Школи

Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв КрутЗалишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Доброго дня! як можна отримати інформацію про умови вступу у ліцей після 9 класу? Тел не відповідає..

,

Доброго дня! Мій син закінчує9 клас і хоче далі йти вчитись у Ваш Ліцей! Як можна з Вами зв язатись і дізнатись інформацію про умови вступу. Будемо дуже вдячні!

,

Додзвонилася за вказаним номером,інформацію надали в повному обсязі.

,

Можна піти після 9 класу ????

,

Доброго ранку! Скажіть, будь ласка, як, де і в кого можна дізнатись інформацію щодо цьогорічного вступу в ліцей - жоден з наданих на сторінках ліцею номерів телефонів не є достовірним. Буду вдячна за відповідь!

,

А можна поступити після 5класу

,

Після 9 можна поступити?

,

Ліцей супер я тут навчаюсь і мені тут дуже подобається подобається мій офіцер вихователь Кришталь.О.П

,

В 2018 році поміняли начальника ліцею і за цих 3 роки ліцей ожив. Повиганяли або самі пішли старі пердуни, які тут просиджували. Одна із них тут пише - Олена, жінка попереднього керівника. Зараз ліцеїсти пишаються бути крутянами!

,

Ліцей став жахливий з часів коли до нього прибув новий начальник ліцею. Неприслуховується до порад, ліцеїсти скаржаться ,вчителі не можуть спокійно працювати ,коли був попередній начальник у ліцеї проводилися змагання ,а зараз ні змагань ні навчання. Змініть будь ласка керівництво.

,

Шмон кубриков и тумбочек, отбирание у детей печенья и конфет. Равнение на офицеров лицея! Так они "куют" воспитанников лицея. А может офицеры лицея просто голодные? ЗСУ! Покормите своих офицеров. А то их покормят другие.

,

Випуск 2005 року - 3 рота, 2 взвод. Командир взводу - к-н. Гузенко, роти - п/п-к Шеремета. Справжня школа життя, навіть якщо не плануєш будувати армійську кар'єру. Навчальний процес часів полковника Борисюка та самовіддана праця викладачів давали змогу ліцеїстам досягати рівня обласних олімпіад.

,

Ліцей -це повна жесть.Нормальні пацани не поступайте сюди. Тут з вас ніякий мужик не вийде ., Але зато з вас вийде хороший прибиральник.......

,

ЛІцей ЖАХ!!!!!!!!! Ні навчання, ні підготовки до ЗНО, ні відпочинку, ні поваги до учнів..... Офіцери дозволяють за шкірку витягнути учня з класу, з їдальні; на підготовку ДЗ-1,5 години...в кімнаті де сидить 30 учнів... в шумі; підготуватися до ЗНО часу взагалі не виділяють... заборонили відвідувати додаткові курси, заборонили у вільний час користуватися телефонами, що давало можливість хоча б онлайн пройти тести, почитати додаткову літературу... а хтось онлайн вчився з вчителями додатково......Дозволяють прилюдно ображати учнів, принижувати вчителів, тому навчальний склад змінився на 90% за рік його роботи...

,

Ліцей це самий гірший вибір для молодого хлопця

,

Цього року поступив у ліцей . Навчання на вищому рівні , харчування також , прекрасні умови , добре та дружнє ставлення з боку офіцерів . В ліцеї дружній колектив та підтримка з боку старших курсів . Звичайно , що бувають складнощі , але вони загартовують в нас справжніх майбутніх офіцерів Збройних Сил України !! Велика подяка начальнику ліцею Полковнику Гусару , за його роботу по відновленню ліцею !! Також окреме спасибі командиру 1 роти Підполковнику Скочилясу за його підтримку та поради . Я рекомендую всім поступати у Львівський Державний Ліцей імені Героїв Крут !!

,

Ліцей - жах.Нічого гіршого в свому житті я не бачив.Був на дні відкритих дверей, в травнів одній кімнаті спить 6 чоловік. Повне знущання над дітьми. Я був у Польщі у воєнному училищі,там все на високому рівні. Велика кімната, в якій кількість ліжок не перевищує трьох. Поміркуйте дорогі батьки :)

,

Давайте пройдемось по пунктах. -Якшо ви хочете стати офіцером, то поступайте - ліцей відіб"є Вам усе бажання ним стати. Так як вся військова система України прогнита і там потрібні тільки фанатики.(так було зі мною, свято вірив що стану офіцером) -Якщо Ви батьки і хочете віддати своє чадо на переховання то у 40% випадків це можливо навіть допоможе.(але яка тоді Ваша роль у вихованні як батьків?) -Якщо ви учень який не планує військову карєру, то не варто, навчання в ЛГК на такому ж погано рівні як у більшості шкіл (а навіть гірше, бо у ліцей зачасту потрапляють діти які в школі не вчились, відповідно вчителі мусять витягувати всіх на один рівень) готуватись до зно також нема мож. -харчування - достатньо шоб не вмерти - офіцери-вихователі - Супріган В.А. - людина яка викликає найтепліший спогад з усього навчання в ліцеї навчання- низький рівень вступ- без взятки ніяк форма і т.д. - за власний кошт хороші спогади залишаються тілкьи через людей з якими навчався... висновки.

,

Ліцей це велика школа!!!!! І не всім дано її пройти!!! Викладачі супер!!!! Офіцери вихователі були суворі але справедливі (1997-2000 роки). Тут ти зрозумієш що таке справжня дружба і самостійність. Супер заклад

,

Ліцей став жахливий з часів коли до нього прибув новий начальник ліцею. Неприслуховується до порад, ліцеїсти скаржаться ,вчителі не можуть спокійно працювати ,коли начальником був Р. Саляк у ліцеї проводилися змагання ,а зараз ні змагань ні навчання. Змініть будь ласка керівництво.

,

Ліцей став жахливий з часів коли до нього прибув новий начальник ліцею. Неприслуховується до порад, ліцеїсти скаржаться ,вчителі не можуть спокійно працювати ,коли начальником був Р. Саляк у ліцеї проводилися змагання ,а зараз ні змагань ні навчання. Змініть будь ласка керівництво.

,

Жахливо, дітей не поважають а Петряк взалі жахливий командир. Заставляють чистити обісрані унітази а якщо ти хоч щось скажеш комусь про не кваліфікованість вчителя більше 8 тобі не світить. Загалом 1 зірка зарахунок того що я хочу здати на лікування того хто придумав ці заклади.

,

Я навчався в ліцеї з 2006 по 2009 рік (1 рота 1 взвод) і запам’ятав ліцей тільки з кращого боку. Не думаю, що після школи моє майбутнє склалося б так само, як зараз. Доросле життя починається з ліцею і якщо в мене буде син - я обов`язково віддам його навчатися у ліцей. Якість навчання на високому рівні, фізична підготовка на відмінному рівні. Я до ліцею навчався в школі і гімназії, а після ліцею в університеті. Тільки ліцей мені запам’ятався найкраще і викликає найбільші емоції і ностальгію.

,

Більша частина нижче сказаного чиста правда, ( навчався 2012-2014 2 рота) , але є деякі моменти , на які хочу звернути увагу : -раніше, щоб вступити до даного закладу потрібно було заплатити 1000$ і лічені одиниці могли вступити без хабаря ( в основному пільгова категорія осіб) - офіцерський склад 2 роти в якій я навчався заслуговує максимальної поваги, а особливо командир роти Довгань П.М. - навчально -методичний склад відповідає рівню - матеріальна база на низькому рівні, ( спортзал, спорт майданчики , харчування на сумному рівні - дурість з забороною мобільних телефонів , можливістю мінімально , але все ж таки хоть у вільний час після вечері відпочити - щодо хабарів, крім хабаря за вступ , більше і не чув щоб такі були Ліцей роблять приємними спогади про людей з якими там навчався , офіцери , навчально методичний склад, в кого нема страху перед труднощами, вступайте )

,

В тому ліцею можна було вчитися,поки був Саляк Р. ректором але зараз там безпорядок наданий час став ,бо змінили керівництво ліцею,тобто змінили начальника ....який качає свої права ,до людей думки неприслуховується ,офіцери звільняються ...діти неможують в такі обстановці вчитися....незнаєм що дальше робити..

,

Заклад чудовий, чого не можна сказати про людей...Офіцери хороші, а одногрупники...Є "щюрі" крадуть речі, жах. Прямо зараз вкрали річ, відчуття образи мене переповнює, уже 2 рази таке траплялося зі мною, річ не дешева 700 грн, завжди з собою носив, лише 1 раз залишив у своїй тумбочці і тут таке. Так що думайте, а хто думає, що з ним такого не трапиться, то будьте впевнені вас воно не обійде.

,

Дуже хороший ліцей.А наш офіцер-вихователь Володимир Васильвич Петричка дуже чуйна і хороша людина. Що для дітей так і для батьків , як батько. Дякую Вам що Ви такі є. Нашим дітям потрібен такий заклад.Суперова класний керівник Оксана Йосипівна. Яка у всьому допомагає і підтягує своїх вихованців. Але результат навчання залежить тільки від наших дітей...База дана дуже хороша.

,

хочу поступити

,

Ліцей шикарний для тих кому це підходить і хто хоче бути офіцером. Є дисципліна, рівень навчання залежить від самої людини, хоче бути відмінником значить буде... Я випустився з нього і цілком можу сказати, що все там залежить тільки від самого себе, тому що там немає мами чи тато, які будуть тебе випрошувати щось зробити, там ти один і працюєш сам на себе.

,

якщо дитина хоче до дому тоді вона буде вчитися а якщо просто так відпускати тоді навіщо вчитися , Хіба офіцер не має вміти підтягуватися?дитина сама має навчитися прибирати за собою. Офіцери там всі класні ніхто нікого там не б'є .Наряди є у всіх військових закладах так само і в В/Ч .Сам я поступав без хабара . На рахунок харчування так це Держава забезпечує а не ліцей МІНосвіти при МІНобороні годували супер.

,

Давайте пройдемось по пунктах. -Якшо ви хочете стати офіцером, то поступайте - ліцей відіб"є Вам усе бажання ним стати. Так як вся військова система України прогнита і там потрібні тільки фанатики.(так було зі мною, свято вірив що стану офіцером) -Якщо Ви батьки і хочете віддати своє чадо на переховання то у 40% випадків це можливо навіть допоможе.(але яка тоді Ваша роль у вихованні як батьків?) -Якщо ви учень який не планує військову карєру, то не варто, навчання в ЛГК на такому ж погано рівні як у більшості шкіл (а навіть гірше, бо у ліцей зачасту потрапляють діти які в школі не вчились, відповідно вчителі мусять витягувати всіх на один рівень) готуватись до зно також нема мож. -харчування - достатньо шоб не вмерти - офіцери-вихователі - Супріган В.А. - людина яка викликає найтепліший спогад з усього навчання в ліцеї навчання- низький рівень вступ- без взятки ніяк форма і т.д. - за власний кошт хороші спогади залишаються тілкьи через людей з якими навчався... висновки.

,

кароче ліцей поганий вчусь на першому курсі петричка офіцер вихователь фігачить палкою атвечаю це жах хлопці ви самі бачите що сталось зі мною за рік я був відміником ста 4-твіришником не йдіть сюда

,

Можна все зіпхати на неспроможність наших дітей стати настоящими чоловіками,як тут деякі пишуть ,але давайте казати правду,ліцей використовують як останню надію для проблемних дітей,тобто:-реальний зв'язок батьки з дітьми загубили,половина з них вже з садистськими нахилами і відправляють до училища,як послідня надія,після першого місяця навчання син мене ошелешив своїм сприйняттям науки в ліцеї,сказав:- набрали баранів за гроші,барани закінчать ліцей,потім ті барани підуть до інституту сухопутних військ,за гроші і його закінчать,а потім ті барани керують Українською армією.Офіцери порядні і справедливі,правда заложники ситуації бо є діти недоторкані ,тобто інших давно б нагнали,а іншим все сходить з рук,харчування неважненьке,хлопці справді постійно голодні,а в цьому віці вони стають ще агресивніші,на мою думку якщо ваша дитина спокійна і не є хамом,то краще уникати такого закладу,приниження гідності тут норма,а агресія породжує тільки агресію.

,

Скільки людей, стільки думок ... шкода , що так багато бруду. Я горжусь що мій син навчається в цьому закладі. Рівень знань набагато вищий , ніж у школі. Так звичайно є діти яких батьки дали на перевиховання ,бо самі не можуть справитися. Проте є частина дітей , які самі вибрали цей заклад. Вихователі та педагогічний склад чудові люди. Та саме цікаве, що варто зазначити ми поступали без взяток і навчаємось без них.

,

але цей ліцей для того і створиний щоб тебе карали навчали і що би ти виховався

,

Ліцей це велика школа..... я сам випускник 2000 року. Мій син якщо захоче тут навчатися обовязково дам його. А ці що пишуть погані відгуки просто слабаки і невдахи

,

Годують там жахливо. Тим хто поступив в цьому році, дали б\у парадну форму та бушлати . Вчителі і офіцери вихователі розуміючі . В звільнення можуть не пустити через те,що в тебе або є якась двійка або ти не підтягуєшся . Я не розумію нащо в ліцеї наряди- напевно ,щоб зекономити на персоналі. Це не ліцей а якась тюрьма для неповнолітніх

,

Люди ви тут виписуєте такі дурниці що в голові невміщається.... Дехто тут виписує що до дітей погано ставляться,що дітей ображають,що батьків неповажають.......ДУРДОМ Я навчався в ліцеї з 2008 року в 3 роті.Взводний був майор Подолян(Чудовий офіцер,бував строгий неспорю-це для тих хто зараз почне тут спорити.Але й людина з розумінням завжди допоможе.завжди порадить щось добре.)Взагальному всі офіцери нормальні мужики.Ніколи небачив знущань над ліцеїстами так як тут люди виписуюють. Може ви маєте на увазі знущання,це коли офіцер заставляв віджиматись,підтягуватись,бігати чи узвільнення невідпускали за те що злапали ліцеїста з запахом цигарок))))

,

Поганий заклад. Неповага до дітей, батьків. З першого курсу хочуть виграти всіх щоб більше набрати на другий нових за нові гроші. Процвітає корупція при вступі.

,

Навчався у 94-97 роках. Читаючи всі відгуки зрозумів одне, це дійсно школа для чоловіків, яка навчає самосійності та дає перші знання справжньої дружби. Всі ці відгуки на кшталт моя дитина така гарна, а всі навколо знущаються з моєї дитини, навчили пити горілку, палити та іншим нехорошим речам відразу ж відкриває сутність тих хто їх пише. В житті треба робити правильний вибір і розуміти що робиш, а якщо помилився то треба признавати помилку, а не шукати винних. Щодо навчання то вчили за принципом - хочеш навчимо, не хочеш все рівно навчимо. А взагалі я пишаюсь тим, що є випускником цього ліцею і завжди радий будь-якій зустрічі з нашими випускниками!

,

даний Ліцей, є гарним прикладом діяльності РЕКЛАМИ. Бульбашка. Зовнігарна, в середині пуста. Навчання рівняється на дітей з низьким рівнем. Немає ні другої іноземної, ні поглибленого вивчення предметів. До ЗНО гутувати ся учні масово ходять до репетиторів. Зате є дуже багато командирів над учнем.І кожен командує по своєму. Пущу додому на вихідні, через 5 хв - не пущу. Вільний час - можна полежати під ліжком - навіть коли тобі дуже зле, просто відпочити 10-15 хв ти стоїш або сидиш. Про те що курять, пють - це більшість учнів. Харчування - курячі хвости(це ж духе корисно!!!!!), тушонки якоїсь давнини.....Свіжі Овочі і фрукти - хіба що на малюнках........ Погнавшись за рекламою МОЯ ДИТИНА втратила рік жіття і віру в порядність!!!!!!

,

не все гаразд і найбільшою проблемою є те, що керівництво ставить головною метою створити бездоганний імідж закладу любою ціною. ліцеїста який посмів поскаржитись батькам на якість харчування виводять зі строю і публічно намагаються присоромити, підняти на сміх, замість того щоб розібратись в причині і виправити ситуацію; батьківські збори - основна теза: ваші діти - такі фантазери! церемонія урочистої клятви - ліцеїсти в строю "каре в середину", де дитина, що відбувається не видно і не чути, після церемонії похід в церкву павла і петра, який сакральний зміст - таємниця, після - перехід в будинок офіцерів (...війна, головне маневр). організатору даного "дійства" хочеться сказати, що при організації такого роду заходів небхідно враховувати присутність батьків, родичів, така організація - вияв крайньої неповаги, більш недолугого заходу не можу пригадати.

,

Супер місце робить з підлітка мужчину. Да тяжко да не пускають до мами в звільнення деколи, але це перший крок в доросле життя

,

Учили, учился и не жалею. Лицей меня направил в жизнь показавши дорогу. На гражданке делать нечего - водка, наркотики... Стал офицером. Служил в десантуре, в батальйоне Айдар и дальше служе. Спасибо начальнику Саляку, ротному Белявскому, старшине Мартьянову, всем преподавателям ЛИЦЕЯ...

,

В ліцеї навчатись тяжко. Вчителі дуже хороші, розуміють ліцеїстів. Офіцери теж не погані, але бувають винятки. Харчування не дуже, порції маленькі і не дуже смачні. Дуже часто бувають проблеми в колективі, так як дуже багатьох відали на перевиховування. Окрема вдячність п-пк Скочилясу строгий, але справедливий. Поступити без хабаря не можливо.

,

Якщо ви думаєте, що це місце загартовує та робить з хлопців мужніх чоловіків - ви помиляєтесь. Єдине, чого ти навчишся тут - це мовчати, коли тебе принижують ні за що. Тут не існує поняття поваги - ні до ліцеїстів, ні до їхніх батьків та родичів. Хочеш побачитися з ліцеїстом? Поспіши в ліцей на 20:00, посиди і подивися в стінку 45 хв разом з іншими батьками і тоді МОЖЕ ліцеїстів відпустять в кімнату відвідувань на 10 хв (при тому, що виділяється на відвідування 1 год). Скажете, це неповага? Ви тут ніхто, бо все вирішує офіцер, у якого може просто не бути настрою. Думаєте, тут високий рівень навчання? Хіба що, якщо під навчанням розуміється зазубрювання. Хочете зрозуміти художній твір? Нащо, якщо можна просто вивчити 5-7 сторінок тексту слово в слово, здати і забути? Про критичне мислення та аналіз твору тут не чули. Харчування - тут і говорити нема що. Гнилі овочі або червяки в їжі вже не дивують. А ще, цілий взвод можуть не пустити у звільнення, бо вони не поїли суп. Чого? Бо так.

,

Ліцей не місце для нормальних дітей.Тільки для проблемних на яких батьки ніяк не можуть найти управу.

,

Здравствуйте всем. Случайно зашел на этот сайт и хочу оставить свой отзыв. Учился я в данном заведении с 1994 по 1997 год, будучи на первом курсе застал лицеистов 3-го курса еще в черной (суворовской форме) форме, которая мне очень нравилась. Но мне не повезло носить эту форму. Тем не менее считаю, что в учебе данного заведения больше плюсов чем минусов. Основной плюс - качество образования (наголову выше, чем в школе, гимназиях и.т.п), но жто для тех кто хотел учится, хотя там если не хочешь - заставят, особенно когда все идут в увольнение, а ты сидишь, потому что не исправил двойку. Пока были под МОбороны - кормили очень хорошо, как перешли под МОбразования - все стало на много хуже (помню, что одно время в 1997 году даже сухари вместо хлеба кушали). Да, были времена... Не знаю, как сейчас на данный момент, но на тот момент учеба там - серьезный вызов для ребенка.

,

Сын заканчивает в 2017 году. Три года учебы и не одной взятки. Прекрасная учеба для пацанов. Поступайте ребята. Но надо иметь силу духа. Не всегда легко.

,

Я дуже пишаюся що мій син там навчаеться.

,

пацани не ідіть туда!!!!!!!!!!!!!! сидіть в школі

,

Може бути, але хабарі страшні тут)))

,

Цього року мій син закінчив ліцей,ми задоволені.Не все легко було,але ліцей виховує ,закаляє !

,

Хочу сказать ,что это самое лучшее учебное заведение в Украине.Это училище, помогло мне стать человеком и найти свой путь в жизни.Не смотря на то, что я делал ошибки в своей жизни, я все-таки выбился в люди, и горжусь этим. Огромное спасибо майору Марченко А.Н., ст.прапорщику Мартьянову, и особенно преподавателю физики Гончару О.Г., которые научили меня учится и шагать по жизни с поднятой головой.Я горжусь тем что я закончил это училище и никто этого у меня не отнимет.Если бы мне выпал шанс еще рас выбирать, я выбрал бы именно это училище. Спасибо Вам за все.С уважением Чижик Н.С.

,

Я провчився тут лише рік. Мене вигнали і янавіть незнаю за що. Я вроді так нічого собі.

,

Закінчив даний ліцей у 1999році 3рота 4взвод про цо взагалі не жалкую. Навчання у даному ліцеї допомогло мені вступиди до вищого військового закладу. Я вдячний викладачам та офіцерам вихователям, а особливо полковнику Саляку- це золота людина.

,

Я навчався в ліцеї з 2008-2011 (3 рота 4 взвод) - багато всі пишуть тут не правди. Я дуже задоволений навчанням, ліцей досить поміг мені у особистому вихованні, я працював програмістом в заступника начальника ліцею Марченка Анатолія Миколайовича - дуже порядна людина, і всі офіцери, які працюють вихователями, вчителями дуже допомагають знайти себе в житті! Даний ліцей закінчили тисячі випускників і проблем із здоров'ям ніхто не мав через харчування. Там же харчуються й офіцери і сам начальник ліцею Роман Семенович Саляк. Жаль, що я не закінчив ліцей через грубі порушення дисципліни! Але всеодно вдячний всім хто робив зауваження мені, і хто давав покарання).

,

У ліцеї зовсім не ті умови як про це говорять , вихователі ставляться до дітей здебільшого зневажливо , але є вихователі , які дійсно заслуговують поваги , але їх одиниці . Умови проживання на надзвичайно низькому рівні , можна сказати що їх немає :( . А про харчування нема що і говорити (продукти сумнівної якості і умови їх приготування не на належному рівні !) А щодо навчального процесу тут можна сказати що на рівні звичайної школи , більшість вчителів не має підходу до дітей і не вірно подають матеріал . Особистий час , який повинен бути ми проводимо за підготовкою форми , або виконуємо накази командирів , а найгірше те , що у нас немає часу на особисте життя . Також у ліцеї відбирають особисте майно і їжу , яку ми привозимо з дому . Також проблемою є те , що відбирають телефони , що провокує ліцеїстів на порушення порядків .

,

Навчався у ліцеї 2003-2006. Задоволений. хороша школа, якій я вдячний.

,

Ліцей-супер!Мій син навчається,я дуже задоволена.Це прекрасна альтернатива сучасній школі,де діти позволяють собі деколи зневажливо ставитись до вчителів,не хочуть вчитися,важко відірвати їх від компютерів.В ліцеї режим,всі умови для навчання


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові