Курсы
ШАГ, компьютерна академия

ШАГ, компьютерна академия Business


Компьютерная академия "ШАГ" вот уже более 10 лет успешно работает на рынке профессионального компьютерного образования Украины.

Основным отличием Компьютерной академии "ШАГ" от других учебных заведений IT-профиля является четкая ориентация на современные технологии, мощная техническая и методическая база, современное компьютерное оборудование и профессиональные преподаватели - практики.

Сегодня Компьютерная академия «ШАГ» - это:

 • Команда лучших профессионалов в IT-отрасли. 
 • Более 1000 оборудованных компьютерных лабораторий.
 • Около 1700 высококвалифицированных преподавателей, большая часть которых имеет опыт работы по специальности не менее 5 лет, а также международные сертификаты, подтверждающие профессиональный уровень.
 • Тринадцать филиалов в крупнейших областных центрах Украины.
 • 83 филии в 20 странах.
 • Современные методические разработки, не имеющие аналогов в СНГ.
 • Более чем 125000 выпускников, которые уже нашли работу на компьютерном рынке всего мира.
 • Около 57000 студентов, получающих образование в настоящее время.

Волынский филиал Компьютерной академии «Шаг» стремится максимально полно удовлетворить потребность в получении востребованных специальностей и компьютерного образования жителей Волынского региона.

Формы обучения:

 • утренняя;
 • дневная;
 • вечерняя;
 • воскресного дня.

Формат занятий:

 • стационар;
 • полустационар;
 • индивидуальный.

Продолжительность обучения:
От 1 месяца до 3 лет в зависимости от выбранного направления.


Курсы8

 • 2214 грн 
 • Информационные технологии, IT - Веб дизайн, UI/UX
 • Средняя школа, студенты, взрослые
 • 1320 грн 
 • Информационные технологии, IT - Компьютерная грамотность
 • Младшая школа, средняя школа
 • 2350 грн 
 • Профессиональные, повышение квалификации - Digital marketing, SMM, SEO, Маркетинг, реклама, PR
 • Студенты, взрослые
 • 2160 грн 
 • Информационные технологии, IT - Веб дизайн, UI/UX, Графический дизайн
 • Средняя школа, студенты, взрослые
 • 3500 грн 
 • Информационные технологии, IT - Веб дизайн, UI/UX, Графический дизайн, Компьютерная грамотность
 • Младшая школа, средняя школа
 • 1258 грн 
 • Информационные технологии, IT - Компьютерная грамотность, Программирование, разработка
 • Младшая школа, средняя школа
 • 2160 грн 
 • Информационные технологии, IT - Программирование, разработка
 • Средняя школа, студенты, взрослые
 • 2160 грн 
 • Информационные технологии, IT - Программирование, разработка, Системное администрирование
 • Средняя школа, студенты, взрослые

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Ця Академія, де я вчився, але не довчився, а чому? Бо такі правила. Тут пишуть про викладання. Так, тут нічого не скажу паганого. І допоможуть, інфу скинуть, підштовхнуть. Знову ж таки, тут писали, що не усі такі. Так. Бо одне діло- класний спеціаліст, інше- викладач. Луцьк- мале місто, не забувайте це. Усе передають одне одному. Навіть до якого викладача краще попасти. До жінки чи чоловіка. Ахаааа....Віддалене навчання проходило на ура- це так. У мене є тільки питання до іншого. Групу нашу відправили у академку, коли ми вийдемо- не ясно. Може, ніколи. Вчитися хочеш- але не дають. От такий фінал.

,

Відносно викладання нічого не маю проти, курс 2д- 3д шикарний, все по темі. Викладачі (не усі) профі супер сучасні. А от щодо внутрішніх нюансів погоджуюсь з нижнім коментом. Їхали-їхали, сіли та заплакали, це я про зліплення груп, перевод груп та ціни дипломування. Кожен рік якійсь приколи. У тому Шазі то ціни піднімають, то умови міняють. Краще би Фотошоп нормальний поставили. Логіка де? Як ви цінуєте своїх клієнтів?

,

Цей заклад, це в першу чергу основний спонсор для фото з гарними пейзажами, котрими ділиться в соцмережах його адміністрація. Так, в Луцьку альтернативи немає, та і відносно навчання, багато залежить від студента. А от, що явно від студента не залежить - так це зміна умов договору і оплати в односторонньому порядку, особливо коли вже 2 роки навчання позаду і діватись нема куди. Поступаєш на стаціонар, будь готовий, що на останньому семестрі тобі повідомлять, що ти або йдеш на напівстаціонар. Дипломування (дипломний проект), про яке тобі з таким захватом розказували при поступанні, коштує вже набагато більше. Не подобається - йдеш далеко...взагалі без нічого.

,

хороша академия всим рекоминдую

,

Мене звати Таня ,мені 10 років ,навчаюся в академіі з вересня 2021 року. Заняття щосуботи відвідую з задоволенням ,дуже подобається робототехніка,складання та програмування роботів.Також з захопленням працювала над створенням сайту.Учителі як друзі,дуже добрі ,якщо щось нерозумієш завжди підкажуть і до кожного знайдуть час підійти.

,

Дякуємо за змістовний урок про прфесію дизайнер! У наших вишах нас учать не тому чому треба.

,

Дуже задоволена навчанням у IT STEP SCHOOL. Вчителі як друзі. Матеріал викладається на вищому рівні. Я ходжу в школу із задоволенням!

,

Привітливі викладачі та високий рівень знань! Цікавий підхід до навчання, різноманітні мотивації ( приходиш вчасно, є успіхи у навчанні - отримуєш бали за які в подальшому можна отримати заохочення).

,

Дитина в захваті, не знаю як буде далі, але поки все подобаєтся!

,

Вчуся у Луцьку Шаг на дизайнера, зараз вчимо 3д моделювання, да, важко, да, не усе вдається, да, приходиться переробляти по 10 разів. Але головне тобі завжди допоможуть, відпишуть у chat, та проконсультують. Навіть, якщо ти довго не писав, запитають чи усе ясно! Я маю з чим порівняти! Дякую за таку турботу!

,

Мда,що скажу. Не усі викладачі специ, багато викладають поверхнево. Розумієш це лише як приходить справжній професіонал, а в тебе нульові знання, бо інші викладачі, того не сказали, того не додали. Порада: питайте досвід викладання!

,

Дуже вдячна Анастасії за курси! Все доступно та є відео уроків. Дякую!

,

Приємні й харизматичні викладачі.

,

Не давайте їм передоплат. Кажуть що група на рана а потім годують завтраками.

,

Молодці, вміють гарно вішати, а не навчати!

,

у мої 44 роки і 3 дпломах навіть не сподівалась такого захоплення від навчання та процесу отримання нових знань та навичок. прикладні можливості кожної лекції та заняття дають змогу не лише насолодитися спілкуванням а й створити практичний продукт

,

Мене звати Ілля. Мені 16 років. Нещодавно я почав навчатись у комп’ютерній академії. Все дуже круто! Про академію ми дізналися від знайомих, почули чимало хороших відгуків і вирішили спробувати. І уже з перших занять я отримав багато цікавої інформації і позитиву . Сучасні аудиторії, викладачі гарно і доступно усе пояснюють. Отже, для мене Академія ШАГ – це крутий заклад з міцною базою знань. Раджу усім, хто бачить себе в майбутньому у світі IT технологій вчитись саме тут!

,

Це найкраща компютерна академія в Україні.Тут добрі вчителі , зрорзуміло пояснюють матеріал.Тут найкращі умови для навчання.

,

Дуже класна компютерна академія.Добрі вчителі ,зрозуміло пояснюють матеріал, найкращі умови для навчання.

,

Це найкраща компютерна академія в Україні.Тут добрі вчителі , зрорзуміло пояснюють матеріал.Тут найкращі умови для навчання.

,

Клас супер очень крутая академія

,

класс

,

топ

,

ШАГ-це найкраща зі шкіл, з яких я навчався.

,

ШАГ - це найкраща IT школа зусіх. Тут хороші вчителі, цікаві заняття. Рекомендую всім.

,

Дуже дякую Анастасіі Володимирівні за терпіння і чуйність, рідко, який викладач має таку витримку та підхід. Завжди допоможе навіть позаурочний час! дякую вам!

,

Рекомендую ШАГ, тому що дуже хороша програма навчання, класні викладачі. Хороша атмосфера на парах. Дуже цікаво та захоплююче;)

,

Я навчаюся в ШАЗІ вже 8 місяць за цей час ми вивчали мову Си зараз вивчаємо С++, дуже хороші викладачі які стараються допомогти тобі,якщо виникають якісь проблеми. Я написав перший свій файлових менеджер, та ще багато цікавих практичних задач, які допомагають закріпити матеріал. Рекомендую всім ,хто хоче пов'язати своє життя з IT , піти вчитися в ШАГ

,

ШАГ класний заклад! Вчителі хороші і навчання хороше! Придиратись немає до чого.

,

Я Мандзюк Олена.Школа дуже подобається. Багато нового та захопливого. Багато чудових вчитилів.

,

Мене звати Андрій Лещук. Мені 14 років. Нещодавно я почав навчатись у комп’ютерній академії. Все дуже круто! Про академію ми дізналися від знайомих, почули чимало хороших відгуків і вирішили спробувати. І уже з перших занять я отримав багато цікавої інформації і позитиву . Сучасні аудиторії, викладачі гарно і доступно усе пояснюють. Отже, для мене Академія ШАГ – це крутий заклад з міцною базою знань. Раджу усім, хто бачить себе в майбутньому у світі IT технологій вчитись саме тут!

,

Чудова школа ШАГ, багато нового і цікавого.

,

Чудова школа ШАГ.

,

Чудова школа, чудові викладачі.

,

Пішла в ШАГ з метою розвиватися!!!!Навчатися!!!Спілкуватися!!! Викладачі -круті!!!!!!Пані Ірина та Наталія дуже допомагають у цьому)Відкривають те,про що навіть не здогадувалася,маю на увазі,здібності)))) Це Мій великий ШАГ у світ графіки та дизайну!!!!!!

,

Дуже цікаве навчання

,

Навчаюсь в академії ШАГ близько двох років. Дуже цікаві заняття. Викладачі вміють якісно та зрозуміло донести матеріал, тому кожен навчальний день дізнаєшся багатого нового. Привів також подругу - їй теж сподобалось. Тепер рекомендую всім, хто прагне здобути знання в цій сфері!

,

Дуже подобається навчаннямв КА "Шаг"

,

Академія надає справді якісну освіту для людей, які хочуть використовувати свої знання та вміння на практиці, без нудних монотонних лекцій і беззмістовних домашніх завдань.

,

Чудові вчителі, цікавий матеріал та кожен день дізнаєшся багато нового.

,

Чудові викладачі, зрозумілий та цікавий виклад матеріалу. Рекомендую для тих, хто бажає осягнути відповідні курси Академії.

,

Навчатись цікаво, весело, хороші викладачі. Немає зайвих предметів порівняно з іншими закладами.

,

Все на вищому рівні, я дуже задоволений рівнем викладання і власне тим, чим я зараз займаюся. Однозначно це не марна витрата часу

,

Преподаватели-профи (практикующие программисты) объясняют все простым и понятным языком — так, что всем становится понятно. Сотрудники администрации отзывчивые и внимательные — всегда помогут. Навыки нарабатываются постоянной практикой и работой над проектами — чтобы лучше научиться. Есть в наличии масса классных учебных материалов — можно всегда изучить дополнительно. Техника современная, классы большие и светлые — учиться в такой атмосфере приятно. Пошел бы я сам учиться в Академию ШАГ? Безусловно да!

,

В академії ШАГ все круто! Навчання на високому рівні. Вже пів року начаюся і все чудово!

,

Я вже навчаюсь в академії ШАГ трішки більше півроку. Дуже веселі вчителі дуже гарно подають інформацію також люблять жартувати. Я на даний момент вивчаю робототехніку. Дуже цікава тема можна не тільки поскладати конструктори а й ще навчитись програмувати роботів. Дуже задоволена!!!

,

Зараз проходжу навчання на курсі "Розробка програмного забезпечення". Викладачі спеціалісти своєї справи. Навчання проходить цікаво.

,

Я навчаюся в ШАГові на кібезбезпеці, оскільки хочу в майбутньому працювати за цією професією. Все зрозуміло, найкращі вчителі, які можуть не тільки гарно подати матеріал, а й пожартувати. Викладають як адміністрування, та й програмування. Раджу всім своїм друзям та Вам!:)

,

Класні вчителі цікаві завдання

,

класні вчителі

,

Хороші вчителі гарне навчання, головне все чітко та зрозуміло.

,

Привіт, навчаюся в ШАГові на графічному дизайні, саме головне що я хочу сказати це ВИКЛАДАННЯ БЕЗ "ВОДИ" нічого зайвого, тільки те, що може знадобитися в обраній вами сфері точні інформативні та цілеспрямовані занняття на яких ніколи не буває нудно можна відмітити що є присутньою чудова мотивація до навчання

,

Чудова Академія в якій не нудно, абсолютно інший підхід до навчального процесу. Викладачі не просто в дипломі, а професіонали які безпосередньо працюють і цій сфері, і показують як все працює на практиці, а не тільки в теорії.

,

Займалася 3D Max у Шазі (Луцьк) дуже подобається викладач, взнала багато такого, що важко навіть в інеті знайти, поетапно та логічно, все одразу встало на свої місця. Сподобалось ще те, що викладач не відмовляє у допомозі навіть після курсу. Дякую.

,

Доброго дня! Нарешті я отримала довгоочікуванний диплом дизайнера! Радсті немає меж! Хочу висловити подяку Навчальній частині Шагу, а також Анастасії Володимирівні, за її професійні поради в любий час! Вибачте, що іноді писала Вам вночі;) Ще раз величезне дякую!

,

Терпець урвався. Хочу написати відгук. Негативний відгук. Жахливе викладанння цифрового фото та відео. Це просто жахххх. Відносно інших викладачів ніяких дорікань. Гарно виклалалось 3 д. Все ок. Але монта відео- це жах. У виклалача проблеми з цсім. З викладанням , з комунікацією, зі знаннями. Навчальна частина нічого не робить

,

хороші викладачі на програмуванні!

,

Згідна з багатьма попредніми коментаторами. Викладачі є різні. Ми писали заяву, щоб нам викладача замінили - пішли на зустріч, зараз усе ок!

,

Що хочу сказати відносно ціх курсів. Звичайно, вчитися на них можна, можна паралельно ще десь вдосконалюватися. Але мінуси, звичайно,є. Це по-перше, старі проги, по-друге - ціна за навчання- космос, а ПЗ хромає. Викладацький склад - супер, особливо на дизайні, бо я тут вчусь, тут нічого не можу сказати, неформальні, круті та прикольні! Короче, якщо маєте бабло - йдіть вчиться, навчать

,

Ходила на курси до Анастасії. Дуже задоволена результатом.

,

Шкода,що немає в Ковелі ....

,

Були на заході про дизайнерів! дуже сподобалось, навіть не зали, що ця професія вимагає інших знать, чим тих, що вчать нас....

,

Були на Дні Відкритих Дверей з сином, добре так гарно все розказували, особливо напрямок дизайну сподобався, але.....але...дорого.

,

Викладання тут досить хороше, але достає те, що журнал іноді глючить, викладачі запізнюються, не завджи відповідають на листи та невчасно перевіряють домашкі.

,

Э тут одна...не пояснити як слід, не повторити. Хоча "корона на голові" ще та. Може, як дизайнер, крута, але як наставник - ставлю мінус до карми!

,

Не знаю как на старшем образовании, но у детей у моего знакомого попалась не особо хорошая преподавательница. Хотя сначала преподавал хороший учитель. Правильно говорил когда-то мой педагог: мало быть хорошим теоретиком, главное днести это до людей!

,

Була на вашому майстер класы про дизайнерів! Дуже сподобалось. Багато чого взнала. Поки в роздумах

,

найкращий залад дя дизайнерів по волині

,

Син був на уроці по створенню персонажа. Він дуже задоволений, звичайно, ми хочемо тут вчитися, але певно, вже на наступний рік. Хотіли в табір попасти, але поїхали відпочивати.

,

подобається племіннику вас вчитися. Я сама дизайнер, у вас програма по дизайну для малих дуже крута, навіть 3 д макс вивчають. Він захопився! Дякую вам.

,

Яка вартість навчання?

,

Були на уроці по створенню Покемона. Дитина, звісно, у захваті. Це прогресивно та ігра+ навчання. Але не в усіх батьків є такі кошти. Подумате про оплату помісячно.

,

Подруга розказувала, що в ЛНТУ вчать всякому непотрібу, вона вирішила йти у Шаг. Це нормальна ситуація у державі, що людина платить двічі?

,

були на уроці по створенню персонажа для ігор. дитина вже пару днів усім розказує, що вона вміє робити робота.

,

Все гуд в тому шазі. Але дороого, невже ви вважаєте шо люди мають такі грошію

,

Вчуся тут на дизайнера по вечорам. Вчитися подобається, все доступно та понятно, але мушу працювати, щоб платити за навчання. У всіх би закладах були такі неформальні викладачі.

,

Говорять, що вчитися тут тільки стаціонар дає результат. Сам иам вчуся. Так стаціонар коисливий особливо по дизайну

,

Усім довольна. Дитина з пар приходить як на крилах та сідає за роботу. Каже, що виклалачка дужн крута та сучасна. Але....хвба такі ціни це нормальнь. Дуже дорого.

,

Дуже подорожчало навчання. Треба прцювати, щоб навчатися. Але круті викладачі.

,

Ціни реально дорого...Хоча треба почати збирати. По суті, якщо працюєш- можна собі дозволини другу освіту, яка не зашкодить. Мрія- працювати в фотоательє

,

важко вчитися, але мають усі розуміти, що на майбутнє...це все прогрес. Я вчуся, багато приходиться самому вчити, але люди нправляють і допомагають.

,

А что жаловаться, имхо лучше и за теже деньги на украине айти образования комплексного не получишь...

,

Не так щоб супер, але вчитися можна. Дизайнери хвалять, програм іх вчать. Подруга говорила про стаціонар на дизайні....Але ціни- капєц.

,

Що я вам скажу. Звичайно, ШАГ- це заробляння бабала для тих, хто відкрив цей заклад. Бабло! Але альтернативи у Луцьку немає. В Вишах такого не навчать.

,

Брат у Рівному вчився. Казав, що довольний.

,

Діти хоч при ділі. Сидять за компютерами завдання роблять.

,

Хвалять вас, хвалять, але я нікому не раджу. Так як дорого

,

Друг закінчив в Рівному, радив мені поступати у Луцьк, бо хороші відгуки. От коплю гроші

,

Довольна цим закладом. Дитина довольно, а гроші вже можна знайти. Це в майбутнє вкладається. МАлий став щось за компьютерах робити.


Оставить отзыв

Все курсы в Луцке, а также вузы в Луцке, колледжи в Луцке, репетиторы в Луцке, работа в Луцке