий навчальний заклад. мій старший син у 2016 році закінчив по напрямку лікувальна справа, на даний час навчається середній син за напрямком лабораторна діагностика, мабуть і менший теж буде навчатись як і старші брати. Дякую за освіту і виховання моїх синів.

,

тут навчається моя внучка на бюджеті. Навчається з задоволенням. Знання достатні. Хочеш знати - будеш вчити, а хочеш просто рахуватись - будеш просто відвідувати навчання. Всім викладачам дуже вдячна!!!!. поступайте і ВЧІТЬСЯ!!!,***************

,

оцінка 1- Крім диплома нічого не дає. Я закінчив це училище. ні знань, ні учбової бази. Є такі викладачі, що не бачили ні лікарню, ні хворого.

,

Хамское отношение завотделения, кураторов, предователей к студенткам. Орут, Доходит до абсурда, меряют халаты линейкой и т.д., зимой не топят, заставляют снимать верхнюю одежду, могут отправить на каникулы, а доучиваться заставят летом. Абитуриентам показывают перед учебой красивые аудитории в которых они будут учится, а засовывают в итоге в ... со сломанными партами. Учебников нет. Многие преподаватели не выполняют свои обязанности и не дают знаний

,

Дуже дорого навчатися

,

Обучалась в 2004 закончила в 2007. В принципе не жалею. Проработала с 2007 по 2014 ну а сейчас поменяла профессию. Училась было интересно не отличница. Сейчас нужно кому поставить капельницу ставлю но этому научилась на роботе...потому как пришла и мне сказали забываем что учили. И по новому учимся) Сейчас бы пошла на другую профессию.

,

Коледж (а це коледж, а не інститут чи університет як думають деякі абітурєнти і студенти) є непоганим. Деякі викладачі норм, все розкажуть і покажуть; а деяких гнати поганою мітлою треба (хірургія, терапія), нічого не покажуть, ще й образити можуть, жах один словом. Хочеш бути гарним спеціалістом - вчи все сам. Дійсно, корпус всього один, аудиторій іноді не вистачає. Але є один плюс - ви будете знати абсолютно всі поліклініки і лікарні міста й району, там у вас будуть практ. заняття і виробнича практика. Тому якщо є бажання - вступайте, але якщо хочете бути гарним мед працівником, то краще закінчуйте 10, 11 клас і йдіть до мед універу.

,

Спасибо моему вдохновителю Андрушко И.В.-инфекционные болезни.Я уже студентка мед.универа 4 курса.Выбираю специализацию инфекционные болезни.Спасибо ей за все.За принципиальность,за веру в мои силы,за знания,которые она дала,за практику,за романтику Первосоветской больницы,инфекционного корпуса №2,старинные коридоры которой скрывают тайну моров,которые были ликвидированы или сведены до минимума благодаря нашим ученым-микробиологам.Будьте же настоящими медиками,уважайте и почитайте тех,кто спас нас от мора ценою своей жизни,наших учуных-микробиологов.Достигайте,познавайте,учитесь,спрашивайте,интересуйтесь,и там на небесах они будут рады за вас.И они помогут вам..Не предавайте их.Ну прочитайте, ну спросите,не игнорируйте,они же отдали нам самое ценное-жизнь.....

,

Закончила институт пять лет назад, взятки правда не берут, но и знаний не дают.....некоторые только выкладываются на все 100.....за такие деньги как они берут с контрактников, можно смело идти в университет (не сильно отличаются )база коледжа! Отработав пять лет (счас в декрете )больше не выйду ....так что не учитесь на медсестер или фельдшеров! Денег мало, нервов много .....жила в общаге, коррупция за койко место процветает. ,5-6человек в комнате, тараканы везде, от них не избавиться, воды нет, особенно на верхних этажах, туалеты забитые, Кароче пипец .......мой совет, если есть дениги идите куда -то в другое место, ну а если нет вам к нам!

,

Поступала в інститут, а потім в дипломі написали Коледж Житомирського інституту медсестринства. Чому він інститут, якщо майже всі студенти не магістри, а молодші спеціалісти.

,

В институте один корпус или есть еще гдето. Студентов тут больше тисячи, а корпус небольшой.Говорят что в этом плане очень слабая база, часто ганяют по поликлиникам. Кто учился напишите или это так.

,

Закінчив Інститут, враження залишилися досить різні. 1. Корупція. Її тут просто немає, великий "+"! Викладачі "подяку" ніколи не вимагають. Навіть якщо ти не вчишся - залік/екзамен складеш, але оцінка буде відповідна - 3, але платити точно не доведеться. 2. Знання дають досить середні, тому якщо хочеш бути спеціалістом у своїй справі, все доведеться розбирати і вчити самому. 3. Лише деякі викладачі дійсно гарно викладають та пояснюють. Більшість - просто дають початкові знання з предмету, я деяким взагалі байдуже на свою роботу, знання від них нульові. 4. Ставлення до студентів дуже лояльне Тому майже всі студенти цим користуються: відмінити пару, поставити 4 просто так, бо не вистачає для стипендії, проговорити всю пару з викладачем про сім’ю, життя, кішку/собаку і т.д - легко, якість знань, отриманих на парі, дорівнює 0. 5. Практична база в Інституті цілком нормальна, лише шкода, що не всі викладачі хочуть демонструвати навички та показувати алгоритми дій. Оцінка - 6/10

,

Закінчила ЖІМ рік тому. Інститут залишив неоднозначні враження. 1. Корупція - немає (нікому нічого не давала, викладачі хабарі не вимагали). 2. Ставлення до студентів - нормальне. 3. Гуртожитки - жахливі, тарганів багато, в одній кімнаті може бути до 5-6 студентів, меблі старі, вода є не завжди, суворі вахтери. 4. База знань та викладачі - середня. Якщо хочеш щось знати, то прийдеться вчити все САМОМУ(вчити багато). Звичайно, є нормальні викладачі (близько 30-40 відстоків), які все пояснюють і дійсно зацікавлені в тому, щоб студент щось знав. А є такі, яким пофіг на все - прийдуть на пару, відсидять, побалакають про сім’ю/ країну/ життя і тд. і підуть, знань ви отримаєте НУЛЬ.Також за роки навчання помітила дивну штуку: якщо гарно спілкуєшся з викладачем, отримаєш гарну оцінку. Знала групу, яка приходила до викладача з фізіології просто поговорить, як старі друзі; в кінці семестру 4-5 всім, а знання практично нульові. Отже, добре подумайте чи хочете ТАКОГО навчання. Оцінка 3/5.

,

Хочу поступать на лаборанта-бакалавра, но знаю что эту специальность открыли не давно. Есть ли база для обучения, ну там лаборатории, техника. Говорят, что это будет в лабораториях больниц, как это будет в реальности. Хотелось бы учится в институте. а не ходить на занятия в больницы и поликилиники.

,

Інститут прекрасний, чудові викладачі, хабарів не вимагають.Одна проблема - зубні гігієністи ніде не потрібні. У приватних клініках можна розраховувати лише на посаду медсестри, у державних установах зубного гігієніста штатним розкладом не передбачено.Шкода даремно потраченого часу на непотрібний диплом.

,

Для тих хто хоче диплом молодшого спеціаліста, раджу іти... за 3 роки не заплатила не копійки!! Викладачі прекрасні(Лаговська Г.І Бех А.Г) золоті люди!! Тільки це не інститут, а коледж!!! і все таки прекрасний!!*

,

Інститут суперський!

,

В цьому році я закінчив цей вуз! Тут настільки гарне відношення викладачів. Є дуже прикасна викладачка анатомії - Шаня Н.С(в неї будите знати все) Чудовий вуз тут пройшли три найкращих мої студенських років! ))))))))

,

есть ли в институте индивидуальная форма обучения?

,

Дуже сподобались відгуки відвідувчів)))

,

тут учились мои родители и я с удовольствием поступлю сюда

,

Институт хороший,приподаватели очень честно оценюют студентов.

,

інститут просто -супер!!! А головне без корупції!!!

,

аналізую по відгуках студентів. хочу , щоб навчалася донька

,

Не так круто как пишут. Этот "институт" даёт среднее образование, и даже с бакалавратом вы всёравно медсестра.

,

много преподов погнали за взятки в том числе бывшего директора погнали за взятку,на роботе переучивал все по другому делать.

,

Закончила колледж в 2007 году, очень довольна. Огромное спасибо всем преподавателям...знания дают БЕСПЛАТНО!!!!!!!!!!!!!!! Ни разу ни одной взятки не заплатила.

,

Прикольный институт! Без коррупции !

,

Отлично!!!

,

тут навчаеться мій син. дуже задоволений і вдячний викладачам.

,

Вчився я на бюджет. Поступав- без "знайомств", вчився на відмінно, грошей ніразу ніхто не вимагав, нІкОлИ. Суперове відношення викладачів до студентів.

,

Супер

,

коледж-суперскои!!!

,

Класний - коледж !!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Житомирі, а також ЗВО (вузи) в Житомирі, курси в Житомирі, репетитори в Житомирі, робота в Житомирі