Вище професійне училище №8 м. Стрия

Высшее профессиональное училище №8 г. Стрый
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

27
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

У 2003 р.році закінчила впту-8 Залишилися хороші теплі спогади. На рахунок перспективи можу впевнено відповісти .... Перспективи є там де є бажання.

,

Закінчила училище 17р. назад.Тепер, з досвідом років, можу сказати ,що його закінчення ніякої користі не принесло.Програма ,по якій ми вчились була дуже застаріла,слабенька і не відповідала требуванням ринку праці.Таких робітників ніхто нажаль брати не хотів, тільки десь по знайомству і то там де тобі мав хтось би показувати роботу, яку ти б мав працювати, і по суті учитись того, чого в училищі не вчили.Не знаю як зараз, чи програма відповідає якимось стандартам на ринку праці,але всіх батьків яким не байдужа подальше після дипломне працевлаштування їх дітей раджу поцікавитись програмою навчання яка б з легкістю відповідала потребам ринку праці,а то можуть бути даремно змарновані роки і толку ніякого і гроші на вітер.Училась :бухгалтер,оператор ЕОМ.

,

Навчався тут 2 роки тому. Є тут хороші спеціальності, котрі знадобляться не тільки на роботі, а й вдома. Усі викладачі та майстри в/н прекрасні фахівці своєї справи, завжди готові допомогти. Училище дуже вдало розташоване так, що тут до всього близько. Також викладачі допомагають своїми знаннями і порадами тим, хто готується до ЗНО і буде кудись дальше поступати. Тут ставляться до всіх із розумінням. Всі хто не прогулює пари і вчиться мають відповідно стипендію. Рекомендую вступати на навчання саме сюди.

,

42 роки назад дане училище закінчив мій рідний дядько - Михайло. В цьому році він оформлявся на пенсію і виникла необхідність терміново отримати довідку, яка б підтвердила термін та факт його навчання в колишньому Срийському ПТУ, а їхати 200 км з Чорткова, накладно і витрата часу. На моє телефонне звернення з даним проханням у ДНЗ відреагували з розумінням. В прискореному варіанті знайшли в архіві всю підтверджуючу інформацію, пілготовили довідку і навіть переслали Новою поштою. Хочу щиро подякувати всім причетним до допомоги з ким говорив по телефону в ДНЗ і залишав необхідні дані для пошуку даних, тим працівникам що шукали дані, оформляли та відправляли її. Особлива подяка директору закладу Никифорів В.Р. (якого торбував навіть під час наради).Бажаю всім викладачам та студентам удачі та творчих досягнень на ниві освіти!

,

Гуртожиток норм але дуже скоро закривається в 8 годині


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Стриї, курси в Стриї, роботу в Стриї.