Школи

Ліцей №70Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

А мені ліцей подабається. Задоволена ставленням вчителів моєї дитини і до мене.. Рекомендую тим батькам, чиї діти прагнуть знань! Особлива атмосфера. Дружня до дитини.Мій син відвідує тренінги за програмою "Лідер у мені". Тепер записалися на гурток з футболу. Заняття відбуваються на прекрасному футбольному полі. Бажаю успіхів команді адміністрації ліцею. Творіть і розвивайтеся!!!

,

Школа в принципі не погана, але...старий ,малий,сивий охоронник, якщо таке чудо можна назвати охоронником то це просто жахлива людина + до його компанії входить медсестра, яка взагалі не обізнана ні в чому...Коли старша дитина мала кір, то вона сказала, що в дитини алергія ну це просто немає слів. Так вот ці дві особи неврівноважені постійно качають свої права при вході в школу, одним батькам можна скільки хочеш заходити до школи і сидіти в середині, а як тільки я заходжу кидаються як звірі. Минулого року зайшла до школи відсили рази 3-4, а почула, що ходжу кожного дня, забула дитині дати гроші, повернулася, перепросила, а почула всіляки гадості в спину від медсестри. Коли вже ці нелюди перестануть керувати в тій школі і поводитися так як в себе вдома? На це є директор! І я бачу що то треба до директора сходити і повідомити про цих особин. Бо таке хамство я терпіти більше не буду.

,

Найгірші мої спогади за останні роки - це школа 70. Моя дитина систематично зазнавала булінгу зі сторони однокласників, це все трималося класним керівником в таємниці від мене, хоча я постійно цікавилась в цеї про стосунки моєї дитини з однокласниками. Очевидно, що керівничка сама йшла на поводу у дітей і не вживала ніяких дій, щоб припинити всі ці знущання. А про некомпетентність керівництва школи вже навіть і писати не буду. Це всім відомо. ДУЖЕ шкодую, що зіпсувала своїй дитині шкільні роки, віддавши її на навчання в цю школу.

,

Навчаюся в 10 класі , вечірня школа. Не знаю як в кого ну в нас ті вчителі що викладають просто ?, привітні, хороші . Звичайно умови не дуже , школа старенька ну але навчання там якісне.

,

Школа ЖАХ!!!

,

Школа класна(але не ліцей) знак оклику. Хочу подякувати Бичовому Данилові і Височанському Глібу за якість викладання предмета крапка Я всьо сказав

,

Поміняйте адміністрацію. Жахливе ставлення. В поняття люди входять учні, їх батьки і вчителі з якими вона працює. Якщо звичайно це можна назвати роботою. Вона розвалює школу.

,

Окрему подяку хочу висловити вчительці з історії, яка вбила у мене любов до цієї науки - Дзюбі С.В., а також Столбовій Г.О., вчительку з англійської мови, яка дійсно вміє навчити і пояснити. Також за людяність і розуміння хочу подякувати Бовт М.А., і спасибі Ярославу Богдановичу за віддачу позитивних емоцій.

,

Як на мене, ця школа не заслуговує звання ліцею. Аргументую свою думку : Для того, щоб знати предмет, потрібно мати шалене бажання вчитись. Тут залишилось мало вчителів, які дійсно готові дитину навчити свого предмету. На рахунок умов у цій школі - хочеться бажати кращого. Над цим ще працювати, і працювати, але все не так погано! За роки у школі відремонтовано деякі класи, спортивний зал, збудовано дитячий майданчик і стадіон. Найбільше, що мені тут не подобалось - це ставлення деяких вчителів до учнів. Іноді просто занижували оцінку через особисту неприязнь до учня, не зважаючи на те що знання були присутні. Насамперед хочу побажати СЗШ 70 розвиватися і доростати до рівня ліцею. Люблю цю школу, на жаль, лише завдяки деяким вчителям.

,

Якщо чесно я в тій школі вчуся 5 років, но мені вона не дуже подобається а знаєте чому?! Тому що деякі вчителі дуже погано вчать свій предмет. Їдальня жахливо!!!! Годують ужасно в 2018 році у ідальні давали кашу і коклету а зараз! Тільки кашу і то рідко дають печеня! Посуду миють ужасно, і у іду вічно попадалось чиєсь волося!!! У туалетах так брудно! Я ходжу в туалет, а мене там зустрічає якась банда старшокласниць! Навіть в туалет не можна сходити! Але в загалом я люблю цю школу незважаючи на учнів і учениць!

,

Школа повний відстій. Психологічна атмосфера в школі просто огидна. А все через те що немає керівника. Діюча директор тільки посаду займає і дуже очевидно, що не свою. Хороші вчителі йдуть і будуть йти бо ставлення таке. А щодо твердження, що школа виховала багато успішних людей і в тому числі Міністра освіти є таке, але було відповідне керівництво закладу. Був згуртований колектив вчителів які робили спільну справу. Як то кажуть риба гниє з голови. Такого б директора як Кельбас Мирослава Федорівна і все би стало на свої місця.

,

Як не було в спортзалі роздягальні, так і немає. А потім дивуються , що ніхто не хоче ходити на фізру. А де переодягатись? В класі ? Всі разом хлопці і дівчата ? Чи в обісцяному туалеті?

,

Вчуся у 10 класі, все супер, завдяки Н.Рудько школа відновила спортивний майданчик та був зроблений капітальний ремонт першого поверху. Шкода тільки , що діти того не цінять (

,

Школа зіпсувалася. Багато хороших вчителів ідуть звідси. А їм на зміну приходять такі собі. І змушені їх брати , тому що інакше взагалі нікого не буде.

,

Видно погано дітей в цій школі вчать... Дивлюся я на похвальні коментарі і хочу плакати від кількість банальних граматичних помилок учнів тієї школи

,

Так-так, розказуйте далі про поганий рівень школи, яка, при тому, що не спеціалізована, - вивчила теперішню Міністра освіти, а ще - голову Державного бюро розслідувань і купу інших успішних людей.

,

Просили батьки не приходити на свято першого дзвоника депутатів. А все одно приперся один. І змешені були батьки -діти-вчителі слухати оте картаво-шепеляве чудо. За це поставила школі трояк.

,

Перейшла з цієї жахливої школи через те що вчителі не виконували своїх обов'язків і нічого не навчили дітей . В Їдальні усе жахливо і брудно !!!! Про туалети вже мовчу ..... Зараз вчуся у 8 класі і зовсім не шкодуюю про те що перейшла в інакшу школу . Не рекомендую ніяк !!!!!!

,

Ви всі прост нерозумні і неосвічені якщо б не ця школа я б в житті непостув в ліцей ім гнроїв крут і ніколи б непрацював в франц легіоні

,

This school is better than all the best teachers , 5 of 5.

,

Школа просто одним словом ЖАХ!!!!!!!!! Коли над дитиною знущаються,то вчителям на все наплювати.

,

Школа гарна, вчителі прекрасні.Поварі дуже приємні.

,

Школа хороша, чиста та охайна. Нікого тут не били)) В їдальні чисто та смачно, а про націнку в 300% нісенітниця. Шклянка соку хорошого 4 грн. , чай 0,75 грн. Підіть купіть дешевше)

,

Ціни в їдальні просто зашкалюють. Націнка 300%. Заходила в інші школи. Ціни нижчі. Закривається їдальня дуууууже рано.

,

Стільки написано поганого про школу. Особливо неприємно було читати ооо .Школа звичайна-нікого там не принижують і не б'ють, а тим більше не викидають курток у смітник.Є звичайно строгі вчителі.У кожному навчальному закладі є особливості і кожен вчитель по своєму навчає.Так є і у нашій школі.Я, брат провчилися-а зараз вчаться двоє моїх дітей- все є як і всюди.Вже навіть і їдальня стає кращою-змінилися кухарі в кращу сторону.

,

Школа супер, є радіо, вай фай, чув, що буде ще й велостоянка, дуже гарна територія, та нажаль певні охоронці невипускть дітей на вулицю, як що вже так переживаєте за безпеку, відкрийте 2 двері випускайте за школу? Станьте на воротах, якщо вже так хочите щоб їдальня мала прибутки, ціна круасана в їдальні 7 грн., а в магазині 5.25, спішу в школу, нема як забігти в магазин, на перерві хочу, ні неможна, таке враження що охороеяють не учнів, а людей від учнів(стосується більшості шкіл) зробіть щось з цим.

,

Я зара вчуся в 9 класі в 70 школі і там дуже хороші вчителі!!!

,

школа класна але вчителька математики дивна.настрій вчительки міняється 3 рази за урок.може поставити 1 за те що запізнився

,

Я провчилася в тій школі досить довго,що я можу сказати про ту школу,після тої "гарної" школи із мною працювали психологи, З дітей просто знущаються...коли я була в першому класі то нас к.к. била,знущалася,принижувала...просто жах!!!у неї великий асортимент указок. Від маленьких до метрових дерев'яних!!! Це просто стара хвора жінка яку допускати до дітей не можна небезпечно для здоров'я...вчителі ділять на дві групи перша то "мажори" до яких треба ставитися дуже добре,а друга група"виродки"з якими можна робити все що заманеться. Вчителі мають великий запас матюків,матюкають дітей. І мою куртку за 1.800 грн викидали у класі у мусорник,дітей б'ють!!! Більшість дітей нервово хворі,а вчителі на них відриваються по повній!!!

,

Йідальня там ненормальна отравитися можна але школа нормальна

,

Школа 70 дуже хороша, розумні і відповідальні вчителі, віддані своїй справі. Моя дитина вчиться у 5-му класі і вона взахваті від цієї школи. В їдальні харчування смачне.

,

Школа нормальна.Але їдальня не дуже.

,

вчителька англійської слабенька

,

Вчителі хороші, не хапуги. Тут харчують нормально вже, бо змінилась кухарка.

,

Хороша школа! І ідальня нормальна. І вчителі супер!!!

,

Школа просто супер! Якщо і є певні проблеми, то не суттєво, ніхто і ніщо не ідеальне, в нас освіта фінансується не найкраще. А хто критикує, той хай починає з себе покращувати світ.

,

школа класна,але годуюють там просто жахливо.чергувала в їдальні :жах!!!!!!брудно неприємно пахне.....їжа холодна посуд миють погано!!

,

Про що ви тут всі говорите...це не спецшкола,а тільки подає себе за таку.Минулого року ледве набрала один перший клас.На стадіоні ,в кущах,живуть бродячі собаки,які неодноразово кусали дітей,але директору до лампочки.Про який порядок в їдальні йдеться,поварі в засмальцованому одязі і з цигарками в зубах,це жах і багато років нічого не міняється.А про холодну їжу на тарілках я мовчу.Досить слабенька початкова школа,тільки на цьому фоні можна виділити Чорну М.М.,про старшу школу взагалі шкода говорити.Діти їм до лампочки...

,

Освіту в школі дають хорошу, але підхід до дитячої особистості у деяких вчителів не витримує ніякої критики. Дивує те, що батьки обдаровують вчителя)))) а діти ставлення хорошого всерівно не мають........сумно.........А молодим вчителям - ріспект! Приємні,свідомі люди і діти до них горнуться.

,

Школа просто супер.Директор найкраща в світі.вчителі теж в своїй роботі спеціалісти !! Щоправда їдальня підводити всю школу =(( Але враження післа закінчення хороші =))

,

Школа дуже хороша.

,

Школа - супер! Атмосфера затишна, фахові вчителі, дружня атмосфера. А критика........це добре. Не критикують тільки того, хто НІЧОГО не робить!))) Довгих років, наснаги і нових звершень бажаю колективу вчителів і братству учнів.

,

Шановна Мамо! А чому б Вам, для початку, не почати висловлювати свої пропозиції власне тому вчителю, котрий не до кінця виконує свої обов"язки? Бо в коментарях висловлюватись всі вміють, а відверто висловити свою думку в очі - сміливості бракне. Здоров"я і доля Вашої дитини у Ваших руках! Стосовно їдальні Ваша інформація НЕПРАВДИВА! Скільки років воджу дитину у цю школу - ніколи такого не було щоб каша без підливи чи лише морква......... Ніколи! Особисто я контролюю, чим харчується дитина в школі, які порції і що у них входить.

,

недавно був супер обід у школі одна морквина на тарілці кожній дитині і більш нічого... про фізкультуру підтримую попередній допис! або 1 раз на тиждень або взагалі нема... чому не візьмуть ще одного вчителя фізкультури, бо то й що є в школі просто не в змозі проводити всі уроки (дітям його уроки подобаються)

,

Коли віддавали дитину до школи, то директор хвалилась , що фізкультура в них ОБОВ"ЯЗКОВО. А реально виявилося, що в молодших класах вчителі проводять фізкультуру, як ім заманеться. Хоче - проведе, хоче - не проведе. В кращому випадку проведе раз на тиждень.Постійно шукають причину, щоб не проводити. Для чого тоді в розкладі цей урок три рази на тиждень? Хіба що для комісій і перевірок.А годують в школі іноді просто жахливо. Каша з сухим печивом . Ні м"яса, ні риби, ні підливи хоча б. Діти не їдять іі.Напевно план по відходах столова виконує

,

школа супер!!!

,

школа супер!!! Класна школа!!!!

,

Класна школа! Звичайно, якщо учень не любить якийсь предмет, то буде всім розказувати що ця вчителька чи вчитель, які цей предмет вчать, погані. Найкраща школа і не треба казати що вона погана!

,

Це є найкраща школа зі всіх, у мене є колеги з всіх шкіл Львова, і вони були в 70 школі, і всі кажуть, що вона є найкраща, ніде не є так добре, затишно. Мій друг закінчив цю школу з прекрасними знаннями, і став прокурором високого класу. А Іван вчився в фіговій школі! А Оля, і Іванка є жахливі.

,

Класна школа

,

Почитав коментарі і здивувався. Люди, звідки у вас стільки злоби, заздрості, брехні. Немає ідеальних людей, в тому числі ідеальних вчителів. Я закінчив школу 2000 року і за весь час навчання залишилися тільки приємні спогади. Звичайно, якщо учень не любить якийсь предмет, то буде всім розказувати що ця вчителька чи вчитель, які цей предмет вчать, погані, що не вміють пояснити і т.д. Треба узагальнювати свої враження від будь-чого і через тривалий час після того, як щось сталося. Те ж саме про школу. Тому доречно писати про школу саме випускинкам, а не учням. Користуючись нагодою вітаю мою рідну школу №70 з 50-ним ювілеєм! бажаю мудрості та сил всьому педагогічному колективу, уважності та слухняності всім учням та з любов'ю згадувати ці чудові та незабутні шкільні роки. З повагою, випускник школи Орест Якобчук. P.S. У кого виникне бажання зробити для свого учня чи учениці фото - звертайтеся! Мій моб. 096-686-62-32

,

Жах

,

Школі того року виповниться 50-років . Вітаю!

,

Школа не дуже.... краще померти

,

Єдина надія на молодого директора, сподіваюсь вона стане достойним наступником Кельбас М.Ф. У Кельбас теж були свої нюанси. Але що вона дійсно вміла- тримати у школі хороший викладацький склад ( хоч сама свій предмет (фізику) викладала аби-як). Математика, історія та українська мова ( викл. Щерба, Дмитрів та Соловій , відповідно) не потребували додаткових занять. Їх випускники вступали до Франкового вузу та Політехніки лише на шкільних знаннях. Іноземна мова викладалася тут роками слабенько. Зараз ця школа непогана у соціальному плані, але за рівнем викладання- досить слабенька.Тому хотілося б дізнатися у п. Соломії: за яким критерієм школу визнано найкращою школою? Є чіткі статистичні дані успішності учнів на олімпіадах та ЗНО і вони далеко не кращі.

,

За результатами знань 70 школу визнано найкращою школою Львова . Це просто чудова школа .Я сама в ній вчуся .Тут чудові вчителі які нас люблять і намагаються навчити нас бути добрими людьми , особливо наш класний керівник . Ми її любимо . 70 школа наш другий дім .І не треба наговорювати на неї якщо не знаєте!!!!!!!!!!

,

Школа хороша, але вчителі не всі, є такі, що зовсім нічого не вчать.Наприклад, вчителька математики Шабаранська я взагалі незнаю, як її допустили до уроків

,

Я також на початку 90-х закінчував цю школу спогади найкращі. Зараз тут вчиться мій син, що Вам сказати я вражений вже з першого класу дітей негласно поділено на білих і чорних, це дуже відчувається у ставленні класовода. При чому вчителька яка викладала ще коли я вчився, чомусь в паралельному класі де молода вчителька психологічна атмосфера значно здоровіша а в нас неоднозначні натяки на додаткові уроки, щодо творчого розвитку складається враження що в класі лише кілька дітей-вундеркіндів а решта взагалі невідомо як в школу попали. Обидва заступника "спочили на лаврах" і нічого не бачать (або їм це вигідно). Єдина надія на молодого директора, сподіваюсь вона стане достойним наступником Кельбас М.Ф.

,

Школа хороша - це правда, рівень викладання - високий. Адекватна і свідома частина педагогічного колективу докладає максимум зусиль, щоб діти почувались затишно і перебували в доброзичливій атомсфері. Чого не скажеш про іншу частину вчителів, які живуть застарілими поняттями і шляхом морального гноблення над учнями самостверджуються. Одним словом, все гарно, але "в сім"ї не без виродка"............

,

школа нормальна. Тільки вчителька математика незнає математики!!! Теперішня директриса -супер!!!

,

школа найкраща і вчителі супер))

,

я цю школу закінчувала на початку 90-х. І мої враження- неоднозначні, щоправда, визначені тодішньою, нині вже покійною директоркою Кельбас М. Але попри все- були там вчителі від Бога- вчитель матем. Щерба С.С., вчитель історії- Дмитрів І . Р. і, звичайно, найкращий для мене педагог , а по сумісництву- тодішній класний керівник- Соловій Марія Степанівна. З приємністю згадую тодішню вчительку фізкультури Регіну Степанівну. Великим плюсом цієї школи була "домашня" атмосфера- спокійні діти, спокійний район. Чи віддала б у неї зараз свою дитину- не знаю.

,

Бомбезна школа)

,

Школа найкраща і не нарікайте

,

школа класна провчилась вній чотири роки. Якщо би жила на Кривчицях віддала би свою дитину тільки в 70 школу.

,

вчила з хімії барига

,

класна школа

,

А тепер серьозно!!!!!!В цьому році моя дитина іде в школу!!!!Може є батьки,діти яких вчаться тут?????Які коментарі будуть у них?????Про школу,,рівень навчання,фінансове питання!!!!З повагою!Чекаю на коментарі!Учнів від першого по дев"ятий клас-прошу не "напрягатися" з оцінками-вони все одно не адекватні! Поки що Вам Халява в голові! Сама вчилася і була такою як Ви!!!!!!Без образ!

,

школа дуже класна,ми постійно їздимо на різні екскурсії . і взагалі школа з поглибленем вивченням англійської мовиі багато в чому переважає 63 школу

,

ця школа суперова

,

школа супер і не наганяйте на неї

,

Школа просто супер !!!

,

Школа супер і не треба на неї наганяти!!!

,

ее....йе правда школа супер..... учні-всі майже Відмінники і серед них Я..... дуж дуж гарна школа......в кінці кожного року і на день Туриста ми постійно їдемо в всякі поїздки....=) я дуже обожнюю свою школу № 70....=)))

,

Школа завжди була зовсім непогана

,

еее....це неправда....вчителі суперові...і нінащо не натякають......

,

Школа - жах! Коли моя дочка здавала підсумкову атестацію, то багато вчителів прозоро натякали на хабар і т.д. Я нічого не платила, от і вийшла дочка з поганими оцінками за екзамени!

,

хороша школа

,

Школа №70- найкраща!....вчителі суперові ......учні теж....

,

Школа №70-найкраща!

,

це правда=)школа класна

,

Іван - твої батьки "фігово" попрацьвали над тобою. Школа супер. Хороші вчителі,свій футбольний стадіон(63 мінус), невеликий транспортний потік(63 мінус),велике подвіря, нова система опалення,пластикові вікна,новий компютерний клас 2009 року,та іншиі переваг.

,

фігова школа краще давайте дітей в 63 школу 3 ступеня


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові

Також у Львові