Направления обучения
Оценка посетителей
(по 13 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Отже. Розповідь РЕАЛЬНОЇ людини про даний навчальний заклад. Закінчив в 2016р. Про коледж: "2 поверх для показухи часто виступає, нові аудиторії, адміністрація. 3 може бути.. 1 і 4 жах, туалети жах, гуртожиток жах. Взагалі матеріальна база дуже слабенька (через те, що платників набрати не можуть), є звісно гарні аудиторії, з комп'ютерами, але вони в більшій мірі для вигляду. Матеріально-технічна база слабка. Комп'ютери дуже слабенькі (по128 МБ ОП)
Викладачі є дуже хороші, а є дуже погані. Взагалі, тут сильних знань і не треба, щоб вчитись.. З кожним роком все більше перетворюється в бурсу. Але скажу так, в бурсі вас хоч навчать чомусь працювати руками.. Тут не навчуть нічому) Ходиш на пари, взагалі не платиш. КПК - дуже дорогий. Занадто багато просять за заліки і т.п В універах менше. Гроші не вимагають, але є 5-6 яких вбити просто треба. РОЗУМНА порада для вас: "Хочете, щоб дитина хоч чомусь навчилась, нехай йде в ПТУ. Тут, повторюю, не навчать НІЧОМУ.

,

Мінуси: більшість викладачів-пенсіонери, гроші які поступають від платників йдуть в кишеню,хоча могли б уже зремонтувати дах,який буквально сипеться.
Ціни можливо й високі, але якщо ви будете докладати хоча б якихось зусиль, хоча б через раз вивчати даний матеріал, то нікому і нічого платити не буде потреби.
Якщо вчитель бачить, що ви хочете щось знати, то він вас не завалить.

,

Я там вчився заочно,потім вступив у Львівську політехніку.Скажу вам у Львові розцінки у два рази менші.У Калуші за все треба платити-за курсові,за диплом,за практику.Хто хоче спробувати зробити сам-заганяють за неправильно поставлені розділові знаки,за підписи.Хто купляє це все в викладачів-не звертають уваги навіть на грубі помилки.Особлива "подяка " "русскоязичній" викладачці (хто вчився -той знає про кого я).
А "молоді спеціалісти" які приходять на місце своїх батьків-також знають розцінки своїх попередників...
Але виходу в людей немає,бо не має конкуренції цей заклад,тож свого сина буду теж туди давати вчитися.
Треба складати $.

,

Хай пенсіонери йдуть на заслужений відпочинок, а молоді спеціалісти - навчають...

,

Супер, кращий коледж!!

,

там мій брат, мама, батя, ... , і нормально .Хороші спеціалісти!

,

я б ніколи в житті не дала свою дитину в цей навчальний заклад.Це не заклад,а банк.За кожну оцінку потрібно ЗАПЛАТИТИ!!!.Невже так буде і дальше????

,

Я там не навчаюсь,але думаю,що погано навчаєте тих дітей,деякі виходять з технікуму з дипломом і невміють навіть добре читати.Не маю права говорити,що це так було завжди,просто бачу ,тепер,як дитина не може склеїти декілька слів докупи.Я там не вчила,оскільки не поступила,але навчалася у вищому навчальному закладі.Поступити у технікум важко,якщо немаєш грошей!!!!!
А вчительський персонал пора вже поміняти, дайте дорогу молодим людям,могли б навчати,можливо,краще більш доступніше

,

КПК чудовий! Сам навчаюсь, тепер за поступленыя незнаю, раныше самы поступали! Вчитись пысля школи легше, викладачы, як усюди есть клас, а есть пас! В общем усе нормально, только пенсыонеров больше 50% ы ето раздражает!!! Ну что за дыректора, то тепер началы вроде чтота делать!

,

сам обучался

,

при ДИРЕКТОРЕ ИЛЬНИЦКОМ учебное заведение занимало одно из рейтинговых мест в Украине (2007-2009гг Ильницкий - лучший директор по западному региону). Выпускники имели льготы при поступлении на роботу и при желании дальнейшего повышения уровня образования. а сейчас при другом директоре одна коррупция при поступлении и обучении (еще до окончания вступительной кампании места были уже распроданы). Кому нужны такие специалисты - с покупными дипломами? И это будущее нашей страны?

,

Какая оценка если директор Ильницкий он ничего не сделал и не собирается делать у него звездная болезнь только место директора.

,

КПК Кращий)

Все вузы в Калуше, а также колледжи и техникумы в Калуше, курсы в Калуше, репетиторы в Калуше, работа в Калуше

Обратная связь