Work.ua 16 лет! С днем рождения! Скрыть баннер

Высшее профессиональное училище № 21Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Можете будь ласка сказати коли буде день відкритих дверей на 2022рік?

,

Супер

,

Народ скажіть хто зараз директор і завуч

,

Закінчив "бурсу" у 1999році по спеціальності верстатник і т. д. Хто хоче чогось навчитись - тому викладачі допоможуть (відмінних спеціалістів багато), а хто не хоче той і залишиться довбнем. Радий що навчався в ВПУ№21, хоча ні одного дня не працював за отриманою там спеціальністю. В особистих розмовах люди дивуються звідки сисадмін так багато знає про метали, токарну та фрезерну справу, діаграму "залізо-вуглець" пам"ятаю до цих пір :). Дякую особисто Превисокому В Ф (класний керівник), Стрипко В, Слабій М В.

,

Це найкращий технічний навчальний заклад для тих хто хоче стати професіоналом своєї справи, сам там навчався. Тут навчають долати труднощі й перешкоди, досягати успіху, виконувати свою роботу ідеально на найвищому рівні. Розкривають потенціал кожного учня, дають можливість стати кимось в житті, вміти заробляти власними руками та розумом. Всім працьовитим, дисциплінованим рекомендую тут навчатися. Ніхто не пожаліє в майбутньому за проведений тут час. Правда є багато бидловатих учнів, які на уроках жують чіпси, нічого не роблять, матюкаються і грають у мережеві ігри в телефонах, вчителя мало хто слухає. На перервах курять в туях і запізнюються на уроки. Деякі групи то справжні бидло-зоопарки.

,

Не добре написав - не ОДИн а ОДНА - Сидить на третому поверсі коло бухгалтерії. Точно повне зло.

,

В мому коментарі не ВІН а ВОНА - жінка сидить на третому поверсі коло бухгалтерії. Гріша точно про неї писав - повне зло

,

Бурса норм. Є класні майстри і викладачі зварки. Хлопці кажуть що з інших професій теж є нормальні програмісти, токарі, ковалі. Але є окремі що лиш викрикають, особливо один - кричит що вижене з училища, погрожує поліцією, чуть шо - зразу тягне до деректора.

,

Викладачі повні підараси, а про гуртожиток я ліпше промовчу

,

У всіх норм. Навчальних закладах після 9го класу, уроки йдуть до 12-13 години але лиш в 21 ВПУ вони йдуть до 16 години, але люди тут хороші(учні).

,

Бурса просто відстій уроки до 15-45 це дуже довго заставляють йсти

,

Бурса це стандартна там нічого офігенного не має Мінуси є і не мало найбільший на мою думку це те що заставляють іти на якісь виступи і тому подібні заходи а якшо хочеш вийти то тебе зустрічають на виході викладачі наче вертухаї Найголовніша там економічка - повне зло і ше там заставляють повторювати то шо вигідно їм . Єдина нормальна Обоже тільки одна -Звати її Леся Михайлівна Фізкультура супер

,

Бурса в якій примусово заставляють харчуватися і вказують ,коли тобі треба йти в гуртожиток.Є окрема категорія викладачів ,які являються не дуже компетентними.Можна говорити довго але зачипив лише основні проблеми.Закінчив данне училище в 2017.

,

бурса красава лиш ходити не хочу

,

найкращий заклад із проф тех освіти ... хто піде вчитись не пожаліє.. P/S закінчив у червні 16 р

,

чудовий навчальний заклад

,

Дуже гарний навчальний заклад. Викладачі навчають на високому рівні. В порівнянні з ВУЗом, училище дало мені набагато більше теоретичних знать ще й добре підкріплених практичними навиками. Широ дякую за знання і життєві настанови Слабій М.В., Побережній, Привисокову, Козулькевич Е., Тимківу І.М., Берладин О., Станку О., Кубарич В., Волчек В., Стрипко В., Сливці О., Січній С., Бойчук О.П., Кувшиновій Л.А., Соловей І.П. Тим хто зараз навчається у ВПУ №21 хочу перефразувати слова давньогрецького мудреця: "Навчайтесь не для ВПУ, навчайтесь для життя", а навчитися є у кого! Випускник ВПУ №21 (2002рік).

,

Закінчила з червоним дипломом, але що я можу сказати, бурса бурсою, викладаxі погані, а деякі взагалі чокнуті. але дякую за освіту

,

Дуже гарний навчальний заклад. Викладачі навчають на високому рівні. В порівнянні з ВУЗ училище дало мені більше професійних навиків. Я завжди буду дякувати вчителям спеціальності ОКН за терпеливість, розуміння до мене і знання, які я здобула в ВПУ №21. Вчилі давали змогу розкривати в собі щось нове, чого не було в школі.Тут ніби всі рідні, тут я здобула другу родину. Серед інших навчальних закладах я б знову обрала саме цей. Тож поступайте у ВПУ №21, бо тут ви отримаєте не тільки знання, а щось більше, індивідуально для себе.

,

Поступила туди..почну лиш там вчитись) але директор там модний)

,

"Дуже гарний навчальний заклад!!! Хороші викладачі, з належним багажем знань та професійним викладом матеріалу. Ставлення до студентів лояльне. Навчаючись у ВПУ 21 паралельно навчалась заочно у ВУЗі, тому з впевненістю можу стверджувати, що практичних навиків і ""толку"" з ВПУ значно більше. Вчителям велика подяка! Із знаннями, здобутими саме у ВПУ (та дипломом ВУЗу) - вдалось працевлаштуватись по спеціальності на хорошу роботу. Учнівські роки у ВПУ були найкращими. Якщо хтось іншої думки про училище - значить в нього є на це підстави."

,

заклад гарний

,

Голяк Степан Ярославович найкращий учитель

,

просто супер і вчителі класні

,

Гарний навчальний заклад ! Стойко молодець!

,

Класний заклад супер векладачі

,

Проходила курси оператора комп"ютерного набору. Все чудово, гарні викладача, але мені не сподобалось оцінювання на завершальному екзамені

,

Вчився)))) 2001-2006р P.S .Хороший заклад!!!!

,

хочу поступити


Оставить отзыв

Все колледжи в Ивано-Франковске, а также вузы в Ивано-Франковске, курсы в Ивано-Франковске, репетиторы в Ивано-Франковске, работа в Ивано-Франковске