Ковельський промислово-економічний коледж Луцького національного технічного університету


  • Ковель · вул. Заводська, 23, Волинська обл.
    s
  • (03352) 4-97-37
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

У час, коли вчилась (1999-2002) було досить строго з хабарями. Але деякі все ж давала - брали, більшість здавалось на системі вивчив - здав. Якихось особливих перепон самому здати не було. Навпаки всі викладачі старались донести свій предмет і лишити в наших головах хоч мінімальні знання. Світлана Гнатівна - викладач бух.обліку, то, на мій погляд, взагалі відмінний педагог. Тай і інші - старались. Якщо прикласти свої старання, то можна всі предмети здавати без хабарів.

,

Якщо ВСЕ ДОБРЕ ВЧИТИ то ніяких проблем НЕ буде З своєї практики кажу *^

,

Колледж Ідеальний правда гроші не бере)))))))

,

Добрий коледж

,

Коли Я вчився з 1998 по 2002 рік. Всі всіх боялись викладачів.Гумена дуже достойний вчитель(респект+повага).На даний час Я ФОП дуже допомогла учоба.Особливо економика та інші предмети які ми рахували що вони нам в житі небудуть потрібні.Самчинська учить Вас а Ви самі визначайте свій шлях.Хабарі завжди були, просто потрібно вчити урокі .

,

коледж супер)))) мені подобається))))

,

Залік на сьогодні коштує 250 грн. ... загребущі хабарники.Викладачі наглі дуже стали.Змінився майже весь педколектив

,

Щоб не казали, а коледж крутий! Я дійсно рада,що вчилась там! Закінчила коледж з відзнакою, ні одного разу, не пошкодувала, що там навчалась! Хороші викладачі! Закінчила 2 роки назад, ще при директорі Бабариці С.Ф. Не знаю,як зараз, але при ньому було чудово вчитись і пізнавати нові напрямки у всіх сферах життя коледжу! Свої претензії тут пишуть лиш ті,хто не хоче вчитись або ті, хто чекають, що їм з неба все впаде )

,

За не поповних 4 роки навчанння, точно можу сказати, що поступати сюди не потрібно.. Подальших перспектив ніяких немає.. те саме ЛНТУ .. то така конюшня вступивши в яку ти вступаєш в лайно, і подальші 4-ри роки навчання в якій ти тільки те і робиш, що відмиваєш його. Вчителі в технікумі - хабарники... предмети непотрібні ,їх забагато .. освітньої бази ніякої немає окрім старих станків які не працюють і кабінетів в яких зимою -20 градусів.. перспектив ніяких . тобто це просто марно згаяні роки життя. адже ніякого такого " студентського життя" в вас не буде .. класний керівнк замість того щоб допомагати вам у навчанні пильно слідкуватиме за вашим особистим життям, регулярно телефонуватиме батькам ( причин для дзвінків безліч.. прогул, не зробив д/з курив ін) .. тому перш ніж вступити в цей "престижний" заклад добре подумайте чи воно вам треба.

,

не поганий коледж,хто справді вчить той і не платить..але є і справді пару викладачів які не є об*єктивними в своєму оцінюванні,нажаль

,

коледж норм! викладачі розуміючі, особливо молоді..з ними можна поговорити про що завгодно і це супер!!

,

Скучаю за КПЕК!!!

,

Я закінчила коледж 4 року тому. Гуменна мені подобалася. Я її поважаю. Так, вона вимагала, але я могла на парі послухати те, що вона розповідала, не читаючи конспект і з історію маю "5". Ні разу грошей я не носила нікому. Закінчила коледж майже відмінно. Хоча не скажу, що хабарництва у коледжі нема, але скажу так - тих хто вчиться сам, викладачі бачать і допомагають добросовісно закінчити навчання. Зараз я працюю в державній установі і скажу, що виладачі у коледжі високого рівня знань. Працюю не по спеціальності, але користуюся знаннями, які здобула у коледжі у різних сферах свого життя.

,

Чудово:)

,

гроші і хабарі"""це було завжди і не тільки в технікумі.а й в кожному навчальному закладі

,

Коледж-відповідає своїй акредитації,для тих хто хоче навчатись-здасть все,а для неуків,які нічого не хочуть вчити і заробити оцінку на халяву-попередні коментарі,тому поступайте не пожалкуєте-хто вчить той здасть все без грошей на 100%,а викладач кожний по своєму цікавий і професіонал своєї справи!!!!

,

Заклад нормальний для тих, хто хоче вчитись.А ледарі і неуки,які самі шукають можливості як би то "порішати",нехай платать гроші(так було у всі часи),і нема чого тут нарікати на викладачів!!!Але в реаліях нашого життя диплом,отрманий в коледжі-не приший ... рукав.Випускник-перенавчений слюсар та ін. і недонавчаний інженер, економіст та ін.Краще відразу поступати в університети(знову ж для тих хто хоче вчитись).А для решти і так зійде, аби були чимось зайняті.

,

Люблю коледж. Всі викладачі супер, крім Самчинської.

,

Коледж супер!!!!а хто не вчиться той платить і не треба казати що все за гроші!!!з іншої сторони якщо б ніхто не брав хабарі то як би ви вчились????

,

Коледж крутий! Щоб не казали! ) Найкрутіший викладач і зав.віділенням Бабарика Валентин Степанович! ) Прийшов в коледж і зробив розгон оце я понімаю! ) респект йому! )

,

Супер коледж. Хто вчиться сам - той не платить.

,

По сікі вчітилі грошей беруть за кожний предмет

,

Коледж суперовий, Організація виробництва найкращий факультет!)

,

норм

,

Тупий коледж

,

Вчитись можна. Мені стали у нагоді знання!

,

Можу назвати тільки 2-х викладачів які не беруть хабар. Соромно заходити в кабінет де вісить Ікона, та й вчителька (з її слів) відвідує Храм. А от хабар бере зовсім не по-Божому.

,

Це єдиний нормальни заклад Ковеля. Платню стягують велику, не знаю на що вони розраховують, бо з кожним роком на 1000 грн дорощає. Я то навчалась на державній формі, оцінки витягувала (ну, звичайно ж, платити приходилось).Гуменна для мене дуже страшна вчителька☻ Багато нервів втратила поки здала Всесвітню історію(( Скажу так - дуже щаслива, що нарешті закінчила тут навчатись, але й не скажу, що жалкую!!!

,

коледж супер, хороші фахівці. Гончаренко Олена Олександрівна найкращий викладач КПЕК ЛНТУ.

,

маю лише позитивне відношення до даного навчального закладу!

,

Гуменна супер!!!!!!!!!!

,

Хороший навчальний заклад. Дякую за смачний весільний коровай (від 5 вересня). Фото переглядав - фантастика. З вашого дозволу залишу на пам'ять. Поступайте не пожалкуєте.

,

Коледж дуже класний, а особливо викладачі, яких я дуже люблю!!!!!!! Вже 2 роки як я закінчила коледж, а спогади залишилися ще кращі ніж після школи!!! КПЕК найкращий!!!!!!!! :)

,

Люблю КПЕК!!!!!!!!!!

,

хороший заклад

,

супер

,

Навчатись дуже легко! Заплатив і пішов, на всі чотири сторони!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Коледж нормальний і гуртожиток також

,

Якби було б вільне відування...

,

Майже з усіх предметів оцінки отримують за гроші. Винятком є лише Всесвітня історія!!!

,

Високі ЦІНИ!!!!! Хабарі!!!

,

так собі,можна і на кращому рівні

,

супер

,

Коледж такий собі рівних йому нема в Ковелі вчитись згорем пополам можна..................


Залишити відгук

Усі коледжі в Ковелі, а також ЗВО (вузи) в Ковелі, курси в Ковелі, репетитори в Ковелі, робота в Ковелі