Work.ua 16 лет! С днем рождения! Скрыть баннер

Перемышлянский профессиональный лицей


  • Перемышляны · ул. Липовая Аллея, 3, Львовская обл., 81200
  • (03263) 2-17-48
    (03263) 2-13-82
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. II уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

я провчився у ліцеї 3 роки і дуже шкода що так швидко пролитіло мене дуже багато навчили і все було класно

,

працювали три роки, як молоді спеціалісти, задоволені тим, що почали працювати в МСПТУ№61, багато корисного навчилися, перший педагогічний досвід, перші розумні поради в керівництві колетивом від директора Йосипа Степановича, енергійність в роботі від Миколи Івановича, вріноваженість і розсудливість від С.К.Крутніка. Щиро вдячні, многая літа вам, з повагою подружжя педагогів М.В.+В.М.Ц.

,

Ліцей найкращий з усіх можливих на світі, тут гарні викладачі та майстри.

,

в ліцеї є багато хорошого і навпаки..бракує практики...теорії забагато..ше б не було тих майстрових,які не є справедливі..котрі мають своїх улюблеників і погано ставляться до інших,чи використовують дітей задля своїх цілей... треба просто ще вміти себе захищати,а томожуть вас там зїсти)) але є такм також багато хороших майстрів та викладачів,які допоможуть і можуть в хорошому сенсі вплинути на ваше майбутнє

,

заклад так собі є гарні векладача

,

ліцей недуже більшість майстрів самі невміють робити аще дітей навчають ! та деякі майстри заставляють на виробничих навчанях працювати до незмоги !!

,

ліцей - чудовий та вимоги до навчання потребують більшого. Сама провчилася 3 роки і можу сказати що для себе нового взяла мало.

,

я жалію що я не працював в цьому професійному ліцею .Хороші викладачі , цікаві поїздки , зустрічі. Успіхів вам педагоги!!!

,

Знаєте народ це найкращий ліцей. Я вчуся собі в насолоду.

,

Ліцей класний!Сама там провчилась 3 роки.Скажу вам,що там пройшли найкращі мої часи....Класні викладачі,цікаве навчання,поїздки,екскурсії,конкурси в яких багато перемагали.Супер!!!!!

,

ліцей хороший. можно вибрати професії,які тобі подобаються


Оставить отзыв

Все колледжи в Перемышлянах, а также работа в Перемышлянах