Work.ua 16 лет! С днем рождения! Скрыть баннер

Червоноградский профессиональный горно-строительный лицей


  • Червоноград · ул. В. Стуса, 15, Львовская обл., 80101
  • (03249) 2-24-90
  • дневная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Я вчився на кухара кондитера жалію страшно...... Вчили мене напочтку добре , але потім це стало просто пеклом... Майстри маніпулюють дітьми, часто відчував булінг з їхньої сторони . Завжди обіцяли премію та не давали. Чесно не рокомендую зовсім сюди поступати. Я з жахом згадую як тут навчався. Ставились до мене як до лайна.... майстри люблять халяву так сказати , люблять похавати за кошт дітей які несуть свої продукти за свої кошти і готують продукцію на виробничому навчанні , забагато хочуть.. Якби я ж знав сюди не поступав чесно виїли мозги тоді вкрай.... вчителі шикарні чесно , саме вчителі загально-освітніх предметів , вміють розяснити пояснити. Добре ставляться з гумором, дбають про учнів. Банато предметів у школі не любив , а у ліцеї полюбив!

,

Я учився і незважаючи ні на кого отримав червоний диплом і не жалію

,

Мені подобається. Нормальне відношення

,

Я вважаю заклад є нормальний. Головне щоб було бажання чомусь навчитися. Прийшов туди, то вчися, будь людиною по відношенню до одногрупників і майстрів та вчителів.

,

ліцей норм приємно там навчатись вчителі та майстри надають потрібну освіту але перед тим як поступати потрібно подумати чи ти справді хочеш там навчатись і чи тобі дійсно потрібна ця професія бо є учні які просто йдуть а навіщо незнають і через те в групі бувають конфлікти і головне якщо ти до нас прийшов то немає чого зазнаватись будь таким як всі бо в нас таких не люблять

,

55 ліцей норм, та слід добре подумати перед тим як поступати! Зі мною там такі вчаться шо капец просто !((

,

Нікому не раджу ііти в 55 училище! Саме училище то норм вчителі є і з причудами але так то дуже хороші і вчителі і викладання вот одногрупніки по ппц просто якби вигнали двох трьох груба стала б в рази кращою! Там просто збор блатних. я серйозно крім того що борзі щей вчитисч недають а тільки пари зривають.

,

Хто хоче йти раді того, щоб получати степендію, просиджувати штани і нічому не навчитись, а тільки тріпати нерви з дурними мастаками - ідіть.

,

Не навиджу це заклад , як можно так халатно відностись до учні?

,

Не рекомендую туди поступати. побачила на свому гіркому опиті.Дуже жалію шо там учусь.

,

взагалі супер я незабуду свою кохану бурсу

,

відмінно

,

Все класно


Оставить отзыв

Все колледжи в Червонограде, а также работа в Червонограде