Червоноградский горно-экономический колледж


  • Червоноград · ул. В. Стуса, 17, Львовская обл., 80110
  • (03249) 2-11-47
    (03249) 2-14-28
    (03249) 2-15-00
    (03249) 2-40-93
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Не поступайте сюди, якщо хочете мати хороший атестат. Нормальний атестат вам не світить, навіть якщо ви будете вчитися з усієї сили, тому найдуться викладачі, яким потрібно 70% негативних оцінок і чхати знаєте ви чи ні! Звичайно є хороші викладачі, але деякі просто відбивають бажання навчатися, а ще вони навіть не визнають своєї вини, бо вони "змушені". Звичайно до думки студентів дослухатися ніхто не буде, тому що у всьому винен студент: Викладач помилився і не туди виставив оцінку, то винен студент; В класі вимазана стіна, винен студент, все одно, що студент цього не робив; вчитель не проводить пари, винен студент, А особливо з всього цього бісить, що деякі ПЕДАГОГИ занижують тобі оціночки, а своїм улюбленим учням ставлять 5, а тобі 3, хоча в тебе всі конспекти написані, а в так званого улюбленця нічогісінько немає. І звичайно на вступних іспитах теж все було не ок, ідеально написав екзамен з математики, поставили 9(і так зі всіма)

,

Радий був навчатися тут, Вадим Вадимович Теодорович та Віра Дмитрівна найкращі!!

,

очікував від цього коледжу більшого, хотів знайти себе в програмуванні але коли тобі навмисно занижують оцінки і несмачно годують це вже зовсім голова втрачається, сумно хлопці сумно...

,

Сам технікум взагалі нормальний, викладачі більш -менш непогані. Але йти туди не рекомендую, адже там "дуже чудесний" директор, який дратує вже всіх...Якщо ж ви все таки наважились поступати туди.

,

Вчився з 95.ЕРО., навчання пройшло легко,не був відмінником,но і задніх не пас.,як говориться в народі,"технікум глухонімих",після закінчення пішов на шахту,багато чого вчився заново.був механіком,зам начальника дільниці добичної,зам директора. Тепер я пенсіонер,силікону.но своїх дітей в гірничу галузь не віддам... Технікум-нормальний,викладачі-(більшість вже мертві),нормальні... Гарні були часи коли вчився...

,

Даремно потрачені роки, знання дають нульові, деякі викладачі пари не проводять.....якщо далі підеш вчитися це розумієш;(

,

видно хорошого мало

,

Мммдяяяяя.... Напрям інженерія програмного забезпечення... Люди, що тут можуть навчити??? Вони навіть свого сайту не можуть створити.

,

таке собі, не рекомендую

,

Для мене це були даремно витрачені 4 роки. Хабарники - просто капєц, друг мій вчився як вар*ят, а потім ніс торбу і перездавав екзамен. Це були 90і , але думаю стало тільки гірше. Вибачте але дипломом навіть задницю не витреш, бо пластиковий.... хіба по спині порозмазуєш.... навіть не знаю де він в мене є, і чи взагалі ще не викинув. Хоча був один плюс - я навчився виживати, та залагоджувати свої проблеми в корупційному суспільстві..... А на рахунок викладачів, то були і ОФІГЄННІ - не всі ж уроди...

,

Випускник 1972 р. Знання отримані в цьому прекрасному навчальному закладі дозволили закінчити ленінградську військово-медичну академію з золотою медаллю, упішно відслужити на атомному підводному флоті 13 років, захистити дисертації, стати професором, автором близько 200 наукових праць і досі продовжувати цікаво продуктивно жити. Завжди гордився, що розпочинав трудову діяльність з гірничого майстра. Не упустіть свій шанс, дорогі однокашники!

,

Заклад хороший, хто вчиться, не прогулює, той нормально все здає і має заслужену стипендію.

,

5 балів

,

великі проблеми з одногрупницями

,

Хороший навчальний заклад.

,

Дуже хороший навчальний заклад вчилась там з задоволенням. Зараз працюю по спеціальності, без блатів і бабла. Викладачі дуже хороші. Рівень викладання високий. Особливо хотілось би відмітити Захарко Г.Р., Сольвар Н.В., Книша М.Д., Мощич С.З., Федан Н.С.

,

А мені сподобалось.І знання більші отриала ніж в комерційній академій (хоча математику без хабаря здати неможливо)

,

Скажіть, будь-ласка, шановні: з кого здерли бабло за те, що ви знали відповідь на питання, чи розв"язок задачі! Та якщо ви дійсно сидите іпротираєтне штани, ПЛАТІТЬ ПОБІЛЬШЕ.

,

Хабарі є були і будуть! Алінка в трочку написала про протерті штани 3-4 роки ! Викладачі майже немає таких щоб давали знання по професії. Начитка лекцій, майже все перекидають на самостійне вивчення! якщо треба тупо папірчик з освітою, готуйте бабло і вперед!

,

заклад в цілому непоганий, вчителі є різні - одні вчать і зацікавлені щоб студенти щось знали, іншим же тупо на все насрати і чекають хабара! а завалити їм вас сесію - нема шо)

,

Нормально

,

Забудьте коментарі які прочитали до цього)) Я вам скажу коротко і ясно..хочете мати папірець:валіть туди,протирайте штани і башляйте бабло(яке вам в степендію переводять) а якшо хочете бути святими і чесними то чекайте неблагородного ставлення викладачів)і про спільну мову з ними йтися не може. І не говоріть шо там так все чесно...Корупція корупція і ше раз корупція... На публіці викладачі не беруть,а якшо за екзамен не заплатиш "то холера довго будеш ходити здавати і плакати під кабінетом викладача".. Хто не хоче вірити то труси вам парусом,смокчіть камиш і протирайте штани в корупційному закладі. Хай живе Україна))

,

чудовий навчальний заклад! якщо хтось не міг знайти спільної мови з людьми то флаг вам в руки і медаль на шию, правда в кожного своя методика викладання. викладачі не люблять хамства, але на жаль зараз переважна більшість хамів!

,

неведіться люди парша повна викладачі тирани хабарі ужасно великі

,

правда хабарі страшні

,

провчився там перший і другий курс, перевожусь звідси вчитись неможливо, лише хабарі і викладачі погані, особливо наша кера!

,

супер техникум!


Оставить отзыв

Все колледжи в Червонограде, а также работа в Червонограде

Также в Червонограде