Школи

Середня школа № 9


  • Львів · вул. Коперника, 40
  • (032) 261-32-63
  • денна
  • державна

Відгуки124

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Школа непогана, а особливо дякуємо найкращій вчительці Марії Володимирівні ❤️

,

Норм

,

школа погана, ставлення вчителів не задовольняє

,

Наталя Зеновіївна - найкраща вчителька у школі, дуже добре пояснює , все зрозуміло . А також вчителька польської мови Марта Генріхівна , також дуже гарно пояснює, та вони заохочують дітей, вчити свій предмет.

,

Кращої школи не найти.

,

Я учень 7 класу на даний момент. Школа дуже хороша! Я відмінник. Вчителька з математики нікого не принижує діти повинні самі вчитись і ні в кого не буде ніяких притензій! Я вчусь і мене хвалять, а якщо ваших дітей принижують то нехай вони почнуть вчитися, а не бити байдики!!!

,

Школа на трійку. Деяким учителям відверто всерівно на учнів, вони дозволяють виходити на початку уроку і йти в їдальню та приходити за 5 хвилин до кінця, а деяким потрібно виписувати грамоту за терпіння, турботу та розуміння. Хочу звернути увагу на вчителя фізкультури Миколи Михайловича, вчителя християнської етики та ОБЖ Галину Станіславівну – вчителі, які не тільки навчать людяності, а й допоможуть вивчати їхні предмети. Негативна сторона 9 школи : вчителі, які відверто бухають у коморках або запах перегару, не знання предмету вчителем, приниження за те, що ти просто не подобаєшся. Таких на жаль більшість.

,

Мой сын в 2019г. окончил школу. Учительница даже учеников не запомнила . Тетради по языку всегда проверяли старшеклассники.

,

мій внук більше не хоче йти до школи .а це тільки 7 клас.вчитель математики відбила у дітей їх класу бажання.тільки 1 та2 .вічні приниження.несправедливість.цькування.що нам робити.

,

В цілому школа не погана, але як і всюди так і тут є свої мінуси. Як вам така інформація, щодо вчителя математики, яка відверто кажучи принижує учнів. Ні, я не пребільшую вона реально принижує і навіть може обізвати..Як вам таке, що від вчителя інформатики може тхнути конкретним перегаром. це нормально? Я ще багато чого можу написати, але просто не хочеться на деяких кадрів витрачати свій дорогоцінний час!

,

Учился в школе 10 лет, окончил в 1971 году. Особенно хорошо преподавали математику, физкультуру, литературу, английский и географию. Я понимаю, xnчо многое изменилось, но хотелось верить, что традиция сохранится. Судя по всему - я ошибся. Жаль.

,

школааа фу, повний капець

,

СЗШ №9 Лучшая!!! Советую Всем!

,

Зайдіть після третьої години у будь-який клас. Вчителі або займаються репетиторством дітей 5-8 класів, або готують старшокласників до ЗНО. Вартість навчання 250-300 грн. заняття. Тому зарплата для вчителя не основний, а додатковий дохід. Потрібно провести ретельну перевірку як відбувається викладання предметів, якщо батьки повинні звертатися до тих самих вчителів з проханням додаткових занять за відповідну плату. Хай тоді ці вчителі сплачують податок державі, адже вони використовують приміщення школи для заробітку і тоді питання збирання грошей на ремонти зразу буде вирішено.

,

Хороша школа і найкращі вчителі, які дійсно викладаються на всі 100%,Математика, завдяки професіоналізму Наталі Миколаївни в учнів на найвищому рівні!!! Окремо прокоментую історію з учнем, на якого нібито натравили батьків - відверта брехня!!! Учень зриває уроки, постійно провокує бійки, наносить фізичні травми дітям!!! Батьки терпіли 5 років, сподіваючись, що дитина переросте чи зміниться, але ситуація тільки погіршується і коли на батьківських зборах піднімалось питання, то батьки учня проігнорили. Клас надзвичайно дружній, діти поважають і люблять вчителів. І не потрібно писати речі, котрих немає, зокрема, що в класі ненормальна обстановка!!!

,

Психологічна обстановка в школі погана. Вчителі є різні але обстановка у вчительському колективі також погана тому там не затримуються нові і хороші вчителі. Зокрема чув гидку історію де вчитель математики натравила учнів класу, де вона класний керівник, на одного хлопчика, сказала дітям написати на нього заяви, чим зробила дітей сексотами, постійно на уроці вчиняла перед дітьми істерики що звільниться через нього, і в наслідок чого підбурила прихильних до неї батьків до зборів де ті батьки також підписували заяву про звільнення цього хлопчика зі школи. Клас поділила на відмінників і тупих.З одними дітьми любимчиками займається з іншими категорично відмовляється. Обзиває дітей коли ті щось неправильно напишуть. Посварила дітей і батьків класу між собою. Раніше дружній клас тепер їй пише доноси один на одного.. Керівництво школи про це свинсво знає але не втручається. Це професійна непридатність. Це тільки приклад в одному класі а що ж тоді в цілій школі...

,

Атмосфера у вчительському колективі препогана і через це там добрі вчителі не затримуються. Висновок робіть самі.

,

Василівна - the best

,

Генадівнна - one love

,

ШКОЛА хороша) Нікого не потрібно звільняти Просто змінити ставлення учнів до вчителів і навпаки... Бобиляк Наталія Миколаївна... Я їй потрібний а би витерти дошку або принести журнал і постійно клас розділяє на 2 категорії Відміннички і Аси Директор тільки принижує і обзиває

,

Чудова школа, всім рекомендую!!!

,

Школа класна , вчителі різні хороші добрі : марія володимирівна , нова вчителька польської марта генріківна наталя миколаївна вчителька англійської лілія степанівна а також моя улюблена вчителька Натялія Зеновіївна вчитель зарубіжної вчитель шикарний добре пояснює ставить відповідні оцінки. Є також неадикватні вчителі. І насправді є ще дуже багато добрих вчителів яким я насправді дуже дякую Леся Василівна

,

Школа нормальна, особливо хочу подякувати вчителю молодших класів Гальчук Лілі Володимирівні , дуже потужня у знаннях вчитель і добра людина, не виділяє дітей. Навчила дитину, що тільки заради цим знань дитина вчиться у старшій школі. Серед вчителів старшої школи одиниці на своєму місці.

,

Хороша школа,рекомендую вчительку початкових класів Людмилу Петрівну!

,

Алла Єпіфанівна чудовий викладач і вечері готує смачні!

,

Нікому не рекомендую цю школу!

,

Школа погана. Не рекомендую. можливо є і гірші але є і кращі! В основному діти з неблагополучних і соціальних родин а відповідно і така дисципліна і рівень освіти та навчання в школі. В початковій школі добрі вчителі, особливо Людмила Петрівна до якої всі хочуть віддати своїх дітей. Вона як педагог, як вчитель, як людина незрівнянна бо має таке покликання від Бога! Директор не відповідає своєму статусу, рівень сільського вчителя і не більше, потрібен інший. Від того і такий психологічний стан в школі і відсутність дисципліни в старших класах, які молодших дітей б'ють, вимагають гроші, їжу, обкрадають, матюкаються, курять і ніхто на це не реагує. Охорона школи дуже погана, були випадки крадіжок і побиття учнів чужими. Вчитель математики ділить клас на "своїх" і "чужих"! Ліля Степанівна англійська вчить чудово як і українська мова Наталя Олексіївна!В школі вчителям байдуже до дітей!

,

Не можу сказати, що школа геть погана. Зовсім ні... Але й не можу сказати, що дуже хороша. Одним словом на 3 зірки. Є хороші вчителі, а є й погані. Деякі добре пояснюють свій предмет, деякі не дуже. Дисципліни нема жодної. Учні 6-7 класів спокійно можуть курити електронку в школі. Я вважаю, що це не надто добре. А якщо бути точним просто жахливо. Молодша школа ще куди йшло, а старша.. Думаю з моїх слів усе й так зрозуміло. Хочу подякувати вчителям: Наталі Миколаївній, Наталі Олексієвній, Інні Іванівній, Валентині Вікторівній. Дійсно люблять і добре пояснюють свій предмет.

,

Дуже класна школа! Вчителі хороші особливо хочу подякувати вчитильці Української мови і література Наталі Олексіївній. Батькі відавайте своїх дітей в 9 школу не пожалієте!

,

Школа дуже хороша вчуся 8 років . Є хороші вчителі є і не дуже але загалом все добре. Хочу наголосити на прекрасній вчительці математики і фізики Уженковій Юлії Геннадіївній. Дуже добре пояснює матеріал і взагалі дуже добра людини. А також інші вчителі ,які піклуються і стараються навчити своїх учнів. І по приводу інших коментарів ті хто не хочуть вчитися тим і школа погана, і вчителі погані! Школа чудова 12+ балів !!!!

,

Школа дуже спортилась,діти з вчителем хімії ходять на перекур. Деякі старші вчителі напиваються до такої степені що говорити не можуть. В школи п'ють не лише вчителі ай діти починаючи з 6 або 7 класу і куріння це теж стосується,в школі стоять камери ,але діти і далі ходять з електронними сигаретами. Про відвідування уроків я мовчу воно там вільне. Вчителі інколи можуть і чимось швирнути в тебе якщо їм не подобається щось,а директор і шарпнути може (чула про випадок). В їдальні ціни встановили такі ніби на дітях наживаються,а їжу нормальну так і не готують,підноси і тарілки миються в жахливих умовах. На чергуванні дітей і завітати заставляйють і мати столи ванючими шматами хоча це робота прибиральниці. А коли майже всі уже розійшлись по домівка охорона і прибиральниці люблять випити.

,

школа класна але найкраща вчителька наталія миколаївна і інна іванівна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Жахлива школа!

,

Особисто наш керівник слідкував, щоб у дітей не було пропусків, телефонував батькам в разі чого (так і має бути). Стосовно вчителів....є різні....Звичайно діти люблять тільки хороших вчителів які задають мало домашки і т.д. Хоча не можу це сказати про цю школу, вчителі хороші і вимагають знань (це їхня робота). Стосовно англ.мови також не згідна нашій вчительці було побарабану чи знаєм ми мову, чи ні, аби урок пролетів. Вчитель має заохочувати дітей! Всі решта вчителі хороші. Є ще одна специфічна, але вимагає знання і треба просто привикнути. Про директора нічого не скажу, мене він не вчив. Звичайно хочеться нормальної побілки не тільки за рахунок батьків, але й фонду школи. Ще б відремонтували шкільний двір, адже там проводять урок фізкультури і зробити його недоступним для посторонніх людей!

,

Я вчуся в 8Б і впринципі не жаліюсь, але деякі вчителі, особливо директор дозволяють собі забагато зухвальства з дітьми і зприймають своє вчення як належне, можуть ні через що накричати. Все ж таки рекомендую цю школу і вчителя молодших класів Людмилу Петрівну;)))).

,

Ну що сказати? Скажу правду. Провчився у цій школі 10 років, є що згадати, нема що дітям розказати! Щоб там не казали є вчителі які достойні називатися гордим іменем педагога. Це такі, що підкажуть, підтримають, нададуть простої, людської поради. До таких хотілося б віднести - Іванчук Наталію Степанівну, Бобиляк Наталію Миколаївну, Курчик Лесю Василівну, Мельничук Аллу Єпіфанівну, Войтенко Галину Станіславівну, Ксьондзика Володимира Григоровича і Коваля Миколу Михайловича. Та я залишився без золотої і навіть срібної медалі, що аж ніяк не завадила на відмінно закінчити магістратуру в університеті. Директор нормальний, завжди палив старшокласників, які бігали на перекур))Але то такє)) На названих вище викладачах тримається, якщо так можна сказати, гідність і освіта цієї школи. Окрема подяка за вчителів англійської. Завдяки вам мені не соромно спілкуватися з іноземцями. Вчителів яких я не назвав не справили на мене важливого значення!

,

В мое время ( 30 лет назад) была одной из лучших школ города, а потом скатилась. Учителя детьми не занимаются, только деньги берут, а хороших, годных преподавателей почти нету. Жаль очень жаль. Слава Богу, мой ребенок имеет возможность учится за границей

,

Школа в якій я провчилася не 11 років а трохи менше.Загалом нормально.Але директор жахлива людина!!!!!!!!Його фізика нікому не потрібна взагалі як і він сам.Його давно пора вигнати з цієї школи і може тоді вона буде кращою...Не ввідавайте сюди своїх дітей-психіку правда не зламають,грошей надзвичайних не вимагають- це не правда!!! але нічого доброго теж для дитини не зроблять.Жодних гуртків розвитку освіти тут немає і напевно не буде.В цю школу ввідають дітей батькам яких плювати на них...Просто байдужість...Не погано і не добре.Ставлю 3 зірочки тільки за те що перед цією школою вчилась в іншій-там гірше!!!!!!!!!Як добре що я вже не учениця...Виженіть цього дурного директора!!!!! І все буде добре!!!!!!Кажу дурного бо не люблю нецензурну лексику а він заслуговує тільки на таку...До побачення...Хоча ні прощавайте!!!!!!!!!!!

,

Прекрасна школа!Гальчук Лиля Володимиривна найкраща вчителька початкових класив!!!!

,

Школа хороша,навчаюся у ній. Деякі вчителі дуже хороші,наприклад: Наталя Олексіївна,Лілія Степанівна, Микола Михайлович,Наталя Миколаївна,- це вчителі "від Бога". Дуже задоволений. Але є не стримні вчителі, божевільні люди,требують забагато,іноді самі не знають чого хочуть,дуже злі. А Директор класний,чого))

,

Що стосується цієї школи: - кваліфікованих вчителів одиниці - відношення деяких вчителів до батьків на нульовому рівні(тобто без поваги до батьків) - гроші здаються у всіх школах,але всюди видно що робиться для школи,а в цій не зовсім. Думки будуть різні. Але саме цій школі треба ще дуже добре попрацювати над іміджем і для того,щоб заробити авторитет.

,

Загалом школа хороша особливо вчителька математики Наталя Миколаївна, дуже їй дякую! Чого не можу сказати про вчительку української мови , яка калічить психіку дітей і нічого не пояснює на уроках, я б її давно уже звільнив

,

Дуже хочу похвалити вчительку математики Наталю Миколаївну яка дуже добре вчить дітей. Вона дійсно хоче дати їм побільше інформації. Можу сказати одне це вчитель від Бога таких нам треба чим побільше!!

,

Хочу продовжите ти, що я вже написала перед цим. Отже. З приводу директора скажу одне. Це вчитель з фізики, який мене вчить.Так,він строгий і отримати добру оцінку від нього важко, але директор - це людина, яка хоче і вимагає знання від учня. Тому якщо ваша дитина попаде до нього на навчання, ви можете бути впевненими, що фізику вона буде знати точно))) Щодо самої школи, то школа досить стара, але ремонти проводяться. Особливо кабінет біології, цей кабінет просто прекрасний)) Взагалі школа в досить доглянутому стані. Школа приймає активну участь в олімпіадах, різних конкурсах, робить виставки і допомагає розвиватися вашим дітям. Якщо говорити про вчителів молодших класів, то особисто я вчилася у Людмили Петрівни. Це прекрасна людина. Вона ніби створена для виховання дітей. Різниця у відношеннях дітей з вчителями все ж таки є. Але все починається із вас. Будьте розумними, вчіться і взагалі будьте адекватними, як каже мій вчитель!) І тоді вам не буде за що переживати!

,

Я по-справжньому люблю цю школу. У кожній школі є вчителі хороші і не дуже. Але, в крайньому разі, я вважаю, що тут працюють кваліфіковані і розумні люди. Бути вчителем дуже важко, але вони попри всі труднощі стараються навчити нас усьому, що знають самі. Звичайно ж, що думка вчителів про всіх учнів різна, я з цим погоджуюся. Але вже в цьому винні самі учні і їхні батьки. Багато батьків незважає на навчання дітей, діти брешуть батькам, а вони як дурники вірять їм. Ви ж дорослі люди! Ходіть і питайтеся самі у вчителів, звичайно якщо ж вам не всерівно на навчання ваших дітей і тоді не буде ніяких проблем.Часто учні просто придумують на вчителів аби себе виправдати. Вчителі абсолютно нормальні і я їм дуже вдячна, адже я відчуваю, що вони справді хочуть аби ми виросли гідними людьми. Особливо хочу відмітити старання вчительки з укр мови і літератури Марії Володимирівни.

,

Школа є непогана особливо мені подобається вчителька Валентина Вікторівна та Наталія Степанівна

,

Школа чудова та сама краща вчителька Наталя Михайлівна звільнилася! Наш 3-А самий дружній клас.

,

Школа сама краща.Лілія Володимирівна нормальна вчителька провчився в неї всю початкову школу.Дала нам дуже хороші знання.Любимчиків нема ні в кого в вчителів кожен отримує оцінку на яку заслуговує.Особливо дякую вчитель фізкультури Ковалю М.М. крутий чоловік)

,

Незнаю як інші, але я задоволена школою. Закінчила у 2010році. В нас небуло такого, щоб у викладачів були улюбленці, чи щоб пів уроку ми говорили ніпрощо. Стосовно їдальні, так в більшості шкіл вони не найкращі. Коли я вчилась взятки не вимагали і ніхто нічого не давав. На екзамені думали буде страшно, але все було добре, всі здали без проблем. Незнаю чи щось змінилось у школі з 2010 року. Але для мене це найкраща школа:)

,

Школа була препогана. Закінчила у 2004 році. Більшість вчителів вибирали собі любимчиків, з якими могли по півуроку теревенити. Багато нарваних вчителів і ричали на дітей. Дивились тільки за подарунками і скільки часу до кінця уроку, щоб піти на перекур зі своєю колегою-коліжанкою. Дерик для школи нічо не старався. І була прежахлива їдальня.

,

моя школа цікава і вчителі добрі

,

школа дуже погана ! директо жахливий))

,

норм школа люблю наталію степанівну вчительку географії та вчительку молодших класів наталію михайлівну

,

Школа жахлива на чолі з директором! Особливо хочу "відмітити" вчителя молодших класів Лілю Володимирівну. Це вчителька, яку не можна допускати до виховання дітей! У неї проблеми з мораллю!

,

Не погана школа.Хороші вчителі,крім вчительки математики! Неадекватно оцінює знання так званих "не любимчиків" проте "любимчики" вчаться просто супер.Такого вчителя треба гнати зі школи .

,

Нормальна школа, дає хороші знання, а особливо тим учням, які хочуть їх отримати. А про тих хто не хоче вчитися інша мова. І заходи різні проводять, тільки треба цим цікавитися. А свято Першого дзвоника не завжди однакове. Треба просто добре дослухатися, і поставитись до сучасних реалій життя, коли держава нічого не допомагає, а школа залишена на самовиживання. І на олімпіадах багато призових місць мають учні, невже це про ніщо не говорить.

,

дуже хороша школа

,

загалом школа не погана!

,

керівництво школи є безініціативне,ніякого розвитку школи, не проводять ніяких заходів, навіть сценарій першого дзвоника повторюється з року в рік. Звідци і відповідне ставлення вчителів, і діти тому не мають належної поваги. Шановні, почніть працювати, соромно у сучасному світі гнити як у "совку"!

,

Краща школа у цілому світі !

,

Школа далеко не найгірша, але декотрі вчителі дозволяють собі забагато. Якщо хочете, аби ваша дитина виросла закомплексованою і розчарованою в людях мишкою - відправляйте її сюди. Чи може ви вважаєте, що в вашому житті забагто грошей? В 9 школі допоможуть їх позбутись, адже обвалені стелі і тріщини на стінах не проблема, коли потрібна нова машина.

,

Школа є просто чудова! Вчителі хороші і не беруть взяток! провчилася вже багато років в цій школі і мене все влаштовує!Та і взагалі вчителі хороші і директор ніякий не тиран, а наоборот дуже весела людина і хороший вчитель та директор.

,

жахлива школа!

,

Школа не погана. Особливо хочу подякувати Довгалюк Галині Юріївні.

,

Чудова школа!!!!!!!!!!!!

,

Я вчуся в цій школі вже три з половиною роки, Дуже хочу похвалити вчительку молодших класів Довгалюк Галину Юріївну-це вчитель від Бога! Ще мені дуже подобається вчителька англійської мови Завя"лич Лілію Степанівну вона дійсно хоче навчити дітей цього предмету! Також в цій школі добрий директор та завуч Леся Василівна,

,

Вчителька англійської мови Лілія Степанівна - це вчителька з Великої літери. вчителька "від бога". Дуже вдячна за її дар навчати дітей.

,

Школа дуже хороша,но вчителька математики жорстока людина,вона поділила клас на любімчіків та дітей як їй просто не подобаються!!!!!!

,

скучаю за свої 9-а(випуск 2013) класом класний керівник: Ксьондзик В.Г школа дуже хороша дуже і деректор нормальний а то шо там десь вікна подрапані і старі і сторож читає газети білі проходної це не головне....

,

Школа не погана,але директора всежтаки потрібно замінити......Андрій Михайлович дуже хороший вчитель!!!!!!!!

,

класна школа

,

чудова школа

,

школа дуже хороша

,

Навчалась у 3,4 класах і хочу подякувати від щирого серця Андрію Михайловичу!!Це генніальний вчитель,він дав дорогу мені в життя,навчив бути самостійною і за це я йому безмежно вдячна! Чого не скажеш про мій колишній клас. Більшість були діти з неблагополучних сімей,у них регулярно були воші,хлопці жорстоко побивали дівчат,а мене ще й на додачу всіх найжахливіших матюків навчили. Моя психіка була дуже зруйнована,тому після 4 класу я всім сказала "Арівідерчі" та перейшла в Львівську Лінгвістичну Гімназію,в якій я почуваюсь чудово,але є проблеми з окремими вчителями. Та це вже інша історія)

,

Нормальна школа. Скільки вже вчуся і нічого поганого не бачу! тільки сторожа б замінити!

,

Школа нормальна, якби не вчителі, на мою думку, найкраща вчителька Валентна Вікторівна, вона все оцінює справедливо, а от інші вчителі дуже часто виходять під час уроків.

,

чудова школа

,

Батьки, не давайте своїх дітей у цю школу! Школа і весь педколектив на чолі з директором - жахливі !

,

Школа в загальному непогана, але відчувається проблема у вихованні дітей в молодших класах.

,

школа загалом вигляд має більш-менш охайний, правда потребує доброго господаря.

,

школа дуже хороша усі вчителі добре навчають директор теж хороший тому школа просто клас.

,

школа така собі! не дуже.. Бо деякі вчителі не правильно оцінюють дітей.. вони дивляться як дитина відміниця то все кожного урок 12 балів.. так ж не правильно!!!На фонд школи здають Не багато, і так цих грошей не видно! ми кожного місяця платимо по 10 гр. на охорону.. І де та охорона?! сидить якись дятько читає газету ше й гроші за це получає... !!! А деректору треба бути більш справедливим і добрим, а головне справедливо оцінювати фізику ( він цей предмет веде)..... І хай деректор решті-решт зробить ремонт на другому поверсі, бо стеля впала і ніхто навіть нічого не реагує!!!! А в загальному школа нормальна!!!!!!!! особлива подяка Н.М )))

,

прекрасна,чудова школа!не слухайте тих хто тут пише коментарі!мені 11 років!і я провчилася тут уже 5 років!чудові вчилелі!

,

Стеля падає, вчителі думають не про дітей, а про свої доходи, директор безпорадний, більше половини предметників не мають що дати учням з свого предмету

,

Вчителi непоганi, майже всi ставляться з розумiнням, головне-працювати на уроках, виконувати ДЗ.

,

школа така собі.А от вчителі могли б і розмовляти українською мовою між собою на перервах а не російською.Ми ж таки вчимося в українській школі а кому лінь говорити українською то прошу шукати російсько мовну школу і там вчити дітей. Вчительку одну давно пора відправити на пенцію а то позволяє собі на уроці каву з сигаретою .

,

Знаєте шановні батьки, тре слідкувати за своїми дітьми. Вчителі не можуть цілодобово навчати їх чогось, якщо дитина не хоче вчитись то знаня будуть нульові. Я задоволена що провчилась тут 11 років. Вчителі всі хороші. Правда Лілія Володимирівна(вчителька перших класів) то людина неврівноважена, не віддавайте своїх дітей до неї. Я б її звільнила. Директор теж нормальний... Загалом я задоволена, як вчишся такі і оцінки. Хабарів не давала ніразу. І оцінки не занижували. Навіть в 11 класі. Так що школа хороша, а батьки нехай краще дивляться за дітьми і за їхніми виконанням д.з. тоді і хабарів не треба давати і оцінки нормальні будуть. Я вдячна цій школі за ці роки мого життя)

,

Школа чудова, що б не говорили інші!!! Моя мама в батьківському комітеті голова і я знаю скільки збирають!!! Я думаю 50 гривень це не багато!!! Окремо хочу похвалити класного керівника-Бобиляк Наталю Миколаївну!!!! Це хороша вчителька, як педагог і людина!!!

,

директор,Ігор Богданович-жахлива и жорстока людина!не розумію,як такий тиран може буди директором у школі? Відноситься до вчителів, дітям, персоналу школі, як до своєї прислуги.Постійно кричить, принижує та одночасно НІЧОГО не робить для школи

,

Жахлива школа, радий що пішов з неї, то були гірші роки мого життя.... Нікому не раджу цю школу!!!!

,

Вчителі значно занижують оцінки, беруть хабарі, деякі дозволять собі принизити і висміяти дитину. Минулого року було 6 медалістів, ясне діло, що все куплено. Сам директор не справляє хорошого враження, а школа давно втратила свій статус.

,

Щодо хабарiв не можу сказати,адже за роки навчання нiчого не платили,просто треба все вчити, а не вимагати хорошу оцiнку .Якщо виконувати всi завдання ,то буде легко, хоча можу погодитися, що ДЕЯКI вчителi не дуже добре пояснюють матерiал(але таке може бути у будь-якiй школi) Не так вже i багато грошей збирають у фонд . Загалом школа непогана.

,

Я перевела свою дитину по досить вагомій причині в школу №9.Вчителька вчить учнів самостійності,відповідальності,проводить додаткові заняття з відстаючими учнями.Щодо матеріальної сторони,то кошти збирає батьківський комітет сугубо на потреби класу.Я дуже задоволена,що моя дитина відвідує цю школу.

,

що ж,що можу сказати про школу,та особливо нічого,хоч і навчаюсь вже тут 9 років) школа хороша,вчителі привітні(лише в тому випадку,якщо ви відповідаєте взаємністю),погоджуюсь на фонд школи та фонд класу беруть багато але ці зміни помітні й доречні)щодо хабарів,то це цілковита брехня!) Якщо ви хочете віддати дитину в цю школу,то думаю вам варто віддавати її до Наталії Михайлівни,оскільки ця вчителька дуже добре вчить і початкові знання у вашої дитини будуть на високому рівні)) Я гадаю,що ця школа одна з найкращих,хоча давно втратила цей статус.( І хочу додати,що у попередньому коментарі було сказано вірно : "Якщо ви хочете,щоб лише держава займалася вашою дитиною,то ви не варті називатися батьками..)) Це лише моя суб'єктивна думка але прошу врахувати її)) P.S: не жалію,ні хвилини,що провчився у цій школі))

,

БРЕХНЯ ЦІЛКОВИТА про Гальчук Л.В., гроші на ремонт і різні фонди вона не збирала і до грошей не торкалась, а щодо ремонту, якби я його не організував з батьками нашого класу, то наші діти зустріли б своє 1 вересня і вчилися б у брудному класі, який, між іншим, повинна була відремонтувати адміністрація школи. А на рахунок подарунків - не носіть, а займайтесь своїми дітьми і не скидайте їх на школу і державу. Ремонтуються школи батьками за свої кошти, і не тільки у Львові.

,

школа жахлива! знань ніяких тільки розмови про ремонт і різні фонди але куди ідуть ці гроші невідомо. вчителі молодших класів ( особливо Гальчук Лілія Володимирівна) нічого не вчить якщо ви їй носите подарунки то тоді ваша дитина буде відмінником. НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЮ ШКОЛУ!!!!!!!!!!!!

,

школа жахлива,основна маса вчителів байдужі до учнівта шкільного життя.риба гниє з голови!нікому не рекомендую цю школу

,

люди не слухайте коментарі!!! мені 10 років !!! я вчуся в 5-а в цій школі!!! школа супер!!! вчителя добрі!! хороший директор!!! клаааассс!!!!

,

Как это возможно: на 29 человек в классе-6 золотых медалистов??? Нонсенс!!! Школа давно потеряла свой приоритет,статус.

,

Таких учителей,как Галина Станиславовна Лисовская (география,этика), близко не то что к детям,к школе подпускать нельзя!!! Бестактна. Учитель не имеет права позволять то,что позволил этот "учитель".

,

Школа хороша, але вікна це просто жах. Їх давно треба поміняти.

,

Все чудово.... хоча вікна можна поміняти на пластикові!!!!!!

,

жахлива школа... слів просто нема, навіть однієї зірки неварта.....

,

ШКОЛА не дуже наші вчителя нагліють

,

Школа як школа,а ось вчитель перших класів справді хороший.

,

школа хороша але все залежить від вчителя

,

Я сама вчуся у цій щколі у 6 класі. Вчителі суперові добре вчуть і пояснюють. Але деректора потрібно помінняти на більш госодарського.

,

Я закончила школу в 1988 году.Считаю, что раньше школа была намного лучше и сильнее.Учителя и интереснее и сильнее. Когда-то она была с математическим уклоном.

,

Школа і вчителі в ній дуже хороші! Оцінки завжди ставлять ті, на які дитина знає предмет! І директор дуже хороший і як людина , і як педагог!

,

Дуже хороша школа,в мене навчаються двоє дітей 9 і 6 класи,ніяких хабарів не носили,оцінки такі як заслужили,(зараз здає 9 клас екзамени- укр.мова на 9 балів, біологія на 10),у фонд школи за рік за двох учнів 50 грн., не думаю що це багато! Дуже хороші вчителі,а пана директора можна було б замінити на більш господарського пана.

,

Це найраща школа у світі)

,

Між батьками відгуки погані. Беруть вчителі хабарі, хоча риба псується з голови. Без грошей важко отримати 10 балів, особливо в старших класах. А школа слабенька. Вчителі на уроках часто виходять, даючи дітям якісь завдання. Мало хто з вчителів відноситься серйозно до уроків. Ну і побори дуже великі. Вчителі, звичайно, буть все заперечувати і батьки тих, хто приплачує вчителям особисто теж, адже "кожна жаба своє болото буде хвалити".

,

та нормальна школа.

,

А в якій школі не збирають гроші у фонд. Як би не наші з вами гроші -школи давно загнулись

,

Багато здирають у фонд школи.

,

норм школа

,

Паршива школа,слабке викладання,багато здирають у фонд школи ((((

,

У мене навчаються 2 дітей.Школа престижна, я дуже задоволена!Низький уклін нашим вчителям!

,

Крута школа

,

Сама закінчила цю школу і можу сказати, що це дуже хороша школа!!!! більшість випускників вступають у престижні ВУЗи на бюджет.

,

забагато здирають у фонд школи.оцінювати не хочу бо нема защо.

,

школа хороша син закінчуе 1Б клас ходить в школу з радістюю дуже хороший класний керівник і як педагог і як людина!

,

Дуже дуже хороша школа!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Хороші учні, вчителі, адміністрація школи. І впевнено впроваджує інформаційно-технологічний профіль навчання.


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові