Work.ua 16 лет! С днем рождения! Скрыть баннер
Самборский медицинский колледж

Самборский медицинский колледж


  • Самбор · ул. Шевченко, 14, Львовская обл., 81400
  • (03236) 3-35-40
    (03236) 3-35-61
    (03236) 3-23-02
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Не можу ніяк зрозуміти, яке право мають невакцинованих 18-річних і старше студентів допускати до очного навчання під час пандемії. Чому наражають наших дітей на небезпеку? Чому не вимагають сертифікату у студентів, яким вже є 18? Це бардак чи хамське відношення у медичному вузі, де повинно все бути як приклад?

,

Прекрасний заклад! завдяки йому став кваліфікованим масажистом!4в фельдшерів1982р випуску!

,

Дуже хабарний коледж, без зв’язків чи грошей нема чого туди йти, поступила і жалію. Радує, що є пару нормальних викладачів( Лісна О.Б, Шевчук Н.І, Куцинда Л.Я, Столяр Г.Р), яким важливий рівень твоїх знань. Хамське ставлення деяких викладачів, можуть тебе принизити на парі при групі, знання не дають

,

Космічно хабарний заклад і багато людей про це в Самборі знають. Там викладачі дивляться на студентів, як на об"єкт наживи і прибутку. А які колосальні суми в декілька тисяч євро беруть при вступі...

,

Страшно уявити що буде після закінчення карантину. Половина з нас залишилися без доходів через епідемію корона вірусу. А знаючи апетити місцевих викладачів, не знаю вже наперед що будемо робити. Надіюся на християнську мораль і думаю що після пережитої такої біди трохи прикрутять свої апетити.

,

Чудовий навчальний заклад. Навчався у 1973 по 1977 рік педагогічний колектив який працював і викладав в цей період високі професіонали які дали нам дорогу в життя. Зараз працюю на керівній посаді. За що вдячний всім наставникам. Однокурсникам палке вітання. З повагою. Ігор. Ткач випуск фельдшерського відділення 1977 року

,

Коледж це старт у добре майбутнє. Іллінічна викладач від Бога вчила мого тата і мене. Ще досі пам‘ятаю її цікаві лекції (круглі столи) . Завжди з розуміння ставиться до кожного, просто добра людина. Усі викладачі добрі. Вітання Коледжу з Турки!

,

Марія Марянівна викладач математики дуже добра,щира,весела,подасть руку у важку хвилину одним словом людина від Бога.Я також навчалась у даному закладі і здобула багато знань,хто хоче вчитись,той вчиться.Всі викладачі дуже добрі.

,

4 роки мого навчання були просто чудовими.Саме в СМК я не лише здобула знання та навички для роботи в медицині, а набагато цінніше я знайшла справжніх друзів не лише серед студентів ,а й серед викладачів.Хочу подякувати найкращому директору Любомиру Маркіяновичу, чудовому куратору Маряні Володимирівній Кулькевич,та й загалом усьому колективу викладачів.

,

Хороший коледж,хороші викладачі Вони мене навчали дуже багато:) Тепер я вчуся за кордоном і підробляю !!

,

Хороший коледж і викладачі

,

Кожен викладач Самбірського медичного коледжу дає цінні знання,які ми будемо використовувати в майбутньому , а також допомагають нам здобути професійні навички . До того ж вони коректно і уважно ставляться до студентів . Я задоволена професійним складом викладачів

,

За роки в коледжі я багато чого навчилась, не тільки в плані фаху, а й взяла для себе багато чого корисного для подальшого життя. Я згадуватиму коледж тільки з позитивної сторони. Тому мені хочеться подякувати всім викладачам, що дають знання і життєві настанови, які справді нам знадобляться в подальшій роботі.

,

Навчаюсь в Самбірському медичному коледжі вже 3 роки. Я задоволена викладачами ,вони ставляться до всіх з повагою та розумінням. Ніколи не скаржилась, що навчаюсь тут . Стецик М.М хороший викладач,доступно пояснює студентам матеріал. Завдяки їй я наважилась на ЗНО з математики і добре його написала. Дитина яка хоче вчитися, буде вчитися,не дивлячись нінащо.

,

Хороший коледж.І викладачі теж.Працюю за спеціальністю.Хто хоче вчитись той і вчиться.Викладачі прекрасно ставляться до працьовитих дітей.

,

Все що пишуть про хабарі повна дурння! Навчалася в тому закладі і дуже задоволена, що поступила саме до СМК! До студентів завжди було гарне відношення, кожен викладач викладався на повну, аби донести данный матеріал. Не скажу що сесію чекала як манни Небесної, але здавали всі без проблем, бо хотіли і вчили! А ті хто не хоче вчитися, пишуть отакі дурниці про цей навчальний заклад. Хочу відмітити, звідки виходять хороші, високо-кваліфіковані, знаюсі своє діло медики. Замість того щоб писати брєд сивої кобили, краще б взяли конспект і підготували до сесії! Дуже шкода, що праця, бажання навчити, допомога у будь яку хвилину викладачів, не ціниться деякими студентами( шакалами, салагами) Всім рекомендую СМК, бо в цьому навчальному закладі запальному, незабутнему, безбашенному студентському життю навчання не мішає, а тільки допомагає! СМК LOVE?

,

Викладачі мед коледжу найкращі в своїй справі.Чесно виконують свою роботу.Завдяки цьому закладу я дістав великі медичні знання.І працюю по професії. Директор цього закладу золота людина.Він піклується про учнів як про рідних дітей.. Дякую вам..

,

Хороший коледж хороша виклалач математики Марія Мар'янівна дає знання з свого предмету по-максимуму як і Ольга Іллівна.Якщо хочеш вчитися справді тоді ніяких претензій.В коледжі можна отримати справді хороші знання. І ці викладачі на парах нормально готують до зно,знаю сама здавала і все успішно

,

Завдяки Медколеджу та пед. колективу маю освіту і роботу! Працюю закордоном( диплом та здобуті знання оцінилися) , згадую студ. роки з приємністю. Дякую директору мед. коледжу та викладачам: Укр.літ, фіз.вих., терапію, біоглогіі, математики, хірургії, анг. мови.. та ін.. за те, що вкладаєте душу у цей заклад. З повагою Марія Крупська

,

Навчання - це важка клопітка справа а особливо коли немає бази зі школи легше вибити у батьків кошти щоб закрити свої хвости і цілий семестр гуляти по нічних барах і навіть не знати що таких робіт як курсові в медколеджі не запроваджено Хто хоче вчитися той вчиться і відношення викладачів до працьовитих студентів прекрасне Прогулькам і неукам потрібно просити не анонімного опитування а контрольних робіт щоб довести своїм рівнем знань необєктивність викладача

,

Це асурд і фейкі!!! .Закінчила даний заклад і направду знаю цих вже з великим досвідом викладачів, які вміють навчити, адже не одне покоління провчили наголошую без грошей!!!! Усі під Богом ходим ще у піст!

,

Ці погрози мають виключно хабарницький характер,бо коли сума старостою групи зібрана,то на деякий час керівник є доброю,а це є корисний умисел і вимагання.Є ще й інші випадки коли вимагають дороговартісний коньяк, який більшість з нас неможе купити в силу того, що продаж алкоголю неповнолітнім заборонена, доводиться просити батьків.Такі випадки майже щодня, наприклад 400 грн. ставка за те, щоб не питали на лекції, 600 грн.за залікову роботу,незалежно чи написав студент чи ні.Звертаємося до Вас вирішити цю ситуацію в державному Вузі.Просимо провести анонімне опитування у нашому коледжі, де студенти напишуть хто і скільки примушений давати щоб скласти залік.Нелюдське відношення, зверхність, хвальба немає меж,що Ви мені нічого не зробите, що в мене знайомі депутати. Одна викладачка подібне робить і медуніверситі ім. Данила Галицького у Львові де теж викладає.

,

Такого цинізму і корупції як в нашому коледжі напевне немає ніде. Цинізм полягає, що викладач біології та генетики та викладач математики, за сумісництвом керівники груп на 1,2,3 курсах коледжу систематично і цинічно вимагають гроші. Для прикладу викладач навіть систематично вимагає конверт, мало не на кожній лекції, і дивиться в них,якщо там 300 грн.то може кинути студентові вслід кажучи що цього замало.А тепер до 28 грудня вимагає зібрати 6000 грн. за успішний залік з біології. Викладач математики принижує до сліз, вимагає “коли ви вже збирете ті 4000 грн.”тобто це хабар з групи за успішний залік з математики, погрожує що ніхто не здасть ні заліку ні ЗНО.

,

І знову сесія, і знову жах. Нікого не цікавлять знання дітей, суми озвучуються без встиду і совісті. А фраза:" Таких розцінок нема, на бал підвищена оцінка мінімум 200 гривень" вбила наповал. Я ще мала надію на якісь християнські принципи і людяність, але в цьому закладі їх НЕ ІСНУЄ!!!

,

Дуже шкодую що потрапила туди. Викладачів абсолютно не хвилює рівень знань студентів. Мінімальна вартість однієї оцінки 350грн, це на прохідний бал.

,

Чудовий коледж)

,

Прийшла сесія - це просто жах, хоч хату продавай. Викладачі ненаситні просто. Такими темпами цей вуз чекає доля факультету Менеджменту і маркетингу ДДПУ. Не могли насититися- нема факультету. Шкода! Але.........

,

Хто не має грошей навіть нема чого туди пробувати йти вчитися. Гроші беруть за все абсолютно незалежно від того вчишся ти чи ні. відверто ще такого не зустрічала. Чому так?

,

хто хоче вчитись, той буде вчитись. Головне настрирливість!

,

нормуль заклад, хто хоче вчитись буде вчитись

,

Це не навчальний заклад а місце для збирання грошей. Влаштували побори для дітей. Дуже шкодую що потрапили туди.

,

Знань мало,хамське ставлення,взятки,брехня.Єдиний викладач,якому хочеться сказати "ДЯКУЮ" Разінкова Л.І. викладач від Бога

,

Коледж дуже сподобався і викладачі хороші,така моя думка після закінчення 1-го курсу)) Фармація ONE LOVE

,

Чудовий коледж!!!))

,

не дуже

,

Хороший ВУЗ

,

Вчилась,моя знайома.Справді,вчилась все добре вивчала..І справді вийшов з неї хороший фармацевт,тому вчіться!!!))

,

мое родное медучилище. 1977-1981

,

я Навчаюсь....)))) Все влаштовує_)

,

Поки ненавчаюсь, та ставлення до абітурієнтів СУПЕР)))))))

,

супер мені сподобалось

,

Фармація супер!

,

так тримати

,

Мені сподобалось


Оставить отзыв

Все колледжи в Самборе, а также репетиторы в Самборе, работа в Самборе