Школи

Спеціалізована школа №15


  • Львів · вул. Патона, 7
  • (0322) 62-21-25
  • денна
  • державна

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Цього року дитина закінчила школу, про школу лише приємні спогади: найкращі вчителі та найкращі друзі. Сама буду сумувати за цими буднями.

,

Районний осередок рагулізму. Діти в першому класі спілкуються матами, хоча це мабуть не вина школи, а батьків, я кі там вчитись і ведуть своїх дітей. Я це явище спостерігаю роками. Рейтинг по зно один з найнижчих, якщо брати до уваги сусідні школи

,

Навчався. Спогади є, як позитивні так і негативні. За деякі свої вчинки соромно по сей день. Рівень знань отримав достатній для вступу у виш. Рівень викладання французької дозволив, в подальшому вивчити додатково самостійно ще дві мови західно романської групи. Методика викладання мови дала можливість опанувати одну з мов семітської групи, а на основі останньої розуміти арабську (східний діалект). Викладач Кулянда Ольга Йосипівна (1986-1987). Далі була інша вчителька і навчанням це назвати неможна. Ставлення вчителів було різним. Одні оцінювали мене як учня за знання інші, в першу чергу, виділяли національну ознаку. Подяка Рудик Ольга Йосипівна (укр.м.), Панасюк Іванна Станіславівна (рос.м.), Попович Катерина Дмитрівна (математика), Смага Людмила Григорівна (музика і співи) та інші у яких я навчався. Бажаю всім добра та здоров'я.

,

Школа жахлива , нікому не рекомендую туди давати свою дитину Директор на туалети збирає не перестає, і туалети не зроблені , взятки бере, ставлення до дітей жахливе 60 % вчителів ,там через тошо п Нема кому працювати тому тримають навіть поганого вчителя шо би не зробив, Ми провчилися 2 роки і повернулися в попередню школу мали з чим порівняти Небуду вдаватися до крайностей писати пофамільно вчителів)))) Недавайте свою дитину

,

Перейшли в цю школу у вересні, гарний клас, добрі вчителі. Дитині подобається, ходить до школи з задоволенням.

,

Школа ужасна,ніхто крім класного керівника не бажає навіть прикласти трішки зусиль аби сплотити дітей.Вчителі запросто можуть цькувати дитину не менше від учнів кажучи що вона товста та дурна.ШКОЛУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!

,

у ліцеї більшості вчителів все-одно на стан здоров*я учнів,якщо це не симптоми ковіду.на замітку батькам ліцеїстів, якщо ваша дитина не потребує госпіталізації її стан буде не замічений та буде піддаватися сумніву з боку вчителів

,

Якщо ваша дитина чимось відрізняється( культурою, расово, інші релігійні переконання, чи просто чимось не сподобалась вчителю керівнику) то все, життя у вашої дитини не буде. Був випадок що у дівчинки випав її щоденник(не шкільний, а туди куди записують життя)), це було під час уроку, учні вирішили що їм усім треба прочитати цей щоденник, на прохання забрати щоденник, вчителька не дозволила встати і забрати і не зупинила дітей, хоча прекрасно знала що відбувається. Також знущались відкрито з дівчинки а вчительці не було діла. Збирали гроші( регулярно і немало) сім’я дівчинки не мала можливості все зразу оплатити, вчителька при всіх розказала дитині « хто вона така і хто її батьки». Після того цькування на дівчинку стали ще жорсткішими. Інші діти розказували що коли її не було в якийсь день в школі то вчитель дітей налаштовувала на те щоб ніхто з дівчинкою не дружив. Мусіла перейти в іншу школу, бо ні керівник ні директор не хотіли нічого робити.

,

мій син навчається у шостому класі, навчання через карантин проходить дистанційно, вчителі пояснюють матеріал по програмі zoom, беруть роботи на перевірку, виставляють оцінки. Незважаючи на карантин всі працюють.

,

Зараз навчання немає-у школі карантин, але діти продовжують навчатися дистанційно. Всі завдання зі всіх предметів і для всіх класів дуже швидко розробили і опублікували на сайті школи. Класні керівники моїх дітей постійно на зв'язку з учнями.

,

Про школу тільки найкращі спогади

,

Що можу сказати про школу! Вона моя назавжди, в ній пройшли найкоащі мої роки, супер спогади! Дякую всім від завгоспа до директора! Ви всі частинка мого життя! Випустився після 11-ти класів 2000р

,

Вчила Анл. мову до 6того класу потім почалась французька. Після переїзду в Америку яусвідомила що англійської в школі мене не вчили і тільки робили вигляд. На протязі двох років мені прийшлось вчитись з репетитором. Французької взагалі не пам'ятаю. Поставлю оцінку лише за ремонт деяких класів хоча вчителі не забувають збирати на штори. Три спорт зали але без басейну! Геніально! Деректриса ще гірша аніж сама школа

,

Школа супер. Погоджуюсь із попередніми дописувачами. Всі вчителі, які вчать мою дитину, дуже хороші,! Але, як і всюди,є свої "ЗІРКИ". Наприклад, один вчитель, який всіх "множить на нуль", хоча вчить дітей географію (якщо можна так сказати, що вчить), а не математичні дисципліни. Так і говорить, що всі в класі нулики...Думаю, що за свої слова і за приниження словесне дітей необхідно приймати міри керівництву. Ми дітей до школи даємо щоб вони вчились, а не щоб їх принижувала людина (тим більше чоловік), в якого криза середнього віку!!!

,

Вчилась у цій школі, задоволена. Зараз там вчиться моя молодша сестра, поробили ремонти, гарні кабінети і хороші вчителі

,

Дуже хороша школа!!! Всі вчителі, які вчать мою дитину, дуже хороші,!

,

Гарна школа,добре викладають іноземну мову,туалеии з ремонтом,дитині подобається істи в ідальні

,

Хороша школа! Директор - чуйна і розумна жінка, ще й господарна. Англійська мова на належному рівні! В їдальні готують смачно! Ремонти в туалетах. По збору коштів з батьків - по мінімуму!

,

вчиться син у старшій школі. ми задоволені. цього року зробили все опалення і всі туалети.

,

Гарна школа, зробила значну кількість робіт за літо. Іноземна на хорошому рівні. Дитина без репетиторів має хороші знання.

,

Хороша школа. Не потрібно розповідати дурниці - в школі все адекватно. Мої діти ходять у цю школу

,

Школа нормальна : вчителі добре пояснюють матеріал, адміністрація по трохи шось робить. Моїй дитині підходить.

,

Коли я читала той весь брєд про школу, я була в шоці. Моя дитина вчиться в цій школі, я задоволена всім. Директор Віра Василівна хороша і співчутлива людина, дуже багато зробила в цій школі. Тому дорогі батьки не хочете давати своїх дітей в цю школу не давайте, але не треба наговорювати на вчителів.

,

Дуже класна школа! Закінчила її у 2012 році. . Усі вчителі прості, з ними можна поговорити як з людьми. Вони добре пояснюють матеріал.

,

Сама вчилась у цій школі і зараз там вчаться мої діти, задоволена. І англійська на хорошому рівні, і французька, бо старший син вже вчить.

,

Вся організація за навчання в школі лежить на відповідальності директора, а директора потрібно змінити....

,

Школа як школа ні погана ні хороша купа капосних вчителів і купка хороших. Відівчився до 11 класу і базових знань виявилось достатньо для вступу в наш "альмаматер" на французьку філологію на бюджет, що всежтаки свідчить про високий рівень французької на той час в 15 школі

,

Навчався в даній школі до 1980 року, залишились хороші спогади. Віддав дану школу свою дитину. Те, що збирають гроші то як і всюди. Однак контролю за витратами людських грошей не має. 18.09.2014 були загальні збори на яких обговорювались питання охорони школи та вибори комітету ради школи. Директор школи без обговорення прийняла самостійно рішення по вибору охоронної фірми, угода на момент обговорення вже була укладена, батьків поставили перед фактом, при голосуванні голосів ніхто не підраховував, а рішення прийняли. Вибір ради школи, яка, складається з вчителів та батьків проводилась також формально, голоси не підраховувались. Складається таке враження, що директор школи робить, що хоче і ніхто їй не вказівка. Підчас зборів стояв такий шум, вчителі і батьки нікого не слухали, вели між собою розмови, звичайно, що можна робити на зборах де і так ніхто не слухає твоєї думки. Враження про школу склались погані, прийдеться дитину переводити в іншу школу.

,

Єдине, що в цій школі було на високому рівні це французька мова. Нажаль цього року набрали всі перші класи англійські. Англійська на дуже низькому рівні, та й з інших предметів дитина не буде мати знань у цій школі. Будете батьки працювати на репетиторів (хоч статус школа має спеціалізована з іноземних мов).

,

Вчителі звичайно в цій школі не всі ідеальні! Не любила вч. хімії, пояснює предмет "як для себе", якби не моя тітка, то мала б трійку . І з українською мовою мені не везло з вчителями в цій школі- вредні були обидві, сподіваюсь, що вже не викладають в цій прекрасній школі. Окремо про інформатика Штурипіту! Знає ж свій предмет і чомусь не хоче навчити дітей, а тільки вимагає! Змінився він, як я бачу, тільки в гіршу сторону!

,

Навчалась в цій школі. Про школу залишилось багато приємних спогадів. В 90-х найсильнішиими були математика, фізика та французька мова. Директор Оксана Степанівна запамяталась як хороший організатор, з вигляду фінансових проблем школа завжди була в хорошому стані (батьки звичайно мусіли допомагати). На рахунок хабарництва- не знаю як зараз, а у нас кожен міг підкупити вчителя тільки своїми знаннями і харизмою! Школа оснащена всім необхідним- особливо подобався кабінет фізики на 2-му поверсі, де можна було не тільки проводити досліди, а й слухати музичку на перервах :))

,

Я як мама учня цієї школи хочу сказати наступне - вчителі Нормальні,є гарні, є недуже, директор адекватна, психолог привітна і мудра, їдальня чиста. Так що давайте дітей у цю школу.

,

початкова школа була хорошою...але в старшій було пекло!! після 7 років навчання я перейшла в іншу школу! загальне враження про цю школу мені сподобалось,але є і свої мінуси

,

Рівень знань тут такий, як і у всіх інших школах. Багато хороших вчителів, які дають хороші знання, вміють організувати навчальний процес, вміють зацікавити і стимулювати дитину до навчання. Проте, є й такі, які ходять до школи, щоб відпрацювати певну кількість годин і отримати за це гроші і на тому все... Цікавить питання чому потрібно робити ремонти в кабінетах за рахунок батьків. Хіба це не повинно входити у фонд школи і фонд класу, які поповнюються що семестру??? Щось не помітно кардинальних змін у школі. І ще дітей змушують додатково здавати гроші на пасту і самостійно пастувати підлогу у кабінеті. Дорогі керівники, розраховуйте фонд класу, щоб вам вистачало на рік, а не дозбируйте по 5 і по 10 гривень то на швабру, то на віник, то пасту...

,

Погана школа (((((

,

Хороша школа :)

,

ви не задоволені а от мене влаштовує

,

Школа зіпсувалась, який директор така школа.

,

на жаль школа втрачає рівень знань французької мови, уже в перший клас французького класу не набирають. Рівень англійської мови досить низький.І це мала би називатись спеціалізована школа. По рейтенгу ЗНО школа зіпсувлась. Згодна з попередніми коментарями , що був басейн. Чому його позбулись? Школа була найкраща в Залізничному районі. А тепер найгірша . Не давайте сюди своїх дітей.Краща 60 і 75.

,

Я провчилась в цій школі 11 років. Дуже люблю свою школу. Вчителі вимогливі, строгі, справедливі- справжні професіонали. Особливе дякую вчителям французької: Лапичак і Грищук. Коли в 10 класі їздила у Францію то без жодних проблем спілкувалася з французами (це при тому що не була найкращою в групі з фр.) А це і є найкраще підтвердження рівня знань. А тим що пишуть, що французька не потрібна хочу сказати що кожен 2 знає англійську, цим вже нікого не здивуєш.

,

Школа супер. Французька мова на дуже високому рівні, є навіть 1 місця на всеукраїнській олімпіаді. Вчителі французької найкращі, всі без винятку і молоді і старші.

,

був басейн, тепер немає. Для чого школі три спортивні зали? Де басейн*

,

Я вчилась у цій школі , рівень знань був вищий, і набагато.

,

Я особисто провчився в цій школі 11 років , і за всі роки мого навчання я помітив наполегливість вчителів до своєї роботи , я на власні очі бачив як Віра Василівна (директор цієї школи ) попри зламану руку кожен день приходила до школи , і не жаліючи сил проводила уроки , я пишаюсь тим , що вчився і закінчив цю школу.

,

Вчимося в початковій школі.Посередньо.Щоб розвиватись займаємось з репетиторами.Будем переводити.

,

Школа-дуже хороша.Вчителі добре пояснюють матеріал.Є добрі вчителі,а є неймовірно строгі,яких вся школа боїться.Ну це про вчительку з хімії-Галину Степанівну.Вона дуже добре знає свій предмет,але неймовірно строга.Є несправидливі вчителі-вчителька фізичної культури.Вона направду жахлива!Але є і такі хороші вчителі,такі як Віра Васлилівна(директор,вчитель біології) Галина Євгенівна(математика),Леся Ярославіна(українська мова та література)...У цій школі сильна математика,англійська та французька. Отже,моя порада батькам-віддавайте дітей у цю школу адже вона направду є дуже хороша.

,

Я зараз закінчую 11-ий клас,я провела тут 11 років!Ця школа найкраща!!!Хабар?Це ви батьки не слідкуєте за своїми дітьми,як вони навчаються,не цікавитесь відвідуванням своєї дитини і т.д.!А та дитина яка не хоче навчатися то їй дійсно ніяка школа не допоможе.Вчителі тут найкращі,вони можуть вислухати і дають пораду якщо щось потрібно.Ця школа дуже хороша!!!А ще наша школа має високий рейтинг,вчителі добре навчають!І як би ця школа була погана до нас кожного року не приїжали би іноземні гості,і в них не було б таких спогадів і хороших,теплих слів про школу №15!

,

Школа чудова.. і ніякого хабарництва тут немає. якщо ваша дитина не дурна,то сама прекрасно має можливість заробити хороші оцінки. Дуже високий рівень іноземних мов,особливо французької. Алла Олегівна- суперова вчителька,викладає французьку на всі 100%. Англійська зараз теж процвітає. Школа проводить різноманітні поїздки закордон (франція,польща,чехія). Так само дуже сильна початкова школа,дисципліна на рівні. Ремонтна обстановка в школі покращується. Директор Віра Василівна школу тримає на високому рівні! Сильні вчителі з математики: Оксана Романівна, Галина Євгенівна. Тому раджу всім віддавати дитину в цю школу. І ще раз повторю: ХАБАРНИЦТВА ТУТ НЕМАЄ..я сама випускниця того року,навчанням задоволена і маю хороші оцінки без проблем. Потрібно лише навчатися і не хамити. Якщо ваша дитина дурна,то не потрібно все свалювати на вчителів і носити їм пакунки,мудаки.

,

мене вчить леся ярославівна вчителька супер мало задає і добра а що нарахунок інших вчителів..............француженка деколи добра але оцінки...............1.2.3.4.5..6.7.8 більше ніі хоча є окремі діти які її підкуповоють звичайно не в прямому значені.....був випадок коли одна дівчина з нашого класу вона ну..... сирота вона поламала скакалку дівчині і ми пішли тіпа розбиратись а вчителька не знаю яка давай на нас кричати що нас посадять що це статьтя ........................ ................................................................

,

французька мова на високому рівні ???? Не смішіть))) Особливо у спеціалізованому класі))) Соромно за спеціалізований клас з першого класу про який завжди нагадує деректор.

,

Я навчаюсь в цій школі! Школа чудова , вчителі супер ,можна поговорити , можуть порадити , французька мова на високому рівні чого не скажеш нажаль про англійську .Школа прогресує )

,

не задоволена. вчителька першого класу безвідповідальна, постійно лишає дітей саміх на уроці...а в класі є неадекватна дитина, яка завдає дуже богато шкоди всім дітям!!!чому не реагує начальство???діти залякані какож вчителькою, не хочуть ходити до школи...

,

школа найкраща,просто треба вчитися і не потрібно буде бігати,ось і все,а нарахунок Галини Євгенівни то вона не підвищить і не понизить оцінку.а ставить таку на яку ви заслуговуєте!!!французька на високому рівні,також ми їздимо в Францію,кожного року!!!в деяки школах цього не допускають(школа 68,60)англійська також,молодша школа теж чудова!!!на рахунок ремонту я згідна,але скажіть де все чудово???Тож введіть своїх дітей в цю школу і все,в насбгато медалістів,як золотих і срібних)))Я сама навчаюсь в 7 класі і дуже задоволена))

,

Двоє моїх дітей вчилися у початковій ланці цієї школи, причому в однієї і тієї ж вчительки(Гордон М.Я.). Я дуже задоволена. Вимоги високі, але не захмарні. Діти завжди під пильним контролем, ніколи не байдикують.Вчителька вміє і насварити. і пожартувати, тому діти її люблять.Взагалі,наскільки я знаю, початкова школа тут дуже сильна(за 8 років я встигла поспілкуватися з різними батьками).Хоча, звісно, проблеми і мінуси тут також є.Але ж де їх немає?

,

хороша школа, я там вчилася!!!

,

а прикольна школа зовсім

,

для кожної людини її рідна школа найкраща або найгірша :) Це все відносно. Коли я вчився було багато позитиву, були звісно прикрі моменти і образливі, але я старався взяти максимум позитиву від школи, а все що траплялося в школі (хороше і погане) не варто описувати тут. Ніколи не шкодуватиму що вчився в цій школі

,

школу прікольна вчителі теж прікольні

,

був один випадок коли я з подружками пішла в туалет а там приберальниця ну і вона не знаю з чого почала на нас кричати а потім каже я тобі шваброю дам по голові. і льубі батьки краще не давайте своїх дітей в цю школу. школа 15 жахлива

,

школа класна!

,

А можливо Ваша дитина почала деградувати у звязку із спадковістю. Таке буває ))))))) Знаєте, яблуко від яблуні..........

,

школа ужасна з інтерєром треба попрацювати* вчителі погані не вміють контролювати дітей)і коли моя дитина ходила в цю школу вона різко почала деградувати)

,

Моя дитина вчиться в цій школі в англійському класі. Вчителі знаючі, доброзичливі. Дочка з задоволенням іде до школи. Чого ще потрібно?

,

Мене наша школа влаштовує. Вчителі ввічливі , уважні, але ще не народився той , що всім догодив. А ВИ ІДЕАЛЬНІ ?

,

класна

,

Шановна громадо ! Перш ніж обливати брудом когось , задумайтесь над своїми вчинками , над своєю поведінкою, пригадайте слова Ісуса з притчі: "Хто без гріха -киньте в мене камінь" .... Так, школа не ідеальна , вчителі не святі , але більшіть працівників цієї школи - нормальні , добросовісні люди !Не гововіть поганих слів про початкову школу , саме там Вашим дітям вчителі приділяють максимум уваги і терпіння !

,

На рахунок Христини Михайлівни - я згідна, більша половина уроку - читання моралі - а пояснювати предмет - нема часу, а вимагає багато. Найкраща в школі вчителька - Леся Ярославівна - укр.мова та література. Добрі ще вчителі з математики - Оксана Романівна; французька мова - Христина Богданівна; англійська мова - Наталя Романівна. Християнська етика - Ярина Антонівна - вічно всім незадоволена, кричить.

,

Я навчяюсь у цій школі 6 років . школа як школа а іноземна... просто ви не хочете знати її ось я наприклад іноземну добре знаю томущо хочу знати .Так є вчители які не дуже добре викладають французьку але чому ж не перевестись.Що на рахунок хабарів таких вчителив не має у нашій школі ві самі приносите гроші ... а що залишається вчителеві .... вин ставить високий бал .. а що йому залишалось зробити???Школа прекрасна вчителі чудові!!!=^_^=

,

ця школа нормальна.хочу відмітити початкову школу, дуже кльові вчителі,добрі,дають хорошу основу у знаннях.Але чомусь у старшу школу стараються втекти до іншої школи.всюди вчителі однакові. сьогодні день ВЧИТЕЛЯ- вітаю всіх вчителів!!!!!!!!! бажаю,щоб ВАС любили,поважали і по- більше зарплати давали.

,

Я навчалася у цій школі. Зараз у ній навчаються мої діти. Школа хороша. Нічим не гірша за інші. Якщо дитина вчиться, то й оцінки має хороші. Нікого не заставляють носити хабарі. Ви самі носите, бо не хочете вчитися, а в атестаті високі бали потрібні. За все у житті потрібно платити. Чому тоді обурюєтеся?

,

Школа прекрасна! чудові вчител

,

Школа звичайна.Є кльові вчителі,а є псіховані.Вот є така вчителька французкої Наталя Антонівна,зовсім псіхована.Урок знає,я добре її знаю,но вона мало часу пояснює,а тільки кричить(дуже голосно).від неї голова постійно болить.Без хлопців вона нормальна(навіть хороша).Є нова вчителька англійської Наталя Ігоргівна-вона тоже кричить(як Антонівна).її ніхто не слухає.З уроків тікають,а вонв нічого.Хлопці матюкаються,бігають(на уроці!!!!),а вонв не мжк їх заспокоїти.Є ще місс мораль-основичка Христина Михайлівна.Оцінки с фанаря(!!!!!).Моралі нам вічно читає.Ще є математичка Галина Євгенівна.Кажеть,що вона сильний математик,но біфльшіть знає математику нижче ніж 6 балів(!!!!).Та який сильний вчитель може джопустити таке!?Ну ще я хочу написати про вчительку з мови.О це крута вчителька.Її звать Леся Ярославівна.Знання дає.Уроки мови і літератури є класніми,веселими.Форму у нас нхто не носить.

,

найкласніша школа.\\\погоджуюсь з аллою\\\хабарників нема.а деякі вчителі про100 супер.ну і без проблем звичайно не обійтись, але загалом все норм

,

Я вчусь там.Непогано там є нормальні вчителі,гуртки(я хожу на піаніно)Освіта нормальна.Є ненормальні,ремонт як-коли.

,

школа така собі, нормальна,

,

Я зараз вчуся в цій школі .За ангійську мову не згідна з попередніми коментарями. Вчителі тут сильні. Рівень викладання ангійської мови ВИСОКИЙ !!! Тому назва спеціалізована школа іноземних мов дійсно підходить цій школі. Кожного року до нас в школу приїжають іноземці. Тому самі подумайте невже вони поїдуть в ту школу , в якій не знають англійської мови , це ж смішно . І взагалі тут всі вчителі КЛАСНІ .

,

Навчалася в школі 11 років. Зараз - я студентка університету. дуже вдячна школі за хороші знання і доброзичливе ставлення до учнів. НАША ШКОЛА НАЙКРАЩА !

,

Найкраща школа у Львові.

,

не погоджуюся з розмовами про навчання в початковій школі. всі вчителі ще досить молодого віку і до дітей ставляться привітно , дбають про їхнє навчання і виховання. мої діти навчаються тут і ми задоволені.так є багато претензій щодо інтер'єру , але фінансування освіти ніяке. І адміністрації нелегко зробити відповідний ремонт. А класи чудові , вчителі стараються ,з нашою допомогою, зробити належний комфорт. нарахунок взяток не знаю,можливо ми самі навчили цього? раджу всім батькам приводити дітей в цю школу. Якщо дитина не хоче вчитися чи не може то їй не допоможуть і супер приватні школи.

,

Не згідна з попереднім коментарем на рахунок початкової школи. Початкова школа іменно в нас хороша, і відгуки про нашого викладача класного-керівника тільки позитивні. Не потрібно шановні тільки гнатися за елітними класами і стовювати собі і своїм дітям лишніх проблем. Моя дитина навчається в 1 класі з поглибленим вивченням французької мови, по-перше в класі діток небагато., по-друге дитині дуже подобаються уроки французької мови, викладачі тут насправді на високому рівні.

,

Згідна з попереднім коментарем...В старших класах для того щоб у не випливла якась несподівана оцінка треба гарно """попросити"".... Сама ніколи не бігала з подачами. і вам не раджу.Принесете раз - вимагатимуть ще.Справедливості ви в ніякій школі не знайдете , тому ведіть ваших дітей у ту що ближче до вашого дому.

,

Навчався в цій школі. Одразу говорю хабарники є))) А де їх зарас нема? І чому школа має бути винятком))) Особливо коли мені не зраджує память шановний "пан" викладач із інформатики Штурипіта, мурло рідкісне коли на період 2001 року він вже вимагав, то уявляю як в нього виросли апетити до кінця 2010. Французька - так супер ( хабарництво цих колах теж процвітало) але кому вона потрібна в наш час. Доргі і шановні найкращі мами нашого району чи ця школа чи інша чи ба навіть супер-дупер ліцей, все одно прийдеться ВАМ мої красуні носити в 9-10 класі а про 11 я вже не говорю, гарненькі кульочки, або конвертики, оскількі Ваше чадо по тому чи іншому предмету будуть не встигати, або Вам не буде до вподоби та чи інша оцінка))))))) ШАНУЙТЕСЬ А школа нармульна

,

яка була 12 років школа така й залишилась..

,

школа дуже класна...можна вивчити французьку і англійську на всі 100%!!! люблю цю школу*

,

Більшість вчителів хабарники! Не вчать на відповідному рівні.Вчителі нагло вимагають плати за хороші бали ,а особливо інформатика.Єдиний плюс - можна на належному рівіні вивчити французьку! Це мабуть єдине за, що я провчилася 11 років у цій школі.

,

Я вчуся в цій школі, немає викладачів-хабарників, вчителі чудові ця школа найкращо, не те що та 60, і 68, засмерджені школи

,

Проблема не в школах, а в примітивній і застарілій системі освіти. А на рахунок цієї школи то вона не гірша ніж інші школі в районі. На високому рівні фран. мова. Якщо хочете все найкраще, тоді треба віддавати в приватну.

,

Вчилась у тій школі.Цілком погоджуюсь з попередніми коментарями:потрібен ремонт сантехнічних вузлів,інтер'єр бажає кращого,та це не головне.Молодша школа ще держиться,старша-жах.Директор Юрович В.В. не держить шкільну дисципліну,деякі вчителі:укр.мова,інформатика,іноземна-хабарники.Та позитивним є те,що французької вас тут таки ще навчать,щодо англійської є безліч застережень(на базі фр.мови,анлійську не створиш).Щодо оцінювання знань учнів,то скажіть у якій це роблять об'єктивно,таке навіть у вишах рідко зустрічаєш.Тому дорогі мами,не треба возити дитину у інший куток міста,бо там ''КРАЩЕ'',яка школа поблизу туди і давайте,натомість пильніше стежте за навчанням дітей самостійно,тоді точно не осоромитесь за своє чадо.

,

потрібен ремонт сантехнічних вузлів,

,

Школа мені подобається, але з інтерєром потрібно попрацювати!!!!!!

,

Школа супер, можна вивчити легко французьку, обожнюю цю щколу!!

,

Школа посередня, викладачі початкових класів є слабкими

,

Хорошая школа,есть клуб художественной гимнастики, мамы, приводите девочек!!!


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові