Work.ua 16 лет! С днем рождения! Скрыть баннер

Ковельский промышленно-экономический колледж Луцкого национального технического университета


  • Ковель · ул. Заводская, 23, Волынская обл.
  • (03352) 4-97-37
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Респект і повага Сиротюку Анатолію Олексійовичу, ця людина дійсно вчить життя та до кожної ситуації відноситься із розумінням та справедливістю на відміну від камєнди. Коледж взагальному подобається викладачі освітчені правда не всі. Зевешнік найкращий і його Джина. Хочу відокремити найкращих викладачів: ПИЦ, Потапчук, Глущук,Мельничук, Вегера, три Михалевичі, Волощощинська, Приймачук, Стицюк, Шовкович Зейко, Ільїна, Чайка і Тетяна Василівна.❤❤❤

,

У час, коли вчилась (1999-2002) було досить строго з хабарями. Але деякі все ж давала - брали, більшість здавалось на системі вивчив - здав. Якихось особливих перепон самому здати не було. Навпаки всі викладачі старались донести свій предмет і лишити в наших головах хоч мінімальні знання. Світлана Гнатівна - викладач бух.обліку, то, на мій погляд, взагалі відмінний педагог. Тай і інші - старались. Якщо прикласти свої старання, то можна всі предмети здавати без хабарів.

,

Якщо ВСЕ ДОБРЕ ВЧИТИ то ніяких проблем НЕ буде З своєї практики кажу *^

,

Колледж Ідеальний правда гроші не бере)))))))

,

Добрий коледж

,

Коли Я вчився з 1998 по 2002 рік. Всі всіх боялись викладачів.Гумена дуже достойний вчитель(респект+повага).На даний час Я ФОП дуже допомогла учоба.Особливо економика та інші предмети які ми рахували що вони нам в житі небудуть потрібні.Самчинська учить Вас а Ви самі визначайте свій шлях.Хабарі завжди були, просто потрібно вчити урокі .

,

коледж супер)))) мені подобається))))

,

Залік на сьогодні коштує 250 грн. ... загребущі хабарники.Викладачі наглі дуже стали.Змінився майже весь педколектив

,

Щоб не казали, а коледж крутий! Я дійсно рада,що вчилась там! Закінчила коледж з відзнакою, ні одного разу, не пошкодувала, що там навчалась! Хороші викладачі! Закінчила 2 роки назад, ще при директорі Бабариці С.Ф. Не знаю,як зараз, але при ньому було чудово вчитись і пізнавати нові напрямки у всіх сферах життя коледжу! Свої претензії тут пишуть лиш ті,хто не хоче вчитись або ті, хто чекають, що їм з неба все впаде )

,

За не поповних 4 роки навчанння, точно можу сказати, що поступати сюди не потрібно.. Подальших перспектив ніяких немає.. те саме ЛНТУ .. то така конюшня вступивши в яку ти вступаєш в лайно, і подальші 4-ри роки навчання в якій ти тільки те і робиш, що відмиваєш його. Вчителі в технікумі - хабарники... предмети непотрібні ,їх забагато .. освітньої бази ніякої немає окрім старих станків які не працюють і кабінетів в яких зимою -20 градусів.. перспектив ніяких . тобто це просто марно згаяні роки життя. адже ніякого такого " студентського життя" в вас не буде .. класний керівнк замість того щоб допомагати вам у навчанні пильно слідкуватиме за вашим особистим життям, регулярно телефонуватиме батькам ( причин для дзвінків безліч.. прогул, не зробив д/з курив ін) .. тому перш ніж вступити в цей "престижний" заклад добре подумайте чи воно вам треба.

,

не поганий коледж,хто справді вчить той і не платить..але є і справді пару викладачів які не є об*єктивними в своєму оцінюванні,нажаль

,

коледж норм! викладачі розуміючі, особливо молоді..з ними можна поговорити про що завгодно і це супер!!

,

Скучаю за КПЕК!!!

,

Я закінчила коледж 4 року тому. Гуменна мені подобалася. Я її поважаю. Так, вона вимагала, але я могла на парі послухати те, що вона розповідала, не читаючи конспект і з історію маю "5". Ні разу грошей я не носила нікому. Закінчила коледж майже відмінно. Хоча не скажу, що хабарництва у коледжі нема, але скажу так - тих хто вчиться сам, викладачі бачать і допомагають добросовісно закінчити навчання. Зараз я працюю в державній установі і скажу, що виладачі у коледжі високого рівня знань. Працюю не по спеціальності, але користуюся знаннями, які здобула у коледжі у різних сферах свого життя.

,

Чудово:)

,

гроші і хабарі"""це було завжди і не тільки в технікумі.а й в кожному навчальному закладі

,

Коледж-відповідає своїй акредитації,для тих хто хоче навчатись-здасть все,а для неуків,які нічого не хочуть вчити і заробити оцінку на халяву-попередні коментарі,тому поступайте не пожалкуєте-хто вчить той здасть все без грошей на 100%,а викладач кожний по своєму цікавий і професіонал своєї справи!!!!

,

Заклад нормальний для тих, хто хоче вчитись.А ледарі і неуки,які самі шукають можливості як би то "порішати",нехай платать гроші(так було у всі часи),і нема чого тут нарікати на викладачів!!!Але в реаліях нашого життя диплом,отрманий в коледжі-не приший ... рукав.Випускник-перенавчений слюсар та ін. і недонавчаний інженер, економіст та ін.Краще відразу поступати в університети(знову ж для тих хто хоче вчитись).А для решти і так зійде, аби були чимось зайняті.

,

Люблю коледж. Всі викладачі супер, крім Самчинської.

,

Коледж супер!!!!а хто не вчиться той платить і не треба казати що все за гроші!!!з іншої сторони якщо б ніхто не брав хабарі то як би ви вчились????

,

Коледж крутий! Щоб не казали! ) Найкрутіший викладач і зав.віділенням Бабарика Валентин Степанович! ) Прийшов в коледж і зробив розгон оце я понімаю! ) респект йому! )

,

Супер коледж. Хто вчиться сам - той не платить.

,

По сікі вчітилі грошей беруть за кожний предмет

,

Коледж суперовий, Організація виробництва найкращий факультет!)

,

норм

,

Тупий коледж

,

Вчитись можна. Мені стали у нагоді знання!

,

Можу назвати тільки 2-х викладачів які не беруть хабар. Соромно заходити в кабінет де вісить Ікона, та й вчителька (з її слів) відвідує Храм. А от хабар бере зовсім не по-Божому.

,

Це єдиний нормальни заклад Ковеля. Платню стягують велику, не знаю на що вони розраховують, бо з кожним роком на 1000 грн дорощає. Я то навчалась на державній формі, оцінки витягувала (ну, звичайно ж, платити приходилось).Гуменна для мене дуже страшна вчителька☻ Багато нервів втратила поки здала Всесвітню історію(( Скажу так - дуже щаслива, що нарешті закінчила тут навчатись, але й не скажу, що жалкую!!!

,

коледж супер, хороші фахівці. Гончаренко Олена Олександрівна найкращий викладач КПЕК ЛНТУ.

,

маю лише позитивне відношення до даного навчального закладу!

,

Гуменна супер!!!!!!!!!!

,

Хороший навчальний заклад. Дякую за смачний весільний коровай (від 5 вересня). Фото переглядав - фантастика. З вашого дозволу залишу на пам'ять. Поступайте не пожалкуєте.

,

Коледж дуже класний, а особливо викладачі, яких я дуже люблю!!!!!!! Вже 2 роки як я закінчила коледж, а спогади залишилися ще кращі ніж після школи!!! КПЕК найкращий!!!!!!!! :)

,

Люблю КПЕК!!!!!!!!!!

,

хороший заклад

,

супер

,

Навчатись дуже легко! Заплатив і пішов, на всі чотири сторони!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Коледж нормальний і гуртожиток також

,

Якби було б вільне відування...

,

Майже з усіх предметів оцінки отримують за гроші. Винятком є лише Всесвітня історія!!!

,

Високі ЦІНИ!!!!! Хабарі!!!

,

так собі,можна і на кращому рівні

,

супер

,

Коледж такий собі рівних йому нема в Ковелі вчитись згорем пополам можна..................


Оставить отзыв

Все колледжи в Ковеле, а также вузы в Ковеле, курсы в Ковеле, репетиторы в Ковеле, работа в Ковеле