Межгорский медицинский колледжСпециальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Навчалася у коледжі, мені дуже там подобалось. Вчителі хороші, головне вчитися і старатися. Багато хороших моментів. Сумую?

,

Хм, дивно. Шукала які документи і порядок вступу зараз і наткнулась на відгуки. Дійсно, лише приємні спогади. Вчитися було класно, багато цікавої інформації яка як мені і казали в житті пригодиться. Пригодилася і не раз. Вчилася я непогано, гроші нихто не просив. Закінчила у 2004, а зараз вже хочу давати дочку сюди навчатись. Дві мої знайомі у яких там вчаться діти відзиваються позитивно. Ой, як роки пробігли

,

Закінчила коледж давно і непожаліла,що саме навчалась тут.Самі вчителі дали великі знання.Так були дівчата,які не хотіли вчитись і справді платили ?Прийшовши на роботу і порівняла з тими дівчатами,які закінчили інші коледжі...це того варте вчитись і на роботі не показати себе лузерем

,

Вже 2 роки як закінчив цей коледж , ні на грам не пожалів що тут вчився , коледж суперський , особливо любив пари в лікарні . Дуже хороша база і толкові викладачі . Працюю в лікарні в реанімації , також продовжив навчання на медичному факультеті - коледж дав дуже хорошу базу і знання навіть по деяким дисциплінам переплюнув медфак - це тоді коли я вчився , зараз незнаю яка ситуація но коледж однозначно рекомедую !!!

,

Я вже на 4 курсі цього коледжу, коледж взагалі офігенний, і викладачі тут дуже хороші, і директорка з завучкою самі прекрасні, і нетреба писати що вони вимагають гроші, якщо ти реально вчишся то від тебе гроші не беруть, а навпаки тобі допомагають у всьому. А ті які не вчаться дійсно платять гроші, і в любому коледжі чи університеті ті студенти які не вчаться змушені платити якщо хочуть мати якусь освіту. Всім рекомендую поступати саме в цей заклад❤ Обожнюю його

,

Коледж займає призові місця на обпасних і республіканських змаганнях має високий показник на Крокови-М. І якщо декілька не дуже розумових студентів не може нормально вчитися (частіше по ліні) то про це не обовязково писати в інтернет.

,

Навчася тут на 1 курсі. Дурдом. Я не раджу сюди поступати. За вступ ми заплатили 3000 доларів. Навчання ту повний "0". Взагалі тут нічого не учать. Наштовхнулася на позитивні коментарі я не розумію як ви можете так обдурювати людей.

,

Навчаюся на 1 курсі цього університету.. Нікому не раджу сюди поступати.Одним словом УЖАС. Позитивні коментарі пишуть лише учні, які просто носять гроші невідвідуючи пари і сидять вдома. Не вірте що тут так добре вчитися. Та ще і є такі дурні, які приходять вчитися здалеку. Навіщо? Хіба у вас немає своїх університеті. Дуже шкодую, що я сюди поступила. НЕ ПОСТУПАЙТЕ сюди

,

Нещодавно закiнчила колледж i дуже сумую... За коледжом,за улюбленими викладачами..Iдiть вчитися..не пошкодуэте..тiльки хто дiйсно Хоче вчитися..а не бити байдики,книжки до рук не брати..i головне викладачi винуватi))

,

нормальний коледж

,

Наштовхнувся на коментарі щодо цього коледжу !хаа-хааа Тут напевно самі викладачі і пишуть позитивні коменти! Про цей навчальний заклад достатньо знати те,що завуч катається на Lexus RX 350(доречі,обновка була нещодавно, Range Rover Evoque ,ціна якого від 55 тис у.є. Ну звісно,в неі чоловік п.п,який може у такий кризовий період дозволити придбання такого елітного т.з. Забув ,після придбання Range Rovera ,Lexus залишився) Зовсім без курупції ,дуже чудовий заклад із процвівшими ауд.

,

..Коледж самий кращий)) Дуже рада що вибрала саме його) бо тут зустріла кращих друзів)) Так, вчитися важко, але це того варте) Вчителі звісно суворі, проте вони в будь-якій ситуації можуть допомогти)) Самі ж студенти приємні і дружелюбні)

,

знання в коледжі здобути можна прекрасно а корупція для тих хто вчитись не хоче....викладачі самі не вимагають,то студенти несуть за свою тупість і лінь....батькам буде важко таких дітей вчити...я вже 3 курс і нічого не платила,викладачі тягнуть тих хто хоче вчитись,а вчитись можна спокійно....не страшно...всі вони як і ми нормальні люди...а хто відмовиться від зайвих пару сотень?? так шо поступати можна....а ті хто кажуть шо лиш взятки тут....то ви самі пробували вчитись.

,

Тому хто хоче вчитися викладачі тільки раді і дають чудові знання. А за взятки говорять лим двоїшники. Мені тут дали чудові знання.

,

Більша частина викладачів нічого не вчтить,а требує гроші...Ставлення до студентів жахливе...Нікому не раджу йти туди вчитися!!!!!!

,

На мою думку цей коледж найкращий з усіх,ніхто тут гроший не вимагає,вимагають вчитися студентів,і дуже хороша дисципліна=)Я в ньому навчаюсяі мені дуже подобаєтья,спочатку було важко а тепер дуже чотко=)уважаю всіх викладачів=)

,

жах!!!!!!!!!!!!!!!

,

а менi коледж подобаеться....

,

Ніхто за коледж нічого не знає,якщо у ньому не вчится. А коледж цей припаскудний. Корупція перевищена,самі ненажери грошей,а у всіх виладачів рильця у пухі. З студентами поводяться як з рабами.Ідіть вчитися в університети там грошей стільки не треба як тут,слів не має. КОЛЕДЖ УЖАСССССССССС.

,

Я тут вчусь коледж супер, ніякої корупції)

,

класний хочу сюди поступати

,

Я б хотіла тут навчатися)

,

заклад може бути. а в закладі дурдом.

,

нормальний заклад на міжгірщині

,

найкращий заклад добрi, привiтнi вчителi.

,

корупція процвітає

,

Не йдить туди вчитися пожалиэте....корупция....много на себе беруть....

,

процвітає корупція на 100%

,

Найкращий коледж!!!!! Я там навчаюся і мені тут дуже подобається!!!!

,

Знизити корупцію

,

Привіт!!!Це супер містечко,і заклад само собою теж супер!!!!Буду тут учитись надіюсь все буде окей!!!!

,

Суперколедж

,

Найкращий медичний коледж


Оставить отзыв

Все колледжи в пгт Межгорье

Также в пгт Межгорье