Школи

Середня школа №33


  • Львів · вул. Шевченка, 34
  • (032) 233-05-52
    (032) 255-02-96
  • денна
  • державна

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Ми приїхали великою родиною з Київської області, з пекла на той час. У школі прийняли як рідних. Малюку дитячу колиску знайшли, постіль свіжа нова, все чисто. Діти були ситі: перше, друге, солоденьке. Дуже смачно! Не дивлячись, що багато переселенців, можно й дитя спати вкласти та самим перепочити, спокійно, затишно. Дякую керівництву, порядок тримаєте всюди! Здивована негативним коментарем (дитина гралася, мультики- зробили зауваження). Шановна! Дітей треба виховувати, а на зауваження дякувати. В цій школі всі як бджілки працюють! Кожен на своєму місці. Освітяни! Ви найкращі, як завжди! Ви герої на цьому фронті, виховання нації, а зараз й допомоги переселенцям. Вдячні Вам безмежно!!! Навіть ікони свої я поставила на підвіконня в вашій школі. Вони захищали нас під час тривог. Бережи нас Господь українців?

,

Гарно прийняли нас як переселенців з зони бойових дій. Надали всі необхідні умови для життя, безкоштовне харчування та навіть достатньо швидкий інтернет для роботи! Дякуємо за гостинність, все буде Україна!

,

Дуже хороша школа. Позитивні вчителі, спокійна атмосфера. Маю 7-класника, цього року даю дочку у 1! Вдячна адміністрації та вчителям

,

Слава Україні! Дуже здивований тим що написали нижче. Я жив у цій школі майже два місяці. Про школу можу сказати тільки хороше. І вчителі, і адміністрація весь час нас підтримували та допомагали. Дали нам нічліг та їжу. Спасибі їм за все. Запрошую після війни усіх працівників школи у Київ. До зустрічі

,

Школа дуже затишна,невелика,вчителі всі дуже приємні,виховані люди,але керівництво - це страх і позор вам!!!те,як ви принижуєте своїх працівників,що ви заставляєте їх робити,які слова їм говорите,як ви ставитеся до діточок,вам не можна працювати з дітьми!!!школа зараз приймає переселенців, ставлення як до скотини, ставлення до дітей ще гірше,я більшого приниження в житті не відчувала,дітям заборонено бавитись в м'яч,гуляти на площадці, дивитися мультики,в дитині якій рочок,яка сиділа спокійно дивилась мультики, просто виключили телевізор,забрали пульт і пішли.Дитина годину не могла заспокоїтись,плакала,їй рочок,що вона зробила?заважала,бо переселенка і сидить у вас в школі?зневажливе ставлення,постійні претензії та звинувачення, вимушені були біжати звідти,ви нічим не краще тих окупантів,які знищують наше місто,ви ненавидіте людей,дітей! Викладач велике дякую за доброту та щирість,підтримку,всьому персоналу,ви найкращі!!!

,

Дуже хороша школа і вчителі! У дитини від попередньої школи була дуже занижена самооцінка, бо реально вчителі страшно занижували оцінки. Дитина не любила вчитись, та коли перейшла у цю школу, все стало на свої місця. Дитина віджила! Проявилось бажання до навчання. Дуже вдячна всьому педагогічному колективу! Тепер моя учениця сидить над підручниками, і вчиться. Бачу явний прогрес. Рекомендуую!!!! Дуже гарні вчителі, хоч ззовні школа потребує ремонту.

,

Школа находиться в хорошому місці, виглядає більш менш, має багато учнів, але залишається лайном. Не рекомендую.

,

Школа одна з найгірших в місті. Дуже погана освіта, вчителі нічого не дають, більшість вчителів це неприємні, зовсім темні люди. Хороших спогаді з навчання в цій конюшні не маю. Батьки, подумайте будь ласка раз 40, перед тим як давати своїх дітей сюди, я як учень цієї школи говорю.

,

Вчитель з історії жааах , оцінки занижує...Щось в нього вчити просто немає ніякого сенсу

,

Я,як учениця яка випустилась з цієї школи у 2019,можу з точністю сказати що ця школа найкраща! Вчилась я тут з 3 класу.. Вчителі розумні і виховані!Дуже добрі,і просто хороші люди! найбільше хочу подякувати моїй керівничці Глушко Наталі Петрівні,яка є дуже доброю і стриманою людиною) Ті хто пише що ця школа є дуже поганою,то просто ви не хотіли вчитись.. Дякую вам всім за всі ці роки у 33! Ви найкращі)))

,

Наша школа дуже класна. Вчителі дуже класні,круті наприклад Лілія Остапівна вона класно вчить біологію розказує круто пояснює норм ми її розуміємо, Оксана Любомирівна вчить укр.мову і літературу пояснює норм розуємо, Валентина Анатоліївна вчить English і Уляна Михайлівна вчить географію. Загалом вчителі класні і круті і школа супер???.

,

Ця щкола багато чого навчає звісно навчає того хто вчится ніколи не чув щось погане про цю школу дякую всім вчителям які мене навчають і вірять в мене хоча був випадок коли більша половина класу отравилась але це нічого

,

Жахлива школа, жахливі вчителі, подумайте раз сто перед тим як туда віддавати свою дитину

,

Школа жах. Як розказує моя дитина в школі навчатися майже неможливо , адже вчителі хоть і мають вищу освіту але рівень навчання поганий . Не школа а жах . Тому не давайте туди своїх дітей . А якщо ваша дитина уже там навчається то біжіть із тої школи чим подальше. Бажаю успіхів . Мама учня 8 класу.

,

в їдальні жахливо готують погане ставлення повара до дітей але вчителі гарно навчають но їдальня жахлива обов'язково потрібно звільнити повара називається Леся повар.

,

школа супер.в їдальні добре годують

,

Школа класна!!! Вчителька з біології найкрутіша!!! (Ліля Остапівна) А так любкаю всіх:)))

,

Той ,хто хотів і міг вчитися, вчився. Тому і вчителі хороші. А хто в силу своїх розумових здібностей не міг засвоїти елементарних речей, поливає школу і вчителів брудом. Я вдячний всім учителям.

,

школа подобається

,

Школа супер школа клас

,

Всім привіт я хочу вам сказати одну істину ця школо най тупіша у Львові. Вона не заслуговує навіть нулю вчять жахливо , рівень знань жахливий. Як-що за рік ви маєте 4 бали но ви все вивчили і потратили гроші на то щоб підготувати свою дитину до ДПА то цього можно не робити тому що якщо ваша дитина здасть ДПА на 7 то їй все одно поставлять 4 бали так що оцінюють погано в цій школі. Якщо ви захочете перевести свою дитину до цієї школи то я вас благаю подумайте раз 10 перед тим не портіть своїй дитині майбутнє

,

Школа класна раджу. ВЧИТЕЛІ СУПЕР особливо вчителька з фізики та вчителька з музики

,

Їдальня жахлива, ціни величезні і малі порції, але це навіть непомітно на фоні інших недостатків цієї школи, тому ми прийшли висновку що ця школа не є найкращим вибором навчального закладу в 2017 році

,

оцінка заслужина для цієї школи!

,

Школа 33 чудова вчетилі чудові особливо Ліля Остапівна види чудово уроки біологій добра і пояснює дуже добре але диякі бють байдики......ще є Віра Іванівна дуже чудова вчетилька математики....Оксана Любомирівна хороша вчетилька добри вчить....ще є вчетиль праці вчить дуже добре дисципліна добрий привітний ........

,

школа тупа не раджу вам туди дітей давати здирають багато за якийсь зошит 352 грн зошити 10,20 грн дають не більше

,

Хороша школа. Діти, які прагнуть вчитися, стараються, здобувають тут нормальні знання. Вчителі - кваліфіковані, розумні, стараються доступно і цікаво подати матеріал. А тим , хто не хоче вчитися, не допоможе навіть наявність персонального вчителя з кожного предмета. От і виписують дурниці. Починайте з себе, панове!!!

,

школа продвинута,вчителі хороші,особливо вчителька фізикики)

,

Школа одна з найкращих в районі. Розвивається, не стоїть на місці. Щиро вдячна заступнику та вчителю фізики за цікаві та змістовні уроки. За вимогливість і дисципліну.

,

Школа жахлива, такі вчителя як вчителька з фізики, яка не проводить урок а самаж його прогулює, не мають працювати в середній школі!

,

Чому замовчують отруєння в їдальні, яке сталося у вівторок? Бо там харчує олігарх, який все і всіх купив??!!

,

Дякую!!!

,

школа добра. Вчителі сильні. Завучка працює 100років. Але дуже справедлива.Уроки у неї класні. Дякую, шо навчила мене читати художню літературу. Ще класна вчителька Ліля Остапівна, спокійна, врівноважена, добре знає біологію. А взагалі дякую всім учителям.

,

А у мене спогади хороші зі школи. Звісно бували конфліктні ситуації, але зараз про це згадую з усмішкою. Це своєрідна школа життя, і кожен брав що міг, хтось знання, а хтось тільки "просидів" 11 років. Багато чого навчилась в ній, а головне полюбила навчання. Дякую всьому вчительському колективу!

,

Школа хороша, викладачі завжди готові допомоги. Знання дають, просто не завжди учні вчитись хочуть... Той хто хоче вчитись, зможе багато для себе почерпнути. І директриса школи для розвитку школи також дуже багато зробила. Юхимчук В.В. навчила мене української мови та літератури і підготувала до ЗНО чудово! Вдячна школі і вчителям.

,

Школа знання не дає вчителі до уроків не готові не викладають на всі 100.Навчальна база школи 0.Старших класах потрібно брати репетиторів з:хімії фізики математики історії англ.мова біологія(повний жах)вчителі себе вульгарно поводять, укр мова яка нічого не навчила, математик .Спогади жахливі. не давайте дітей у цю школу(бо втрачені будуть роки навчання)

,

Тупа школа вчителя якіс, ну там пару норм ))діти норм

,

Школа супер,вчителі як друзі!!!!

,

Школа найкрaща ! Люцина Григорівна(англійська мова) дає високий рівень англійської мови Навчаюсь у 8 класі і вільно нею спілкуюсь ! Люблю цю вчительку !Хороша людина Ліля Остапівна (біологія) це взагалі найкращий вчитель біології в світі!Поважаю її за те , що робить предмет біологію цікавим! Коли дивишся на її усмішку так і хочеться почитати про ту евглену зелену ,інфузорію туфельку і так далі Уляна Михайлівна (географія) сильний вчитель ! наш класний керівник вміє вчити дітей ! так , вона строгий вчитель , але ж частіше вона усміхається і ця злість якось переходить в жарт.Люблю слухати і вивчати географію тільки завдяки Уляні Михайлівній ! Оксана Любомирівна (Українська мова ) багато дітей говорять "вона нас нічого не вчить сяде і читає з тої книжечки" Ні! Хто хоче вчити той вчить ! Оксана Любомирівна доступно пояснює тему ! Те що ви не хочете зрозуміти це вже ваші проблеми ! Байдики бити це не варіант!

,

школа хороша.і вчителі хороші,просто треба хотіти вчитись а не дурака валяти!англійська на дуже високому рівні просто потірбно вчитись!вчителі свій розум вам не дадуть!ті хто хочуть вчитись вчаться а хто дурака валяє то потім їх батьки пишуть що вчителі такі погані і так далі!я сама закінчила цю школу ідитину свою відала і дуже задоволенна!

,

школа центрова продвинута. Повна шара закінчив 1997р. но дітей туди своїхне дав.

,

Наша школа - найкраща!!! Ми всі стали студентами вищих закладів. Дякуємо всім вчителям за безкоштовне репетиторство у підготовці до ЗНО.. Особливо ..Дякуємо..Юхимчук В.В.

,

я рада що цю школу закінчила......... ну і це зашись.... вчителі хороші... ну школа..... сходи ще досі не можуть зробити.....

,

ця школа має просто ультра мега низький рівень освіти і виховання. а ті хто тут хвалять цю школу не вчаться, а балду ганяють. сама колись тут вчилась, а потім поняла шо це пропаще діло! валіть з неї до відповідальних та з високим рівнем освіти шкіл !

,

Англійська мова тут на дуже слабкому рівні. А той хто пише, що це чудова школа, це просто нерозумні малявки , для яких ця школа дійсно хороша, тому що тут не потрібно щось робити, тут можна сказати халява, нічого не вчать і нічого не вимагають.

,

школа супер,і вчителі і діти!!!!!!!!!!!!

,

школа жахлива, вчителі жахливі , вчителі жодних знань дітям не дають особливо з англійської мови .

,

школа супер . вчителі клас . особливо любов володимирівна

,

ми учні любимо свого класного керівника Федора Анатолійовича!він в нас найкращий

,

школа з прекрасними вчителями і талановитими дітьми

,

дуже хороша

,

школа найкращаааа♥

,

ця школа супер

,

школа супер,но имеет свои недостатки,по словам друзей которые там учились)

,

Школа прікольна,вчителі хороші,а особливо Віра Іванівна учитель математики:):):)

,

Школа хороша, вчителі клас

,

Ця школа просто вау

,

Школа супер тут навіть функціонують танці.... я 10 клас і мій братик 7 клас ходять сюди.... мені дуже подобаются кажуть що тепер навіть буде хореографія...

,

я вчуся в школі №33,ця школа є найкраща!!!!!!! вчителі просто Клас!!!!!!!! а особливо мій класний керівник Ростислав Олегович!!!!=)

,

це чудова школа я ъъ обожнюю я вчуся в 6 класы а класний керывник оксана ыванывна вчитель математики

,

шкОла сама краща! а вчителі прОстО супер) лаФФ)

,

Обучение 1958-61 гг.ШКОЛА СТАЛА ПОЛИТЕХНИЧЕСКОИ,ЭКСПЕРИМЕНТАЛЬНОИ.

,

Я ОбожНюю цю Школу))) ВОНА СУПЕР))


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові