Школи

Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» для дітей з порушенням зору


  • Львів · вул. В. Великого, 87-а
  • (032) 263-40-88
  • денна
  • державна

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Директор тиран! Такі людині точно не місце освітньому закладі .В ситуаціях коли батькам потрібна педагогічна підтримка чи порада можуть у відповідь почути пренизливу лайку , слів до розмови вона не підбирає як до батьків так і до своїх працівників .Батьки терплять заради дітей .А робота їхньої такзваної педагогічної комісії яка дітям ставить неправомірно діагноз розумово відсталість то це вже кримінал ...

,

Школа супер вчителям Орисі Богданівній і Івані Мехайлівній потрібно вручити відзнаку вчитель року ! Вони непросто навчають дітей вони вкладають в них свою душу як вони про них піклуються,хвилюються і радіють їхнім успіхам навіть не кожна мати так підтримує свою дитину як вони Велике їм дякую за їхню нелехку працю дай Вам Боже здоровя і терпіння до наших діточок Всі працівники дуже добрі і чуйні справжні профісіонали з деякими дітками справді дуже складно але вони молодці до кожної дитини знаходять підхід Окремо хочу сказати про хабарі в школі це брехня ніхто ніколи ненатякає на якісь подяки Всі процедури безкоштовні харчуваня також Якщо дитина має вади зору пройдіть медогляд і вашу дитину туди оформлять повірте просто так!!!!Віра Михайлівна Ремажевська має чим пишатися вона керує чудовим чарівним закладом який творить дива дуже допомагає дітям і батькам .Велике Вам спасибі !!!!!!!!

,

Школа добре обладнана, чудова їдальня, класи. Про комфорт діток дбають.Але не раджу віддавати дітей які за діагнозом зможуть вчитись у не спеціалізованій школі. Рівень навчання орієнтовано на дітей із серйозними проблемами. Лікування часто проводиться недбало і приписуються завищені результати. Будьте готові, що лікар забажає отримати від батьків "подяку".

,

Супер школа шкода що до четвертого класу.

,

Садочок дуже хороший!дефектолог при першій зустрічі сказала:"Ми тут,щоб вам допомогти. Звертайтеся в будь-яких ситуаціях"! колектив-не байдужий! Підхід до всіх дітей індивідуальний! Щодо поборів-попали в садок без жодних хабарів і знайомств!

,

Коли за гроші твою дитину туди не беруть - то одразу зрозуміло, хто там чим живе.... як і всі продажні реабілітаційні центри

,

Я рада, що моя дитина там навчається! Вчитися там не складно, дитина не хоче уходити додому, зір лікують безкоштовно.

,

Недавно заходила у заклад і почула істеричний вереск з вуст директора ще і гостре слівце Соромно.

,

Український найкращий заклад для дітей сліпих! Якби всі працювали як в цьому закладі Україна давно була б в Європі. Порядок і добре ставлення педагогів до дитини. Окрема подяка керівництву! Так тримати!

,

Дитина ходить в цей садок і щаслива. Вихователі і помічники вихователів чудові, люблять малих, як рідних.

,

Зі своєю дитиною ми проїхали практично на Україні всі заклади для дітей, що мають проблеми зі зором. Богадельні! Називаються часом дуже гарно, а за тим нічого немає. Потрапили в Левеня. Господи, та якби так працювали всі - Україна була би процвітаюча країна. Тут порядок, справжні спеціалісти, хоча і молоді. А саме головне - тут є серце!! Вірі Миколаївні окрема подяка. За все. За мужність, розум, терпіння і любов до кожної дитини. Переконалась на своїй дитині!! Любити хвору дитину складно, а вона це робить. І це не зіграєш! Читала деякі відгуки і обурювалась. Зупиніться поливати бруд. Не заздріть, зробіть щось добре самі!

,

Я учень, школа дуже активна я хочу залишитись в ній до 4 класу, однак не знаю можливо піду в іншу оскільки зір дуже піднявся

,

я колишній працівник цього закладу і хочу сказати що нешкодую що там працювала адже це велика практика в майбутньому.більше того керівники такого закладу хороша людина а то що строга то так має бути ад же дуже тяжко було би кирувати таким закладом як би все не тримати під контролем-строго тоді бувби беспредєл.

,

директор то один жах я працювала в закладі і знаю одне корупція страшна... якщо ти не підданий то тебе кидають на комбіновану групу... і так рік а потім викидають або ж сама звільнишся. педагоги все за свої гроші купують 9 папір скотч клейку стрічку) . а вона не знає жестової мови та взагалі не дбає про діток сиріт. харчування на вищому рівні, одяг також. та людський фактор що до дітей присутній. педагог що працює рік з дітьми з вадами просто не витримує. батьки то обманка повірте мені. я щиро вам це кажу всі хто ще щось робив той вже не витримав і звільнився. помічники вихователя це перші люди які контактують постійно з вашими дітьми...

,

Сам стикався з проблемою корупції і нахабністю керівництва цього закладу, тому знаю не з дописів. Гроші беруть за все!!! А якщо в закладі хтось не згідний з політикою керівництва, "спільним колективним" рішенням за вказівкою директора виженуть Гадаю варто задуматись над зміною керівника.

,

Корупція в Левеня процвітає. Директор бере гроші руками працівників. Харчування,проживання, масаж-все платне. За які кошти кожного року купляє нову машину. Співчуваю працівникам.

,

Умови перебування чудові, діти як вдома до 4 класу. За це щира подяка директору. Педагоги хороші, правда на короткому "повідку". Заклад справді для діток з вадами зору по "блату" потрапити не вийде. Результати лікування переважно перебільшують. Лікар штучно приписує значне покращення зору, хоча незалежні спеціалісти цього не бачать. І ще, з таким "хорошим" зором вас можуть попросити з наступного року звільнити місце у школі для іншої дитини. Досягнення у навчанні в цьому випадку, не беруться до уваги керівництвом. А що до рівня навчання, при вступі запевняють що рівень відповідає загальноосвітній школі. Наспраді, досить невисокий рівень.На мою думку, середній з натяжкою. Хоча від зору теж багато залежить. Як показав досвід, оцінка ставиться з таким врахуванням. Тож, нажаль, в іншій школі дитина відчує реальність своїх знань.

,

Який жах пишуть батьки, як Вам не соромно, Директор, одна з найкращих керівників в даній галузі, і правильно що тримає всіх в кулаці, з деякими з працівників інакше не можна, сама мала проблему з одією працівницею, яка вважала себе "цінним працівником", так мені і казала і почала вимагати доплату, директор швидко поставив її на місце, з нашими людьми інакше не можна - на голову лізуть, не всі звичайно але випадки бувають. Тому низький уклін директору, що зазнувала такий чудовий заклад :)

,

дуже класна школа

,

Школа- на вищому рівні. Я дуже задоволена, а для моєї дитини ця школа стала цілим світом на 5 років. Коли дитина постійно хоче до школи, я бачу, що вона тут щаслива - що ще потрібно. Висловлюю вдячність першим вчителям- Надії Василівні та Ірині Андріївні.

,

Чи можна робити ремонти під час навчального року? Заходиш в приміщення ,а там пилюка,запах фарби та клею. Як можна в такій обстановці вчитись і працювати? Ремонти роблять в школі і садочку. Жах.

,

Таким людям, як п.Ремажевська немає місця в спеціальній освіті, оскільки людяність, порядність не купиш за гроші., як купила кандидатську та "Гордість країни" стид вам і позор на всю Україну....

,

Прочитавши відгуки, хочеться сказати декілька слів. Що справді заклад хороший, дітям в ньому комфортно. Але що стосуєьться працівників - їх дійсно шкода, тому що директор - тиран, але Бог їй суддя.

,

Господи, читаю і дивуюсь. Скільки гадості живе в "людині"!!! Когось охаяти - це за щастя, а щось людське зробити самому -слабо!!!! Гидота! І хочеться плести гадості на когось - та піди та посади хоч одне дерево, може від тго буде користь для людей...

,

Заклад чудовий, дуже хороші спеціалісти. Але не директор, в якої манія величі і думає що їй все можна.В тому числі і кричати на працівників. Атмосфера гнітюча, все залежить від її настрою!!!Оцінка директору.

,

дякую директору, дякую колективу! Просто низько вколяюсь. Ми пройшли з аншою хворою дитиною і Крим , І Рим. Всюди в нашій незалежній Україні свинство, хабарі. Без рубля ніхто не посунеться, не повернетьтся в твою сторону. Перший раз в житті до нас поставились як до рідних .Ми приїхали здалека, в нас немає нічого в області для таких складних дітей. А тут як вдома. Дякую за все що зробили для моєї дитини!!!! А заздрість, вона ж лізе як грибок....

,

Була неодноразово в Левеняті.Підтверджую складну позакулісну атмосферу в колективі. Плюс - для не місцевих дорого регулярно відвідувати такий заклад.Все таки для дітей-інвалідів держава могла б безкоштовно організувати хоч реабілітаційні заняття.Для львів"ян було безкоштовно,для інших - платно.А заклад такий не в кожній області є.

,

Що ж все таки в нас за люди. Директор всіх тримає в кулаці?... А по іншому в нашій країні і не можливо. Я також закінчила садочок де директор біла вімоглива, і жорстка але і садочок був на рівні, а зараз гадюшник. Директор молода особа кожного дня випивша повний безлад. Так що гидоти понаписувати ми всі можем, а спробуйте кирувати таким центром. Дітки хворі і серйозно хворі(сама бачила волося інколи ставало дибки) важко і керівництву і працівникам. Але Левеня існує, допомагає і дай Бог щоб існувала ще багато років. А від мене як від мами хворої дитини велике вам спасибі!!!!

,

У Левеня дуже багато незрозумілого і просто дивного, дітям дуже комфортно, а педагогам ні! Коли люди залякані вони не можуть творити, не можуть почуватися захищеними - це прикро. В таких умовах виживають лише раби або перевертні, а такі люди не будуть продовжувати розпочатої доброї справи, нажаль. Шкода, що коли буде інший керівник все продадуть, розкрадуть і знищать. Справжній вчитель повинен мати учнів, які понесуть його прапор в майбутнє...

,

Підтримую батька,щодо директора закладу.Так,заклад на найвищому рівні,педагоги теж молодці,не кожен дасть раду працювати з психофізичними та вадами зору дітьми.А для тих,хто недавно працює істина ще відкриється.Гарний подарунок собі зробила директор захищаючи скопійьовану польську дисертацію!!!Ганьба такому директору!!!Гарний приклад для вас педагогів.які ще не стикалися з її істинним лицем.Отже,закладу ЛЕВЕНЯ великий плюс, та 5 зірочок,хай процвітає.Директору за "нрав"дві зірочки.

,

Як прикро, що людина з ненавістю в душі виплескує це в інтернет. Можна подумати, що батько працює з директором в одному кабінеті, що дозволяє такі судження. Я працюю тут недавно, але це прекрасне місце для праці і творчості. Директор - вимоглива, але це правильно. Хіба це добре, коли всюди безлад і розвал. А у нас - класно, і робота цікава!!!!

,

Дуже прикро ,що за натертими до блиску підлогами і килимами деякі батьки не помічають, який самодур керує цим закладом.Співчуваю педагогам.!

,

Заклад - просто супер! Цікаві молоді люди,. та і ті, кому за .... ще дадуть фору молодим спеціалістам. Цікаво працювати, а для дітей тут просто класно!

,

Почався навчальний рік і з ним прийшли турботи. Як встигнути на роботу, чим погодувати, коли встигнути до лікаря, бо дитина має хворі очі. Не уявляла собі, як це все буде відбуватись. І раптом - Левеня! Господи, дай Боже здоров'я тим людям, у яких є терпіння до наших дітей, всіх вислухати, помогти, створити просто чудові умови, такі як вдома. Іду на роботу і душа на місці.Дякую всім педагогам і адміністрації!!

,

Заклад сучасний і просто фантастичний! Тішусь, що моя дитина відвідує ТАКУ ШКОЛУ! З 4% зору на одне око ми маємо 90%!!!!!! І умови сучасні. Все зі смаком, чистота і порядок.

,

вчора були в школі. Просто супер!!!! Моя старша дитина ходить в звичайну (оце правда звича-а-айна) школу. А тут все затишно, як вдома. Чистота і порядок. Педагогі молоді, очі світяться. Так надіюсь що моїй дитині буде тут добре!

,

Закінчився навчальний рік в садку.Моя дитина піде в школу 1 вересня. Дякую Левеня за три роки які ми провели тут. Прекрасні умови, абсолютно адекватні вихователі, нормальні керівники, які завжди готові вислухати, і саме головне прислухатись до батьків. Якби всі діти ходили в ТАКІ садки ми би мали нормально виховане покоління. Дякували на випускному, а я хочу ще подякувати в інтернеті і побажати не звертати уваги на дураків. яких просто давить жаба. Так тримати!!!!!

,

Попал в Левеня случайно. Шокирован! Фантастика как работают люди. Дети просто классные!!! Веселые и счастливые, при всех своих проблемах. И еще, очень важное, особенно сегодня. Дети, сам центр - ухоженные. Даже на территории - цветы, порядок. Вот, нашел правильное слово: порядок! Это чувствуется во всем. Так надоела тарабарщина в нашей жизни, в нашей стране, что хочется спросить людей работающих в Левеня как им удается в нашем бардаке делать НОРМАЛЬНОЕ КЛАССНОЕ ДЕЛО!!!

,

Я вперше у Львові, і вперше в Левеня. Багато чула, але те, що я побачила перевершило ВСІ чутки. Це супер-заклад. І напрвду найбільше вражає, що всі привітні і фантастично фахові. А сліпоглухі діти... Я не знаю чи могла би працювати з такими важкими дітьми. Я просто здивована.Виявляється що в нас в Україні є справжні европейські спеціалісти і заклад, на який можна рівнятись у всьому. Перечитала деякі коментарі, бридко читати - жовч лиється через край. Попробуйте попрацювати і досягти самі чогось. Я вражена. Колеги! Ви просто молодці!!

,

Безперечно, матеріально-технічна сторона закладу на достатньому рівні, хоча до євростандарту, є ще до чого прагнути. Та, вважаю, самим головним є атмосфера у якій живуть діти і працюють педагоги. Атмосфера - гнітюча. У повітрі закладу вітають: непривітність, нетирпимість, неповага, щира зухвалість.Педагоги - залякані. Вважаю - це недопустимим. Щиро співчуваю педагогам-колегам, в таких умовах складно працювати. Керівництву хочеться нагадати: всі ми люди, всі ми Божі діти, всі заслуговують на любов та повагу.

,

Так,заклад хороший , але кому сподобається,що вихователі та вчителі міняються щороку ? Тут маленькі діти !!! Таке враження,що керівництво взагалі не знає роботу дошкілля та початкової школи. А працівникам дивуюсь-ремонт іде,а вони вікна миють,це таке знущання директора !!! А ще дивує,що цього року не було свята Нового року,хоча діти були готові.

,

Мы объездили много разных городов, видели много разных врачей...Мы искали кто может помочь нам. Мы отчаялись, что в этой стране нет нормальных, порядочных людей, которым небезразлична судьба маленького слепого ребенка. И вдруг Вы, Вера Николаевна! Низкий Вам поклон за Ваше огромное сердце, за Ваши знания, за умение поддержать, вселить надежду. Вы удивительной души ЧЕЛОВЕК! Центр действительно создан с огрмной любовью к детям. Персонал грамотный и обученный. Уезжаем с надеждой...

,

Я просто вражена. Чи є ще десь такі умови, як в Левеняті?! Фантастично, що виявляється можна зробити і в державному закладі для дітей просто фантастичні умови. Діти виховані, доглянуті. заклад світлий і затишний, як дім. Ми з чоловіком обійшли багато шкіл у Львові. Це жахливо! Начальство мало би хоть трохи дивитись в які умови приймають дітей. А якщо таоя дитина хвора, то їй нема що робити в тих ........., які називаються школами. Моя дитина піде вчитись в Левеня з 1 вересня. Дякую!!!

,

Дякую за високий професійний і науковий рівень працівників Вашого закладу, яким вони радо діляться з колегами. Важливо, що і державна установа може працювати достойно. Хочу зауважити, що дітям в закладі затишноі комфортно, їм надають найфаховішу в Україні допомогу, а директор на Своєму місці!!!!!!!!!!!!!!

,

Працюю в "Левеня" .... років. Дійсно працюю. Складно, бо діти складні. Вимоги до персоналу - на рівні Европи. Умови - супер.Знаю одне, без Ремажевської цього закладу не існувало би просто!!!! Це не заклад, а дім, який Ремажевська побудувала САМА. І наша рідна держава їй не допомагала. Піде з "Левеня" Ремажевська - "Левеня" завалиться, як все валиться в нашій любій державі зараз. Колектив молодий і тому не просто все. А перша фраза попередниці класна: " заклад працює чудово!" Цікаво, а як це може бути без нормального керівника???? Ми так звикли, що керівник повинен бути безхребетним (так як наші президенти), А якщо вимоги - то це ЖАХ. Складно працювати і жити нормальній людині в БАРДАКУ. Доречі, Ремажевської не було три місяці - ми побачили в дії інших ДИРЕКТОРІВ, вони в підметки Ремажевській не годяться. А що бояться - так витравлюйте в собі рабську філософію! Я горжуся, що знаю ТАКУ ЛЮДИНУ!

,

Як навчально-реабілітаційний центр, "Левеня" працює чудово, дуже потрібний навчальний заклад такого типу і дітям, і не менше їх батькам. Досвідчені спеціалісти дуже допомагають батькам морально, а це дуже важливо, дуже... Але як міце праці - "Левеня" - це ЖАХ ...все підпорядковується настрою директора, всі бояться директора, постійна напруга...дуже сильна плиність кадрів...люди просто не витримують морально...диретор принижує людей. Сумно, що це так!!! Але загалом заклад (без директора!!!!) дуже потрібен!!!! Дякую. Ставлю оцінку директору.

,

Моя дитина вже вийшла з цього садка. ми пішли в звичайну школу. Яка ужасна різниця!! Приходила до свого вихователя і задавила мене заздрість. Господи, значить можна створити нормальні умови для дітей так як в Левеня. Чому інші керівники нічого не роблять? Хочу просто подякувати за ці роки, що моя дитина ходила в Левеня. Шкодую, що забрала в іншу школу , бо далеко возити. Дякую!

,

Хочу подякувати "клану" Ремажевських за створення центру європейського рівня для дітей з вадами зору,а також їхніх батьків,яким бракує підтримки,кваліфікованих порад і просто розуміння-а тут можна усе отримати.Низький уклін Вам Віра Миколаївна за проведену роботу і дай Вам Бог здоровя

,

Це заклад, де думають!!! І керівництво, і мої колеги - педагоги. А ті, в кого мізки заплили жиром чи болотом ідуть геть. А директор класна!!! І розумна. і красива. Ось і шиплять... Заздрість - основна наша риса.

,

Читаю і дивуюсь! Ну прямо, як в нашій державі - протилежні думки (батьки -за, а "якісь освітяни" - проти). У мене дитина здорова, але живемо недалеко. Прийшов, думав потраплю в звичайний садок, а там Європа. Насправді! Господі, нажаль заздрість - це головна риса українців. От коли , пробачте, срач і грибок на стінах - це нормальний садок, а якщо зроблене все на "5" (чи то тепер на "10") - зле. А нас не взяли - немає вад зору, перший раз пошкодував...

,

дуже задоволений цим закладом, та тільки треба поміняти керівництво, і все буде супер. Бо працівники чуйні і добрі люди.

,

умови в садку супер

,

це чудова сучасна школа, з найкращим ставленням і розумінням до дітей та батьків!

,

Відносно керівників НРЦ не можу нічого сказати, бо не мала ніяких справ із ними. А от про вихователів скажу. Вихователі та їх помічники в нас щороку міняються. Вихователями, з якими довелось мати справу нам і нашим дітям, задоволена на всі 100%. Я могла залишити на них своїх дітей, не боячись за те, що їх поб’ють або йоржиком підітруть дупцю (як показували по СТБ про якісь садки). Навпаки, мої діточки з радістю ходили і ходять в садочок і відгуки про педагогів у них тільки найкращі. Тому теж дякую працівникам за чудову роботу.

,

Глибоко помиляєтесь, якщо думаєте що нелюдське хамство хтось сприйме як строгість а істеричні крики за вимогливість

,

Я приємно здивована роботою педагогів Центру розвитку дитини, чудовими умовами перебування, добрим ставленням до моєї дитини і розумінням проблеми. Хочу подякувати працівникам і завідувачу за чудову роботу.

,

Мы были Центре развития ребенка "Левеня". Нас приятно удивил професионализм педагогов , врачей, заведующей центра. Мы узнали много полезного и , главное, поняли, что жизнь не закончилась, что наш ребенок сможет самостоятельно жить и учиться, что его успехи зависят от нашего понимания, терпения и веры. Спасибо Вам за доброту и поддержку!!!

,

Це не державна школа ,а школа клану сімейства Ремажевських ,,тут дуже зручно влаштувались дві доньки ,зять І чоловік ,який не будучи в штаті ,заправляє всіма темними справами у школі.

,

Школа,СУПЕРРР........... .

,

Це не заклад,а якесь гестапо по відношенню до педагогів, на чолі з тираном,який не знає чого хоче!!!

,

У Левеняті дуже багато "фарсу" ,а в дійсності робота не на найвищому корекційно-педагогічному рівні! Семінари - добре , а що на них можна почерпнути? тільки гроші відмивають!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

>Якщо не подобається, можна собі змінити і вибрати любу школу яку захочеш Ну так, звичайно! Будь-яку іншу!!! Наприклад в Тернополі. Або в Ужгороді... Це ж школа для дітей, у яких проблеми із зором.

,

Мене дивує чиєсь незадоволення. Якщо не подобається, можна собі змінити і вибрати любу школу яку захочеш. Я особисто шкодую, що ця школа є всього початковою, і мріяла би про те, щоби в таких умовах, як моя дитина навчається зараз вона навчалася би і до закінчення школи. Умови - супер!!!

,

Директор хороша людина а от зауч немає відчуття та розуміння до учнів і поваги до батьків! Віра Миколаєвна тягнеться з програмою школи до Європи а зауч до СССР!

,

директор строга і вимоглива якщо гладити всіх по шерсті, то результат у нас, слов'ян, буде нижче плінтуса це варто зрозуміти і батькам

,

Закладом керує людина з ненавистю в душі , а це недопустимо.


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові