Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету

Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету
  • денна, заочна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

108
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

В мене слов немає, ну просто немає слов. Плитка відвалюється, ліфт не працює, 7 поверхів. Нормативи по фізкультурі гірше ніж в армії, якшо не здаси - купляй дорогий м‘яч. Навчання дістанційно (ніхто звісно ніякий матеріал не пояснює, але якщо вчасно не оплатити навчання то згризуть. Шукайте кращий варіант, ніж кіту нау (нині кіутз нау)

,

Я випускник КІтУ НАУ 2021 року, пішов після другого курсу, один з 2-4 студентів потоку, який зміг вступити у ЗВО. Буду відвертим, я прийшов у коледж повним нулем після школи і коледж дав мені другий шанс у житті, були дуже круті викладачі, в універі я був більш підготований до студентського життя, ніж інші. Я дійсно вдячний(хоча програмування у КІтУ НАУ та кваліфікація іншої половини педагогів - кошмар). АЛЕ цей коледж спаскудив мій атестат і це серйозно, у коледжі навмисне занижають оцінки, не ставлять вище 10 балів, 10 це у них відмінно, студентська ініціатива у коледжі мертва, зі зміною ректора, як мені кажуть, з цим стало ще гірше, студрада - фікція, хабарі й панібратство - нормальна історія у КІтУ. Я не знаю, яка ситуація в інших коледжах, втім на мою думку, багато чого можна було зробити краще.

,

При наявності альтернатив раджу не мати справ з цим навчальним закладом

,

Я мама випускниці КІтУ НАУ цього року. Категорично не рекомендую вступати до цього навчального закладу. Коледж стрімко падає в прірву занепаду. Викладачі спокійно дозволяють собі не проводити пари. вважають можливим під час війни заробляти на дітях, збираючи по 100гр. на потреби коледжу, ще й погрожують, що сума 100гр. це не багато, тому швидко і мовчки всі мають здати, ще й номер картки вказали і написали пораду – обов’язково відправити, інакше це не дуже добре зазначиться на випускниках. Це просто жах, слів не має.

,

Два преподавателя две подружки и если их кто то не устраивает то они валят студента, взятки берут,одна безответственно относиться к работе,нормально выучить у неё что то невозможно,такое ощущение что она сама не знает своего предмета,другая может начать орать за то что ей не понравится выражение вашего лица,для этих преподавателей норма унижать детей и даже не давать отвечать


Залишити відгук

Усі коледжі в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві