Калушский политехнический колледж


  • Калуш · ул. Богдана Хмельницкого, 2, Ивано-Франковская обл., 77303
  • (03472) 6-52-31
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Про заклад в цілому: Жах, а не навчальний заклад!!! В аудиторіях настільки холодно, що можна простудитися! Про викладачів: Одні хабарники!!! Освіту не подають належне!!! Діти нічого не знають!!! Дехто навіть немає базових знань по спеціальності!!! Викладачі не ходять на пари, а якщо вже і ходять то ставляться до навчання студентів не серйозно!!! Предмети подавати не вміють!!! Постійне здирництво на рахунок подарунків викладачам!!! Респект таким викладачам як Хомик Наталія, Китчак Ірина, Опікула Лариса, Стасів Світла - єдині нормальні викладачі, які хоча б щось дітей навчать, чого не скажеш про інших викладачів, які єдине що можуть брати хабарі і подарунки за ніщо. У бурсі краще навчать ніж в технікумі, НЕ рекомендую!!!????‍♀️?‍♀️?‍♀️ Провчилась три роки в КПК. Закінчила навчання в 2018 році. Зараз працюю не за спеціальністю, толком нічого не навчили!!! Профукала три роки в нівощо.

,

Закінчила в 2017, все було супер, Федорів Ірина Валеріївна обожнюю вас! За оцінки не платила .. за курсову теж ні і за екзамени теж ні, треба просто вчитись! Є звичайно і вийнятки, наприклад вчитель який нічого не вчить і просто ставить 2 при тому що навіть не питав нічого - явно хотів грошей .. теж є хабарниця ще та, відбила бажання до свого предмету :) і є, яка надзвичайно високої думки про себе , ну просто королева яка знає все а студенти це ніщо і звати їх ніяк , решта всі хороші викладачі:)

,

Отже. Розповідь РЕАЛЬНОЇ людини про даний навчальний заклад. Закінчив в 2016р. Про коледж: "2 поверх для показухи часто виступає, нові аудиторії, адміністрація. 3 може бути.. 1 і 4 жах, туалети жах, гуртожиток жах. Взагалі матеріальна база дуже слабенька (через те, що платників набрати не можуть), є звісно гарні аудиторії, з комп'ютерами, але вони в більшій мірі для вигляду. Матеріально-технічна база слабка. Комп'ютери дуже слабенькі (по128 МБ ОП) Викладачі є дуже хороші, а є дуже погані. Взагалі, тут сильних знань і не треба, щоб вчитись.. З кожним роком все більше перетворюється в бурсу. Але скажу так, в бурсі вас хоч навчать чомусь працювати руками.. Тут не навчуть нічому) Ходиш на пари, взагалі не платиш. КПК - дуже дорогий. Занадто багато просять за заліки і т.п В універах менше. Гроші не вимагають, але є 5-6 яких вбити просто треба. РОЗУМНА порада для вас: "Хочете, щоб дитина хоч чомусь навчилась, нехай йде в ПТУ. Тут, повторюю, не навчать НІЧОМУ.

,

Мінуси: більшість викладачів-пенсіонери, гроші які поступають від платників йдуть в кишеню,хоча могли б уже зремонтувати дах,який буквально сипеться. Ціни можливо й високі, але якщо ви будете докладати хоча б якихось зусиль, хоча б через раз вивчати даний матеріал, то нікому і нічого платити не буде потреби. Якщо вчитель бачить, що ви хочете щось знати, то він вас не завалить.

,

Я там вчився заочно,потім вступив у Львівську політехніку.Скажу вам у Львові розцінки у два рази менші.У Калуші за все треба платити-за курсові,за диплом,за практику.Хто хоче спробувати зробити сам-заганяють за неправильно поставлені розділові знаки,за підписи.Хто купляє це все в викладачів-не звертають уваги навіть на грубі помилки.Особлива "подяка " "русскоязичній" викладачці (хто вчився -той знає про кого я). А "молоді спеціалісти" які приходять на місце своїх батьків-також знають розцінки своїх попередників... Але виходу в людей немає,бо не має конкуренції цей заклад,тож свого сина буду теж туди давати вчитися. Треба складати $.

,

Хай пенсіонери йдуть на заслужений відпочинок, а молоді спеціалісти - навчають...

,

Супер, кращий коледж!!

,

там мій брат, мама, батя, ... , і нормально .Хороші спеціалісти!

,

я б ніколи в житті не дала свою дитину в цей навчальний заклад.Це не заклад,а банк.За кожну оцінку потрібно ЗАПЛАТИТИ!!!.Невже так буде і дальше????

,

Я там не навчаюсь,але думаю,що погано навчаєте тих дітей,деякі виходять з технікуму з дипломом і невміють навіть добре читати.Не маю права говорити,що це так було завжди,просто бачу ,тепер,як дитина не може склеїти декілька слів докупи.Я там не вчила,оскільки не поступила,але навчалася у вищому навчальному закладі.Поступити у технікум важко,якщо немаєш грошей!!!!! А вчительський персонал пора вже поміняти, дайте дорогу молодим людям,могли б навчати,можливо,краще більш доступніше

,

КПК чудовий! Сам навчаюсь, тепер за поступленыя незнаю, раныше самы поступали! Вчитись пысля школи легше, викладачы, як усюди есть клас, а есть пас! В общем усе нормально, только пенсыонеров больше 50% ы ето раздражает!!! Ну что за дыректора, то тепер началы вроде чтота делать!

,

сам обучался

,

при ДИРЕКТОРЕ ИЛЬНИЦКОМ учебное заведение занимало одно из рейтинговых мест в Украине (2007-2009гг Ильницкий - лучший директор по западному региону). Выпускники имели льготы при поступлении на роботу и при желании дальнейшего повышения уровня образования. а сейчас при другом директоре одна коррупция при поступлении и обучении (еще до окончания вступительной кампании места были уже распроданы). Кому нужны такие специалисты - с покупными дипломами? И это будущее нашей страны?

,

Какая оценка если директор Ильницкий он ничего не сделал и не собирается делать у него звездная болезнь только место директора.

,

КПК Кращий)


Оставить отзыв

Все колледжи в Калуше, а также курсы в Калуше, работа в Калуше