Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесуСпеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Суперовий коледж! Різні спеціальності, прекрасні викладачі, класні аудиторії і чудова атмосфера. Жодного разу не пожаліла, що вступила сюди.

,

корупційний коледж !!! відправляючи на виробничу практику ,використовують дітей у власних цілях як робочу силу, з принизливим ставленням і безвідповідальністю!!! гуртожиток жахливий ! друть гроші хто як може ! а держава хіба не виділяє гроші на вікна ,двері ,ремонт ?? зажерлись ! не освіта а бізнес ... прикро що в нашій Україні є такі навчальні заклади ! не рекомендую

,

Найкращий коледж ❤️

,

Коледж ідеальний. Хіба якісь лохи можуть мати в ньому проблеми. Ніхто нікого не заставляє сидіти до пізна! І бабок ніхто не просить! Все лояльно! Я закінчила без копійки, і рада, що поступила сюди. Сумую за часами в коледжі.

,

Найкращий коледж!

,

Класний коледж

,

Закінчила коледж три роки тому. Отримала в коледжі знання,які використовувала і далі ! Задоволена що поступила саме сюди! Незнаю як зараз ,раніше був один мінус...Це навчання у дві зміни,але до цього звикла. В загальному коледж хороший!

,

Лучший колледж, в котором я только училась! Сюда идёт не массовый сброд города, а приличные дети и учителя. Конечно, есть такие, которые берут взятки но под дулом пистолета никто не заставляет их давать. Поступайте, рекомендую! ВП - лучшая специальность

,

Говорю про гуртожиток. Це просто кошмар. 5 чоловік в кімнаті 3 на 2? Легко! Живу тут другий рік і враження тільки негативні! У мене особисто пропала крупна сума і... нічого!куди я тільки не зверталася! Директор? Коменданту? Вихователь? Тільки не поліція, ні ні ні, так мені сказали! А як на рахунок гостей до кімнати, коли ти вдома на вихідних? "Коменданша спокійно собі заходить до кімнати, їсть моїми приборами, які навіть не помиє за собою, спить на моєму ліжку"( слова моєї знайомої, яка живе в кімнаті поряд коменданші) Дівчинка НОГУ ЗЛАМАЛА вечором, через те, що ногою об кут ліжка вдарилася, БО РОЗВЕРНУТИСЬ НЕМА ДЕ! Тому я щиро вас прошу, якщо ви абітурієнт, і думаєте, чи йти в гуртожиток, чи до сестри/брата/подружки на квартиру, краще 2-й варіант.

,

Коледж на трієчку. Вчуся зараз на 2 курсі і краще б в школі залишилася! В школі, запевняю, можна отримати знання набагато глибші, ніж тут. Чого тільки коштує викладачка української мови( зараз в декреті, вчила нас минулого року) яка мови не те, щоб не знає, а уявлення про неї не має!!! Іноземну мову тут викладають дуже халявно! Якщо ти в звичайній міській школі мала десь 7-8 то тут будеш мати 10 без проблем! Знань з предметів( за школу) практично не дають. От чесно, я більше потупіла тут за цих 2 роки, ніж чогось навчилася. Отже, висновок: якщо дійсно хочете стати хорошим спеціалістом, коледж не для вас!

,

Закінчила коледж 5 років тому, враження та спогади про нього тільки приємні!!! Поступила БЕЗ ГРОШЕЙ на бюджетне місце, отримувала стипендію всі 3,5 роки. Негативні відгуки залишають здебільшого ті студенти, які прогулювали заняття і не мали жодного бажання навчатись. Якщо порівнювати навчання в коледжі зі здобуттям вищої освіти в Прикарпатському - це небо й земля. У коледжі принаймі дають базу та й викладачі на заняття не забивають і стараються щось втовкмачити в ті пустоголові голівоньки..

,

Ужас а не коледж

,

Загалом нормальний коледж, є дуже багато хороших викладачів, хороші завідувачі відділень. Гроші ніхто не вимагає, просто треба хоч трохи вчитись і старатись. Одним з мінусів є друга зміна для деяких груп, зимою дійсно важко. Головне не помилитись зі спеціальністю, тоді і вчитись буде легше і цікаво. Раджу поступати сюди, але добре обдумати на яку спеціальність і куди далі поступати після коледжу.

,

Я навчаюся в цьому коледжі і дуже цим задоволена. Ніхто не вимагає взяток, просто треба вчитися. Якщо ви не будете вчитись, а думати тільки про хабарі, то думаю, що тут проблема у вас. Директор Софія Петріївна дуже хороший викладач і завжди поставиться з розумінням. Звісно тут строго. А ви що хотіли, коли думали йти навчатись? Тут дійсно ви отримаєте хороші знання і високий рівень освіти. Викладачі завжди стараються піти на зустріч. Оберайте ВП, КД і ГО. Не пожалієте.

,

коледж гарний,донька поступила без всяких хабарів,своїм розумом!!!!!

,

Крутий коледж. Ну дуже крутий. ... Це про нас: "Збагатитися за рахунок неправомірної вигоди 1300 доларів США завідувачу одного із відділень Івано-Франківського коледжу завадили працівники міліцейського підрозділу протидії злочинності у сфері економіки. Сьогодні співробітники новоствореної служби управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Івано-Франківській області викрили черговий факт отримання неправомірної вигоди. На хабарі «погоріла» завідувач одного із Івано-Франківського коледжу. Жінка являлася членом приймальної комісії вступної кампанії в цьому учбовому закладі. Її спіймали «на гарячому», коли вона отримала те, що вимагала, за сприяння вступу до вузу."

,

коледж класний провчилась тут 3,5 роки і не дарма потратила свій час , викладачі нормальні , деректриса взагалі тут шикарна , але коледж має відповідний статус , носити бейжики обовязково , нормативна поведінка , і потрібно вчитись вчитись вчитись і ще раз вчитись Поступайте на ВП і КД - це дві найкращі спеціальності всім успіху на вступних папа коледж рулить !!!

,

ну незнаю , але мені коледж подобається , і вчитись тут нормально

,

ужас а не колледж!

,

Коледж гарний,просто супер хто хоче той буде вчитися.А вот тупі завжди будуть собі проблеми шукати.Коледж СУПЕР!!!!!!!

,

Цього року здавала екзамени.. Отож хочу сказати всім, що поступила у цей коледж на державну форму навчання без жодної копійки.. Тож поступити реально, тільки потрібно щось знати)

,

Коледж загалом смішний. Так як гроші здирають навіть у тих, хто хоче вчитися й вчиться на стипендію( екзамени). Що й говорити про коледж, як декілька років назад зловили за хабарництво.... Радує одне, що у всіх інститутах, коледжах беруть хабарі і ми не є вийнятком.

,

Зараз навчаюсь в школі. І коментарі такі різні: одні різко негативні, інші позитивні, що не знаю кому вірити. Але,мені здається, що, коли справді хочеш щось знати, бути справжнім про своєї справи, то можна навчитися і з такими поганими викладачами,як тут дехто описує. Мені також здається, що всюди, у школах, ВНЗ, та й взагалі у всіх сферах життя є свої ньюанси,недоліки тощо. Напевно,все залежить тільки від нас, від того, що ми робимо для досягнення своєї мети. Ну, це чисто моя суб'єктивна думка.

,

Шикарний коледж . Розуміючі викладачі .

,

та нормальний коледж, хахахах :)

,

це дуже хороший коледж.....і знання дуже сильні дає. Я поступила після нього без проблем у Львів унів. ім.Франка. Там казали викладачі, що відразу відчувається сильна база. Так що хто щось погане за гроші говорить, значить йому не вчитися, а вівці вдома пасти.

,

Файна бурса)))

,

мені сподобався цей коледж..

,

треба багато пахати,пахати і ще раз пахати вчителям і їхнім студентам,а вчитися це вже не погано комерції

,

Хороший технікум!

,

Мій син навчався в цьому коледжи- банківська справа і враження самі прекрасні! Не платила ничого, але він вчився, а не ходив на пари!!! Отримав червоний диплом, поступив в Тернопільську академію на третій курс, получив диплом бакалавра і магістра!!! Працює в банку, має добрі знання і роботу, очолює управлиння понад 20 працівників у 25 років... його друзі одногрупники аналогічно... Висновок: не коледж поганий і викладачі - хто хоче вчитись і знати, той не шукає винних... Ви просто ліниві і шукаєте собі виправдання!!!

,

Шановні барани, для яких цей коледж "гнилий" і вчились ви в ньому "за бабки"!!! По-перше: ви реально не оцінили свої можливості (рівень знань, наполегливість в навчанні); по-друге: хто вас заставляв випорожнювати свої "кошильки"; по-третє: я б теж не хотіла брати на роботу людину, яка пише такі коментарі про заклад, в якому вчилася 2-3 роки (в неї, напевне, не все впорядку з головою, раз витратила стільки часу на таке г-но, вона Мазохіст!!!). Коледж нормальний. Всюди є люди і людища, викладачі і викладанища, студенти і студентища.

,

zei koledz ze najkrawe....Growei tam netreba,xiba tilku tum wo ni4o bez nux zrobutu nemoze!!!Dyze bagato xorowux vuklada4iv!!!ja b znovy xotila povernytusja tydu!!

,

Навчалась у коледжі і тому прикро читати такі "суперові" коментарі. Авторам бажаю пригадати граматику. Коледж має сумувати, що в його стінах навчались такі горе-студенти!

,

Я студент 2 курсу, і мені досить подабається навчатися в коледжі.

,

Це хороший коледж, тут дійсно дають відмінне навчання. Не чув щоб по неділях вчилися. Шкода, що гроші крутяться, але якщо маєш голову то не потрібно їх нікому давати. Хочете байдикувати - поступайте в Гра. І директорка дуже хороша людина!

,

покищо він явлюється найкращим в м. Івано-Франківську

,

Минулого року я теж закінчив цей заклад. І дуже розчарований що потратив на нього 2 дорогоцінних роки!!! Є викладачі СУПЕР, такі як Паранич Г.В, Боднар О. П., Гвоздецька Л.М, а є й такі викладачі, що до них на пару йшлося як на каторгу, (не буду уточняти хто), отак сказала переписувати лекцію з ксерокопії, а сама гортала каталоги з Amvay, або в лаборанській каву пила, та ще й придурками обзивала, а як приходилось до закінчення семестрів так тут зразу вона бідна не мала за що ремонт аудиторії зробити... То з ліцензією проблеми були, то віддавали, то забирали, перевірки постійно,. Було й таке що цілу зиму не обпалювалось в коледжі. І без хабарів не обходилося!!! Тай хіба це коледж???? 1 рівень акредетації!!! після якого навіть в Політехнічний не брали, не те шо на роботу!!!

,

Ті хто пише весь цей негатив, просто "далекі" люди. Через декілька років їм буде просто соромно за свої слова! А насправді це дуже навіть хороший навчальний заклад!!! P.S. В принципі не знаю ,як зараз, а років 6 назад це був драйв!!!

,

коледж нормальний.тому хто вчився в школі легко поступити))а хто ні,,то вибачайте,треба гроші платити щоб хоча б на платне поступити((викладачі гроші капець як гребуть((але є і нормальні.а взагалі там панує величезна несправедливість.хто більше дасть $ тому і краще вчитись

,

покищо він явлюється найкращим в м. Івано-Франківську

,

Коледж супер,но за бабло,і вчитись треба,професія технолога the best.

,

Все б нічого але... Я кінчила цей гнилий коледж і коли ходила просилася на роботу то від мене відмахувалися як від мухи заразної коли чули шо я з цього коледжу прийшла. Так шо думайте куди поступати. Коледж - г...но. Зато пані директорка - ЗВЕЗДА, бл-н!

,

Цього року закінчую. Не діждуся коли вирвуся з цього кодла. Їм би лиш грошей побільше здерти зі студента. Задрали!!! Вчуся на бюджетному, а заплатила вже більше ніж контрактники, та й директорка напрягла на бабки батьків при вступі. Народ - коледж повний атстой!!!

,

коледж просто класний....вчилась там, враження точно не забутні.....а як ти до викладачів ставишся так вони і до тебе..... і якщо там погано вчитись, то ви ще не вчились в інших закладах.... а хіба когось під дулом пістолета заставляли платити???

,

Класний коледж, просто не для тупих...

,

Ви шо всі гоните?! Це самий галімий коледж!!! Викладачі придурки,куратори дауни,Томенчук карова лиса.Гроші хочуть,оцінки не кладуть!!! Тікай хто може !!! не поступайте сюди не мучте себе і свої кошильки,получете дипломи і повішаєте над унітазом бо всі срали на цей коледж,а в додачу геморой.будете вчитись не тільки в суботу,а і в неділю. Не канікули будете мати, а хєр собачий.Бо ми зараз вчимося по суботам і неділям з 2го січня.шо думаєте шо не будете АГА будете сидіти з ранку до ночі і всьо здавати.бо вони срали на студентів. Не поступайте сюдааа !!!

,

Що в технікумі научили (по спеціальності б\о) те я і знаю, вищі заклади тільки більші гроші. Біда що сучасні діти привикли байдикувати,а потім говорити що погані викладачі.

,

вчилася на державно брала степендію незабутні враження про Крим. Є хороші вчителі. Просто треба більше старатись...

,

ужасний коледж!!!!!!!!!!!! знаю на власному досвіді!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

я там учився но за бабло, [фигня] а не коледж [ничего] незнаю

,

Ви шо всі гоните?! Це самий галімий коледж!!! Викладачі придурки,куратори дауни,Томенчук карова лиса.Гроші хочуть,оцінки не кладуть!!! ТІКАЙ ХТО МОЖЕ !!! не поступайте сюди не мучте себе і свої кошильки,получете дипломи і повішаєте над унітазом бо всі срали на цей коледж,а в додачу геморой.будете вчитись не тільки в суботу,а і в неділю. Не канікули будете мати, а хєр собачий.Бо ми зараз вчимося по суботам і неділям з 2го січня.шо думаєте шо не будете АГА будете сидіти з ранку до ночі і всьо здавати.бо вони срали на студентів. НЕ ПОСТУПАЙТЕ СЮДААА !!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Івано-Франківську, а також ЗВО (вузи) в Івано-Франківську, курси в Івано-Франківську, репетитори в Івано-Франківську, робота в Івано-Франківську