Школи

Середня школа «Лідер»


  • Львів · вул. Некрасова, 59
  • (032) 276-84-68
  • денна, заочна, екстернат, вечірня
  • державна

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Школа напевно найгірша у Львові. Рівень адміністрації і вчителів дуже низький, взагалі не вчать нічому.

,

Супер пупер мега школа всім пропоную

,

Школа просто найкраща з найкращих. Усі вчителі просто супер, школа нереально красива та приємна, мені дуже приємно у ній навчатись! За останні роки школа стала нереально красивою! Мені дуже вона подобається!!!!❤️

,

чудова школа,та викладачі хороші. Але сьомокласники не виносимі

,

Дякую дуже Руслані Богданівні виховила мене ! Не давно заглянув у школу школа стала дуже хороша) чудовий інтерєр

,

Чудова школа найукраща зі всіх державних дітям комфортно вчитимся приємні коридори та чистота дивиує

,

Випуск 2012р. Нещодавно заглянув у свою рідну школу...був в шоці, як все змінилося за 7 років!!! В кращу сторону. Надіюсь і зараз вчителі такі хороші, як були у нас. Це найкраща школа у Львові. Дякую вчителям за все!

,

Школа гарна. В нас двоє дітей навчаються в молодших класах. Проблем ніяких не виникало. За останні 2 роки дуже багато зробили, спортивний зал, хол,коридори, їдальня. Директор супер. Окреме дякую вчителям п. Оксані і Ірині Романівні за ставлення до діток і роботу, яку Ви робите.

,

Дитина на екстернаті - чудові вчителі, мудрі наставники. Приємні працівники - я задоволена)Дякую)

,

Вчитель України. мови- це жах!!! На перший погляд - вихована, добра. А насправді змія підколодна! Донька розказала після випуску, що цю вчительку не любив увесь клас. Що після того як я приходила поцікавитись навчанням - кардинально змінила ставлення до доньки, дозволяла собі публічно посеред уроку принизити дитину. Взнати таке після випуску, після всього доброго. Це жах! Таким не місце у школі

,

Прийшли із зимових канікул і дуже втішились. Новий класний спортивний зал, класні зміни в інтер'єрі в коридорах, крісла, вазонки, все виглядає дуже стильно і сучасно. А горка на сходах викликала в дитини величезне захоплення і бажання іти завтра в школу... Дякую директорці та всім, хто залучився до змін. Супер!

,

Знань ця школа не дає через брак спеціалістів і кризу системи освіти загалом. Коли буде підготовка до ЗНО багато батьків "прокинуться" від того, що їхні діти просиділи за партами багато кращих років, але буде пізно і треба дбати про оплату послуг репетиторів...

,

Насправді, цей коментар важко вважати адекватним через брак знань з української мови. Читати про рівень викладання, вчителів- дилЕтантів, про заВучів школи і загалом освітній процес, який «звели нанівець» вкрай важко. Коли з позитиву бачать лише чисті коридори та туалети, то оцінка про автора складається відповідна. Як мама випускниці початкової школи, я стверджую, що школа є дуже хорошою. А якщо говорити про англійську мову, то рівень викладання є високим, вчителі стараються, вкладають душу у дітей, а дехто цього просто не хоче помічати... шкода...

,

Поспілкувавшись з директором, заучем цієї школи, ніколи не думала, що отримавши фінансування, кап.ремонт дирекція втрафить оточити себе профанами і звести на нівець освітній процес.Рівень викладання англійської убогий, хвалені вчителі з 4 школи успішно принесли з собою корупцію "з 4 школи", гуртки ведуть дилитанти,а діти знань не отримують.Єдина перевага чисті коридори і туалети

,

Доки у школі буде знаходитись неадекватний старшокласник??? Зачіпає дітей, некерований, матюкається , вибиває двері ногами під час уроків. Чекаєте трагічного випадку??? Йому місце у спец закладі.Ви йому нічим не допоможете!

,

Ми дуже задоволені школою, працюють чуйні, відповідальні та компетентні вчителі. Дитина відвідує продовжену групу. Кожен день є якісь гуртки ( на вибір), на відміну від інших шкіл. Щодо грошей, то батьки самі видумують, а потім скаржаться ( в попередніх коментарях). Купують до класу, те що необхідно, при тому це Обговорюється між батьками, все в межах дуже-дуже малих грошей, проблеми не бачу. Головне, що дитина хоче бути у школі, вчитися, а позитивний психо-емоційний стан дитини є на першому місці. Ми хотіли спочатку іти в 21 школу( ходили на підготовку і туда, порівняли), і жодного дня не пошкодували , що пішли в "Лідер". Тут вчителі не виставляють вимоги, що їм щось повинні...., на відміну від 21СШ( відразу, ще не переступивши порогу класу).Да і вчитель у 21СШ чуйністю і компетенцією не відрізнявся. А тут (на підготовці і тепер) дитина завжди аргументовно доводить , що вчителка дуже цікава і знаюча( там всі такі, поспілкувавшись стає зрозуміло). тут дійсно працюють ВЧИТЕЛІ!!!!

,

Я мама двох учнів цієї школи. Дивують ці розмови про здавання грошей! У Вас хтось вимагає здавати, купувати? Це ініціатива батьківського комітету! Ми купуємо лише те що вважаємо за потрібне. Все вирішується на зборах. В одному класі у нас ініціативні батьки, весь час є пропозиції щось зробити. В іншому взагалі нічого не робимо, бо немає ні потреби , ні пропозицій. Тому раджу Вам на зборах вирішувати ці питання!!! Школою в загальному ми задоволені!

,

Найкраща школа у Львові.Я вчуся в 5 А класі.

,

Доброго дня навчаємося в школі "лідер" і дуже задоволені. Так школа потребує ще змін і покращень ,і для цього всі докладають зусилля. Так склалось що в кожній школі батьки на щось здають гроші ,тому ми не виняток, але це за бажанням і можливостями батьків. Вчителі хороші, і дирекція також завжди сприяє батькам.

,

Школа розвивається,дякуючи співпраці вчителів і батьків,якщо хтось пам'ятає як виглядала школа 5 років тому,то це велика різниця,тому можемо лише подякувати адміністрації і небайдужим батькам за те,що дітки навчаються у комфортних умовах ,а вчителі дуже старанно готуються до уроків,докладають багато зусиль щоби виконати всі нововведені зміни в навчальній програмі.Діти з задоволенням ходять до школи,багато дозвілля,гуртків.Ця школа має гарне майбутнє,дирекція йде назустріч батькам і дітям,щоби наші діти реалізували себе в сучасному світі.

,

1А клас. Купили барометр. Для чого він. За санітарними нормами це повинно бути? Якщо так, то як школа працювала без нього і кварцової лампи стільки часу. Клас миють різними розчинами антибактеріальними. Не дотримуються всіх правил використання цієї лампи. Вирішили міняти освітлення на яке потрібно здати по 100 грн з кожного, а в класі 35 дітей. Роздали листочки, що ще потрібно зробити. Вирішили купити бойлер, змінити туалети на чашу Генуя. В країні війна, зарплати маленькі, людям треба платити за послуги, купувати їсти, одягатися, а не тільки оплачувати школу. Ця вся інформація іде від батьківського комітету, а їм від вчителя і дирекції. Батьків які не здають гроші називають боржниками. Це що банк і вони не заплатили черговий платіж по кредиту, чи це добровільні внески?

,

Чула багато хороших відгуків про школу, тому віддала туди дитину. Зараз вже 200 разів пошкодувала. Гроші здирають як у приватній школі. У 1А за вересень і жовтень здали по 1000 грн. з кожної дитини. Говорили що на тому зупинимося, але після батьківських зборів у жовтні виявилося що це тільки початок. Нам виставили рахунок ще по 800 грн до кінця грудня. Як я і всі батьки розуміють це все іде від вчителя і від дирекції. Кожного місяця здаємо на фонд школи так нас попросили ще здати по 150 на ремонт їдальні. Скажіть, куди тоді йдуть гроші з фонду школи, гроші які виділяє держава? У клас купили кварцову лампу, це добре якщо б вона була у всіх приміщеннях, а так з неї жодного толку. В той час, коли у Європі відмовляються від надмірної стерильності, ми її вводимо. Це ж знижує опірність організму до бактерій. Ми цим не захистимо дітей, бо заразитися вони можуть і на вулиці, і в транспорті, на ринку. Та ж вони один на одного дихають і кашляють.

,

привіт я навчився в цій школі і поступив до хлібопекарні дуже хороша школа дуже добре вчать українську мову особливо фізкультура сподобалась я футболіст в покрові тепер класс всім раджу але охоронець не дуже погано охороняє і не працює!!!

,

Початкова школа дуже хороша!

,

Школа "Лідер" хороша школа, ми і діти задоволені і вчителями, і адміністрацією!

,

Рівень вчителів старшої школи дуже слабий, тим більше після сильної молодшої школи... Також приєднуюсь до відгуків про охорону та ,,особливих,, , некерованих дітей з неблагополучних сімей, які тероризуют учнів, які прийшли в школу вчитись а не матюкатись і курити! Для таких дітей є спец.заклади або індивідуальна форма навчання! Також потрібен контроль психологів та соціальних працівників, щоб школа не перетворилась в минулий варіант!

,

Охорона у школі нікудишня!!! Охоронець-пенсіонер, який ледве ходить працює до 15 години і скандалить хіба що з батьками, яким деколи потрібно зайти до вчителя. Тоді як у багатьох школах встановлюють турнікети, Ви нас навіть не можете почути, щоб охорона була хоча би до 5! В школу заходить хто завгодно і діти виходять коли завгодно! Контролю ніякого!!!!! Гуртки окреме питання. По перше сумнівної якості, по друге досить дорого! Ви цю ініціативу віддали приватникам і Вас це не турбує! Старшокоасники курять на кожній перерві під школою, а могли би займатись спортом, при правильній організації! Старша школа реально занедбана! Шукаємо варіанти куди можна переходити... а дуже шкода!!!

,

Дійсно , адміністраціїї школи потрібно набагато більше приділити уваги старшій школі.Бо якщо цього не буде зроблено у найближчий час,то залишиться тільки початкова школа. Ми, батьки,дуже надіємося,що нас почують. Бо з приходом у початкову школу вчителів зі школи №4 , у школі відбулись зміни у кращу сторону.Так що до початкової школи притензій поки що нема.Вчителі дійсно віддані своїй роботі. А зі старшою школою треба працювати і працювати.Шановна адміністраціє, просимо звернути на це увагу.

,

У школі Лідер мої діти закінчили старшу і тепер початкову школу. Велика подяка Кубліковій Валентині Іванівні, прекрасному класному керівнику, вчителю рідної мови, Вчителю і Педагогу, яка зуміла згуртувати клас і Кожному учневі дати знання і любов. Низький уклін за терпіння і виховання!!!Діти успішно продовжили навчання в інших школах і коледжах, а хтось пише неправду про вчителя, то це його Гріх, та правда Одна!!! Велика подяка Руслані Богданівні - вчителю початкової школи, яка виховала справжніх джентельменів з наших першачків.Здоров'я та терпіння наших педагогам, щира подяка за плекання дітей!!!Школі Лідер і керівництву - Зоряні Мирославівні нових успіхів і талановитих школярів!!!

,

Зі старшою школою дійсно потрібно навести порядок! Особливо перевести на індивідуальне навчання, або зовсім перевести в спеціалізовані заклади дітей з психічними відхиленнями!!! А таких нажаль у нашій школі назбиралось декілька! Чому звичайні діти повинні страждати в таких умовах, коли вчитель замість навчання, по пів уроку заспокоює неадекватів. Ви чекаєте якогось нещасного випадку. Невже не видно, що між дітьми агресивна обстановка. Перестаньте всіх жаліти і годити! Якщо у дитини психічні проблеми і вона агресивна- їй не місце в колективі! Задумайтесь поки не пізно....

,

Колись це була школа! З важкими, як і всюди дітьми. Але зі своїм обличчям. Але тепер, коли тут працюють колишні двійочники. А молодша школа - чудова. Тут вчаться і вчились мої діти, тому знаю, про що кажу.

,

Школа розвивається, вчителі реально навчають дітей і виховують, готуються фантастичні національні свята, посвята у козачата першокласників, Різдвяний вертеп, Свято Матері. Двоє моїх діток навчаються, одна вже закінчила 9 клас і продовжила навчання в 10-11 класах іншої школи і має такі ж відмінні результати навчання. Особлива подяка Кубліковій Валентині Іванівні - педагогу і філологу від Бога! Дітей люблять у цій школі і навчають, гуртки працюють, головне бажання дітей і підтримка батьків!!!

,

Школа хороша. Вже почались адаптаційні заняття (щосуботи о 10 год) Мій син ходить із задоволенням. Приводьте діток не пошкодуєте!!!

,

В мене діти вчаться у цій школі та й моїх знайомих теж і,повірте, ніхто не сказав поганого слова на школу і вчителів. Школа дійсно оновилась вчителями професіоналами,яким ми дуже вдячні за наших дітей.Щиро дякуємо Балицькій Романії Богданівні,Жуківській Ользі Ярославівні.Успіхів всім вчителям школи"Лідер." За Вами -майбутнє наших дітей.Це дуже важка праця.Низький Вам уклін!!!

,

Ми школою задоволені, бо вона - розвивається, і оновлюється вчителями професіоналами, яких люблять діти та поважають батьки!!! ВЕЛИКІ ЗМІНИ У ШКОЛІ

,

А чого це катастрофа? У мене там двоє дітей вчатся! І не просто ходять, а дійсно є результати. Першим класом задоволена на 100 відсотків, вчителька активна, досвідчена, все йде за програмою при чому з максимальним творчим підходом вчительки. Класи не переповнені, класні кімнати прекрасно облаштовані, є багато дидактичних матеріалів. Англійська також цікава і доступна. Повно гуртків- малювання, танці, шахи, театр. Продовжена хороша- діти обідають і встигають зробити уроки, причому досить пристойно! Не знаю де Ви побачили аж таку катастрофу??? Я маю з чим порівняти, тому цій школі даю досить високу оцінку, а мінуси були, є і будуть будь де! Старша дитина також дуже задоволена вчителькою і школою загалом. Так є нюанси з поведінкою дітей, але це вже притензії до батьків! Коли в класі є декілька гіперактивних некерованих дітей, вчителю дуже важко, але вона справляється! Обов'язкову програму діти виконують, а решта залежить від дитини і звичайно батьків!

,

школа просто катастрофа, а учителі тимпаче, моя дитина мала йти в 1 клас в 2015р. але не буду давати, хочу щоб моя дитина чогось навчилась у школі а не просто ходила туди

,

Школа дуже хороша! У ній працюють висококваліфіковані вчителі,дружній колектив. Зараз школа дуже змінилась - це вже не 16 школа, а школа,яка постійно розвиваєтся, стає кращою. Якщо вона і далі буде розвиватись. то стане дійсно лідером серед шкіл району. Хороша освіта. котру мені дала ця школа, стала у пригоді у подальшому навчанні в Львівському Військовому Ліцеї. Хочу подякувати усім вчителям, а особливо Кубліковій Валентині Іванівні, моїй класній керівничці.

,

Мене дивує чому охорона лише до 15 години! Ранком прямо цирк- 9:00 двері зачиняються на засов і не дай Боже запізнитись, а з 15 заходь хто хоче- роби, що завгодно? Хоча дуже багато дітей ще в цей час у школі на гуртках чи продовженій, тобто батькам суворо заборонено заходити, вони це знаючи чемно чекають внизу, а тим часом невідомо хто може безконтрольно ходити по школі? Оплата за охорону не маленька, невже її не вистачає на оплату повного робочого дня охоронцю? Також ніби дрібниця, але також не зрозуміла ситуація з перезуванням- перезувається лише 1 клас, причому в зовсім не пристосованому коридорі- ні лавки, ні стільця, якось опреділіться з цим правилом? Можливо вартує організувати гардероб, так як шафками класи не обладнані. Бажаю школі процвітання і не зупинятися у розвитку!

,

Величену частину приміщення віддали приватній школі "Альфа" з окремим входом для всяких мажорних дітей. Наскільки знаю буле державне рішення в незайнятих приміщеннях школи робити дитсадочки. тобто перетворювати школу в школу-садок. В умовах катастрофічного браку місця в садочках це дуже актуально. Колись же була в цій школі так звана нульовка. Але ні в нас є Альфа з блатними дітьми. А дошкільнята та їхні батьки це так ніхто і ніщо

,

1 класів уже два, це не проблема- директор нас почула і зрозуміла! А я хотіла би написати свої враження. В першу чергу я в захваті від адміністрації школи і колективу! На стільки достойні люди- добрі, культурні, уважні! Вчителі фанати своєї справи. І взагалі в школі хороша атмосфера. Дуже сподіваюся, що цей дух і надалі буде підтримуватись!

,

Думала напишу позитивний відгук, але розчарування на стільки велике, що всі плюси вже не такі важливі. Згідна з попереднім відгуком і бачу ми не єдині в цій думці- 36 дітей в 1 класі! З ким не спілкуюся, ніде такого немає! Як Ви собі уявляєте такий навчальний процес? Так вчителька чудова, але вона не Бог і фізично не догляне таку кількість маленьких дітей! І чому саме нам випала така участь? У Вас у всіх класах 15-20 дітей, нормально розділені на А і Б. Просто не знаємо що далі робити...

,

Трошки розчаровані..... Коли ходили на підготовку, обіцяли не більше 25 учнів у 1 класі! А тепер поставили перед фактом, що учнів 36!!!!!! І на два класи не поділили! Я розумію, що держава економить на вчителеві, але це вже перебор.... :( сподіваємось адміністраціє почує і на протязі року вирішить це питання, щоб діти з самого початку звикали до одного вчителя!

,

Згодна з усіма, кому дякують, окрім Кублікової. Самозакохана, незнаюча, за милою усмішкою - нарцизизм. Блатована. Дітей не любить. Свій предмет викладає лише за папірцем, без нього і слова не скаже.

,

Прекрасний колектив у школі! Директор Зоряна Мирославівна молода, перспективна, видно, що любить свою справу! Школа доглянута, постійно робляться ремонти, благоустрій. Приходьте- подивіться! І приєднуйтесь! :-)

,

Цього року я закінчила школу «Лідер» з відзнакою. В школі працюють дуже хороші вчителі, професійні керівники. Я брала участь у багатьох олімпіадах, займала призові місця. І все це завдяки їм. Дякую Вам за нелегку працю. Хочу висловити особливу подяку: • вчителю укр. мови та літератури – Кубліковій Валентині Іванівні; • вчителю математики – Бунякіній Ірині Віталіївні; • вчителю хімії – Левчук Валентині Іванівні; • вчителю світової літ. – Альтман Ельвірі Юхимівні; • адміністрації школи.

,

Школа "Лідер" активно розвивається і колектив чудовий, дійсно вчать дітей, опікуються. Свята проходять у чудовій атмосфері, діти і молодші і старшокласники спільно готують і свято Матері, до річниці Шевченка, є традиції посвяти у козачата першокласників. Учні є переможцями конкурсів і олімпіад. А конкуренція між школами в мікрорайоні ( а їх 4) повинна бути здоровою.

,

У школі почались адаптаційні заняття майбутніх першокласників (щосуботи з 10 год) Приходьте вчитись до школи "Лідер"!!! Школа хороша, чудові вчителі, мудра адміністрація.

,

Школа - класна, я в ній вчуся. В цьому році багато прикольних першачків!

,

Школа просто ужас, син від учився один рік і перевела в іншу школу, ( вчетелі взагалі не піклуться дітьми)

,

В цьому році у школі "Лідер"набрали 2 перші класи. Мій синок теж йде в 1клас. Школа хороша, гарне керівництво, вчителі.

,

Школа хороша!!! Рекомендую всім, хто хоче своїй дитині добра! Ми будемо навчатись у 5 класі. Запрошуємо всіх, хто закінчив 4клас (поч. шк.) в інших школах, приходьте - не пошкодуєте!

,

Сьогодні були у школі на святі Останнього дзвоника, сподобалось! Хоч свято відбувалося у залі - затишно, по домашньому, не нудно. Атмосфера у школі добра!

,

В школі дуже все змінилося на краще, я привела брата на заняття у суботу (він піде у 1клас) і була вражена, як багато зроблено... Бо коли я вчилася в школі №16, були гірші умови. А тепер видно, що школа "Лідер" розвивається, я дуже рада.

,

Школа "Лідер" нова, але про неї вже говорять у Львові. І ми вирішили дати своїх дітей вчитися (у 5клас і у 1клас). Атмосфера у школі - хороша, привітне керівництво, вчителі.Тож і ви приходьте вчитись у "Лідер"!!!

,

Школа - це колектив учителів і керівництво (директор, завуч) реально багато вкладають знань і добра у дітей.Дружня атмосфера, багато творчих заходів, дітям цікаво і з радістю біжать вранці до школи. Хто хоче вчитися, він справді може більше отримати знань.Старшокласники опікають першокласників, як у добрій родині. Батькам треба просто допомогати колективу школи і буде успіх:))

,

Я вчуся в школі "Лідер" , мені подобається тут. Дуже люблю працювати на компютері, на гуртку, там цікаві розвивальні ігри. Школа супер!!!

,

Школа хороша! Моя дитина навчається у 1-А класі, за час навчання багато навчилася. Ми дуже раді, що школа розвивається. У школі функціонують різноманітні гуртки - малювання, вокальний та інші.

,

Дітям у школі цікаво! Ходять з радістю, а це головне! І взагалі, у школі великі ЗМІНИ, це тішить!!!

,

я люблю свою школу вона найкраща

,

ця школа прікольна вона афігенна

,

Я,учениця 8 класу школи "Лідер",підтверджую відгук пані Анастасії.Лише додам,що також наш клас отримав 3 місце на олімпіаді із світової літ. і 1 місце на конкурсі Яцика.Це все завдяки професійним учителям,що віддаються на повну силу,щоб дати цінні знання.У нашій школі дуже великі й просторі класи,спортзал.Проводяться ремонти,навчальний заклад процвітає.Я надзвичайно щаслива,що навчаюся саме в цій школі.Тут панує дружба й любов.Ми,старшокласники,допомагаємо меншим школярам.Регулярно проводяться конкурси,тренінги,усім цікаво. Тож впевнено можете відправити свою малечу до нас,результат не забариться:)

,

В школі мені подобається, в мене багато друзів. Стало цікавіше, бо є багато гуртків. Школа хороша!!!

,

Школа супер . Я в ній вчуся .Це правда що ми приймаємо проблемних дітей зінших шкіл ( оскілльки там їх не змогли перевиховати ) , але ми працюєио над ними і вже є рузультати .У нашій школі ніколи не було бійок , а 8 клас найбільше допомагає школі . Цього року учні 8 класу зайняли 2 місце на олмпіаді з англ.мови і 3 з укр.мови . У нас є безкоштвні заннятя з дошкільнятами кожної суботи о 12 годині .Приводьте сюди своїх дітей !

,

Не отдавайте детей в эту школу. В следующем учебном году будет набирать в первый класс учеников Жуковська Ольга Ярославивна. Учителем ее не поворачивается язык назвать. Этот человек бьет детей. В школу стали брать "трудных" детей, от которых отказались все другие школы. В 8 классе царит атмосфера непослушания и дети не учатся, потому что это не "круто". Восьмиклассники ругаются матом на учителей, происходят постоянные драки. Директор смотрит на все сквозь пальцы.

,

Вельмишановній"я" пораджу краще поцікавитись,що робиться у деяких школах нашого міста.Ніхто не стверджував про школи даного мікрорайону.У Львові є ще багато шкіл у інших районах.Краще потрібно розвивати свій кругозір, а не зациклюватись тільки на чотирьох школах.І це не школа "Лідер" зіпсувала свою репутацію, а школа №16.А новоствореній школі потрібен час.І атмосфера у школі - доброзичлива І гуртки у школі є, куди діти ходять із задоволенням.Головне не заважати директору і вчителям відстоювати імідж школи.І ще одне скажу вам,вельмишановна"я",що не народився ще той, що всім би вгодив."Як кажуть у нас:"На кожен товар є свій покупець".

,

Когда-то заканчивала эту школу. тогда это дейсвительно была ШКОЛА, а сейчас когда стоит вопрос , куда отдавать ребенка , данная школа даже не вспоминается. Уважаемой Неле хочу написать , что по 500 гривен в месяц никто и нигде во львове не сдает, где Вы взяли такие суммы, точно так же как нет по 35-37 детей в классе в близлежащих школах . Вокруг есть достаточно хороших сильных школ : 37, 6, 70, 63. Вы испортили свою репутацию, а хорошая репутация зарабатывается годами , а не месяцами.

,

Выпуск 1983 г. Я горжусь тем, что училась в этой школе. Низкий поклон всем учителям, их профессионализму.

,

Це не СШ №16 відроджується, а починає свій шлях нова школа "Лідер", якій лише 2 роки, (існує ця школа у приміщенні бувшої 16)

,

Школа - відроджується!!! У 2012 - 2013 навчальному році буде два перших класи.

,

Доводжу до відома,що школи №16 вже не існує. А коли школу №16 закривали, то тоді учні цілими класами переходили у школу № 63. А зараз це цілком інша школа, яка називається "Лідер", новостворена. І зараз у цій школі дійсно доброзичлива атмосфера.А, якщо і є якісь недоліки,(які є у кожній школі нашого міста),то це все можна виправити,маючи бажання.Потрібен тільки час,як малій дитині,яка щойно вчиться ходити.Раджу здавати документи у перші класи,не пошкодуєте. Невже вам не байдуже, скільки дітей буде у класі Вашої дитини ( 35-37),як у деяких школах,чи (15- 20). ? Тай у всі інші класи приводьте дітей. P.S.Чи Ви думаєте,якщо будете плати у інших школах по 500 грн. і більше в місяць,то Ваша дитина буде більше знати???

,

школа дійсно жахлива...мені розкажували...якшо ти будеш відмінником то там тебе будуть бити....і багато учнів з 16 школи попереходили в 63..!

,

Моя дитина із задоволенням кожного ранку йде до школи, а це про щось говорить. У школі створені всі умови для для навчання, дуже доброзичлива атмосфера, це завдяки директору, яка дбає про імідж школи "Лідер".

,

Сама найкраща школа то 63....)

,

Нармальна школа я сам там вчився і інші нехай переходять сюда

,

Школа хороша. І я вірю, що вона оправдає свою назву "Лідер". А то ми привикли до одних і тих самих шкіл, а в результаті толку мало. Так , лишилася слава минулих літ. Приводьте дітей у перші класи і ви не пошкодуєте. А щось негативне чи позитивне можна знайти в будь- якій школі нашого міста.

,

школа хороша!!! хоч і новостворена!!!

,

Школа класна!!і вчителі теж деякі класні! Але вчителька з мови В.І.Кублікова як була дурепою так і залишилася!оцінки занижує і нічого не вчить нормального учнів,тому всі учні жаліються на неї

,

Не погоджуюся з пані Ольгою. Директор не брехала. Вчительку англійської у першому класі уже замінили і прийшла добра вчителька, яка чудово працює з першокласниками. Діти з радістю йдуть до школи. І група продовженого дня працює. Треба говорити правду!!!

,

школа хороша!

,

Все що було обіцяне директором брехня.Вчителька англійської мови жахлива...Групи продовженого дня немає.Жалію про те що моя дитина відвідує таку школу...

,

Школа супер. Моя дочка пішла сюди в 1-А до Руслани Богданівни ( вчителька від бога)

,

Школа -- супер !!!Цього року набрали великий перший клас !

,

Моя школа сама краща і нетреба на неї наговорювати!

,

Училась в этой школе!!!!Выпуск 95 года!!!!!С учителями ,которые учили еще мою мать!!!!!Учителя-люди своего дела!!!!!Не теперешние пацанки,которые смотрят в "руки". Но ,увы, учителя старые-многих уже нет!!!!А у меня сейчас стоит вопрос о моей дочери-куда отдать в первый класс????Если б те учителя были живы или еще преподавали-вопрос бы вообще не стоял-только в 16.А сейчас сижу и "штудирую" сайты-смотрю куда бы лучше отдать что бы знания и отношение к детям -как раньше,и что бы не "доили" родителей как сейчас!!!!Как в школе 88 и т.п.

,

Моя любимая школа...Сколько с ней связано воспоминаний просто не перечесть.Благодаря ей я стал не просто человеком,а человеком образованым и культурным.Благодаря моим любимым учителям я горд что учился именно в этой школе.Спасибо Вам,мои учителя!

,

Насправді школа суперова..а людей які наклепи розводять проти неї тре душити психологічно і морально... хай би повчилися в нас і зрозуміли що вона нормальна як і інші школи Львова..... А Діна Василівна - померла((((хай буде їй Земля Пухом...

,

найкраща школа...

,

Школа...Супер..вона найкраща..і так тепер її назва Лідер. І ніяке це не убожество..це школа гарна..я в ній вчуся...і ще пам'ятаю Діну Василівну-вч.географії..дуже хороша вчителька. Тамару Генадіївну-вч. фізкультури уже нема..вже все нове і задіяний ремонт школи,взимку дуже .) мені подобається вона...і дехто каже шо це не школа а дурдом бо від когось таке почули.а якби ви зайшли і повчились...посиділи на уроках..то не були б такої думки...і 1 клас в нас є..дуже гарні,розумні,хороші діти не тільки 1 клас.Тож ласкаво просимо у школу "Лідер".

,

Школа люкс!!!Я в ній вчуся.Тепер вона називається"Лідер". У цьому році вчаться діти у 1класі. Наші учні виграють конкурси з української мови ім.П.Яцика, перші місця за 2007-08 рр., перші місця у конкурсах "Колосок", Кенгуру та інших конкурсах. Наші вчителі добрі і вимогливі, уважні до кожного з нас. У мене дуже гарний клас і хороші друзі. Я дуже люблю свою школу. 19.09.2010

,

Школа нормальная - то же заканчивал ее еще в 87 году. На жаль нет уже в живых бывш. завуча школы Риммы Владимировны, учителя укр. языка и литературы Ольги Дмитриевны, учителя физики Тамары Петровны,труда Гурия Ивановича, по НПВ Бориса Ивановича, сильно болеет Дина Васильевно учитель географии. Учителя хорошие!

,

Сейчас, насколько мне известно, не лучшая школа в городе. Но раньше...Я горжусь, что закончила именно эту школу. Прошло много лет, а я помню абсолютно всё и ребёнку своему могу помочь по любому предмету, а ребёнок закакнчивает уже 9-ый класс. Низкий поклон учителям: химии Александре Георгиевне, биологии Христине Петровне, географии Дине Васильевне, математики Елене Владимировне, физики Тамаре Петровне, укр.яз. и литературы Галине Дмитриевне, Ольге Дмитриевне, Таисии Максимовне, труда Тамаре Геннадиевне, и,конечно, рус.яз и лит-ры, а также классному руководителю Эльвире Ефимовне. Эти учителя- от Бога.

,

Школа нормальна!В цьому році буде набір 1 класу.Буде набирати дітей вчителька Шенгельська Оксана Василівна!!!

,

когда-то была нормальная школа, а сейчас какое-то убожество. в этом году даже набора в 1 класс не было

,

Школа нормальна!!!

,

жах...


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові