Школи

Середня школа №29


  • Львів · вул. Сухомлинського, 6
  • (032) 296-05-92
  • денна
  • державна

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Не рекомендую эту школу! Школа набирает сотрудников,которые занимаются мошенничеством в соц. сетях. Я бы точно не хотела, чтоб моего ребенка учил этот человек!

,

Як такого навчання по НУШ тут немає,першачкам кожнісінького дня дають домашні завдання прописи і ще окремо в зошитах позначають і не скажу,що навчання проходить в ігровій форміПорівнюю з сусідньою школою у Винниках,де діти навіть зошитів до дому не носять.Вчителі цього року хороші.

,

Прочитала коменти про свою школу 70%підтвердила решта не згідна...Я розумію що директорка вимагає гроші які розчинаються потім в повітрі і я точно впеанена що з повітря потрапляють в її гаманець але людиииии скажіть де зараз нема корупції!!!!чому ви змирилися з війною між нами та нашими сусідами,з то корупцією і космічними цінами.Це проста школа і я її люблю якою б вона не була!!!Мене часто принижують і ображають мої однолітки але ставлення вчителів до мене позитивне!Я згідна з бажанням інших людей змінити персонал і дійсно вчителі яким вище 45 викладають як в радянські часи і це дуже напрягає.

,

З старою директоркою все було нормально а прийшла нова почалось СРАШНІ побори, якісь невідомі чергування які забирають дітей перерви і ще охоронець який впускає всіх підрят а випускати нехоче ніколи навіть, якщо закінчились уроки а ми на нього здаємо величезні гроші 90 гривень на 4 місяці виходить що два охоронці дістають зарплату в розмірі 12000 гривень це би мала бути елітна охорона , а на школу ми маємо здавати 60 гривень на 4 місяці так це не так багато,але нащо ми здаємо а куда йдуть гроші які ми здаємо на школу і на охорону бо як я казав такий охоронеці як в нас не може мати зарплати в розмірі 12000 гривець.А школа сама по собі добра вчителі добрі вчити вміють спілкуватися з учнями вміють( не всі,але більшість),в школі тепло бо поставили нові вікна (поставили при старій директорці ) і туетети на кожному поверсі (так само при старій директорці ) ,новий актовий зал (і знову при старій директорці) а при новій школа стало на багото гірша школа бо нова директорка корупціонерка

,

Там не цінують знання тих учнів, які хочуть вчитися. Тому хочеш мати норм оцінки - плати, плати і ще раз плати!

,

Школа загалом нормальна,а вчителів вже давно пора змінити,особливо тих,хто працює 20 і більше років !!!Ну і звісно вчителі не справедливо відносяться до дітей,а деякі ще принижують .Є тільки одинииці нормальних,а всі решта "одні гірші других"((((

,

В цій школі немає людяності, а отже відсутня духовність. Не плекаються звичайні людські речі: розуміння, співчуття, повага до людської особи, не залежно від того, який вона статус займає, а навпаки культивується суперництво, заздрість, злоба...є тільки крик, відчуженість і байдужість... сумно, гірко... бо це все виховує наших громадян... таке і в нас суспільство...але завжди так не буде, правда?

,

школа звичайно не найвищий клас а навчаюсь ось вже 10 років і зрозуміла: приміщення супер! ремонт трохи щось роблять! треба змінити директора та весь персонал який працюе десь років так 10 точно! вчителі вимагають не всі звичайно) а так то школа взагальному хороша треба просто звикнути до так званих законів школи !

,

Погана школа (

,

Навчаюся тут)Саме приміщення школи досить гарне,почали робити трохи ремонт(вже хоч по-малу видно на що гроші здають,але в більшості гроші кудись безслідно зникають),але надіюся з часом це буде усунене) Мінус-це вчителі,які діляться на типи 1.Ті що постійно збирають гроші,кричать та ніякого з них толку 2.Просто не достатньо кваліфіковані,які лише уміють понижувати самооцінку дітей.Звісно є і нормаль,але це лише одиниці.Також їсти у шкільній їдальні дуже дорого,якщо ти старше 4 класу,бо до 4 класу обіди безкоштовні. Короче кажучи,якщо хочете викидати гроші на вітер,ласкаво просимо)

,

рекомендую! змінити персонал !

,

Ну школа нормальна, але вчителі бісять, особливо в 9-му класі оцінки занижують, а колектив норм!

,

Приміщення школи гарне, не в плані ремонту, а просто сама будова. Жаль, що така школа не має хорошого керівника і гарного викладацького колективу (можливо не всі, але...). Про дітей ніхто не дбає, ні під час навчання, ні тоді коли перерва. Ми провчилися рік, багато наших сусідів теж, так як і ми, перевели дітей в інші школи. На батьківських зборах говорили практично лише про те що потрібно здавати гроші (а їх ми здали чимало). Свят в школі не було, лише новорічне, і те проходило жахливо, не організовано, склалося враження, що воно ставилося за декілька днів, і то лише для галочки "тому що так треба". Був випадок коли вчитель залишила одну дитину в класі після уроків саму, не відвівши на групу продовженого дня. Дитина проплакала 2 години, поки випадково, інша мама, шукаючи вчительку, не зайшла в клас і забрала дівчинку до себе додому. Вчителька навіть не передзвонила і не поцікавилася як, хто, коли забрав дитину. А що би могло статися якби мама однокласника не нагодилася вчасно?

,

кожен рік здаємо гроші на ремонт школи,а цього року заборонили батькам заходити в школу. лише на перший поверх дозволено, тоді нащо там охорона? на яку теж гроші здають батьки.

,

школа дуже класна і цікава,а щодо вчителів,якщо все вчити то вони будуть нормально відноситись*вони круті*

,

Школа дуже добра я в ній навчаюсь Вчителі не всі дуже добрі.Я люблю цю школу потому що вона мені як рідна.

,

Школа нормальна і не треба погане про неі!

,

В загальному школа крута,якшо дивитесь на один клас то не рівняйте його з іншими,адже є і багато хороших і вихованих дітей,що там навчаються.На рахунок вчителів.....якщо все вчити ,то всі вчителі будуть норм))))))

,

жах жах жах і ще 100 раз жах це просто ужас

,

Насправді ужасна школа учні невиховані

,

Я ходила в цю школу ,але свою дитину туди давати небуду.Старий персонал давно потрібно замінити новим.А про корупцію і блат -це точно є в тій школі.

,

Ця школа потребує медсестри . Діти в цьому плані зовсім недоглянуті. Людина яка займає посаду медсестри зовсім безвідповідальна.

,

Я була у цій школі , усе ніби добре, але бачила жорстоке ставлення до учня!!! Згодом мені cказали , що цього хлопця постій ображають, не б*ють , а обзивають!!!У нашій школі всі рівні , і токого не має, якщо не дружать , то просто не рухають. Навіщо ображати інших ??? P.S. Усе інше норм.

,

В школі застраріллі вчителі треба нових)) старих на пенсію)

,

Ця школа навіює такий дух комунізму. Цей дух полягає у тому, що вчителі ставляться до учнів строго, а діти дуже призирають одне одного. Особливо вони призирливо ставляться до новеньких, які ще не знають або не хочуть знати "законів" школи. Також вимагають багато грошей, які непонятно як витрачаються.Корупція, блат - то всьо є в цій школі! І то ще одна із найкращих шкіл Львова!

,

Вчителі забагато вимагають по всьому, не знаю чи точно, можливо є корупція і блат, зато можна подружитися з багатьма нормальними дітьми, навідмінно від 47школи і можна розвинути себе як особистість... є ще мінуси як форма і витрати...а так відносно решта шкіл -це ще далеко ненайгірший варіант

,

Класна школа...тіьки трохи вчителі прибамбашені..багато вимагають(!а так суперр!))

,

Школа не вимагає жодних матеріальних вкладів від батьків порівняно з іншими школами.Розумна політика адміністрації і "класні" вчителі роблять школу найкращим закладом у Львові

,

моя рідна школа!


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові