Специальности
Оценка посетителей
(по 26 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Радий був навчатися тут, Вадим Вадимович Теодорович та Віра Дмитрівна найкращі!!

,

очікував від цього коледжу більшого, хотів знайти себе в програмуванні але коли тобі навмисно занижують оцінки і несмачно годують це вже зовсім голова втрачається, сумно хлопці сумно...

,

Сам технікум взагалі нормальний, викладачі більш -менш непогані. Але йти туди не рекомендую, адже там "дуже чудесний" директор, який дратує вже всіх...Якщо ж ви все таки наважились поступати туди.

,

Вчився з 95.ЕРО., навчання пройшло легко,не був відмінником,но і задніх не пас.,як говориться в народі,"технікум глухонімих",після закінчення пішов на шахту,багато чого вчився заново.був механіком,зам начальника дільниці добичної,зам директора.
Тепер я пенсіонер,силікону.но своїх дітей в гірничу галузь не віддам...
Технікум-нормальний,викладачі-(більшість вже мертві),нормальні...
Гарні були часи коли вчився...

,

Даремно потрачені роки, знання дають нульові, деякі викладачі пари не проводять.....якщо далі підеш вчитися це розумієш;(

,

видно хорошого мало

,

Мммдяяяяя.... Напрям інженерія програмного забезпечення...
Люди, що тут можуть навчити??? Вони навіть свого сайту не можуть створити.

,

таке собі, не рекомендую

,

Для мене це були даремно витрачені 4 роки. Хабарники - просто капєц, друг мій вчився як вар*ят, а потім ніс торбу і перездавав екзамен. Це були 90і , але думаю стало тільки гірше. Вибачте але дипломом навіть задницю не витреш, бо пластиковий.... хіба по спині порозмазуєш.... навіть не знаю де він в мене є, і чи взагалі ще не викинув. Хоча був один плюс - я навчився виживати, та залагоджувати свої проблеми в корупційному суспільстві..... А на рахунок викладачів, то були і ОФІГЄННІ - не всі ж уроди...

,

Випускник 1972 р. Знання отримані в цьому прекрасному навчальному закладі дозволили закінчити ленінградську військово-медичну академію з золотою медаллю, упішно відслужити на атомному підводному флоті 13 років, захистити дисертації, стати професором, автором близько 200 наукових праць і досі продовжувати цікаво продуктивно жити. Завжди гордився, що розпочинав трудову діяльність з гірничого майстра.
Не упустіть свій шанс, дорогі однокашники!

,

Заклад хороший, хто вчиться, не прогулює, той нормально все здає і має заслужену стипендію.

,

5 балів

,

великі проблеми з одногрупницями

,

Хороший навчальний заклад.

,

Дуже хороший навчальний заклад вчилась там з задоволенням. Зараз працюю по спеціальності, без блатів і бабла. Викладачі дуже хороші. Рівень викладання високий. Особливо хотілось би відмітити Захарко Г.Р., Сольвар Н.В.,
Книша М.Д., Мощич С.З., Федан Н.С.

,

А мені сподобалось.І знання більші отриала ніж в комерційній академій (хоча математику без хабаря здати неможливо)

,

Скажіть, будь-ласка, шановні: з кого здерли бабло за те, що ви знали відповідь на питання, чи розв"язок задачі! Та якщо ви дійсно сидите іпротираєтне штани, ПЛАТІТЬ ПОБІЛЬШЕ.

,

Хабарі є були і будуть!
Алінка в трочку написала про протерті штани 3-4 роки ! Викладачі майже немає таких щоб давали знання по професії. Начитка лекцій, майже все перекидають на самостійне вивчення! якщо треба тупо папірчик з освітою, готуйте бабло і вперед!

,

заклад в цілому непоганий, вчителі є різні - одні вчать і зацікавлені щоб студенти щось знали, іншим же тупо на все насрати і чекають хабара!
а завалити їм вас сесію - нема шо)

,

Нормально

,

Забудьте коментарі які прочитали до цього)) Я вам скажу коротко і ясно..хочете мати папірець:валіть туди,протирайте штани і башляйте бабло(яке вам в степендію переводять) а якшо хочете бути святими і чесними то чекайте неблагородного ставлення викладачів)і про спільну мову з ними йтися не може. І не говоріть шо там так все чесно...Корупція корупція і ше раз корупція... На публіці викладачі не беруть,а якшо за екзамен не заплатиш "то холера довго будеш ходити здавати і плакати під кабінетом викладача".. Хто не хоче вірити то труси вам парусом,смокчіть камиш і протирайте штани в корупційному закладі. Хай живе Україна))

,

чудовий навчальний заклад! якщо хтось не міг знайти спільної мови з людьми то флаг вам в руки і медаль на шию, правда в кожного своя методика викладання. викладачі не люблять хамства, але на жаль зараз переважна більшість хамів!

,

неведіться люди парша повна викладачі тирани хабарі ужасно великі

,

правда хабарі страшні

,

провчився там перший і другий курс, перевожусь звідси вчитись неможливо, лише хабарі і викладачі погані, особливо наша кера!

,

супер техникум!

Партнеры сайта
Тернопольский профессиональный колледж с усиленной военной и физической подготовкой
Тернопольский профессиональный колледж с усиленной военной и физической подготовкой
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Червонограде, а также колледжи и техникумы в Червонограде, курсы в Червонограде, репетиторы в Червонограде, работа в Червонограде

Обратная связь