Высшее профессиональное училище №35


  • Стрый · ул. Львовская, 141, Львовская обл., 82400
  • (03245) 5-64-50
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Навчався 2006-2008р Все Супер Чоткий майстер Рабер Є. Я.

,

Я навчаюся на третьому курсі і бачу, що більшості взагалі нічого крім п'янок, гулянок і сигарет більше нічого не потрібно! Деякі вчителі таке враження що і не хочуть навчати! Перша сидить в телефоні пів уроку і ніяк не хоче проводити його. А в мені скоро буде потрібно писати ЗНО. Друга, пам'ятаю, ще з першого курсу нам просто давала завдання і все. Не пояснила, що де і як робити. Таке враження що вони працюють за схемою "Я вас не наполягаю, ви мене не напрягайте". До того ж, деякі групи ще й мають виконувати додаткову роботу. Хоча можна їм нагадати, що це не законно і чим це їм загрожує і вони відстануть. Єдині, по справжньому хороші вчителі які є цій бурсі: Заболотська, Сидій, Люк і Сидій. Вони єдині хто може дійсно цікаво подати матеріал.

,

училище файне

,

Завершую навчання цього року? Буду мати червоний диплом (не платив), хоч і не сподівався на нього, але навчатись дуже легко. Якщо хочеш вчитись, то тебе навчать. Училище супер! Правда тепер почали затримувати стипендії, але це не вина училища!

,

Вчуся тут 3 роки, і не шкодую) №35 - це оцінка просто-5!

,

Це супер класне училище..... І степендію не затримують тепер....

,

затримують стипендію....часто не виплачують стандартну..а менше, то на 5 ..деколи на 50 грн менше(

,

35-супер вчилась 2004-2007 вчетелі хороші, наталя миронівна і галина василівна просто гороші люди!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Училище те що требе)))

,

Всім рекомендую це училище, хороші і щирі викладачі. Навчалась у 1994 році.

,

Найкращі роки мої пройшли у стінах цього училища. Випуск - 1999рік. Велике вітання викладачу української мови Галині Василівні, викладачу зарубіжної літератури Тамарі Іванівні, моїй класній керівничці Наталі Миронівні.

,

курс навчання 83-86рр, Спогади найкращі!Хто хотів здобув хорошу базову освіту та продовжив навчання у вузах,Привіт групі 12!!!Ваш староста групи Андрій, Майстром в/н у нас був Харитон З,М, куратор групи викладач Ставникович Тамара Іванівна,

,

ВПУ№35 найкраще))))

,

Закінчую вчитись в цьому навчальному закладі, 3-ій курс. Вражень багато, як позитивних, так і негативних. Про те що 90 % учнів розумово відсталі це майже правда, їх там 70-75%. Бидло з гір поспускалось, ведуть себе як дікарі, Не митються тижнями. Є Гуртожиток, безкоштовний для учнів, але в кімнатах немає розеток, смердить бо не миються падлюки. на 5-ому поверсі є кімнати платні, 300 гривень в місяць, з розетками. Викладачі викладають добре, і якщо ти реально прийшов туди вчитись, то навчать тебе там не гірше ніж в технікумі або школі.. Вчителі якщо бачуть що ти хочеш то тягнуть самі тебе, допомагають. Вчителька з Української мови рахується однією з найсильніших в місті. Проводила безкоштовні додаткові уроки 2-3 рази в тиждень, але ходило хіба декілька учнів. Навчити - навчать, тільки це від тебе самого залежить, чи ти будеш вчитись чи ні.

,

Найкращий майстер це - Пристай Ірина Богданівна

,

Учился в 1967-69г.найкраще ГПТУ СССР.

,

Леся Гроніна супер майстрова!

,

привіт найкращій майстровій Гроніній Л.З. там було просто супер!

,

дуже хороше

,

Навчаюсь уже рік. Хороше училище!!!!!

,

Саме краще училище в світі а чо бо я там вчуся

,

Хороший навчальний заклад???????????? Xa - xa - xa!!!!!!!!!! Ce zhart??????? Ja v tij bycharni provchyvsja 3 roky i mozu na 100% skazaty, wo 90% uchniv - rozumovovidstali prydurky, jaki tilky dumajut jak vidbuty chas, i az nijak ne pro nauku... Infrastruktura - na "hovno"!!! Hurtozytok - obchodte 10ju dorohoju!!!!! Edyne pryjemne vrazennja zalywyly vchyteli zabolotska r. I sydij n. Vot tak, maljata...

,

Хороший навчальний заклад. Тільки потрібно звернути більшу увагу на оновлення обладнання у виробничих майстернях. А так все супер!!!

,

Хороший регіональний навчальний заклад,бракує трошки фінансування ну але і так не погано.Хороші спогади про заклад і досить міцний фундамент у знаннях на майбутнє.БРАВО


Оставить отзыв

Все колледжи в Стрые, а также работа в Стрые

Также в Стрые