Профессионально-техническое училище № 31


  • Городенка · ул. Станиславская, 1, Ивано-Франковская обл.
  • (03430) 2-17-70
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

закінчив училище у 1992році навчався в 19тр.Дуже дякую майстрам Приймак Ігор Дмитрович та Приймак Світлана Василівна це Люди з великої букви.Допомога та підтримка цих людей незабутня.Хочу подякувати Викладачеві тракторів Іванків Нестор Гнатович знання які здобув на уроках дуже допомогли в моєму житті і допомагають зараз

,

закінчив в 1997 р. з червоним дипломом. на основі знань з училища поступив в ПДАТА і легше було вчитися там. дякую всім викладачам

,

Закінчив і свій час.2014 р. тоді ще училище , зараз продовжую навчання в коледжі. Ліцей дав старт, майстри і викладачі допомогли зрозуміти , що мати добру освіту і фах відповідний-це запорука успішного майбутнього. Поступайте в ліцей не пожалієте. Я не пожалію ніколи, а вдячний всім педагогам.

,

В училищі (тепер вже ліцей),я провела своїх найкращих три роки навчання,хороші викладачі багато чому мене навчили..дякую їм...а найбільше дякую своїм одногрупникам за те що ми зустрілись,і за проведені наші дні там,ми найкращі! 22група пл Юрійчук Є.В.-ви супер!!!!

,

Тепер це уже ліцей....У ньому дуже класно навчатись...Майстри дуже допомагають вони підтримають будь кого.....Поступайе сюда.........якби я могла я би ще раз залюбки вернулась у ліцей)

,

Є багато плюсів і мінусів,таяк у всіх закладах але Училище дійсно легендарне ,майстри були людяні1989-91р ..зараз незнаю..Пробуйте- вступайте а решту залежить від вас.

,

Ну що сказати -легендарне училище.Школа життя - тут багатьох людей нашого району. Хороші спогади про майстрів яких уже тут немає."Король Петро Петрович-Вічна память йому (20 группа)"

,

Училище супер!!!

,

Я вчився в цьому навчальному закладі з 2006р. по 2009р. В даному навчаль вчителі тісно співпрацюють з уднями. Завжди допомагають один одному. В майбутньому я сам думаю піти працювати в ПТУ31.


Оставить отзыв

Все колледжи в Городенке, а также работа в Городенке