Ивано-Франковский базовый медицинский колледжСпециальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
Ліля, 06.04.2021, 15:20

В медичному коледжі не вчаться 6 років і немає інтернатури. У Івано-Франківському медичному фаховому коледжі по вулиці Мазепи, викладачі дають добрі знання і коледж на мою думку є найкращим в Україні.

Андрій, 01.04.2021, 13:07

Ці усі негативні коментрарі про і колледж -це чиста правда. Таке враження, що викладачі* ставлять ці "зірочки" в коментаріях. Потрачені марно 6 років життя стільки грубості і не компетентного відношення викладачів ви ніде не знайдете. Оцінюють тут по грошах і "фаміліях". Я чув, що університет попав в 64 місце найбільш пристишніших університетів світу, на думку багатьох студентів в топ 64 з самого кінця. Забув ще додати, що тут практично нічого не навчають і взагалі знання дають мізерні що до навчання, що інтернатура, із такими знаннями людей точно не пролікуєш, як би активно не забив і вчився.

Медик?‍⚕️, 15.02.2021, 19:53

Якщо ви дійсно мрієте стати медиком, то вам саме сюди Тут вам нададуть не тільки базову медичну освіту, а й допоможуть знайти саме свій напрямок у цій галузі. Справді коледж не для лінивих 5 пар, які проходять настільки швидко і цікаво, що не встигаєш оглянутись, а вже й п'ятниця. Хто хоче сюди вступати, спершу добре подумайте чи справді ваше серце належить медицині, бо якщо враз ви зрозумієте, що помилилися- знайте назад дороги немає; а вчитися тут за батьківським бажанням немає сенсу, оскільки це неймовірно важко як для студента так Ілля викладачів, які всю душу і знання вкладають у своїх студентів. ІФБМК- найкраще, що може трапитися з будь- ким!❤️

Щасливий студент, 02.02.2021, 12:29

Якщо на хірургію, то тільки до найкращого викладача з хірургії Яцківа Володимира Миколайовича, найкращий викладач, і куратор)))))

Активний дописувач, 18.10.2020, 23:24

Щаслива, що побувала тут, хоча не поступила цього року! Найперше, що вразило - це територія: квітучий двір з лавочками і деревами, всюди чистота, дезинфектори всюди, в холі відчувається атмосфера затишку і впевненість у тому, що здобудеш гарні знання. Щодо приймальної комісії - надали всю потрібну інформацію, допомогли технічно, дуже ввічливі, одразу склалось враження про те, що студенти в них на першому місці!

Щасливий студент ІФБМК, 16.10.2020, 09:40

Поступив 2017 року на лікувальну справу, з корупцією не зустрічався, викладачі дуже дуже дуже круті, з високою професійною етикою, усі викладачі дуже ввічливі до студентів, це є найкращий коледж в Україні Якщо поступати то тільки сюди, не пожалієте. Директор найкращий)))

Ліля, 16.10.2020, 09:32

На даний час у коледжі на другому курсі навчається моя дочка, яка завжди говорить про коректне та доброзичливе відношення до студентів викладачів. Якщо у вас є серйозні аргументи, які підтверджують вашу думку, то їх мабуть доцільно подати безпосередньо дирекції коледжу. До слова, у коледжі для зауважень і пропозицій є дві скриньки.

спостерігач, 02.10.2020, 20:06

Реклама коледжу не відповідає дійсності. Більше 50% інформації яку надає адміністрація на зустрічах з батьками і студентами зовсім протилежна. У викладачів відсутня професійна етика. Студентів не сприймають за людей , а вони ще діти. Хотілось би щоб адміністрація частіше цікавилась проблемами студентів, а найкраще поставити в кабінетах камери спостереження і тоді не було би образ і негативних коментарів.

Володимир, 19.09.2020, 20:09

Коледж не для лінивих: 4-пари по годині, 30 хвилин перерва між парами. Важко?...

Володимир, 19.09.2020, 07:19

Звичайно, коледж не для лінивих...4 пари по годині.30хвилин перерва між парами. Йде до завершення дистанційне навчання.b

Анонім 1, 17.09.2020, 10:42

Коледж який знущається над студентами,Перерва 20 хв,за моніторами 9 год +-?,потім ці люди розказують про здоровий спосіб життя? Весь час ,щось придумають .... Взагалі не думають про студентів ,а лише про свій рейтинг

Марина, 07.08.2020, 10:08

Не знаю, про які «связі» і гроші йде мова. Поступали цього року без цього всього, просто зі знаннями дитини. Результат-державне замовлення. Коли в січні приїхали в коледж на День відкритих дверей, дочка навіть чути нічого не хотіла про інший заклад (ми знайомі і з іншими коледжами). Привітні викладачі, адміністрація, потужна матеріально-технічна база, чистота й порядок в кожному куточку... Маємо інформацію не з одних джерел, що, навіть хто в школі особливо не мав бажання вчитись, то тут буде вчитись, ДПА (ЗНО) після 2-го курсу студенти здають краще, ніж учні окремих шкіл і навіть без репетиторів (викладачі коледжу готують і це зовсім безкоштовно), всі випускники даного закладу є ПРОФЕСІОНАЛАМИ своєї справи, яких НЕ потрібно ще після закінчення коледжу вчити.

Володимир, 03.08.2020, 23:33

Найкращою оцінкою для коледжу є цьогорічний вступ на базі 9 класів: 222 зарахованих, в т. ч. - 57 на контрактній основі(сестринська і лікувальна спеціалізації).

світлана, 24.07.2020, 16:53

за вступ треба відвалити пару тисяч зелених але не у всіх є гроші та связі щоб договоритися

Віра, 30.04.2020, 06:58

Я навчалась в цьому коледжі , що можу сказати є і плюси і мінуси. Плюсів на багато менше, за цілий час навчання ні за один екзамен та залік не заплатила, все здавала сама,знання тут дають хороші, вимоги є теж великі як без них це ж медичний. Тебе тут все контролюють шапочка, бейжик, це обов’язково, особисто мені було важко. Перше ЗНО нам так нерви зпортили стреси на стресах були, підготовка була поганою ,що сама вивчила той і написала, чула що дівчата платили за високу оцінку на екзамені, але якщо ти не хочеш мати високої оцінки а прохідний бал на екзамені, то платити не потрібно. Вчитися сюди не ідіть в академії краще)

Ольга, 10.09.2019, 00:04

Найкращий коледж який є в Україні,дуже дякую за чудові знання. Всі викладачі є професіоналами!

Тетяна, 05.06.2019, 21:46

Чудовий коледж!!! Син навчається, ми і він задоволені! Навчально—матеріальна база на вищому рівні, викладачі—професіонали! Той, хто хоче здобути знання, може бути впевненим ,що тут він їх отримає!

Володимир, 27.05.2019, 18:54

Чудовий коледж,чудова матеріальна база.Абсолютна більшість викладачів -супер!Лінюхам тут дійсно важко вчитися. Розвиваються зв'язки з Німеччиною...

А, 18.04.2019, 23:01

ІФБМК найкращий!!!

Людина, 29.03.2019, 19:04

Корупція - процвітає, особливо при вступі на бюджет. В університетах і то легше вчитися( не в плані навчання, а в плані відношення викладачів до студентів: вимагають ті вершини, які самі не здатні осилити!) Ну а директор - окреме питання, таке відчуття, що бідні студенти - це якісь запрограмовані роботи, із невичерпною енергією!!!!!!!!!! Знання можна отримати хороші, а відношення - гірше немає куди! Робіть висновки....

Марія, 18.12.2018, 15:56

Хто говорить за корупцію- нічого ніколи не вчив.Зараз навчаюсь тут і ні краплі не жалію.Сапіжак,Афтанас,Лаврук і особливо Яценко найкращі)))

Оля, 30.08.2018, 11:19

Я закінчила коледж цього року. Отримала чудові знання. Ніхто про гроші не говорив, а старались дати нам знання, за що всім викладачам дякую, оскільки мені вони знадобились у моїй роботі. Займалася у гуртку художньої самодіяльності, в якому себе всі почували як одна велика сім'я.Завжди відчувалася підтримка керівників.Ще раз всім дякую. І не зважайте на негативні відгуки, їх пишуть люди, які в цьому житті нічого не досягли і на все озлоблені. Дякую тобі мій коледж ! Сміливо поступайте!

Петро, 29.08.2018, 23:29

У коледжі немає такого предмета (дисципліни) як "саодіяльність" ,а отже і не може бути такої викладачки...Гарний коледж- все пізнається у порівнянні.

Ніхто, 16.08.2018, 14:04

Тут не зважають на закони. Маєш гроші - вчись. Є кілька викладачів які просто згризають нерви. Маєш таланти - всім посрати, особливо теперішня викладачка самодіяльності. З кожним роком все гірше і гірше. Дуже багато понтів. Ніхто не навчить тебе краще за тебе самого.

Інна, 11.08.2018, 14:49

Уявлення не маю звідки берутся ті люди, які пишуть за корупцію у цьому коледжі. Навчалась тут за спеціальністю "Лікувальна справа, поступила на державне не заплативши ні копійки, закінчила із червоним дипломом і теж ніколи не платила ні за екзамени, ні за заліки. Знання дають чудові, задоволена, що закінчила цей коледж. Бо після закінчення мені дали направлення на роботу. На роботу пішла теж без жодного хабара. Тож якщо є знання то всюди можна поступити. А якщо в голові вітер свище то певне що вам всюди буде погано, бо треба платити

Галина, 07.08.2018, 15:14

Коледж насправді європейського рівня з чудовою територією та аудиторіями, що наповнені всім необхідим для навчання. В закладі панує дуже позитивна аура)))

Марія, 03.08.2018, 16:42

З власного досвіду хочу сказати, що коледж в якому я навчалася на дзвичайно хороший. Поступила я сюди тільки по знаннях, не витративши жодної копійки, і все сказане нижче наклеп.По-перше, виклидачі у коледжі дійсно знавці своєї справи, вони звернули усі свої сили на те, щоб підготувати доброякісних медичних працівників. Ставлення до студента в ІФБМК дуже хороше тут цінують та поважають твою думку. По-друге, в цьому закладі чисто і просторо, аудиторії світлі та прибрані, персонал відповідально ставиться до своєї роботи. Майбутнім студентам і батькам бажаю не хвилюватися, тому що ви вибрали дійсно надійний заклад.

Володимир, 02.08.2018, 18:02

Як батько абітурієнта,-можу засвідчити,що цього року на вступних екзаменів не було поставлено жодної незадовільною оцінки і прийняли на навчання всіх,хто того бажав.Із офіційно оприлюднених списків абітурієнтів видно,що не було жодного із золотою медаллю. Коледж насправді свідчить якість підготовки фахівців і пристойний щорічний конкурс.Зрештою,це може підтвердити будь-який керівник з практичної медицини.

Оксана, 02.08.2018, 16:16

Готувались до вступу 2 роки, відвідали безліч медичних коледжів України, але як от потрапили на поріг даного закладу, то очі у дочки засяяли, її слова "мамо, хочу вчитись тільки тут"....і що ви думаєте, МИ ПОСТУПИЛИ на державне замовлення....без жодної копійки. ми чули багато про цей коледж гарних відгуків, так викладачі вимогливі, але для галузі Медицина саме вимогливість, стимулювання до навчання потрібне, а не хабарництво (як в багатьох інших навчальних закладах). Вірю, знаю, що моя дочка буде гарним, досвідченим медичним працівником!!! До речі, наскільки знаю золоті медалі отримують в 11 класі, але ж прийом після 11 класу ще продовжується в коледжі і проводиться по ЗНО, то яке Хабарництво і відмова...Не Вірю, бо племінниця поступає в коледж після 11 і за рейтингом проходить, то вже чекає 9-го серпня для виконання умов до зарахування!

Марія, 24.07.2018, 19:38

Хабарництво тут на першому місці,дуже шкода((((Не поступила дуже розумна дівчинка, яка дійсно хотіла з дитинства допомогати людям,це була її найзаповітніша мрія.Дуже шкода її, бо тут розтоптали її мрію і плюнули на її знання із-за того,що в неї не було грошей щоб дати хабар!!!!!Унеї дуже впала самооцінка,сльози і біль в її очах, вона своїми силами здобула золоту медаль.Нехай вас нелюди лікують ваші випускники,які поступили і вивчились за хабарництво

Віка, 20.07.2018, 13:56

Коледж чудовий! Викладачі вкладають в студентів все що тільки можуть, так, не сперечаюсь, студентів багато викладачів «притискають», але це тільки для того, щоб щось навчити! В коледжі досить високий рівень знань. За рік навчання полюбила усіх викладачів, вони дійсно класні. Деякі з них навіть підтримають коли треба! А негативні відгуки пишуть лише ліниві, ті які нехочуть вчитись! Коледжі дійсно хороший іти викладачі хороші!

Олег, 22.05.2018, 16:15

Аудиторії - брудні Корупція - процвітає Викладачам пофіг на студентів Те, що ви бачите на фотографіях і т.п. - брехня. Насправді коледж бездарний і корупційний. Не поступайте. Втратите 4 роки принижень і своїх нервів.

Мар'яна, 25.12.2017, 18:33

Нещодавно (21 грудня) цей найкращий коледж України відзначив своїх 78 років з дня створення. Хочу привітати колектив чудового навчального закладу, який готує висококваліфікованих медичних спеціалістів! Дай Бог Вам здоров'я, терпіння, наснаги, усіх благ! Ви найкращі! Любимо Вас! І дозвольте ще привітати Вас з наступаючим Новим роком та Різдвяними святами! Подальшого процвітання Вам!

Студентка коледжу 3курс, 22.12.2017, 18:55

Хотіла б дізнатися чи на 4курсі буде у коледжі вести заняття Мантуляк Ігор Петрович. Дуже багато позитивних відгуків чула про цього викладача від знайомих, які закінчили коледж. Розказують про дуже цікаві і змістовні заняття. Дуже хотілося б послухати викладача, який на перше місце ставить бажання донести знання, які можна потім втілити на практиці

Віталій,студент 2 курсу, 21.12.2017, 10:32

Це добрий коледж. Я зробив вдалий вибір.Можу порівняти,бо мої однокласники вчаться в інших коледжах.

Студент, 09.12.2017, 00:49

Студент 3 курсу. Корупція - є. Аудиторії - брудні. Найгірший коледж. Всі інші коментарії які поставили високий бал - накручені. Непоступайте! ЗНО не здасте!

Руслана, 19.08.2017, 16:05

Я закінчила коледж у 2005 році.Навчатись було дуже важко,хоч була в рейтингу кращих студентів.Не платила за вступ.Вчилась на платній основі,але вже після першого семестру отримала стипендію від ВУЗу.Студенти з високим середнім балом мали стипендію і знижку на навчання.Брали студентів тільки після одинадцятого класу і чесно,теоретичних занять було мало,а ось практикою нас замучили.Знання "запихали" в голову потужно.Навіть самі не дуже успішні студенти знали реально багато,порівняно з тими знайомими,які вчилися в інших училищах інших міст.Просто шкода,що знання студентів нікому не потрібні при прийнятті на роботу:(

Юлія, 22.04.2017, 13:55

Вже скоро кінець навчального року. Я уже закінчую навчання у ІФБМК. Тут я навчилася бути майстром своєї справи. От от і весь сум та радість які були у моєму коледжі полинуть у даль як і роки навчання Я❤тебе мій ІФБМК!

Марія*, 02.03.2017, 20:43

переглядала сайт де цей коледж то про формацевтивство нічого непишить хочу поступати після 9 на формацевта шукаю коледж знайшла ось цей на вигляд гарний але незнайшла про формацевтивство

Марія, 12.02.2017, 20:31

Я студент 3 курсу. Обонюю свій ІФБМК. Хороший рівен знань. Сподіваюся, що ніхто не заперечить, що Стасюк Володимир Васильович найкращий директор у історії Івано-Франківських коледжів. Хочу висловити велику вдячність викладачам. Вони вчать нас не ільки буди фахівцем своєї справи, а ще й людиною. Спасибі мій ІФБМК!!!

діана, 26.01.2017, 16:44

мені багато розповідають про цей коледж . по словах моїх знайомих тут дуже хороші викладачі. я хочу поступати у цей навчальний заклад.

Пікінесик, 13.01.2017, 20:14

все тут добре, навчаюсь в цьому закладі,знання вимагають, надто багато навантаження, буває, що не сплю ночами, але загалом все добре, ставлення викладачів хороше загалом все добре

Леся, 25.12.2016, 23:59

Я також тут навчалася.Закінчила училище ще в 2003 році.Навчання було супер і ні про яку корупцію нема і мови.Зараз часто до мене на практику приходять молоді студенти,то я так і зрозуміла,що про жахливі умови,корупцію і тиранію говорять лише ліниві і ті які прийшли здобути диплом за мами і тата гроші,і для кого медицина не так важлива.А я би ще сюди повернулася.Обожнюю своє училище)))))))))

Мар'яшка, 16.12.2016, 13:44

закінчила коледж 2 роки тому і не погоджуюсь з тими хто каже що невисокий рівень знань. Я зараз працюю по спеціальності і часто зустрічаюся з практикантами, які закінчили інші медичні заклади, більшість з них навіть не вміють накласти джгут. а рівень знань такий що не знають ні препаратів, ні ознак певного захворювання. Коли я прийшла на роботу то зразу робила в/в ін'єкції, і зараз мене на роботі поважають... Хочу сказати що викладачі теж в переважній більшості класні, навіть Облогіна яку всі не люблять теж нормальна, до неї потрібно мати підхід і звичайно знання...а в загальному я б ще повернулася на навчання в коледж.

Вікторія, 12.11.2016, 11:53

Коледж класний,рівень знань після закінчення високий!є викладачі які повністю вкладають себе в студента,але є і такі яким головне відчитати ту лекцію і провести те заняття!корупція справді є і немала!нереально поступити сюди без грошей....за екзамени ніхто не вимагав тому що викладачі бояться ....в навчальній частині ніхто до тебе полюдмьки неставився!!!хамили і робили все для того щоб тебе принизити і вказати твій недолік!!!мені шкода молодих викладачів які повинні працювати в таких умовах за таку мізерну зарплату!про їдальню історія окрема!грязно,ставлення до стужентів хамське,дуже часто обманюють!чому немає ваги???адже ніякий кулінар неможе"на око"дати порцію всім однакову!!!витяжки погані!!!ціни дуже високі!!!і я не вважаю що є за що платити!!туалети грязні,мило буває дуже рідко,про туалетний папір ми згадували тільки тоді коли приїжала перевірка....але ж в коледжі повинна бути ідеальна чистота там начаються сайбутні медики!закінчила 2р тому,свою дитину не відправила б сюди НІЗАЩО!

Марія, 27.04.2016, 16:00

Читаю коментарі, і дивуюся! Люди які пишуть погані відгуки я вас не розумію! Ті хто пишуть що рівень знань ніякий це ви про свій рівень ? Викладають у коледжі все необхідне, і те що якась лінива і тупа студентка не хоче вчитись то винити викладачів не потрібно а тільки себе!!! А якщо ви розбещені нахабн діти то сидіть краще вдома бо до таких ніде добре ставитися не будуть! Вдячна коледжу за отримані знання , зараз працюю за кордоном, рівнем знань задоволена! Вдячна викладачам, саме у коледжі я навчилась відповідальності, терпінню, дисципліні!

Вікторія (продовження), 24.03.2016, 19:16

З дисципліною тут строго: на пари у 8.00( не з 8.03 і навіть не з 8.15 чи 8.30) , 8.00 - це коли велика стрілка на 12 , а маленька на 8)). ⏰,де ваші шапочки, зміне взуття, і бейджики?ви забули де вчитесь?чому халат такий короткий,ти що до клубу прийшла? Що з твоїми нігтями

Вікторія, 24.03.2016, 19:06

Цього року я закінчую ІФБМК, 4 роки пролетіли дуже швидко. І я безмежно пишаюся цим, що я поступила в цей заклад.Адже це один з найпрестижніших коледжів в Україні. Тут чудові викладачі, вчать нас не тільки бути майстром своєї справи, а перш за все вчать бути людиною!!! Не можливо не зазначити про великий вклад нашого директора Стасюка Володимира Васильовича. Без нього не було б всього того, що нас оточує.Він пропускає все крізь своє щире та неймовірно добре серце. Кожен із працівників коледжу, будь хто викладач, лаборант, техпрацівник, чи просто робочий, скаже вам, скільки сил було докладено, і власне з кожним днем докладається, щоб ви могли тут вчитись. Нас завжди заставляють перезуватись, А ДЛЯ ЧОГО? Щоб ми не сиділи в свинарнику, а в чистому кабінеті. Рівень знань тут дуже високий.Якщо Ти хочеш вчитися тобі нададуть велику можливість і ти досягнеш своєї мети, а якщо в тебе не виникає бажання , то краще сиди вдома і не тріпай нікому нерви.

Бунтарка, 22.03.2016, 00:09

Вирішила поступати в цей навчальний заклад, і не жалію про свій вибір. Уже третій рік навчаюся в ІФБМК, звичайно є і хороші моменти і не дуже. Рівень знань - дуже високий(як на коледж). Коли ти приходиш на базу і йдеш у відділення виконувати маніпуляції, палатні медсестри зразу бачать "руки" студентів ІФБМК. Вони завжди залишаються задоволеними та просять приходити їм на допомогу у відділення наступного разу. Якщо ти хочеш вчитися тобі нададуть таку можливість і будеш мати хороші результати, а якщо в тебе не виникає такого бажання, то вибач, за тобою ніхто бігати і просити не буде. Ти вирішив стати медиком, а не продавцем на ринку. В тебе вимагають хабар? Так напиши в скриньку до директора, я думаю він проведе серйозну розмову з цією особою. А якщо в тебе розігралась фантазія, то краще пиши книжки, а не "обливай багнюкою" достойний поваги коледж. Викладацький склад підібраний чудово. Тут на роботу будь-кого не візьмуть.

Оля, 21.03.2016, 20:23

Завершувала даний заклад 10 років тому, поступала і вчилась за державним замовленням БЕЗКОШТОВНО, ніхто грошей за вступ і під час навчання не вимагав і не платила! За вимоги та отримані знання вдячна! Не можу зрозуміти цих попередніх коментарів тут, адже викладачі працюють майже всі ті самі, які мене вчили, матеріальна база значно покращилась і все на високому рівні! Що ж трапилось? Не вірю, що було так добре, а стало настільки погано! Ви просто не маєте з чим порівняти і не вмієте цінувати те, що отримуєте і маєте! Я мала можливість навчатись і в іншому ВНЗ, то постійно згадувала мій медичний коледж, де про студентів і про його диплом думають викладачі, а в інших закладах диплом - це справи студента і здобувають вони його різними методами!

Оля, 05.03.2016, 10:07

Я закінчила навчання у коледжі у 2010,на їхні куси не ходила,поступила не заплативши ні копієчки ,я повчилась усі 3 роки звичайно було хороше і погане,так як і в усіх навчальних закладах,бехати не буду корупція там є так як і усюди,але не усім потрібно платити,якщо є знання то з тебе не усі вимагають.А викладачів там є багато хороших.я рада,що тут навчалася і по свій вибір ні хвилинки не жалію.А Тачинська Марія Михайлівна супер куратор

Людина, 12.01.2016, 23:46

На базах є такі викладачі, які рукавички хвилину вдягають,хоч то робиться за пару секунд. Рівень знань? Зазубрине не залишиться в наших головах надовго, а тут змушують не вчити, а зубрити.Ставлення до студентів ніяке. Якщо ти не староста,то твоєї думки ніхто навіть слухати не буде, а якщо щось скажеш,то вважай,що стипендії в тебе не буде. Облогіна насправді хороша, вона одна з небагатьох, яка до останнього чекає,що ви прийдете на перездачу. Моя порада : якщо маєте лишні гроші, міцні нерви, то поступайте. У мене все. Надіюсь ви не поступатимете сюди.

Маряна, 07.11.2015, 16:52

Я закінчила коледж у 1998 році (тоді ще було медучилище).Я жодного разу не пошкодувала за свій вибір.Поступала без грошей,бо були знання.Я отримала достатній рівень знань і працюю старшою медсестрою у одному із медичних закладів Івано-Франківська,хоча починала свою роботу із палатої медсестри.Але знаю одне:там працюють розумні та добрі люди.Це найкращий заклад!!!

Оля, 19.10.2015, 17:42

Я закінчила цей коледж у 2004 році.Ходила на курси.Добре здала вступні екзамени і поступила на державну форму навчання.Не платила нікому ні копійки не знаю чому тут пишуть про хабарі.За час навчання за заліки нічого не платили здавали самі.Просто треба сидіти і зубрити!!!Важко вчитися але воно того варте!!)))))

Дівчинка, 14.07.2015, 11:00

Кажете немає корупції? А хто у першого курсу за екзамен з хімії пакети брав? Кравець дуже хороший, скучно без нього. Якщо хочеш мати в нього 7-ходи на відробки кожен день. Томин хороша дуже. Вацеба непогана. Кіндрат справедливий, тільки в нього треба вчити. Короче, народ, не поступайте сюда. З вас тут зроблять зомбі

Гюльчітай :), 07.06.2015, 00:15

Всі негативні відгуки скоріш за все написані недоброчесними конкурентами з медуніверу, які заздрять рівню нашого базового коледжу! Вчуся тут три роки і жодного хабара за оцінки не платила! Рівень знань в порівнянні з моїми знайомими, які навчаються в коледжі при медунівері у нас значно вищі та й корупція там як при вступі так і протягом всього навчання невід'ємна для них частина! А на заняттях в лікарнях перше питання до нас чи ми з базового коледжу чи з медуніверу, студентів якого вони не рахують за спеціалістів в галузі медицини! Тож хто обрав за покликом медичний фах і бажає самостійно здобувати хороші знання раджу поступати тільки в ІФБМК, не пошкодуєте! Правда є пару викладачів з придурю, як і в ін.закладах, але ми їх пережили!

ОЛЕЧКА, 05.06.2015, 18:02

Мантуляк Ігор Петрович найкращий викладач в коледжі! Дякую Вам за знання, які я отримала протягом навчання!

Машулька), 18.05.2015, 21:37

Коледж дійсно гарний... і за всю цю корупцію, що пишуть не зовсім все правда... За те, що потрібно забашляти при вступі не перечу, але в якому закладі не потрібно заплатити, щоб поступити..... я закінчую ве 2 курс і за екзамени не платила ні копійки... так що не потрібно роздувати з мухи-слона... На рахунок Облогіної Л.М. вона класна.. з самого початку деякі з викладачів хотів просто показати, що вони ппц які строгі... а насправді вони не такі... пізніше вони дуе гарні... Люблю їх.. Особливо Кравця, Облогіну, Афтанас, Комашко, Стасюкккккккккк... Він просто шикарний директор, дуже люблю його пріколи))))))він дужееее класний))))))

Зеро, 13.05.2015, 19:56

Поступав після 9 класу. Також сказали: заплати, ходи на курси і ти гарантовано поступиш на "державне". Це найбільш корумпований коледж в Україні. Жаль, що тут не можна покласти 0, тому що це моя йому оцінка. Дякую

Ладан Бен, 13.04.2015, 21:31

Моя дочка закінчує цього року ( 2015 ) навчання!!!Коли ми поступали мені було відомо кому і скільки я повинна заплатити, щоб отримати професію медичної сестри у цьому ганебному, корупційному коледжі!Нам порібно було поступлення та закінчення ...Але скоро все минеться і ми зможемо відкрити хоча б декільком очі і закрити декільком Ліміти ними встановленні!!!

Василинка, 05.04.2015, 18:49

Заходиш на сайт коледжу і там є така гарна вкладочка "антикорупційна діяльність",мені аж смішно стало,бо щоб поступити в цю бурсу прийдеться викласти пару кусків зелених!Кажуть,найкращий в Україні? Угу.Точнл.Вчусь тут.За оцінками -одна із перших,але ж в голові знання лиш із деяких дисциплін.Багато викладачів показують із себе наче б то вони чуть не професори.а самі без презентації на мультимед.дошці і лекції прочитати не зможуть.Навчальна частина,схаменись,студенти,уявіть собі,також люди,і ходити на ципочках,бо хтось хоче створити вигляд суперкрутого ВНЗ це занадто.Вчаться тут за гроші,корупнція процвітає,знань не дають,лише дешеві понти! У деяких пари проходять,немов вічність!Оцінювання несправедливе! Чекаю того моменту,коли закінчу цю бурсу,кращого слова підібрати неможливо,бо у цьому "найкращому медичному України".

olena, 12.03.2015, 23:09

коледж зовсім не найкращий корупція процвітає , багато непотрібних предметів, завеликий набір студентів, загальна метушня так що медицина коледжу надалі залишається безперспективною і нікому не потрібною .

Ірина, 11.03.2015, 19:09

Коледж просто супер!Хороші ,вимогливі викладачі,які дійсно дають велику базу знань!!!!)))

oksana, 19.02.2015, 21:15

В коледжі погане відношення до студентів, правда є обрані. Знання,які дає коледж невисокого рівня, хоча напевно сам заклад так не вважає, система подання інформації є досить застаріла, багато теорії, практичних навичок недостатньо. Є викладачі, яким заборонено працювати, бо вони сприймають студентів, як нижчу расу,то що вони можуть їх навчити своїм хамським ставленням. Коледж з диктаторськими принципами навчання, який пригнічує розвиток особистості студента, як майбутнього медичного працівника.

Влад, 09.11.2014, 19:05

Коледж хороший, але потрібно заплатити.

ксюша, 11.02.2014, 23:09

коледж взагалі класний, він найкращий в Україні , мені дуже подобається тут навчатися , тут дуже гарні викладачі правда не всі але більшість) раджу вам сюди поступати більше ніде ви не знайдете такого навчального медичного закладу. І такого доброго директора він найкращий )))))))

Ольга, 16.01.2014, 17:13

Коледж наскрізь пропитаний корубцією. Я планувала поступати після 9 класу без підготовчих курсів, оскільки знала і біологію і укр.мову, ходила до репетиторів, але при розмові з директором він сказав "Йди на підготовчі курси і я обіцяю, що ти поступиш!", я пішла на курси, щоб перестрахуватись, платила за них, кожної суботи, тратила гроші на дорогу. Перед екзаменами до батька подзвонила особа яка має так звязки і сказав, що для поступлення треба 4000$. Я звичайно була в шоці, оскільки таких грошей я не мала. Відмовилась платити. І от на першому екзамені з мови, я була впевнена получити мінімім 9, оскільки питання були неважкі. Але на наступний день, поглянувши на свою оцінку там стояло велике 3... Я думаю ви самі розумієте до чого я клоню.

медичка, 05.07.2013, 10:12

Закінчила давненько.За вступ треба було добряче заплатити.Але-знання коледж давав відмінні.Деякі викладачі...дивні.Зараз працюю за спеціальнісцю.Рівень знань високий.(хто має гроші-поступайте у медакадемію на лікувальний.)Медсестра нічого не заробляє.

оксана, 11.05.2013, 13:46

супер!

муся, 23.03.2013, 12:34

Коледж Супер! Всім хто хоче вчитися і стати справжнім медиком раджу сюди поступати! Дякую батькам за те що не дозволили мені піти в коледж від медуніверу!

таня, 09.11.2012, 22:45

Коледж з великими вимогами, дає хорошу базу знань, а також добре дисциплінує, я дуже рада, що його закінчила, тому що вчитися було важко ,лишають на наступний рік ,або виганяють ,як не хочеш вчитися.Хабарі та взятки за оцінки там не проходять.Директор ,дуже хороший, добрий і справедливий чоловік Дякую всім викладачам, що докладаєте великих зусиль і допомагаєте здобути прекрасні знання, завдяки вам я здобула хорошу освіту і це дало мені впевненості в собі .

іра, 04.08.2012, 17:22

Я тут вчуся і чесно кажучи я дуже задоволена що зробила такий вибір...ІФБМК-The Best....Викладачі супер...

Оксана, 11.07.2012, 18:29

Найліпший медичний коледж на Україні!!! Дякую за базу знань яку ви мені дали,а Любов Михайлівну не критикуйте Вона просто супер викладачка пізніше ви це зрозумієте

Людмила, 06.07.2012, 12:48

Класний навчальний заклад! Для тих хто хоче отримати нетільки просто диплом, а ще й хороші знання - РЕКОМЕНДУЮ ПОСТУПАТИ!

іра, 20.06.2012, 19:25

я цього року хочу подавати документи у цей вуз. бачу, тут гарні відгуки про нього. надіюсь так воно і буде насправді!!!!!

тетяна, 18.03.2012, 22:41

ІФБМК-найкращий,а педагогічний колектив просто супер.Я там навчалась і всім раджу туди поступати.

Іра, 12.01.2012, 13:58

Коледж просто відпадний)))) сама там вчуся і мені подобається. викладачі класні. Облогіна теж нормальна але по свому строга.)))))))) ІФБМК рулить

Наталия, 30.12.2011, 08:17

я сюди хочу поступати після закінчення 9 класу... тут хороші викладачі?

Сакала Соломія, 28.12.2011, 13:30

Супер коледж

наталия штих, 10.11.2011, 15:35

училище супер облогина л м класна викладачка але треба правильно все розумити я николи не забуду студеньськи роки вони були супер

YUlua, 26.09.2011, 21:15

Коледж - супер! Стасюк - рулить)))

ОЛЯ, 01.08.2011, 23:47

ІФБМК-клас.Стасюк -найкращий директор в історії коледжу,так тримати.Мантуляк-the best!!!!!!

Марія, 08.07.2011, 17:01

ІФБМК - це супер заклад, але необхідно змінити склад навчальної частини.

Валентин, 01.04.2011, 20:25

Серед медичних коледжів справді найкращий.

надія, 24.11.2010, 21:06

навчальний заклад просто супер

Галя, 24.10.2010, 14:23

ІФБМК- найкращий коледж Ів.-Франківська

Глушко О., 25.08.2010, 11:05

Заклад супер. Заклад випускає найкращих фахівців. Я згодна що Облогіна Л.М найгірший викладач і їй не місце в такому закладі.

сафар, 19.08.2010, 13:22

Найбільша такса при поступлені.Вже скоро 1 вересня, а списку зарахованих ще не оприлюднено..... А це лиш училище, лиш 1 рівень акредитації ))))))

Оксана, 06.08.2010, 21:22

Заклад супер. Я сама студент 3 курсу Але хотіла б заперечити слова Дениса і скажу, що н Облогіна Л.М. є найгіршим викладачем в історії коледжу і нічого доброго вона не зробила.

денис, 25.03.2010, 22:25

і я навчався в іфбмк. навчальний заклад прекрасний, а педагогічний колектив просто чудо, до-тепер пам'ятаю усіх по імені, особливо вдячний облогіній любові миколаївній - людина з великої літери.

хри та аня, 24.02.2010, 14:10

супер...............

Ступар Михаил Петрович, 21.09.2009, 01:51

Лучшее учебное заведение! Спасибо и низкий поклон.

оксана, 09.08.2009, 10:32

навчалася в даному закладі-супер.


Оставить отзыв

Все колледжи в Ивано-Франковске, а также вузы в Ивано-Франковске, курсы в Ивано-Франковске, репетиторы в Ивано-Франковске, работа в Ивано-Франковске