Высшее профессиональное училище №8 г. Стрый


  • Стрый · ул. О. Кобылянской, 4, Львовская обл., 82400
  • (03245) 5-23-11
    (03245) 7-13-27
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Закінчила училище 17р. назад.Тепер, з досвідом років, можу сказати ,що його закінчення ніякої користі не принесло.Програма ,по якій ми вчились була дуже застаріла,слабенька і не відповідала требуванням ринку праці.Таких робітників ніхто нажаль брати не хотів, тільки десь по знайомству і то там де тобі мав хтось би показувати роботу, яку ти б мав працювати, і по суті учитись того, чого в училищі не вчили.Не знаю як зараз, чи програма відповідає якимось стандартам на ринку праці,але всіх батьків яким не байдужа подальше після дипломне працевлаштування їх дітей раджу поцікавитись програмою навчання яка б з легкістю відповідала потребам ринку праці,а то можуть бути даремно змарновані роки і толку ніякого і гроші на вітер.Училась :бухгалтер,оператор ЕОМ.

,

Навчався тут 2 роки тому. Є тут хороші спеціальності, котрі знадобляться не тільки на роботі, а й вдома. Усі викладачі та майстри в/н прекрасні фахівці своєї справи, завжди готові допомогти. Училище дуже вдало розташоване так, що тут до всього близько. Також викладачі допомагають своїми знаннями і порадами тим, хто готується до ЗНО і буде кудись дальше поступати. Тут ставляться до всіх із розумінням. Всі хто не прогулює пари і вчиться мають відповідно стипендію. Рекомендую вступати на навчання саме сюди.

,

42 роки назад дане училище закінчив мій рідний дядько - Михайло. В цьому році він оформлявся на пенсію і виникла необхідність терміново отримати довідку, яка б підтвердила термін та факт його навчання в колишньому Срийському ПТУ, а їхати 200 км з Чорткова, накладно і витрата часу. На моє телефонне звернення з даним проханням у ДНЗ відреагували з розумінням. В прискореному варіанті знайшли в архіві всю підтверджуючу інформацію, пілготовили довідку і навіть переслали Новою поштою. Хочу щиро подякувати всім причетним до допомоги з ким говорив по телефону в ДНЗ і залишав необхідні дані для пошуку даних, тим працівникам що шукали дані, оформляли та відправляли її. Особлива подяка директору закладу Никифорів В.Р. (якого торбував навіть під час наради).Бажаю всім викладачам та студентам удачі та творчих досягнень на ниві освіти!

,

Гуртожиток норм але дуже скоро закривається в 8 годині

,

Самое лучшее училище! И очень хороший и самый лучший был учитель там.Гарапцьо Ярема Мечиславович!

,

Супер училище , дає хороші знання . Гуртожиток теплий , вайфай , телевізор. Класні вихователі , резетки справні )

,

Я незгідний з мішов училище супер дуже гарний гуртожиток є телевізор плазмовий дуже дружний у гуртожитоку колектив як і хлопці так і дівчата є вайфай високошвидкісний на кожному поверсі по декілька ! є кухня є 2 електричні плити є холодильники всім вистачає місця в них замекаєтся на замок ніколи нічого не портится є дуже великий душ є Качалка - спортзал з тренажерами які качають м"язи Є великий спортзал для футболу бігу волейболу баскетболу є станок по куванню металу сплавлення металу він практично найновіщий і найкращий в україні є дуже висококваліфіковані майстри-(вчителі) особливо маістери вчитель спец технологій він механік і інженер по будівнитству авто Ще яб хотів відзначити Романа степановича він є попрофесії слесар він дуже гарний майстер і профісіонал своєї справи ще мені хотілосяб згадати про Броніслава Броніславовича він теж дуже гарний майстер профісіонал він більше може практично все робити з металу рубка і виробнидство з металу любу річ вчітся в впу 8 непожалкуєте 100%

,

закінчив це училище менулого року. Жив у гуртожитку, немає ні разеток, ні телевізора, ні плити. Опалення все потребує ремонту, а само училище норм не погане.

,

училеще супер! гуртожиток клас!

,

класне училище класний гуртожиток:))

,

Отличное училище ^^

,

це найкраще училище з усіх що є.

,

найкраще училище у стрию ....юхуууу...

,

Училище Вишка ВУЯ ВУЯ The Best!!!

,

Так згідний училеще файне ,а нарахунок Імексбанку ти не наговорюй неподобаєтся іди до Приватбанку в чергах постій біля банкомату

,

Училеще супер але .... Імексбанк поганий затримкі зі стипендією

,

я згідний з чортом гуртожиток рулит. Учителі прикольні особливо Скальський, Кривошеєв, Світлана Миколаївна і та дальше. поступайте ви всього навчитесь. Особливо в гуртожитку!

,

Пикольний навчальни заклад де можна усьо досягнути P.S. Гуртожиток рулить

,

The Best!!!

,

Дуже хороші викладачі.

,

Найкраще училище....)))

,

Нормaльнe училищe,хочa нiчого особливого в ньому нeмa,тa я сумую зa тим чaсом,коли нaвчaлaсь.

,

Суперське училище))

,

воно супер

,

ВПУ-8 найкраще

,

хороше і перспективне училище


Оставить отзыв

Все колледжи в Стрые, а также работа в Стрые