Калуський політехнічний фаховий коледж

Калушский политехнический колледж




  • денна, заочна
  • фаховий молодший бакалавр
  • контракт, бюджет
  • Статус державний.

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


Спеціальності


Останнє оновлення 26 березня 2026


Відгуки

16
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Один з викладачів хизується тільки принтерами, а так це ще той підкупний викладач, постійно вирішують кошти або знайомі. Хоча є викладачі які дійсно зацікавлені у розвитку студентів без власної вигоди, хоча закінчив заклад 2 роки тому але думаб що нічого не змінилося

,

Про заклад в цілому: Жах, а не навчальний заклад!!! В аудиторіях настільки холодно, що можна простудитися! Про викладачів: Одні хабарники!!! Освіту не подають належне!!! Діти нічого не знають!!! Дехто навіть немає базових знань по спеціальності!!! Викладачі не ходять на пари, а якщо вже і ходять то ставляться до навчання студентів не серйозно!!! Предмети подавати не вміють!!! Постійне здирництво на рахунок подарунків викладачам!!! Респект таким викладачам як Хомик Наталія, Китчак Ірина, Опікула Лариса, Стасів Світла - єдині нормальні викладачі, які хоча б щось дітей навчать, чого не скажеш про інших викладачів, які єдине що можуть брати хабарі і подарунки за ніщо. У бурсі краще навчать ніж в технікумі, НЕ рекомендую!!!????‍♀️?‍♀️?‍♀️ Провчилась три роки в КПК. Закінчила навчання в 2018 році. Зараз працюю не за спеціальністю, толком нічого не навчили!!! Профукала три роки в нівощо.

,

Закінчила в 2017, все було супер, Федорів Ірина Валеріївна обожнюю вас! За оцінки не платила .. за курсову теж ні і за екзамени теж ні, треба просто вчитись! Є звичайно і вийнятки, наприклад вчитель який нічого не вчить і просто ставить 2 при тому що навіть не питав нічого - явно хотів грошей .. теж є хабарниця ще та, відбила бажання до свого предмету :) і є, яка надзвичайно високої думки про себе , ну просто королева яка знає все а студенти це ніщо і звати їх ніяк , решта всі хороші викладачі:)

,

Отже. Розповідь РЕАЛЬНОЇ людини про даний навчальний заклад. Закінчив в 2016р. Про коледж: "2 поверх для показухи часто виступає, нові аудиторії, адміністрація. 3 може бути.. 1 і 4 жах, туалети жах, гуртожиток жах. Взагалі матеріальна база дуже слабенька (через те, що платників набрати не можуть), є звісно гарні аудиторії, з комп'ютерами, але вони в більшій мірі для вигляду. Матеріально-технічна база слабка. Комп'ютери дуже слабенькі (по128 МБ ОП) Викладачі є дуже хороші, а є дуже погані. Взагалі, тут сильних знань і не треба, щоб вчитись.. З кожним роком все більше перетворюється в бурсу. Але скажу так, в бурсі вас хоч навчать чомусь працювати руками.. Тут не навчуть нічому) Ходиш на пари, взагалі не платиш. КПК - дуже дорогий. Занадто багато просять за заліки і т.п В універах менше. Гроші не вимагають, але є 5-6 яких вбити просто треба. РОЗУМНА порада для вас: "Хочете, щоб дитина хоч чомусь навчилась, нехай йде в ПТУ. Тут, повторюю, не навчать НІЧОМУ.

,

Мінуси: більшість викладачів-пенсіонери, гроші які поступають від платників йдуть в кишеню,хоча могли б уже зремонтувати дах,який буквально сипеться. Ціни можливо й високі, але якщо ви будете докладати хоча б якихось зусиль, хоча б через раз вивчати даний матеріал, то нікому і нічого платити не буде потреби. Якщо вчитель бачить, що ви хочете щось знати, то він вас не завалить.


Дивіться також усі коледжі в Калуші.

  • вул. Молодіжна, 7, м. Калуш, 77300
  • (034) 726-18-08
    618 10
  • Державний.