Професійно-технічне училище № 31
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.


Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

закінчив училище у 1992році навчався в 19тр.Дуже дякую майстрам Приймак Ігор Дмитрович та Приймак Світлана Василівна це Люди з великої букви.Допомога та підтримка цих людей незабутня.Хочу подякувати Викладачеві тракторів Іванків Нестор Гнатович знання які здобув на уроках дуже допомогли в моєму житті і допомагають зараз

,

закінчив в 1997 р. з червоним дипломом. на основі знань з училища поступив в ПДАТА і легше було вчитися там. дякую всім викладачам

,

Закінчив і свій час.2014 р. тоді ще училище , зараз продовжую навчання в коледжі. Ліцей дав старт, майстри і викладачі допомогли зрозуміти , що мати добру освіту і фах відповідний-це запорука успішного майбутнього. Поступайте в ліцей не пожалієте. Я не пожалію ніколи, а вдячний всім педагогам.

,

В училищі (тепер вже ліцей),я провела своїх найкращих три роки навчання,хороші викладачі багато чому мене навчили..дякую їм...а найбільше дякую своїм одногрупникам за те що ми зустрілись,і за проведені наші дні там,ми найкращі! 22група пл Юрійчук Є.В.-ви супер!!!!

,

Тепер це уже ліцей....У ньому дуже класно навчатись...Майстри дуже допомагають вони підтримають будь кого.....Поступайе сюда.........якби я могла я би ще раз залюбки вернулась у ліцей)


Залишити відгук

Усі коледжі в Городенці, а також робота в Городенці