Школи

Середня школа №21


  • Львів · вул. Кониського, 8
  • (0322) 75-65-30
  • денна
  • державна

Відгуки172

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Чудова школі,дитина вчиться з задоволенням, директор дбає про школу, вчителі хороші, тепло, чисто, доглянуто, головне бажання навчатись.

,

Не знаю, хто і що побачив доброго в цій школі, адже моя дитина тут навчається. І якщо ще в початковій нам пощастило з вчителькою, то в 5 класі почався повний бардак. Кожен вчитель "на своїй хвилі", на уроках практично нічого не дають, зате додому купа завдань. Оцінювання незрозуміле. А дистанційне, то взагалі жах, накидають завдання і робіть, що хочете. Я розумію, що ситуації бувають різними, але, щоб так халатно ставитись до своєї роботи...

,

Хороша школа в центрі, все на рівні, затишно, вчителі стараються, англійська викладається на високому рівні.

,

Коли навчався в 21-й школі в 1968-1975 роках (з 1-го класу по 1-шу чверть 8-го включно) - був двієчником. Коли навчався в університеті - відмінником. Причин такої трансформації дві: 1) Вчитися тоді в 21-й школі було нестерпно через те, що зараз називають булінгом. 2) Вчителі були байдужі як щодо булінгу, так і щодо знань учнів.

,

Школа прекрасна вчителі Мудрі

,

Хороша школі, добра асмосфера, затишно, тепло комфортно, вчителі різні, всіх не знаю,та більшість стараються, якщо дитина хое вчитись то знання будуть, англійська на хорошому рівні.

,

Прекрасна шкла, дитина вчиться з задоволенням, вчителі, класний керівник хороші, дуже задоволені школою. Комфортні умови, тепло, чисто,щороку стає краще, видно що за школу дбають.

,

Погана школа вчителі ображають.

,

Добра школа в центрі міста, вчителі переважно хороші, англійська на рівні, є ще німецька друга, в школі акуратно, тепло. Багато залежить і від керівника і від батьків.

,

Класична школа, з англійської вчаться по програмі поглибленого вс вивчення, підручники такі як і в школах з поглибленим вивченням англійської мови, вчителька хороша.

,

Хороша школа, акуратна, з вчителями пощастило, зручне розташування.

,

Жахлива школа!Корупція зашкалює.

,

Чудова школа, кваліфіковані вчителі, з кожним роком зміни на краще. Дають хороші знання, діти йдуть у школу з задоволенням. Ясно що і завдяки керівництву, і батькам! Головне щоб дітям було комфортно навчатись.

,

Школа яку не пораджу нікому!

,

Хороша школа, навчання на рівні, особливо з англійської мови, в школітепло, затишно, щороку покращується ремонтом де потрібно. Діти задоволені. Подвір"явідремонтоване, а раніше були ями, зараз треба з актовим залом зробити ремонт. Школа хороша, нема нарікань.

,

Багато людей не вміють оцінювати, те що в них є... Директор дуже привітний, з кожним роком школа стає акуратнішою, багато чого вже відремонтували підлогу на 4 поверсі, замінили дошки в деяких кабінетах. Минулого року відремонтували подвір'я. Надзвичайно шкода, що деякі люди, які пишуть ці коментарі не помічають цього.

,

Школа ніби і не погана,але є і мінуси! Цього року добавилось декілька нових викладачів і вчать вони не погано. Зробили ремонт(з кожним місяцем школа стає більш сучасною). Так,на деяких поверхах потрібно зробити капітальний ремонт,і сама зовнішня сторона школи,таке враження,що скоро обвалиться! Але думаю це питання часу. Також інколи з туалетів неприємний запах,надіюсь це теж виправлять. В принципі,якщо не зважати на це все,то вчитись – можна!

,

Школа захлива!!!!

,

Чудова школа, акуратна, і батьки і керівництво стараються для дітей. Вчителі хороші, головне бажання вчитись, зручне розташування в центрі міста.

,

Погано.Директриса пообвішувала школу наказами, то вона забороняє те то вона забороняє се, а на охороні вже місяць якесь мурло сидить, заходьте забирайте шо хочете, навіть не питає хто. Вчителі трясуться бояться хоч якусь ініцативу проявити, вся робота з учнями як в радянському союзі і вічно на шось гроші для директриси збирають, попробуй не здай

,

Нормальна школа, адекватний директор!

,

Навчаємось 4 рік, школою задоволені, і вчителькою, і загалом усім. Раді що обрали саме її, тепло, видно що і батьки і керівництво стараються, головне дитина йде з радістю на навчання.

,

1. В цій школі навчаємось перший рік. Директор дуже ввічлива, інтелегентна , чуйна, та доброзичлива жінка, яка не просто добре виконує свої обов"язки, але й дуже професійно та кваліфіковано допомагає батькам при влаштуванні дітей. 2. Так школа потребує ремонту, та якщо з бюджету виділяють копійки звідки можуть взятись ремонти, без допомоги батьків - це не можливо.!!! Але це не робиться для керівництва, або вчителів в першу чергу це робиться для наших дітей. Давайте будем мати повагу, та шанувати педагогічний колектив та керівництво школи , за вкладену працю, душу в наших дітей. А якщо кого і сварити та вимагати кращого, це потрібно звертатись до нашої влади, яка нічого не робить для покращення умов життя та навчання наших діток, які є майбутьнім для нашої країни - України!!!!

,

Дивлячись на дану школу, складається враження, що ми повернулись в Радянський Союз! Для чого потрібні лінійки кожного тижня, якщо вже навіть на перший і останній дзвоник їх нема? Адміністрація хоче скласти враження ніби вона працює, а по факту це лише додаткове навантаження для учнів і вчителів! Перерва має бути для відпочинку або підготовки до наступного уроку, а не стояти стадом в напханому залі, що за показуха?не вистачає червоних краваток! Дивуюсь вчителям, які тут працюють з таким керівництвом, скоро тут нормальних точно не залишиться, всі хороші починають по трохи йти! Пора давно міняти керівника!

,

Гіршої школи годі й шукати! Деякі вчителі абсолютно не компетентні! Звільнити вже давно пора. Директор теж не кращий. Перш ніж віддати дитину в цю школу, подумайте неодноразово!!! Знань в цій школі не отримаєш...

,

того року закінчив цю "Школу" скажу одне,все вирішують гроші

,

Загалом школа не погана.Не можу сказати, що школою дуже займаються. Єдиним замітним плюсом є оновлене подвір'я, якого добились батьки. Та й загалом все, що зроблено в цій школі, то це завдяки батькам. Деректор вдає вигляд, що намагається щось зробити. До викладання свого предмету також ставиться жахливо. Математика це взагалі не її. Найкращим вчелем з математики у цій школі була Мудрак Ірина Миронівна. Дітям які були під її керівництвом дуже пощастило. Поверніть нашим дітям назад цього чудового викладача, а не нарікайте, що поганий рівень знань математики. Можливо поганий рівень викладання, а не знань?! Вчителі фізики та географії це взагалі окрема тема. Викладання на уроках у цих вчителів нуль. Після такого викладання і знань відповідно. Про новеньких вчителів з німецької та інформатики враження та відгуки досить непогані. Звертання до дирекції: зможуть анонімне анкетування між всіма учнями, щоб визначитись хто із викладачів потрібен, а кого варто замінити на молодих спеціалістів.

,

Школою цілком задоволені! Все робиться і силами школи і силами батьків для наших дітей. Вчителі початкових класів чудові, діти ходять на навчання з задоволенням. Сподіваюсь школа буде і надалі так розвиватись.

,

Школа жахлива, психолог доводить дітей до істерики постійно крики від вчителів. Директор нічого для школи не робить все що зробили всього добились батьки !

,

Директор не дбає про школу, не проявляє жодної ініціативи щодо покращення умов навчання, з батьками нема ніякої співпраці. Актовий зал з аварійною сценою, спортзалу як такого для початкової школи нема, займаються в коридорах, вище третього поверху взагалі ремонту школа не бачила. Шкода, що керівництво міста не звертає увагу на школу в центрі міста.

,

Слабенький рівень викладання, директор просто сміх тай годі, умови терпимі.При такій батьківській громаді можна гори перевернути,а нема організатора! Біда....

,

Прекрасна школа!Вчителі вчать добре і директор чудовий

,

Провчившись в даній школі досить довгий час , можу сказати одне : нарікань на школу немає,так є досить багато недоліків щодо ремонту, але це все в процесі,час біжить і школа теж поступово змінюється.до директора претензій немає,оскільки коли були проблеми,ми спокійно все вирішили,без зайвих суперечок. Але зокрема є вчителі які м‘ягко Кажучи мають свої «нюанси»,зокрема це вчителька хімії та історії.Під час мого навчання їхнє ставлення до учнів було зовсім не педагогічним!

,

Цього літа якраз відремонтували повністю подвір"я в школі! І діти на лінійці вже стояли на оновленому подвір"ї. Директор дійсно багато для цієї школи зробила. А головне що дитина школою задоволенням. Хотілось би щоб в їдальні більше вибір страв був.

,

Провчилась я в цій школі 8років з 2006до2014.До уваги хочу привернути таких вчителів як Олена Миколаївна,Ірина Миронівна та Оксана Мар"янівна,які були моїми вчителями і вони насправді знають те,що мають вчити. Директор,яка до нас прийшла вже коли я була вже у 5 класі зробила багато змін,які можна поділити і на плюси так і на мінуси.Плюсами на той момент стали нові туалети(які при старому директорові були не в дуже хорошому стані)та покраска стін.Звичайно, оскільки вона хотіла привернути увагу батьків на себe,і на той мінімум , що вона зробила, вона почала збирати гроші на такий собі"фонд школи"і частинки грошей в неї вийшло щось зробити.Але на даний момент подвір"я школи в жахливому стані,де діти можуть покалічитись і ще багато недопрацювань.Всі кажуть,що диретор хабарник,і тут я з вами всіма можу погодитись,оскільки коли мене батьки забирали зі школи то вона сказала,що на це потрібні гроші.Якщо не вважати це школа та її вчителі(коли я там ще вчилась)були дуже хорошими та розумними.

,

Прекрасна школа, дитині подобається, так, щоб все було добре треба вчитись. І так всюди. Обстановка, ставлення вчителів, все на рівні. І ще що важливо між дітьми здорова атмосфера. Задоволені що обрали саме цю школу.

,

Школа жахлива. Забрали з першого класу і в психолога потім почули цікаві деталі

,

Я школою абсолютно задоволена, до того розглядала і інші, але умови в 1 виявились кращими, тут туалети відремонтовані (в 62 навіть дверей в туалетах немає), є нормальні нові батареї, з директором бачимось тільки на лінійках, вчителями задоволені, і діти туди йдуть з задоволенням, а це головне.

,

Школа чудова! Вчителі знаючі-профі.Діти у школі почувають себе комфортно.Так будівля школи стара і приміщення пристосовані,але все робиться для того,щоб дітям було добре.У початкових класах учнів по 33-34чоловіки.Так.Місця мало і туалети не такі як у нових школах, але всюди чисто та охайно.А якщо комусь школа не подобається то питання- чому ще досі ваша дитина у цій школі вчиться? Переводьте у іншу! Хто не дає?А чим ви допомогли,щоб 120 річна будівля була відремонтована, актовий зал побілений і т.д ? Саме простіше критикувати і вимагати.

,

Умови жахливі.Діти в класах сидять в притик,парти одна на одній.Дітей перших класів не випускають на перерву в коридори.Коридори не провітрюються.Їдальня в жахливому стані. Подвір'я школи в ямах.Фасад школи в аварійному стані.Туалети для першокласників зависокі,не освітлюються,постійно запах з них йде на коридори.Актовий зал обдертий,в пилюці.Я не знаю,що директор там взагалі робить.Батьки перед тим ,як давати свою дитину туди,обійдіть всю школу зверху до низу.Подумайте,чи здоров'я дитини вартує цього.І ще питання:куди дивиться Управління освіти,міськрада?

,

школа може і чудова ,але керівник жахливий.Скоро і нормаьних вчителів не залишиться. Не рекомендую віддавати дітей в дану школу на навчання .

,

Мене обурює ставлення так званого директора до людей!! Про якусь компетентність мови взагалі немає! хамське поводження, відсутність манер спілкування . Після цього хочеться запитати в Довганик З.М. В.о. начальника, заступник начальника управління з питань освітньої політики управління освіти, в.о. начальника відділу професійної освіти по яким критеріям відбираються директори шкіл?

,

Чудова школа, навчання на рівні, дітям там подобається, умови хороші, англійська мова теж добре викладається.

,

Галина Дмитрівна чудовий педагог, але э свої нарікання. А відносно школи.....слабенька школа, це навіть при тому,що сильний контингент батьків.

,

Мої діти вчились у нашій школі, як і я. Вчителі дали багато. І зараз вони молодці- вчать наших дітей та працюють на розвиток школи! Не важливо, який директор, а важливо, що він робить для розвитку школи. Ми батьки повинні допомагати. Все, що робиться- для них. Я вдячна всім вчителям, а особливо Галині Дмитрівні. Вона добра, чуйна людина і головне - справедлива! Побільш б таких!

,

школа норм але роздягалки дівчат це ужас у хлопців 2 роздягалки а у дівчат одна єдина маленька там смердить 4 класи в роздягалці це ужас я там чуть незадихаюсь ............

,

школа гарна красива діти вчать англіську мову німецьку харчування хороше директорка добра файна вчителі не кричать добре пояснюють особливо вчителька з математики Леся Волошин вчителька з англіської мови Олена Миколаївна з української мови Оксана Марянівна ШКОЛА НАЙКРАЩА

,

Хороша школа, приємна адміністрація школи, вчителі початккової школи теж хороші. Дитина ходить в цю школу з задоволенням. І чисто, і тепло. А які вчителі в старшій школі поки що не знаєм, та вчитись завжди потрібно)

,

Проблема є і вона серьйозна! Відносно вчительки хімії і історії,так це взагалі окрема тема,там адекватністю ніколи і не "запахне",годі й чекати.

,

Вчителі ставлять оцінки коли учні не появлялись на уроках,але були в школі а це стаття вчителі не адекватні особливо вчителька з хімії і також директор хабарник

,

Маючи 2-х дітей у цій школі, можу радити її іншим батькам. За останніх 8 років школа дуже змінилася. Мені подобаються вчителі та адміністрація школи, які насправді вкладають душу в свою роботу. Прикро читати негативні коментарі. Легше всього критикувати нічого не роблячи самому. Тому впереддень "вчителя" бажаю всім вчителям та адміністрації нашої школи міцного здоров'я, терпіння, наснаги, натхнення та задоволення від своєї роботи:) Дякую Вам за Вашу працю!

,

Школа прекрасна, вчителі віддано працюють, сам там навчався, зараз діти там вчаться. Директор може не всім подобатись але працює на свому місці добре. І на вигляд школа приємна, і харчування нормальне, дітям там подобається, а це головне.

,

сама убога школа Львова,дівчина ходить в ЛЛГ і там набагато краще буду переводитись Директор школи Хабарник!

,

Це найкраща школа

,

Ми закінчили школу.Вже поступили на навчання у ВНЗ.У школі нам було класно.Не завжди робили те,що нам казали вчителі, але все одно було супер.За нас стояла горою наша Галина Дмитрівна -"Галинка",як ми її називали.Вона найкраща,найдобріша і справедлива вчителька.І школа суперова!

,

Ми закінчили початкові школу, можу з впевненістю порадити її батькам, чудові вчителі, люблячі, небайдужі, відкриті і позитивні. Директор- прекрасна людина. Ніяких хабарів або поборів тут немає. Ідуть назустріч, вислухають, допоможуть. Раджу нашого вчителя, яка бере 1-й клас Ірину Ярославівну.

,

Директор багато що вже зробила для школи. Нормальні чисті туалети, тепло, всюди нові батареї, гідно виглядає, вирішує робочі питання. Ми не маємо жодних претензій до директора в цьому плані. Також вчителькою початкової школи задоволені.

,

Школа має мати мудрого та інтелегентного керівника. мене коробить від того, що маємо таку директорку. Управлінці, думайте кому доручаєте керівництво, це кошмар, школа не будка з рибою чи пивом на базарі!!

,

Школа справді стає кращою.Нашим дітям стараються зробити всі умови для навчання.Вчителі знаючі.Мені хочеться подякувати окремо Галині Дмитрівні за мою дитину.Таких уважних вчителів до наших дітей небагато.

,

Чудова школа, чиста, тепла, гарно прикрашена до свят. Мені та нашим знайомим всім подобається. Знаю таких що не дали туди дітей, а тепер шкодують.

,

Найгірша школа в місті.

,

Школа дуже хороша, в ній працюють знаючі педагоги. Директор ця хоч лад навела, ремонт зробили, туалети в нормальному стані та буде опалення. До того був просто занепад. Жодних хабарів наразі не давали (ми ще в початковій школі), тому всім задоволені.

,

щось треба робити щоб прислухалася до нас влада, це ж неможливо спостерігати хто виховує наших дітей: хамство, несправедливість,корупція і найстрашніше- ця дитектор і нереагує на те, що про неї думають батьки!

,

Коли я вчилася був Юрій Романович- справжній педагог!!!! А що може навчити та хабарниця?Негайно гнати геть!!!!!

,

Супер школа Похвалю Деректора І Нашого Класного керівника Яблонську О.В

,

Школа хоч і не зовсім чудова, але тут дуже хороші вчителі, які врахують вашу думку і навчать чогось нового. Хотілось би відмітити вчительку української мови та літератури Спільник Оксану Мар"янівну!) хороший та надійний класний керівник та вчитель... Хоча у школі не все зовсім гладко, але батьки без сумніву можуть приводити сюди дітей у перший клас не боячись за їхнє здоров"я та безпеку!

,

школа прекрасна початковим класам пояснюють дуже зрозуміло.Дуже прекрасна вчителька 4-А класу Козуб Раїса Володимирівна

,

Мене обурює ставлення так званого директора до людей!! Про якусь компетентність мови взагалі нема! хамське поводження, відсутність манер спілкування(це жах Про що тут говорити ,Директор не боячись вимагає хабарі, збирає щомісячно кошти на фонд школи!Де ці гроші???? А влада закриває очі!? Школа скомпрометувала себе остаточно!!!! хоч загалом є хороші знаючі вчителі але нажаль вони її бояться. Якщо цього "директора" не змінять батьки повстануть!так більше продовжуватись не може!!!

,

І після ремонту школа змінилась дійсно в кращу сторону.

,

Хочу похвалити вчительку 4-а кл.(Козуб Раїса Володимирівна) хоч перерв в нас нема ,але вчить чудово і кожне слово розжовує!

,

Я хочу поскаржитись на те,що думку дітей ніхто не рахує!7 класи не хочуть щоб їх ділили.Я думаю,для початку краще б дали якесь опитування для батьків,а потім би вирішували!!!

,

Школа зрозуміло - чудова. 1-4 класи узагалі чулесні. Дуже добра вчителька початкових класів- Корвач Ірина Богданівна.

,

І стосовно вигляду і стану школи. Пригадаймо в якому стані була школа, коли директор прийшла на посаду. А тепер подивімось на суттєві зміни за порівняно короткий термін.

,

Дійсно, відношення до дітей жахливе!!!!! Грошові побори не виправдані, адже вигляд і стан школи плачевний. Цікаво куди йдуть гроші за аренду спортзалу секцією айкідо (там ще й дорослі займаються) і гроші батьків

,

17.11.2014 було сказано 7-им, 8-им класах що 7а і 7б, 8а і 8б будуть мішати. Розумні до розумних, а тупі до тупих. Учнів взагалі не питають чи вони того хочуть чи нє(директорку після цього ненавидять). Тут вчилися вони 7 чи 8 років разом а тут нізчого нізсього розєднують. В них пролилося багато сліз, нема сенсу розєднювати їм вчитися до 9 класу 1 чи 2 роки. Потім самі ділитися будуть, після 4-го діліли, а не тоді коли всі дуже здружилися. Їх шкода, ніхто їх не розуміє, бо з їхньою думкою не рахуються!!!

,

Школа не з найкращих, директриса школи ходяче зло, гроші з бідних батьків дире катастрофічно на фонди школи і фонди класу, але толку з того ноль. В які русла йдуть гроші невідомо так як зовнішній як і внутрішний вид школи не міняється. В школі дуже холодно,ми ходимо і сидімо в кабінетах в куртках. І педагогічний колектив не на найвищому рівні. Моя дитина вчиться в 7 класі зараз хочуть ділити класи 7-мі і 8-мі на двіїшників і відміників я не розумію,що за абсурд. Для чого робити різницю між дітьми. Ми не живемо за совдепискими часами за часів Сталіна,Берії. Строї всіх "по стойке смирно" як вчителів так і учнів. В школі одна теранія, гноблять людську гідність і попускають нижче плінтуса. Шкодую, що дала свою дитину в цю школу.

,

Директор у школі багато робить але її ніхто не любить бо вона досить скандальна!Її вигляд шокує всіх ,а її грошові вимоги зашкалюють.Учнів вона просто не помічає.

,

В цій школі є багато недоліків. Недавно 11 клас готував виставу до дня вчителя, вони готували цілий тиждень, ну і директор відмінила свято, бо батьківські комітети разом зібрали 35 тисяч і якась малеча порізала вагонку на 4 поверсі, так я все розумію, це все для нас, але самі зрозумійте, через таку дрібничку відміняти свято, яке готували цілий тиждень, вони старалися, готували. Окремо хочу відмітити вчителів таких як: Світлана Михайлівна, Галина Дмитрівна, Ольга Олегіївна, Леся Дмитрівна, Марта Висилівна, Лідія Богданівна і Галина Степанівна, дякую вам, ви найкращі зі всіх вчитилів, ви можете багато чого навчити, ви дуже добрі, чуйні і доброзичливі.Дякую вам!

,

Це все не правда що говорять про деректорку вона насправді дуже довр і красива

,

Я вчусь в цій школі і люблю її.Звичайно мені туди подобається ходити бо там мої друзі,але що стосується самої школи то не так вже все і ідеально. Вчителя строгі но хороші,за вийнятком деяких.Минулого року в їдальні не було булок,всі були голодними,але зі школи за круасаном нас теж не випускали.Ми сиділи голодними.Крім того в школі часто було дуже холодно,ми ходили і сиділи в кабінетах в куртках.Ну а деякі вчителя дітей мають за лохів бо кажуть що вони щось мусять зробити,а потім вони кажуть"якби я сказала що це за власним бажанням ніхто б не погодився".Я вже не кажу за їх улюблену фразу"добровільно примусово"Директорка вроді може бути но ходить до школи як клоун а сама хоче щоб всі сині ходили і в блузочках,дивно бо коли її дочка ходила в школу то була на якусь рокершу похожа,а макіяж вапше як у леді гаги.Прибиральниця на другому поверсі вапше якась істерічка виганяє з туалетів і батарей...Бібліотекарша така псіхована шо то капец,а в спільному туалеті на першому поверсі дверей не було

,

Найбільше зло цієї школи -це її директор, тихий жах , як можна таких людей призначати на керівні посади , тут найбільше підійшла б посада лоточниці або двірнички!!! ja

,

Не правда! Я випускала ь сьогодні... з 4 класу:) усе було супер Було супер, бо ти грамоту отримала... Комусь вліпили одну єдину девятку, і грамота - па-па....

,

Шановні батьки, ні в якому разі не віддавайте сюди дітей.Тут дітей морально вдавлюють, згнічують.Учень тут не вартий нічого, тому що він просто учень;з думкою вашої дитини в цій школі не порахуються, та і слухати взагалі не будуть.Коментарі, що ніби тут "класно і все мені подобається" або від п'ятикласників, які ще нічого не зрозуміли, або навмисний піар.Щодо вчителів - це дуже високий рівень.Насправді усі вчителі з повагою ставиться до кожного учня, але під натиском директриси також стають жорстокими, бо вчителі її бояться.Директор- одягається вульгарно, виглядає страшно.Ходить по школі манерою царя : усі поклоняйтесь, усі любіть.Перед тим як відповісти на твоє вітання огляне тебе з ніг до голови без будь-якого дискомфорту.Якщо ти їй не сподобаєшся, цар не привітається.Ніяких ні почуттів, ні любові, ні хоча б доброзичливості до дітей. Хоча й не дивно, ми всі самі бачимо що вона виховала. Але, якщо чесно, звідси ваші діти вийдуть загартованими до будь-яких перешкод у дорослому житті.

,

Прохання до керівництва звернути увагу на бібліотекаря, яка за те , щоб видати книжки дітям - вимагає цукерки і т.д., це вже просто жах!!!! Давайте ще й прибиральниці будемо носити за те, що вона коридори миє! І ще....... похвальні листи випускникам початкової школи давати треба за знання, а не за особисті заслуги мамочок перед вчителькою. Вчителі , Ви закладаєте в дітей знання, почуття власної гідності і впевненості в свої сили ! Будьте і Ви гідними! З повагою .

,

Не правда! Я випускала ь сьогодні... з 4 класу:) усе було супер

,

Шановні батьки майбутніх першокласників! Сьогодні закінчили 4 клас зі сльозами, але не радості, а розчарування і гіркоти.

,

Ця школа найкраща....;)

,

Дякую школі № 21. Дякую Оксані Мар*янівні! Я задоволена тим рівнем навчання, який надається моїй дитині, тій увазі, яка їй приділяється!

,

я люблю цю школу але вона и дивна мени не до цого я люблю свою школу

,

школа супер.. Особливо вчителі Оксана Мар'янівна , Галина Дмитрівна і.т.д. Але мені дуже важко носити портфель він мені дуже тяжкий але в іншому мені все добре.. Як іти на 4 і 5 поверх то там зробили з дерева накрили стіну.. Я люблю свою школу.**)

,

Я завершила навчання у школі в 2010-му році, вирішила піти у коледж.Загалом до школи ставлення негативне, але були й хороші викладачі. Лисенко Валентина Василівна була моїм керівником, чим я пишаюся й досі.Дуже вимоглива, строга, але така рідна і тепла у той самий час!Їй справді вдалося зацікавити мене українською літературою.Велике їй спасибі! Також викладач із зарубіжної - Світлана Михайлівна. Надзвичайно освічена, інтелігентна людина, з хорошим смаком і відчуттям стилю, яскрава і приємна особистість,і просто красива жінка.Також велике їй дякую :) З новим директором я пробула усього рік, але вона справила на мене гнітюче враження.Особливо манерою одягатися наче до театру. В перший рік назвала мене бомжем , бо я була у грубому светрі.А як ще одягатися взимку? :) В школі була недавно, зміни справді на краще. Приємно бачити чисті коридори та гарний спортзал! :)

,

Що до вчительки, яке веде 5й клас : до зимових свят жодної сценічної постановки !!! Жодної !!! Свято Миколая, Новий рік, Різдвяні свята ... Невже не можна було дітям по одному віршику роздати, нехай би виступили перед батьками ? Інша справа минула вчителька - Лариса Володимирівна, і свято осені , і Вертеп і ще багато різних організованих нею заходів, за що ми їй вдячні !

,

школа супер!!!!!!

,

Сама класна школа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

я вчуся в тій школі моя перша вчителька Л.В.Забавчук. Тепер вчуся в Оксани Марянівни. Вона класна вчителька . А от в мене в 5 класі но програма книжки важкі. Рюкзак важить зі всіма 6 уроками 5 кг це взагалі нє блін зробили планшети то класно би було!!

,

У школі вчилась не так давно.І розумію чому для одних рівень знань О, а для інших школа дала дійсно відмінні знання.Все залежить від того як кожен хотів вчитися.Як на мене,то мені школа дала багато.Страшено любила уроки історіі у Галини Степанівни(вона вимоглива але уважна і дуже добра),ті знання,які я отримала з історії мені дуже допомогли у ВУЗі,з приємністю згадую вчительку з хіміі Лущ Л.В.(також дає хороші знання),Лисенко В.В.(інтелігентний і хороший педагог).Дякую їм,більше б таких вчителів.

,

Ця школа була нудною ) але все одно круто.......

,

Дурний заклад

,

Купу років тому вчилась тут, досих пір перетіпує при згадувані,рівень знань-0!!!

,

Мої діти вчились у нашій школі, як і я. Вчителі дали багато. І зараз вони молодці- вчать наших дітей! Не важливо, який директор, а важливо, що він робить для розвитку школи. Ми батьки повинні допомагати йому. Все, що робиться- для них. Я вдячна всім вчителям, а особливо Галині Дмитрівні. Вона добра, чуйна людина і головне - справедлива! Побільш б таких!

,

Директорка каласна і нормально вдягається, вчителі теж класні))) і не треба на них наганяти, а якшо хочете шось сказати, ТО НЕ ПИШІТЬ АНОНІМНО!!!!!!!!!!

,

Директорка дійсно непоганий завгосп , але не більше ! Про фаховість , моральність та зовнішній вигляд говорити не хочеться , бо це є постійним предметом розмов з того часу , коли вона стала директором ! Людина повинна сама розуміти , що є певний стиль одягу ,якого на такій посаді потрібно дотримуватись!

,

Недавно заходила до школи, давно там не була. Справді, школа змінилася візуально в кращий бік. Можливо це і заслуга нової директриси. Нічого не можу про неї сказати, бо не знаю , але начиталась тут багато про неї!!! Зате дуже тепло можу сказати про своїх вчителів Любов Василівну, Галину Дмитрівну Сливку, Оксану марянівну. особливо Марію Іванівну, свою першу вчительку, яку дуже всі ми любили, бо вона справді супер! Спогади про школу різні,

,

Ця школа хороша і за останній час,вона дуже змінилася,туалети зробили нормальні,коридори пофарбували,спордзал т.д Школа стала гарнішою.Більшість вчителів хороші,є унікальні.Багато хто з них хоче навчити.За винятком вчительки фізики Надії Романівної чи Наталі Оретівної,котрі невзмозі закрити рот учням,чи докладно розказати матеріал учням. Стосовно деректриси,вона занадто прямолінійна,коли прийшла до школи почала вимагати форми від учнів говорячи"таке враження,що ви бомжі з вокзалу"але так цього і не добилася докінця.Всім учням наплювати на це.ЇЇ ніхто не любить.Хоча сама не бачила у якому вигляді ходить її донька,темний макіяж..одяг і все інше.А стосовно хабарів це цілком може бути правдою!!! А так то школа цілкома класна.)

,

Усіх вчмтелів,які навчали сина(2008 року випуску)вітаємо з Новим Роком!!! Особливо вітаємо Галину Степанівну Кулльматицьку,прекрасного вчителя,мудрого керівника і просто чарівну та інтелігентну жінку. Не звертайте уваги на брудні технології. Вас просто бояться,Ми зичимо школі процвітання та успіхіві,ну, звичайно, не з тою вуличною дамою,потрібний інший директор(наслухалися всякого, добре що вже закінчили школу,але хочеться щоби все було добре у такої славної школи)

,

це дуже класна школа і вчителі добрі хоч вони деколи кричать але це з любові я хочу подякувати свої першій вчительці ГАН ІРИНІ ЯРОСЛАВІВНІ за те що мене і мій клас вивела у люди. школа хороша.

,

Школа була супер, а Кульматицька як завжди усе зіпсувала.скоріше б її на пенсію відправили. Шоб нарешті усі помахали їй рукою і здихнули з полегшенням .Вона не могла виховати своїх дітей - то як вона може виховувати чужих? Від її бажання всюди пхати носа , школу трясе по сьогоднішній день. І куди тільки дивиться районна адміністрація?

,

школа-супер

,

Коли у там вчилася, то шкода була не дуже.Погано освітлені коридори, порепанй паркет, яким ми завжди грали у футбол, жахливі туалети...Викладацький склад у нас був поганенький. Історик на уроках розповідав усіляку нісенітницю, неодноразово п'яним приходив , жодної дисципліни та поваги як з боку педагогів та і з боку учнів, фізичка взагалі не могла позакривати роти учням, та і предмет свій вона не вміла подавати. Англічани в нас змінювалися двічі на семестр і жоден з них не вмів докладно пояснити матеріал, виключенням була лише Наталя Мар'янівна, яка справді вміла давати собі раду з нами. Щоправда були і, дуже сподіваюся, що залишилися там ще такі хороші люди як Мар'яна Богданівна Храновська та Валентина Миколаївна Глуха, вчителька з зарубіжної пані Яблонська(пробачте, не всі імена вже пам'ятаю), Богдана Володимирівна - найстарша і найшанованіш географічка. Вчителі молодших класів усі хороші були, справді другі мами:) Це справді люди, які нас вчили не тільки свого предмету, але і життя.

,

Неправда!!! Вчителька з зарубіжної літератури, Світлана Михайлівна, насправді дуже класна, добра! На свої роки вона дуже добре виглядає, а те,як вона одягається, це її стиль. Ви самі на себе гляньте, як ви одягаєтеся! А от на рахунок Л.Б. треба подумати. Лариса Володимирівна (вчителька з хімії) теж дуже хороша, можливо вона вимоглива, але вона просто хоче нас щось навчити. Галина Дмитрівна теж непогана. Ірина Меронівна(вчителька з математики) можливо й вимоглива, але в глибині душі вона прекрасна людина!!!

,

гарні коридори, красиві класи, і все все дуже гарно.

,

залишилися тільки приємні вражання ,вчителі приємні та привітні особливо Русенко Галина Дмитрівна,Терлецька Анжела Юріївна,Валентина Василівна,Лідію Богданівна і ще багато хто) За вчительку із зарубіжної літератури можу сказати що вона завжди одягалася з смаком а хто немає смаку той її і називає різними непристойними словами хоча можливо і заздрять томущо всвої літа вона виглядає просто неперевершино!) а нарахунок деректриси можу сказати що вона не є така аж і погана просто потрібно мати підхід до людей. люблю цю школу вона найкраща)

,

Школа справді класна.За деректорку можу сказати одне дуже класна вчителька,мене вона мене вчила,хоча директорка бере взятки але бере іх під виглядом допомоги на школу%-)

,

школа може й чудова, та деякі вчителі не відповідають званню вчителя. а що вже сказати про зовнішній вигляд деяких з них (наприклад, вчитель з зарубіжної......просто атас!) таке враження, що прийшла та вчителька на панель, а не до учнів. і якої вона моралі може навчити??? тому директору спочатку треба навести лад у колективі, а тоді вимагати форми від учнів. Чомусь свою дитину вона не могла одягнути у форму, і не могла заставити зняти чорний макіяж, ходила по школі, як "готи", а не донька директора, яка мала б бути прикладом для інших.

,

Школа з історичним минулим і вчителі непогані ,тільки неприємно дивитись на зовнішній вигляд директорки ,яка вічно виставляє свої принади на показ. Кого намагаєтесь спокусити ? Вона дійсно багато робить для господарки школи ,але директор має своїм виглядом відрізнятись від завгоспа.

,

Я закінчила вже цю школу,і дуже рада,що в ній вчилась.Спогади про шкільні роки лише приємні,і навіть коли зустрічаю зараз вчителів деяких ,то можу з ними приємно поспілкуватись.Я б хотіла щоб мої діти вчились саме тут.

,

Я-учень 7-го класу цієї школи. Я дуже щасливий, що вчуся саме у цій школі. Вона має багату й глибоку історію, самі стіни школи пахнуть цією історією. Дійсно, шкода, що зняли попереднього директора. Але я до директорів не маю ніякого відношення, максимум вітав їх з днем вчителя. Тому мені далеко всерівно, хто в нас директор. Але теперішня директорка не така вже й погана! Як я зазначив вище, школа має глибоку історію. Колись,як тільки збудували будівлю, це був монастир. Досі відчувається святість приміщення. Потім, коли більшовики захопили владу над Західною Україною, будівля почала функціонувати, як школа. Потім, як Гітлер захопив Львів, тут був німецький Генштаб. Коли знову комуністи стали при владі, ця велична будівля стала школою, такою, яка вона зараз є. Я дуже люблю свою школу, її історію, вчителів, особливо Ірину Миронівну (вона моя класна керівничка), Оксану Мар'янівну, та мою першу вчительку-Ірину Богданівну.

,

Підтримую попередні відгуки про директора школи яка крім своєї дитини в ній напевно інших і не помічала .І про медаль незаслужену теж згоден.Результати ЗНО підтвердили хто вчився.

,

вчилась в цій школі! лишились приємні спогади! вчителі хороші!особливо любила Ірину Миронівну Мудрак, Світлану Михайлівну і Галину Степанівну (вона була тоді завучом) Дуже не любила історичку Любов Петрівну(((( тоді директором був ще Богдан Дмитрович!!НЕпоганий був, шкода що зняли(

,

Директриса зробила золоту медаль своїй доньці Яка зовсім не вчилася .Бали ЗНо показали ,хто є хто.

,

На належному рівні працює адміністрація цієї школи!! Приємно було мати справу з завучем школи Галиною Степанівною! Вона вчила двох моїх дітей!!прекрасний педагог!

,

школа хороша, педагогічний склад викладає на належному рівні!! А на рахунок директора, будемо надіятися що її забереть від нас так само як і призначили, тому що не вважаю її за директора!!

,

я закінчила 21 школу ще в 2005 році і тоді я була нею задоволена! нас вчили старі вчителі і от тоді була дисципліна! так звичайно ми прогулювали уроки і пакостили, але все ж такого дурдому не було. а тепер я коли не зайду туди вчителів немає на місці! виявляється вони пиячать в біологічки в каптьорці.... і так булокожен раз коли я приходила! А директриса ще та язва... я хотіла організувати післяурокові заняття аеробіки для дітей то вона відмовила казала що 2 спортзали 5 днів на тиждень заняті.... різними гуртками! мало віриться бо там ніколи не було ніяких гуртків!! тепер в мене вже свої діти є і вони там вчитись ніколи не будуть!

,

Був у вашій школі. сподобалась будівля з якимось духом старого міста. спілкувався з кількома працівниками, чудові враження. а коли зайшов на сторінку, був просто вражений низьким рівнем інтелекту та запитів дописувачів. Хіба справа лише в особі директора чи ЇЇ дочки, як вони одягнені? Де ваші роздуми про освіту і її проблеми, раціональні пропозиції для змін і т. д.? Може, ті, хто пише - це і є не кращі учні школи? Тоді чому мовчать ті, хто справді любить школу, бачить її майбутнє, мислить?

,

Мене постійно били мої однокласники та заставляли носити гроші а якщо я не приносив то знущались надімною,тому я не здобув належної освіти і не поступив в міліцейську академію,а так хотілося бути міліціонером с дитинства,поважно ходити у формі,їздити пьяним за кермом,показувати ксіву і не боятися що тебе побьють та відберуть грощі.Може якщоб я вчився в інщій школі я би добився більшого.

,

Приємно було прочитати приємний відгук від Андрій, 24.03.2012, 09:09 про школу №50,оскільки теж її закінчувала! А про школу №21 чула не завжди приємні відгуки від своїх друзів які там вчились...

,

школа чудова.не зважаючи на деякі негаразди.буду сумувати за нею,так як закінчую вже.

,

Класна школа

,

директриса не така вже і погана,вона теж з розумінням відноситься до дітей.Звичайно іноді категорична і занадто пряма,але у всьому свої плюси.Уній є багато хорошого.Порівняно з деякими іншими школами,можна сказати шо 21 школа ще дуже хороша,бо вчителі НЕ занижують оцінки під кінець року шоб їм платили,а навпаки,стараються якось допомогти.

,

Директорка продає оцінки!!!!!

,

Директриса-хабарник!!!!!!!!!!

,

В школі працюють дуже хороші вчителі, які добре знають свою справу...і хороші як люди. Наприклад Валентина Василівна-дуже хороший педагог, чуттєва та розуміюча людина. Галина Степанівна (та що Кулиняк=)) теж дуже добрий і справедливий вчитель, який може дуже легко знайти підхід до дітей. Ірина Миронівна -хоч вимоглива, але любляча вчителька. Та ще багато хороших вчителів таких як: Лідія Богданівна, Лариса Володимирівна, Наталя Орестівна, Тетяна Мирославівна.

,

Провчився тут 7 років, і старша школа мене дуже розчарувала, ще у молодшій школі (Лариса Володимирівна-супер) було нормально, але після 5того класу все пішло шкереберть, у мене більше ніж половина класу курила і пила на "красному полі", прогулювали уроки, я пішов у СЗШ№50... це небо і земля.Там вчителям по-справжньому не байдужі учні, там можна розкритись талантам, там у Вільне Учнівське Самоврядування.Кароче не школа, а одна дружна сім'я, де кожен один одного знає і може допомогти.Що не скажеш про №21, де ти ніби у диких джунглях, і 80%, що дитина виховуватимется не у тому напрямку.

,

По одежі зустрічають - це слід памятати! І не можна вимагати нормального вигляду в учнів , коли сам не є прикладом ,а про доньку ,навіть не хочеться говорити!

,

Мені шкода коли люди не вміють реально оцінювати те , що мають....... Моя донька перейшла в цю школу з 49 школи і я задоволена. Як говорять: " Все пізнаеться в порівнянні!" Я вмію аналізувати і роботу вчителів і роботу адміністрації - вона на належному рівні, хоча і потребує допрацювань. Умови покращуються,хоч і за рахунок батьків,та все ж для дітей! Педкадри оновлюються і це не погано. Звичайно ідеалу немає, проте ця школа є достойною, саме тому я віддала ще і синульку сюди, ходимо в другий клас, Ірина Богданівна- The best!!! P.S.- а донька директора мене абсолютно не цікавить, зрештую я не пильную її зовнішній вигляд, а пильную власних дітей, чого і всім бажаю!!!!!!!

,

школа найкраща..........21 рулить....Хочу похвалити вчителів як МАр"яна БОгданівна,адже вона дійчно знає своє діло!!!!!!!навідмінну від директриси,ходить як з базару чи з секонд хенду шматки.і дочку в таке саме вдягає.Дітям щось каже за форму,коли іі дочка ходить як не буду казати хто..... а так школа №21 найкраща у світі

,

The Best)))

,

Люблю нашу школу)))Навіть іноді бували не дуже приємні інциденти але вона найкраща і буде такою завжди,вчителі чудові,Галина Дмитрівна-унікальна вчителька фізкультури))Незважаючи на директрису школа-супер*

,

Повірте , в неї окрім зарплати , ще й лівак капає... ( там фотографи, вистави різні , он вчора "планетарій" приїздив , збрили з дітей по 20 грн, ну і відкат їй відповідно ) (мова про школу 21)

,

невже директори так мало заробляють , що не можуть собі купити одяг , а не ходити ,як бомжиха?

,

Ага , і на директроа вона не дуже пдібна , ходить в ласінах і камізельці ... блін ...

,

школа старовинна і красива!чого не зкажеш про вчителів і директора взяточники!!!вони заміст того щоб навчати заглядають у кишені батьків!а директриса вигляд торговки з базару вічно з будуна

,

Школа не дає належних знань. Вчителі не є достатньо кваліфіковані і вчать учнів не належним чином, особливо це стосується таких вчителів, як вчитель малювання і креслення Анжела Юріївна, вчитель біології Цісик Любомира Михайлівна, а також вчитель фізики Тихойко Надія Романівна.

,

Школа супер!Тут я навчаюся.8-Б рулить!!!=)))

,

вцiлому школa нeпoгaнa)

,

Моя школа найкраща, там дуже класні вчителі особливо вчителька молодших класів Леся Миколаївна яка на даний момент є завучом школи, вчитель з біології лідія Богданівна та директор школи Валентина Георгіївна. Я люблю свою школу.

,

Школа Просто Клас !!!!!!

,

як на мене то школа класна,і багато з вчителів є ,в першу чергу, хороші і розуміючі люди,які добре виконують свою роботу,ну звичайно є й вийнятки,але все ж таки........немає нічого ідеального.!

,

Школа супер,прекрасна Вчителі суперові,бомбезні тільки погано те що є форма а так школа зе бест))))

,

шола найвищого рівня ще була років40 тому коли викладали вчителіякі закінчували школи ще за Польші Була дисципліна і порядок і якщо пані директиор хоть раз зайде в інтернет і прочитає врадження про школу то зрозуміє що самій треба бути прикладом для учнів а не тільки на всіх кричати і принижувати бо тим самим вона принижує себе і портить долю своїй дочкці схаменіться шановна Валентина Георгіївна подумайте прьо святе і вічне бо як ви до людей так і до вас будуть ставитися люди в майбутньому

,

На мою думку, школа не з найкращих, починаючи від туалетів і кінчаючи директрисою. І педагогічний колектив не на найвищому рівні, особливо це стосується вчителів англійської мови, з яких ніхто вільно не розмовляє англійською. Зі старих вчених кадрів вже майже нікого не залишилося. А директрисі я би особисто порадила дисциплінувати насамперед свою дочку, яка постійно запізнюється на уроки, макіяж капає, на голові "ядерний вибух", одяг принагідний, а потім аж вимагати дисципліни і учнівської форми від інших учнів. А також подбати про свій зовнішній вигляд і репутацію. Шкодую, що дала свою дитину в цю школу. Шукаємо альтернативу.

,

Школа- на всю жизнь- только тёплые и приятные воспоминания об учителях, ставших легендой , об одноклассниках, о детстве и юности! Выпуск 1963г.

,

моя школа №21 найкраща!!!!!!!!!!!!

,

комерція справа хороша ,але не треба перегинати палку , бо коли комерція працює на кишеню керівника ,то можна загриміти за грати.

,

Слід памятати ,що комерція дуже часто вилазить боком,особливо така ,яку розвинула пані директор!

,

Так, не в захваті від директора... а вона і справді комерсант !

,

зараз школою керує завгосп ,а не директор ,бо цій особі до директора ,як до неба ,Тупа і нагла баба , яка вислужується перед начальством.

,

Нинішня директорка дійсно не подарунок ,дуже любить гроші і навіть цього не приховує. Зовнішній вигляд постійно як з бодуна або, як торговка з Краківського ринку.

,

Школа справді чудова, педагогічний колектив завжди був на найкращому рівні, дуже сильні математики і мовники. Часами звісно попадалися не дуже приємні особистості, як наприклад нинішня директриса, але директори міняються, а вчителі і аура школи не міняються. Своїх дітей віддам лише в цю школу!!!!!

,

Крута школа!!!!!!!!!!!

,

це сама суперська школа , по багатьом причинам))) Тут вчиться самий афігенний народ ! а вчать нас самі круті вчителі))))) 21 школі respect

,

Школа найкраща у світі.

,

Ця школа найкраща, там класні вчителі і нарооод...)

,

Школа дуже дуже класна!класні люби !

,

найкраща школа в світі!!!!

,

Наша школа супер!

,

школа то класна....я не спорю,але коли був Бодя дєріком було краще!!!нова тож нічо-так,но все ж - не то!!!

,

Наша школа супер бо в нас класний директор!

,

Школу згадую з приємністю.Подобалась ще й тим,що будівля стара,присутня архітектура.Та й вчителі ще були "старої закваски"(випуск 92р.),хапуг і хабарників небуло!Завжди,як проходжу поруч-щось "йокне" в душі...Дочка моя вчилась в цій школі в першому класі...

,

так ця школа сама сама)) народ прикольний))) моя мама зараз там директор)))))

,

юху!!! ця школа зе бест! там самі класні люди вчаться! дуже жалію шо перейшла!!((

,

Ето най лутшая школа!!!!


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові