Школи

Львівський художній ліцейЗалишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Ліцей тримається лише за кошт батьків.Адміеістрація ліцей абсолютно ніякої поваги до батьків, не рекомендую!!!

,

Насправді, в ліцеї дуже мало учнів. Моя дитина навчалася в ньому 4 роки. Всі учні знаютья між собою і донька сказала, що хлопців там, перепрошую, на всю школу чоловік 3-5 по різних класах Ліцей вартий уваги батьків, якщо дитина малююча та хоче вчитися! Там не зможуть пересидіти))) неуки та діти, які не навчені вчитися. Бо крім всіх предметів ще багато живопису, рисунку та ін.художніх дисциплін. Всі ппредмети відповідально читаються вчителями. Контакт з батьками є. Таке враження, що дитина навчалася у приватній школі. Дуже тепла і добра атмосфера. Знаю, що випускники поступали і на архітектуру, і на математику, і в медицину. Тому, школа-супер! Тільки треба вчитися! Добре, що така є 1-на Західній Україні! 5⭐!

,

Тільки найкращі спогади про роки навчання в ліцеї ❤️ Окрема подяка чудовому директору Оксані Степанівні за підтримку ? Випуск 2017 р.

,

Школа хороша . художні дисципліни супер , багато чого можна навчитись. Вчитилі креативно підходять до навчання. Я з задоволенням ходила на уроки !???

,

Найгірша школа, в якій можуть побити дитину її однокласники, а вчителі ніяк не відреагують на це. Мені досі боляче згадувати, як на одну бідну дівчинку накинулися 3 хлопців, і сильно побили її, лише тому, що вона прийшла до школи з інтернату, але нетолерантеість до інших, з боку вчителів зокрема, завжди сприяла цьому.

,

Нажаль, після 2х років навчання у цій школі моєї дитини висновок не втішний: педагоги на дітей кричать, обзивають, не поважають їх особистий простір та не вчать їх це робити, не толерантні до інакшості ... мальовничі дисципліни - це єдине, що заслуговує на подяку. Академічна програма викладається на низькому рівні.

,

В наш час, це не краща школа для дітей.

,

Закінчила школу 1982р. Зараз працюю заступником директора . В своїй роботі завжди керуюся тим, що навчили нас мої Вчителі. дякую Вам.

,

Я давно закінчила цю школу, але спогади про неї найкращі. Вчителі просто супер!!! Гарні були роки.Шкода, що не віддала туди навчатись своїх дітей.

,

в 2010 закінчила тут 9 клас))) За всі роки що тут провчилась можу сказати одне - кращої школи у Львові не знайти))))

,

прикольна школа! всі один одного знають, з вчителями можна просто потриндіти, можна чесно сказати коли чогось не вивчив, супер бібліотекар!

,

..Школа взагалі найкраща...там дуже хороші і мудрі вчителі, завжди йдуть на оступки.Я випускниця цієї школи одне,що я можу сказати,що такої хорошої школи з такими вчителями не знайдете ніде. ...НАЙКРАЩА..._))

,

Найкраща!!!

,

супер школа


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові