Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Школи

Середня школа №34 ім. М. Шашкевича


  • Львів · вул. Замкнена, 8
  • (032) 261-59-79
  • денна
  • державна

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Хочу виділити Шамшин Валерій Павлович,Лешківець Ігор Богданович,Федик Ігор Іванович дуже класні вчителі які глотку рвуть щоб учням запам'ятався матеріал найкращі вчителі від мене респект В їдальні працює хороша пані Рома дуже смачно годує за це дуже дякую Так що люди робіть свій вибір

,

Кажу як є школа погана Медсестра дає активоване вугілля при любі ситуації Є багато вчителів які беруть гроші за оцінки Добрі Вчителі: Валерій Павлович Ігор Іванович Ольга Олександрівна Ірина Михайлівна Деякі вчителі дозволяють собі курити в школі в підвальному приміщенні Дуже зменшують оцінки а своїм любимим завищують Туалети взагалі можна промовчати ніколи не було паперу ні мила було тільки коли приїхала перевірка Подумайте про своїх дітей не ведіть в цю школу своїх дітей

,

школа в цілому хороша , заступники директора шикарні , вчительський склад з більшого хороший , їда в їдальнях смачна , ремонт в класах чудовий , раджу всім)))

,

Школа в цілому не погана Плюси 1. Смачна їжа. (не вся) 2. Хороші вчителі. (теж не всі) 3. Зручне місце знаходження класів. Мінуси (їх багато) 1. Часто занижають оцінки. 2. Вчителі(не всі) мають "любимчиків" яким піднімають бал на 1-2, а "поганим" (нелюмчикам) занижають. 3. Булінг в класах. 4. Медсестра, буде добре якщо вона взагалі буде на місці, і дають АКТИВОВАНЕ ВУГІЛЛЯ, у мого однокласника боліла голова йому дали вугілля і відправили на урок. (вугілля=панацея?) 5. Вчителі, багато з них похилого віку, в часи їх молодості менталітет був інший тому вчителям дуже тяжко зрозуміти дітей (особливо 1-5 класи) знаю що вчителів які на пенсії будуть звільняти від роботи і набрати нових вчителів, але звільнити їх не можуть до поки не знайдеться в вчитель на те чи інше місце. На рахунок хабарів, нічого сказати не можу, так як про це нічого не знаю.

,

Це найкраща школа у Львові !!

,

Я вчуся у цій школі вже 8 років і можу розказати про неї правду. Деякі вчителі поділяють учнів на "улюбленців" і "неулюбдленців". Улюбленцям оцінки завищують, хоча за урок вони буває відповідали раз і то мало. А решті ставлять 6,7,8 хоча відповідали на 9,10. Звичайно не всі вчителі такі. У школі діти звичайно матюкаються, хоча може і не всі. Багато хто зі старшої школи курить і т.д., але це їхній вибір. Про хабарі не знаю. У деяких класах є булінг. В школі є їдальня і буфет. В їдальні є смачна їжа, особливо канапки, їх дуже скоро розбирають. Хоча не вся їжа суперська. Про медпункт найцікавіше. Неважливо чи тебе болить голова, чи ти вдарився тобі всеодно дадуть ЧОРНЕ ВУГІЛЛЯ!!! Реально. Одного разу моя однокласниця підвернула ногу і їй дали вугілля. На Ф-К ми можемо грати у футбол або волейбол. І все. В моїй школі є і добрі діти і погані.

,

Нічого хорошого про школу сказати не можу. Керівництво непослідовне, рвшення протизаконні і суперечать здоровому глузду. Дозволяють собі розмовляти з батьками на підвищених тонах. Плинність кадрів дуже висока. Вчителі в дитини змінюються так часто, що невідомо які знання дитина отримає ( з іноземної мови за 2 роки 3 вчителя змінилось), що теж говорить про погане керівництво. Вчителі різні- є і хороші і не дуже. Загалом, враження від школи- негативне. Очікувала чогось кращого- європейського. Школа ім. Маркіяна Шашкевича... А, насправді, там пахне корумпованістю, діється за принципом " свої-чужі", жодної об'єктивності. Ще гроші вимагають на ремонти, в яких нема необхідності- аби було...

,

Не рекомендую. Промивають мозок дітям релігією. При чому не лише на уроках так званою "християнської етики". Деяким вчителям та директору варто почитати Конституцію і дізнатися, що у нас світська держава.

,

Школа так нормальна але деякі вчителі поділяють дітей на любимих і не любимих.Нормальні вчителі це вчителька з історії і німецької і ще з фізкультури учитель а інші є трохи дивні а так школа нормальна

,

Сподіваюсь нашу найкращу, найінтелегентнішу школу не закриють на карантин. Я її обожнюю, у нас дуже затишно і смачно в їдальні, і нема булінгу. І ніхто не матюкається.І завжди пускають в туалет. І висікати ніс.

,

В школу можна попасти тільки через ліжко

,

Школа тепла.Є хороші вчителі, але і вони звичайно, як і всі люди, не ідеальні.Учні хамовиті, в буфеті коли замовляють(була свідком) то не дякую ні вибачте.Хабарі не знаю чи є, але дітей олігархів там не вчитися.Мала досвід і роботи в цій школі, і діти там вчилися.Якщо підходити і просити за оцінки все добре.

,

погані вчителі окрім директора та вчительки зарубіжної літератури

,

Найкраща школа у Львові!!!!

,

Я не розумію чому цю школу обвалюють брудом я вчилася в ній 4 роки і все було прекрасно вчителі прекрасні а особливо Дарія Андріївна рекомендую

,

У мене також є що сказати про цю школу. Я вже давно закінчив її, але хочу залишити свій коментар. Справедливості у школі не існує. Вчишся чи не вчишся твій успіх не буде оцінений. Це відбиває бажання вчитися...Спочатку я також вчився, старався, прагнув стати відмінником. Але на жаль якби я не старався деякі з вчителів спеціально занижували оцінки, принижували, тому що ти не платиш хабарів. До багатьох дітей, які не знайшли спільну мову з вчителями ставлення жахливе. Вчителі принижують учнів та деякі піднімають на них руку. Директор школи просто жах. Він вчитель фізики. Я не можу зрозуміти як таку людину поставили на роль вчителя, а тим паче директора. Також я пам'ятаю, як ми здавали ДПА. Всі переживали і готовились, хотіли отримати трішки більшу оцінку. Але це виявилось не можливим. Деякі вчителі навіть не перевіряли, а ставили оцінку автоматично таку як за семестр, навіть, якщо ти написав на вищу...

,

Вчителі супер особливо Хома Оксана Йосипівна,Борисяк Оксана Богданівна,Єдинак Ірина Ярославівна Школа класна, їжа якою годують дітей також раджу всім вчитись у цій школі Заступник директора на старшій школі супер

,

Моя дитина навчається у даній школі. Що можу сказати: частина вчителів поділяють учнів на улюбленців, яким завищують оцінки (хто більше платить або ходить до них на додаткові заняття) і всіх інших. Багато вчителів - хабарники. Особливо хочу відзначити: Вчительку географії. Якщо Ти їй не сподобався, то вчи чи не вчи - результат один. Вчительку біології, яка також поділяє дітей на улюбленців і всіх інших. Директор школи і "вчитель фізики" (пишу в лапках тому, що знання які він дає учням також рівні "0"). Не вмієте, не знаєте, не хочете - це Ваші проблеми, або вчіть або дайте місце іншим спеціалістам, які вміють, знають і хочуть. Правильно кажуть "Риба гниє з голови".

,

Я вчуся в цій школі вже 6 років, і не дарма.Вчителів підібрали на славу.Особливо хочу відзначити таких вчителів як : Титаренко Ольга Олександрівна,Устінкіна Юлія Феліксівна ,Бубнів Мар`яна Михайлівна, Гніт Людмила Петрівна . У школі дуже гарна атмосфера , більшість дітей дружить один з одним .

,

я учениця цієї школи, дуже задовлена...вчителі чудові і привітні, також хочу особливо відзначити їдальню школи!!! тьотя Рома і тьотя Галя: "МИ ВАС ДУЖЕ ЛЮБИМО ВИ НАЙКРАЩІ" тому раджу іти до цієї школи))

,

Малий тільки відівчився. Супер.

,

школа 34 класна

,

Що можу написати про цю школу. Школа найкраща так як сама в ній навчалась. Вчителі прекрасні. Особливу подяку за свої знання хочу висловити Ігорю Івановичу. Людмилі Петрівні ( класний керівник ) і Надії Петрівні,Оксані Йосипівні ви THE BEST)))) Моя донька також буде начатись у цій школі. Маю надію що вчителі які навчали мене будуть доносити знання і моїй донечці.Дуже прикро що приходиться читати негативні відгуки про школу в якій провчилась 7 років.

,

Школа нормальна, але вчителі невміють розмовляти культурно

,

Моя школа THE BEST в ній вчителі хороші, але вчителька з історії ЖАХ!!!!!!!!! зАСТАВЛЯЄ ДІТЕЙ ПИСАТИ РЕФЕРАТИ ЗА ЯКІ СТАВЕ НЕ 9,10,11,12,а 8,7,6.Це жахлива вчителька.За розповідь параграфу не ставить оцінок.А тепер про відгуки які знаходяться на цій веб-сторінці.Якась МАМА написала,що директор жах,вчителі не слідкують за дітьми,у школі нецензурної лексики не має і діти не курять я сам вчися у 5 класі і я не курю.Ігор Іванович дуже кльовий вчитель як і Валерій Павлович.І віддавайте своїх дітей у цю класну школу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

школа жах директор весь час напрошується на хабар вчителі не переймаються життям своїх учнів, учні старшої школи весь час курять в шкільному саду це ЖАХ!!!!! як не пройдусь по коридору цієї школи весь час чую нецензурну лексику,не раджу віддавати своїх дітей у цю школу!!!!!!!!!!!

,

Моя донька навчається в школі № 34, все добре, є свої + і - в принципі як і всюди. Минулого року мала потребу заглянути в приймальну до директора школи і цьогоріч також, і є велике прохання/побажання, шановна адміністрація школи, завучі і СЕКРЕТАР, приймальна - це жах, як в кожного учня стан зошиту, щоденника є його "обличчям" так і приймальна директора є візитівкою школи і зокрема його , як посадової одиниці, чого тільки попід столом в секретаря не має, на столі і поруч. Навіть не іде мова при меблі, ремонт і т.п. а про той бардак, який там твориться. Зверніть будь ласка увагу, і ще б було чудово. ініціювати ремонт покриття на території школи, бо там можна ноги поламати. Наснаги Вам та сили на цілий навчальний рік зичу, і маю надію, що порядок не важко навести, батьки ж наводять по класах)))

,

Ця школа нормальна вчителі добре ведуть уроки

,

Почну з директора установи - як гаранта, що в школі діють принципи захисту дитини, навчити дітей не тільки граматики і табл. множення, а й поваги, дисципліни і т.п. все це відсутнє!!! Пану директору важливіше як він виглядає, вишиванка це його все, а що ремонт в класах проводиться за гроші батьків, їдальня в жахливому стані, кухарі працюють без головних уборів, в туалет жахіття (періодично перекривається вода з ціллю економії), і якщо між дітьми/батьками трапляються конфліктні ситуації - розраховувати на директора дарма, його позиція: моя хата з краю, нічого не знаю. сумно.. Мабуть п. Роман забув, що як директор школи він несе повну відповідальність за життя, здоров"я, збереження гідності учня під час перебування в стінах школи!!! Gатріотизм - це дуже похвально але не на руїнах і безладі в школі, шановний директор, дбайте не за зовнішній вигляд і авторитет, а за те, щоб школа була зразковою, щоб вчителям комфортно працювалося а дітки мали б бажання бігти до школи і здобувати знання.

,

Дружу з 34 з 1993року.Це найчарівніша школа після моєї.Тут панує український дух і москалем не пахне.

,

Моя рідна школа ! Нічого, крім слів вдячності не спадає на думку. У школі працюють дуже хороші та кваліфіковані спеціалісти, які підготують Вашу дитину до дорослого життя та дадуть їй ту частинку любові та розуміння навколишнього світу, яку зараз дають не кожні батьки! В майбутньому мої діти навчатимуться тільки у цій школі, про яку у мене залишилось багато теплих спогадів, дякую Вам за них - дорогі вчителі ! Нехай Господь береже Вас)

,

Ця школа дуже добра. Вчителі там чудові.

,

Школа супер найкраща у Львові! Вчителі чудові!

,

найкращий директор і найкращі вчителі. школа 34 найкраща!!!

,

Найкраща школа і найкращий директор і найкращі вчителі!!!!!!!!

,

Дуже обурило,що ображають дирекцію школи. Моя донька в 5 класі, і ніяких хабарів я ніколи не давала. Директор школи - завжди привітний,хороший господарник і педагог,якого люблять учні.Особисто я зверталась за допомогою до директора Романа Зіновійовича і завучів школи Орисі Петрівни і Оксани Євгенівни (в різний час) і отримувала від них безкорисливу допомогу.Також чудова людина і прекрасний педагог наш класний керівник Ірина Ярославівна та перша вчителька Зоряна Андріївна. Позитивний результат навчального процесу в більшій мірі залежить від праці учнів вдома.Тому,шановні батьки, не перекладайте на вчителів свою відповідальність за виховання і навчання своїх дітей.)

,

Я зараз навчаюсь у цій школі.Мені дуже подобаються вчителі мій класний керівник Дарія Андріївна, Наталія Ярославівна, Оксана Богданівна, Ігор Іванович і т.д.Я навчаюсь у 4-а класі.Я люблю свою школу.

,

Нормальна школа порівняно з іншими.Перейшла сюди з 5 класу.Повірте,в цій школі грошей не збирають так як роблять в інших.На день вчителя і 8 березня вчителі не беруть навіть шоколадки!Всі вчителі добре ведуть уроки.Кожеш вчитель хоче щоб ви знали його предмет.Одним словом школа хороша.За одним випадком чи вчителькою не треба судити усю школу!;)

,

Вчуся в цій школі, в страших класах. Як на мене то це одна з найкращих шкіл Львова, всі вчителі чудові в тому числі й директор, завжди готові допомогти і підтримати.Різні екскурсії ,поїздки гарантовані.За вчителів з молодших класів нічого не можу сказати, бо не вчилася тут.Але знаю одне, ця школа набагато привітніша і дружніша,ніж в ті в яких я вчилася раніше.Люблю 34 школу)

,

Мене дуже болить серце коли про мою школу пишуть в коментарях різні дурощі.Я дуже закохана в цю школу.Моя мама вчилася в цій школі .Вона теж закохана в школу .Ця школа сама краща в районі.Я дуже люблю цю школу.

,

Чудова школа)

,

Направду кажучи,34 одна з найпрекрасніших в нашому місті.Вчительський скад просто супер,кожен вчитель заслуговує на найкращу подяку,адже окрім грунтовних знань,які отримуюють діти,вчителі також допомагаюсь, підтримують,можуть будь коли вислухати,навчають всього,що знають самі.За це величезне спасибі їм,адже саме у школі діти виховуються,стають справжніми особистостями.Також особливо приємно відвідумати урокиТитаренко Ольги Олександівної,Мягкої Світлани Григорівної- це золоті вчителі,які тільки раді ділитися своєю мудрістю і житєвим досвідом.Хочу сказати,що в школі панує дружня атмосфера ,діти добрі,кожен може себе проявити в своєму руслі.( у спортивних змаганнях,танцях тощо)Я щаслива ,що вже 10 років навчаюсь у цій школі,неодмінно б привела вчитись сюди і своїх дітей.

,

Директора дійсно треба гнати.Неадекватний хамовитий дідуган.Вчителька 1б класу некваліфікована істерічка,кричить в класі незважаючи на реакцію дітей і батьків.Не рекомендую віддавати своїх малеч до цього закладу,тому що за деякими вже давно сумує психлікарня.

,

Я вчуся у 5-А класі.Класний керівник в нас Єдинак Ірина Ярославівна- вона вчитель математики.Ми її дуже любимо.Вона кожний місяць водить нас на різні екскурсії.Наш клас дуже великий.Він самий більший клас ушколі.У цьому класі вчаться 30 учнів.Ми дуже любимо Єдинак Ірину Ярославівну,Мягку Світлану Григорівну,нашу добру завочку Буцик Оксану Євгенівну,Титаренко Ольгу Олександрівну,Хому Оксану Йосипівну,Легу Марію Степанівну,Кравчук Христину Романівну ,Гніт Людмилу Петрівну,Бецко Оксану Михайлівну,Борисяк Оксану Богданівну,Литвин Наталю Ярославівну , Тріль Ірину Михайлівну,Дмитрик Любов Степанівну,Матіяш Ірина Зеновіївнуа також нашого доброго директора.Я дуже люблю цю школу тому що вона дуже історична.

,

Це найгірша школа у світі сюди дитину я в житті не віддам найбільша проблема 3 100 це страшний взяточник директор

,

Чудова школа, чудові старі вчителі - Степан Савинович, Галина Гнатівна , Зиновія Миколаївна, Олена Петрівна, Лариса Данилівна, і т. д.

,

Я дуже люблю цю школу. Я вчуся в 5 Б класі і цілком задоволена. Хочу відзначити свою класного керівника Юлію Феліксівну!!! Всі вчителі просто клас такі як: оксана йосипівна оксана омелянівна любов степанівну наталю ярославівну заучку оксану євгенівну ірину зіновіївну валерія павловича короче все мене влаштовує... я люблю 34 школу!!!!!!!!

,

Я закохана в цю школу. Колись я тут вчилась. Тепер моя старша донька тут вчиться,вже закінчила 4-В клас. Класний керівник Гурська Оксана Ігорівна це педагог за покликанням,для дітей вона авторитет,друга мама,подруга і хороша людина., діти любля її. В нашій школі дуже професійний колектив,вчителі заохочуть дітей,допомагать їм,навчають їх бути людьми з великої букви і добрим серцем. Заходячи в цю школу я як дома,діти вітаються з кожним,відзивчіві.Школа організовує багато міроприємств,конкурсів,змагань,поїздок. Діти на групі продовженого дня зайняті не тільки підручниками ,але і пізнають нове за допомогою гуртків.Ще хочу подякувати Орисі Петрівні за турботу до діток,низький поклін Вам. А Філатовій Олені Володимирівні величезне спасибі -це моя перша вчителька.Ще велика подяка Наталії Ярославівні, вона джерело музичної енергії. Моя Наталочка після уроку музики ще дома продовжує співати,розповідає,що це бомбезна вчителька,люблю її.В цьому році і малеча моя йде в цю школу. Бажаю всім успіхів

,

Я дуже люблю цю школу! Зараз вчуся у 4-б класі мене є класна керівничка Мелень Руслана Олексіївна!!! Це сама краща вчителька у світі! Випускний через 4 дні!!! Є подруги! Цей клас просто супер! Доречі я відмінний!!! Я рада що вчуся у цій школі!!!!!!!!!!!!!!!! 18.05.14. Сарабун Настуся 4б клас

,

Мені просто огидно читати ці образи в сторону вчителів нашої школи. Вони просто прекрасні і навіть Олепір вона нормально і доступно пояснює матеріал. І вчителі англійської найкращі. Заучка школи привітнаі співчутлива може зрозуміти в любій ситуації. Директор найкращий. Вивчення англійської на найкращому рівні.

,

школа дуже хороша

,

Вчилася у 80 роках. Школу вважала домівкою, так воно , власне, і було... Зараз не знаю, але хочу відвідати улюблені коридори і 20 кабінет. Лідія Степанівна, Ігор Іванович , хотілось би вас зустріти.....

,

Всім вітання. Вчився просто в 34 школі на протязі 10 років. В цей час запустили перший супутник,появився телевізор, і коли моя однокласниця в 5 класі прийшла в капронових панчохах , це була ганьба зі сторони адмістраціі. Десь на початку 60-х школа стала імені М.Шашкевича.Це була престижна школа на цей час, хоча вона знаходиться в гарячій " точці" між Привокзальною і Центровими.На пртязі 10-років був один директор, говорили,що до цього він,був начальником виправної колонії,в чому я переконався будуючи декілька разів в його кабінеті сам на сам, і це мені помогло в житті, я загартовувся.І тепер про основне. Коли читаю відгуки то вони абсолютно протилежні, так само як і випускники школи.Сьогодні один з моїх однокласників знаний професор університету, а другий знаний злодій "в законі" -- і в цьому школа не винна. Коли я вчився в нас не було "Дітей- Мажорів" , всі були рівні, а тепер??? Їх школа не породила, це ваша батьківська сучасна турбота про дітей, особливо трошки заможніших.

,

Дивуюсь терпінню вчителів та батьків,Невже ніхто не бачить як Вас обманюють? А переважна більшість вчителів хороші люди,які віддаються дітям за мізерну зарплатню. Ганьба директору.

,

Навчався у 80 роках у цій школі. Прекрасні були вчителі (деякі працюють й до тепер, а деяких вже й немає в живих) : Федик Ігор Іванович, Кузнєцова Поліна Василівна, Тимочко Оксана Йосипівна, Григорій Іванович, Валерій Павлович і звичайно мотор школи і генератор ідей Матат галина Сергіївна!!! Велике їм ядкую! Єдине , що викладання англійської було ніяке... перший рік нас навчала директорка, яка постійно було зайнята директорськими справами і уроків , як таких і не було, потім кожного року змінювались вчителі, що теж несприяло засвоєнню предмета. Всім привіт !

,

Найперше, я скажу про Л. Оксану Степанівну вона вчитель від Бога також К.Надія Миколаївна вчитель від Бога і М.Світлана Григорівна класний вчитель, Ф.Любов Несторівна вона сильній вчтель вони всі класні!!!

,

Якщо чесно школа нормальна, але її псують деякі вчителі.Поміж поганими вчителями знаходяться і добрі, котрі стараються навчити чогось дітей.Наприклад вчителька з Української мови та літератури-це вчитель від Бога, адже вона старається передати свої знання дітям, тому що їм у житті- це знадобиться. А також є ще хороший вчитель з німецької мови він хоче навчити дітей свого предмету.... Вчитель з німецької мови допоможе освоїти його предмет. Є багато добрих і розумних вчителів у школі, котрі навчають свого предмету.

,

Все в цій школі вирішує директор, він справжній хам і хабарник... Цікаво скільки він носить в райно, щоб його тримали... Нічого, Бог все бачить, йому це все вилізе боком рано чи пізно!!

,

школа супер

,

школа супер вчителі гарно викладають предмет директор класний!!!!!!!!

,

Школа хороша,вчителі хороші,нема питань...але це все ззовні...а насправді в середині все прогнило корупцією і хабарами(так званими подарками)...кожного року державна школа обходиться батькам 800-1000 грн.,а то й більше...директору на день народження скинулися по 500 грн. з класу...і всі ці гроші йдуть на подарки вчителям,на квіти з приводу будь-якого свята...а освіта в нас безплатна...за що батьки мають платити гроші???...за прихильність вчителів до дітей...за те,що вони і так повинні виконувати...це їхня робота...професія,яку вони обрали і за що получають від держави заробітну плату кожного місяця...але вчителі байдужі до свого обов'язку,допоки не підлижешся...от тоді в них прокидається інтерес до навчання дітей...а діти,батьки яких ще від себе дали хабар,мають особливу увагу учителя і хороші оцінки...і це не тільки відбувається в школі №34,але й в інших школах...А в нас діти мають конституційне право на безплатну освіту...тим більше в державній школі!!! Ганьба!!!

,

нормальна школа.

,

дитина вчиться зараз в молодших класах,вчителькою задоволена,але буду забирати з 5 класу.від старших учнів чула різні відгуки про вчителів старшої школи- і добрі,і не дуже.Директор і завуч-нормальні адекватні люди,ніяких претензій до них теж немає.

,

Як смієте обливати брудом найкращу школу в місті. У будь -якій школі є добрі і погані вчителі, не вийняток і 34 школа. Та все -таки тут вчителі дають гарні знання та виховання. Як прийнято, якщо дитина не хоче вчитися або не може, то батьки винними роблять вчителів. Щоб оцінити школу, раджу перевести в іншу, буде з чим порівняти. В цю школу варто іти хоча б заради таких вчителів, як Світлана Григорівна, Ірина Ярославівна, Ольга Олександрівна. Це вчителі від Бога.

,

Згідна з коментарями про вчителів!! Молодша школи дає сильні знання!!! Ну а старша... математику будуть знати лише добре забезпеченні діти.. Оксана Йосипівна - нормальний вчитель вимагає від дітей знань,молодець всі хто в кого вона викладає дійсно знають предмет!! ) Дмитрик Любов Степанівна - дає сильні знання хімії,дуже дуже хороша вчителька велике їй спасибі!! Інші вчителі загалом нормальні)

,

Старша школа жахлива!!!! Окреме спасибі Вчителям молодшої школи,власне вони і втримують цю "школу" на плаву.Всі хто працює у цій школі -випадкові люди.Сором для школи носити назву » З поглибленим вивченням англійської мови».Рівень навчання англійської -0.Ця школа з поглибленим вивченням музики та трудового навчання.Директор нікудишній керівник який нічого не бачить та не чує.Ганьба!!! Звертаюсь до керівників міста: Необхідно провести реформу у цій школі

,

дуже класна школа!!!

,

школа дуже хороша якщо не подобається переходьте в іншу!

,

Я шокована від коментарів на рахунок моєї школи!!!!Як можна зневажати свою школу.Я маю двох дітей та знаю що твориться у школах,але повірте ті викладачі яких ви облили брудом хороші .І мені інколи сниться наша школа я хочу потрапити туди але не пускають

,

плохая школа.согласна с отзывом о оксане омельяновной и учителе английского и оксане евгениевной.от себя добавлю-если с вашим ребенком случится несчастный случай в школе-помощи небудет.а хамству омельяновной и евгениевной вообще нет границ.а директору легче ничего не знать о проблемах,тогда и решать их не прийдется.родители прислушивайтесь к жалобам детей.я многие проблемы пробовала решить миром,а столкнулась с хамством.прийдется перейти в другую школу

,

ой! ну не треба от тим малолітнім дітиськам вихвалювати школу) ця школа не може похвалитися відсутністю корупції - тобто, вона тут зустрічається досить часто. вже давно звик(ла), що оцінка тут не значить нічого ! вона-або підтянута "за вуха", або оплачена дбаючими батьками. також існує таке поняття як "дружба" між батьками та вчителями... +медалісти--поняття давно вже заплямоване !! дитина має справді мати рівень знань на ту "золоту медаль", а не домовлену чи заплачену батьками. також, як на мене, то досить свавільна школа. директор-літає в небесах, а весь решта виховницький склад не може поставити на місце дітей, поведінка яких просто жахлива! можу сказати, що і діти і вчителі розпоясалися. респект вчителям, які дають знання, люблять свою роботу та мають совість і дітям, які вчаться та не ведуть себе, як останні ... .

,

я вчився з 1978 школа супер

,

Школа так собі. Історики встановили, що в роки 2ої Св. війни на її території вбивали євреїв. Не знаю чи це правда, але всі 10 років некомфортно себе в ній почувала. Звісно, деякі вчителі були дуже хороші, "від Бога". Хоча ми тоді їх не цінували. А директор від початку свого "володарювання" брав хабарі, тож не дивно, що в теперішні часи він це робить у великих розмірах. Ганьба, Вам Романе Зіновійовичу. Свого часу, Ви не дочекались від мене хабаря. І школа в 90ті була бандитською. Можливо, щось і змінилося, але подарунки директору ми колись не робили на уродини!

,

Цілком згідна з "свыдомою ученицею". І що саме цікаве це все чиста правда: і про математику, і про англійську. Всі про це знають і ніхто не може нічого зробити. А хто каже що це неправда, тому дуже повезло і він з тим не стикнувся. А сама школа хороша і є велика кількість вчителів, які заслуговують на вдячність.Дякую саме їм!!!!!

,

Молодша школа у 34-ій дуже сильна.

,

Закінчила школу у 1965 році, 11-б клас. Пишаюся, що вчилася в ній з 1-го класу і їздила через ціле місто з вулиці Пасічної до своєї школи. Найсвітліші спогади! Хай Господь посилає школі Благословення!

,

моя дитина тут навчаєтьсяю.за 8 років навчання жодного разу ніяких грошей у фонд школи нездавали.директор справжній патріот і на належному рівні представляє школу.вчителі теж на належному рівні.у школі є бойовий гопак та багато інших гуртків.у цьому районі школа найкраща!!!!!!!

,

коментарый математики - оксана омелянывна - заслужинний викладач украни II треба позбавити цього звання вона не навидить пояснювати дытям .300 слыв в хвилину як це можна зрозумыти , дуже любить пояснювати за грошы . укранська мова - оксана шосипывна - викладач вже проситься на пенсыю жодного разу не зявилася на шкыльны збори пысля 5 години вона не виходе на вулиця дытей просто не навидить . вчитель нымецькоы мови - викладач нымецкоы казанова натуральна його быльше хвилюэ чи сподобався вын молодим викладачкам ы учиныцям старших класыв ныж те чого його учны навчилися . вчитель англыського - пыв урока розбор домашнього завдання ы хто що забув , а друга виставляння 1. зауч школи - хамить до дытей ы багато собы позволяэ. директор - тыльки наживаэться ы з якимись питаннями посилаэ в ынтернат.

,

Тетянана Василівна просто супер

,

згідна:що школа наша зажерлась

,

Ця школа найкласніша з всіх шкіл у львові!

,

Вчителі з директором ганьблять чесне ім*я ВЧИТЕЛЯ!!!! Вони байдужі до дітей. В школі прогресує тільки комерційне навчання.ГАНЬБА !!! Де ваш патріотизм ? Яке майбутьнє для УКРАЇНИ Ви готуєте!

,

Школа прикольна,кому не подобається хай переводяться в іншу.З Маряєю не згідна!!!Порівняно з іншими школами ще мало збирають!Вчителі суперові діти тоже!34 школа найкраща!

,

ця школа най краща я в ній вчуся.моя вчителька надія миколаївна ковалик.

,

поведінка директора і вчителів ганьбить ім'я Шашкевича! Крім того, що побори грошей тривають щомісяця, ще й на день народження директора вимагають 500 гривень від кожного класу!Ну скільки можна?????

,

Сама класна школа це 34.У ній найкращі вчителі і найсмішніші діти:):):):):)

,

34 школа найкраща

,

34 the best ......... найкраща у світі)

,

навчався в цій школі 10 років - і нешкодую що мене батьки віддали саме в цю СЗШа,викладачі просто супер,матеріальна база на високому рівні,встановили штучне футбольне поле якому в Галицьому районі просто немає рівних коротше кажучи - школа найкраща)

,

34 школа просто клас вона прікольна)))) в ній офігені люди і вчителі)

,

ця школа найкраща!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Я навчалася в цій школі там найліпші викладачі Наш клас супер Всім привіт

,

ця школа найкраща!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Ця школа найкраща The best!!!

,

Хороша школа. Тут тихий район, є матеріальна база. Нещодавно відкрили міні-футбольне поле зі штучним покриттям. Щодо вчителів - математику, українську мову та історіюУкраїни викладають дуже хороші спеціалісти. Головне, щоб ваша дитина хотіла вчитись.

,

я вчуся в тій школі вона найкраща

,

№34 the best forever together

,

Я закінчив СШ № 34 у 1978 р., і знав напевно, як пишеться слово "ДИСЦИПЛІНА"! Чи то зараз прагнення до знань зменшилось, чи дисцЕпліна на уроках впала?

,

Окрім знання моя школа надала мені відчуття затишку та безпеки. Школа з встановленими нормами поведінки, дисцепліни.


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові