Школи

Середня школа №36


  • Львів · вул. Володимира Великого, 55-б
  • (0322) 63-53-66
  • денна
  • державна

Відгуки216

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Надзвичайно багато вчителів, яким начхати на майбутнє дитини, які не вміють, чи банально не мають бажання підбирати підхід до кожної людини. Багато хто просто обходиться криками, інші можуть вигнати з класу, дехто і батькам посеред уроку звонить, ніби у них клопот немає більше... І ні, це, на щастя, зі мною не траплялось, але неодноразово бачив подібний "самосуд" над своїми однокласниками, коли ж проблему можна було вирішити набагато простіше. Є і хороші вчителі, як от, наприклад, Галина Степанівна - вчителька з англійської мови, чи Віра Богданівна - вчителька з української мови та літератури. Хоч вони і не ангели, але, як мені здалось, виконують свою роботу більш сумлінно. Поганиш вчителів згадувати не хочеться, та й імена уже не всі пам'ятаю. Загалом - школа як школа, могло бути й набагато гірше в плані навчання. Дисципліна в коридорах, правда, залишає бажати кращого.

,

Звісно є багато стереотипів щодо нашої школи, так, неадеквати в нас є, але власне кажучи, де їх нема? Їжа не дешева, але краще брати з собою. Є де помити руки, але туалетний папір завжди відсутній, більшість вчителів класні, є і скептичні, але знову ж таки, де таких немає? Для когось це просто зарплата, а для когось це життя, робота з дітьми з метою навчити! На цьому хочу відмітити: Ельвіру Віталівну, Людмилу Миколаївну і Віру Михайлівну, дуже хороші вчительки, стараються навчити, до уроків не ставляться скептично, ставлять достойні оцінки, і з їхніх уроків можна винести знання. А є просто круті вчителі з якими весело на уроках. Наша школа не ідеальна, але Точно не найгірша!

,

Школа супер!

,

Лише найкращі спогади!!!

,

Вуйцик Оксана Ярославівна - найкраща вчителька!!!! Дуже високий рівень! Викладається на повну !

,

Школа супер!!!! Директор Юрій Євгенович- найкращий фізик! Любов Іванівна- неперевершений вчитель зарубіжної літератури)

,

Все би було добре якби не збір грошей у фонд школи ініційований так званим (Батьківським комітетом школи) за підтримкою дирекції. Вони вказують здавати доброчинні внески (готівкою) на потреби такі як (ремонт їдальні, відеонагляд та ін.) але чомусь вказують фіксовану суму хочеш не хочеш мусиш здати. Потім звітують, що зроблені ремонти за бюджетні гроші, а не за гроші батьків і самими батьками. На розрахунковий рахунок школи гроші брати не хочуть, інакше потрібно звітувати за витрачені гроші. З директором можна вирішити любі навчальні питання, якщо у Вас є фінансова можливість. Вчителі старої закалки (кричать на дітей).

,

Прекрасна школа . Чисто , зробили красиві туалети . Хочу відзначити Федо Степанію Миколаївну -- вчитель математики , знає як потрібно спілкуватися і поводитися з дітьми .

,

Шановний Ігоре Степановичу, з вашим ентузіазмом та досвідом прама дорога на львівський залізобетонний завод, де багато людей похилого віку, яким подобається гра, фахівцем якої ви є вже 20 років. Зробіть ласку, організуйте там шаховий гурток, керівництво вам буде вдячне. Нарешті люди припинять пити. Більше б таких людей, як ви.

,

Шаховий гурток працює у школі три роки!!! Учні відвідують тричі на тиждень заняття. Графік роботи знаходиться у вестибюлі школи.

,

В школі треба ввести вчителя з шахів, а то по цілому Львову існує "Програма розвитку дитячих шахів в області", а у вашій школі немає в кадрах такої одиниці. Готовий навчити дітей вашої школи цієї мудрої гри. З повагою до вас 20-літнім педстажем роботи Ігор Степанович

,

Директор шарпаэ дiтей ,на охрону не Хосе показувати документiв школа погана не випускають з школи а в iiдальнi булка 6 гривень нiфiгасобi директор зажрався а вчителям та дирекцii. Iiжу дають безкоштовно та на дiтей все одно а у магазинi дешевле в 2 рази а в iдальнi усе дороге

,

Школа погана. Потрібно вже давно навести порядок в школі а вони не наводять.

,

Школа - супер! Дирекція - багата! Вчать добре, але нічого не зрозуміло! В туалетах є вода! На кожній перерві черговими по підлозі прибираємо клас!

,

Найкраща школа !!!! ❤️❤️❤️ Дирекція- просто супер! Вчителі добре ставляться до учнів, в туалетах зробили ремонт, після кожної перерви коридори прибирають.

,

Файна школа

,

Добра школа) Рекомендую

,

Школа прекрасна, вчителі добре ставляться , рівень знань хороший , велика шана ОКСАНІ ЯРОСЛАВІВНІЙ - найкращому вчителю математики!!

,

Дуже гарна школа, вчать класно, справедливе ставлення до учнів , найкращі вчителі- Юрій Євгенович, в нього дуже чудове пояснення, Оксана Володимирівна- НАЙКРАЩИЙ вчитель з укр мови і літератури

,

навчався в 36 школі...одні побори ..це був жах...совісті немають

,

Аналогічно погоджують! В школі нема порядку і дисципліни, діти в любий момент через забави й бійки можуть заподіяти собі важкі тілесні травми як це дуже часто трапляється і ніхто за дітьми не дивиться,чергування класів і вчителів ні до чого в пусту!! Спершу потрібно вигнати самого директора який не може нажитися грошима з бідолашних батьків які заробляють копійки і поміняти охоронника ,і ще поміняти вчителів,які не вчуть а хочуть здерти з батьків останні гроші! Невже я як мама тільки одна це говорю. Чому така ситуація й надалі присутня в школі? Чому нічого не робите??Звертаюся до Адміністрації школи, наведіть нарешті порядок і встановіть дисципліну а не покривайтесь, коли до школи приїзджає знімальна група й журналісти!! Або ви нарешті наводите порядок,або батьки в класі піднімуть бунт!! Це вже надоїло всім батькам!!!

,

Дуже погана школа!!!

,

Натрапивши на цей сайт, хочу теж подякувати класному керівникові Ользі Богданівні. Це є особливий класний керівник. Людина що о 07:45 вже є на робочому місці. Ольга Богданівна віддає всю свою любов нашим дітям. Щороку є свято в спортивному залі та на сцені в актовій залі, походи в музеї, театри, екскурсія по Львівській області. Дуже сумлінно діти почали ставитися до благочинних ярмарків завдяки Ользі Богданівні. У листопаді учні та батьки нашого 8-В класу активно підтримали проект реконструкції стадіону. Побільше б таких класних керівників як наша молодчинка Ольга Богданівна. Ще хочу віддати шану вчительці математики Людмилі Федорівні, вчительці німецької мови Оксані Михайлівні, вчительці Сироїжко Любов Іванівні та директору (вчителю фізики) Юрію Євгеновичу. Хороші вчителі. Побільше б таких у школі.

,

Всім доброго дня! Хотів би подякувати новій вчителькі англійської мови Анастасії Богданівні за її принциповість та справедливість, за терпіння та намагання втімяшити в нас знання. Ви дуже гарна людина)))

,

Зараз я переходжу у 8 клас. Всі ці роки школа для мене була і буде моїм другим домом. Школа нагадує сім'ю , наприклад: учні- це твої брати і сестри , а вчителі це твої батьки які завжди підтримають тебе. Я дуже вдячна всім хто навчає мене , але особливу подяку хочу сказати Долині М.М. , Вовк Т.В. , Федо С.М., і Сироїжко Л.І.. Для мене це найкращі вчителі які мене вчать.Я дуже сильно люблю всіх.

,

Так школа прекрасна . Хочу відзначити Федо С.М. , Сироїжко Л.І., Вовк Т.В. дуже хороші вчителі, вони знають свою справу і завжди знайдуть спільний язик з дитиною

,

Найкращий класний керівник і порадниця-Сироїжко Любов Іванівна!!

,

І знов весна,і знов останній дзвоник, для нашого класу - це було св"ято зі сльозами на очах! Наші діточки закінчили початкову школу, провели найкращий випускний,і попрощались з першою вчителькою...Ця педагог від Бога, ніколи не сиділа за шафками з іншими вчителями на кавуванні, ніколи не кричала до дітей, ніколи не перекладала свою важку вчительську працю на батьків!!! В наш великий клас, наша вчителька прийняла дітей з паралелі, і сьогодні випустила 34 сильних,розумних,дружніх учнів!!! Низький уклін,щира батьківська вдячність дорога наша Ронська Галина Василівна !!!

,

Дуже класна школа , найкраща вчителька Сироїжко Любов Іванівна

,

Дуже красива школа, є басейн,тенісний зал . А також хороші вчителі, наприклад : Сироїжко Любов Іванівна , вчитель який навчить , це дуже хороша і вічлива людина, яка завжди дасть гарну пораду , як на мене це найкраща вчителька в школі.

,

прекрасна школа!!!!!всі рекомендую!!

,

Мій син є у 5 класі. До вчителів претензій не маю. Хочу відзначити Степанію Миколаївну, Зоряну Михайлівну, Ольгу Богданівну та Світлаеу Василівну. Вчителі які люблять дітей і знають свою роботу. До дирекції також немає зауважень. Школа чиста, затишна.

,

Сьогодні забираючи свою дитину з басейну чула таку розмову між чоловіком,який як я зрозуміла,записував малесеньку дитину на плавання,дитинка має бути в басейні у супроводі тата,мами чи бабусі,з працівницею басейну,молодою дівчиною,я її не знаю.Суть розмови наступна,чоловік поточняв,якщо він встигне зробити мед.довідку до суботи,то чи можна їм вже в суботу приходити в басейн на заняття?!На що дівчина відповіла,не важливо коли вони принесуть довідки,плавати в суботу можна буде,головне щоб довідки з часом принесли!!!Запитую,довідка потрібна для провірки,чисто формально,чи для того щоб ми батьки знали,що в басейн школи де ходять хворі люди,які можуть нести загрозу здоров"ю наших дітей.Або ви в басейні наводите порядок не для формальностей або я це питання винесу на розголос міста!!!

,

Спочатку напишу плюси школи: у школі чисто; кабінети мають зручні парти і стільці; частково замінені пластикові вікна; сучасні кабінети інформатики; гарний басейн; Тепер мінуси: немає мультимедійних дошок в кабінетах фізики, хімії та біології; в коридорах відсутні лавки; відсутні шафки для одягу; Спасибі усім хто долучається до навчально - виховного процесу наших дітей. У школі є багато добрих вчителів, які вміють навчити, і гарно ставляться до дітей.

,

Дитина йде в перший клас. Вчитель Оксана Йосипівна з розумінням підходить до батьків і дітей. В нас затишний кабінет. У школі є англійська і німецька мови. Гарний басейн. Рекомендую цю школу.

,

У школі є багато гарних вчителів. Це Віра Богданівна, Надія Михайлівна, Ірина Федорівна, Ніна Василівна. На їх уроках є цікаво. Також у школі гарні кабінети та коридори.

,

Також хочу подякувати Степанії Миколаївни, Олені Василівні, Володимиру Володимировичу та Юрію Євгеновичу за гарні знання, які я отримала колись давно. Наскільки мені відомо вони всі працюють, наповну силу. Здоров'я вам, успіхів, достатку. Вас дуже любили і люблять діти. Це вчителі з великим талантом. Будьте такі як ви є ще багато, багато років.

,

Школа найкраща. Всім рекомендую. Без витрат. Вчителі суперські. Учні просто клас.

,

У 36 школі є різні вчителі. Можна похвалити Зоряну Михайлівну, Володимира Володимировича, Еллу Петрівну, Ельвіру Віталівну, Наталю Петрівну. Вони добросовісні, хороші, привітні, строгі, на уроках дітям цікаво. Наша керівничка Галина Ярославівна вміє зробити все добре. І в кабінеті порядок, і діти виступають, їздять на екскурсії, ходять в театри, музеї. Дуже здружився клас після початкової школи. Дякую за важку працю.

,

Ось вже пройшло 20 років з дня закінчення школи. Немов це було вчора. Згадую цікаві уроки Володимира Володимировича, Михайла Степановича, Олени Василівни, Надії Григорівни. Це вчителі, майстри своєї справи. Також приємно згадую Михаліну, яка сиділа на охороні. Я щаслива, що моя дитина також начається у цій школі. Директор Юрій Євгенович та заступник Алла Станіславівна вміють тримати затишну атмосферу, навчання у школі проходить на хорошому рівні.

,

Вчителі в школі норм ально працюють,віддають свої сили і здоровя нашим дітям ,але батьки самі повинні виховувати своїх дітей, виконувати дом завдання, а не чекати що дитина чудом вивчить все на уроці івчитель має опікувати її,бо тато з мамою цілий день на роботі,за дитину відповідають в першу чергу батьки

,

Була на останньому дзвонику. Не сподобалося мені. Немає організації. Сценарій скучний. Дітворі не цікаво. Шуміли, не слухали. Щороку повторюється те саме. Маючи велике подвір'я перед школою, з гарними новими плитами, адміністрація проводить лінійку на маленькому подвір'ї в середині.

,

Хочу подякувати вчителям за титанічну працю. Вчити дітей дуже важко, особливо сучасних. У цій школі працюють справжні педагоги. Вони мають підхід до дітей.

,

5-Б клас,гарні діти,но попали в погані руки.Початкова школа закапарила цих дітей,Паращук Н.В.зовсім не працювала,все скидувалось на батьків,рівень знань в дітей дуже слабенький.Середня школа,на наших дітей забили всі,ніхто не хоче викластись і дітей зацікавити до навчання!!!Ми знаємо що звернення до дирекції нічого не змінить,бо тут давно час міняти самого директора!!!Ми знаємо що схожі ситуації в більшості шкіл Львова.Шановні вчителі,бутьте людьми,доведіть що ви не дарма маєте дипломи педагогів,викладайтесь на всі 1000%,не чекайте на додаткову плату від батьків,бо багато батьків,важко працюють на свою копійку.Ви зараз підете у відпустку,ви маєте повний соц.пакет,згідна і не високу зарплату,а багато батьків при невисокій зарплаті не мають соц.пакету.Ми хочемо краще жити:наше краще майбутнє,забеспечена старість в руках цих дітей!!!Дайте цим дітям гарний рівень освіти,бо вони розумні просто запущені.Може колись хтось з них,навіть зараз зовсім не успішних стане великим...

,

Для чого вчителі в школі,? Вони не виконують своєї роботи,я дала дитину до школи щоб вчителі її навчили,так як було колись як вчилися ми! Дуже шкода що тепер вчителі хабарники! Класний керівник за дітьми не дивиться,діти що хочуть то і роблять,це все для того щоб ми наймали репетиторів і платили великі гроші!Для чого тоді 36 школа!Вчителі виконуйте свою роботу!

,

Мене все влаштовує. Гарні світлі кабінети. Довгі коридори. Басейн вже працює. Спортивний зал потребує ремонту. Хореографічний зал з дзеркалами. Дуже добру маємо першу вчительку Марію Іванівну. Вчителька яка вміє зацікавити. Дитина дуже звикла до неї. Здоров'я щастя і успіхів усім вчителям, батькам і дітям. З старшої школи мені подобається Віра Богданівна, Світлана Василівна, Людмила Василівна.

,

Дітей у школах більше не від того, що народжуваність стала більшою. Уся справа в тому, що нові будинки ростуть, немов гриби, а шкіл та садочків ніхто не будує...Хто за таке неподобство має відповідати?Мабуть, скоро знову буде двозмінне навчання?

,

Адміністрація дуже хороша. Вчителі гарні, добрі, ввічливі, добросовісні. Все в школі дуже гарно. А щодо першачків - просіть і вас візьмуть. Це ж звичайна школа. Дійсно дітей з року в рік все більше, тому і наплив є.

,

Керівництво батьків має за ніщо і педколектив змушує брехати! !!Бідні вчителі які дійсно добрі!Здати документи в школу щоб прийняли дитину директор перетворив на приниження батьків зі швирянням документів в обличчя і криками чому ви лізете в школу мою і мені плювати на ваші законні права!!!Ще й погрожував що вам буде погано вчитися і 36школі і просив в то повірити!! Вчителі добрі шкода їх що їм під таким керівництвом треба прцювати і ще й людьми лишатися. Люди які заради грошей в школі мають її залишити! Школа для дітей а не навпаки!!!

,

Школа-клас!! Деякі вчителі не вміють тримати себе в руках, люблять поговорити про дітей в їх ж присутності,а деякі навіть при класі(з класом) можуть обговорювати дитину, коли вона запізнилася, або взагалі не прийшла в школу.Але це тільки деякі.Загалом вчителі веселі і цікаві.Наприклад:Висоцька Н.М., Ольга В.(вчителька історії),Петрунів В.Б., Людмила В..З цією школою зв'язано дуже багато спогадів, для мене вони всі хороші.. Головне не звертати увагу на те, що про тебе говорять.Діти в цій школі ,взагалі, розпущені.А поведінка дітей-жах.Хоча директор, заучі хороші, але поведінку дітей не серйозно сприймають.В цій школі ВЕСЕЛОі це саме головне.Хороший настрій залог хорошого навчання❤

,

У школі все дуже добре. Уроки проходять цікаво, в їдальні смачні булочки, на екскурсії їздимо. 36 школа найкраща.

,

Ось ми вже в 5 класі. Дуже здивовані, що вчителі так гарно вчать дітей. Бо в молодшій школі ми знань недоотримували нажаль. Велика шана Оксані Петрівні яка обожнює дітей. Також вдячність вчителям з укр. мови, історії та природознавства. І хотілося щоб на перервах була дисципліна а не перегони. Нехай дирекція зверне увагу на поведінку дітей.

,

Дуже раді що закінчили початкову школу в Паращук Наталі Василівни!!!За знання початкової школи вчителі старшої школи можуть сміливо подякувати батькам учнів,оскільки вище згадана вчителька чотири роки всі свої обов"язки перекладала на батьків.Раджу дирекції добре придивитись до вчительського колективу і просіяти через неабияке решето!!!

,

школа класна!

,

Більшість учнів дуже не виховані тому вчителі часто підвищують голос. 70% вчителів доволі таки старі. Також в школі дуже сильно розвинена корупція. Самий найбільший мінус це МУЗИКА. ЇЇ ТАМ ДУЖЕ ПОГАНО ВИКЛАДАЮТЬ. Все що вчителі музики хочуть від учнів це запам'ятати текст пісні. Безумовно в школі є багато плюсів: там є великий басейн, там дуже добре вчуть світову літературу, українську мову, і математику. Там також є урок хореографії.

,

Вітаю усіх з закінченням навчання. Наш клас фореве). 6 - Б найкращий.

,

Хочу висловити негативну думку про дирекцію школи. Віддала цього року сина в майбутній перший клас. Дітей у класі буде 34. В інших класах по 35. Не можу зрозуміти директора. Для чого робити такі обширні класи? Дітей з кожним роком все більше. Чому дирекція не відкриває ще одного класу? Достатньо 28 учнів у класі. Чи може вчитель навчити таку кількість дітей? Такі класи були ще за радянських часів. Шановна адміністрація школи! Зробіть будь ласка менше наповнення класу, дуже вас прошу! Відкрийте ще один клас!

,

Я можу похвалити 36 школу. У ній є затишна атмосфера. Вчителі викладаються наповну. Діти наділені увагою і любовю, здобувають гарні знання. Мене як маму влаштовує все.

,

Мені дуже подобається наша класна керівничка. Наш клас найкращий в школі. Але в школі немає шафок для одягу, є тільки старі допотопні вішалки в гардеробі. А це залежить від директора. А він є старий і несучасний, тому ми маємо терпіти.

,

Найкраща школа!!!! Дуже її люблю )! Колектив супер!!!!! Дуже дякую вчителям за такі цінні уроки ) Коли перший раз прийшла у пятому класі в цю школу однокласники мене прийняли ніби то я провчилася з ними цілих чотири роки. Дуже дружній клас .:)

,

Вчителі всі дуже добрі. Булочки нормальні. Тільки хочеться на одяг шафки, а не вішалки. Тоді перезувне ми би не носили додому, а лишали в шафці під ключ. Я не розумію чому їх не роблять.

,

Мне эту школу посоветовали, я не разочарована. Очень хорошее отношение к детям, учителя их не унижают, не давят морально. Для меня это самое главное. Ребенок ходит в школу с удовольствием. Насчёт знаний - на мой взгляд, их вполне дают достаточно для средней школы. Многое зависит от класса - у нас очень хороший. У нас великолепная первая учительница Ирина Богдановна!!! Приятная, добрая, заботливая, снисходительная... Но по строже не мешало бы быть )))) нынче такая подрастающая молодежь, что спуску не надо давать и не позволять расслабляться... Да и делать класс на 32 ученика не имеет смысла.

,

- не хочу, щоб моя дитина малювала плакатики до Днів Фізики, Сонця, Волині, Математики і т.д. в обов’язковому порядку - не хочу робити за свою дитину домашню роботу, бо дитина про цей матеріал перший раз чує - не хочу шукати інформацію на реферати і роздруковувати портрети, біографії письменників - не хочу заповнювати з дитиною друкований зошит вдома, бо на уроці вчитель нічого з дітьми не робить по ньому. Тоді питання. Для чого ми його купували? У мене є ще багато таких «не хочу». У 1-му класі дітей тільки навчають чистити зуби, а в 5-му - вже основам астрономії. Людина, яка пише навчальні посібники з інформатики, не знає, що вже молодші школярі на повну сидять в соцмережах, і включити і виключити комп'ютер вони давно вміють. В підручниках з математики є дибільні задачки, де в результаті Чебурашка збирає на тонну огірків більше за Крокодила Гену. Підручник 10 класу з Української мови, вправа № 320: Поясніть значення прислів’я: “Уміла рука і в ночі не схибить”.

,

Це найліпша школа на землі. Уроки є дуже цікаві, нам все розказують. Подобається укрмова, біологія, математика. Наша кєра є трохи строга, але нам таку треба. Єдиний мінус що книжки дали в січні і то одна на двох учнів.

,

вчителька з укр.мови 209 кабідет найкраща..ше я люблю нашу хімічку

,

Я привела цього року свою дочку в перший клас. Дочці і мені все подобається. Ірина Богданівна дуже допомагає дітям долати нелегку програму. Але до медичної сестри також маю зауваження. Вона не має покликання до медицини. Погано відноситься до дітей.

,

Прекрасна школа.

,

Гарна школа, у ній все добре

,

Дуже погано чергують вчителі і адміністрація ні за чим не дивиться

,

Моя дитина вчиться в 4 класі. Оксана Василівна є чудовий педагог. Дітям дуже цікаво на її уроках. Але маю відчуття неспокою в чиї руки передасть наші діти Оксана Василівна. Класні керівники старших класів нікудишні. Хочеться молодих, ціленаправлених, енергійних... Таких на жаль немає. Для чого дають класне керівництво вчителям пенсійного віку чи неповоротним персонам. Вони тільки критикують батьків. Не роблять вечори, змагання, гуртки, екскурсії... Маю надію я і інші батьки з 4 - Б, та 4 - В класу, що адміністрація школи знайде для наших діточок молоденьку активну маму, яка буде віддавати нашим дітям любов і тепло. Між іншим є вчитель інформатики Тетяна Володимирівна, дуже перспективна, талановита особистість.

,

Претензій до вчителів поки що не маю. Але... до медсестри великі! Хамка рідкісна. Яке вона має право розмовляти з батьками як з непотрібом? Це переходить уже всі рамки. Як вона може працювати у школі?

,

не знаю як для вас але для мене школа ця як 2 дім, тобто найкраща

,

Я минулого року закінчила цю чудову школу, яку зараз згадую лише з теплом. Моєю першою вчителькою була Мельник Ганна Іванівна-це дуже хороша вчителька,яка дала мені хороші знання та виховання.Також з теплом згадую таких вчителів: Кудлик М.Я. дуже цікаво проходили уроки трудового навчання, Сироїжко Л.І. вчителька,яка завжди дасть хорошу пораду і зрозуміє, Гой Н.П., Кришецька О.В. дуже хороші вчителі фізики і хімії, Семенюк Н.М. також хороший вчитель укр.мови, Кравчина А.С. на уроках права мені завжди було цікаво і завдяки їй я обрала таку чудову спеціальність як Правознавство, Кубинець Н.Я. найкращий вчитель географії. Дорога Ющишин О.В.найкращий,справедливий вчитель укр.літ., добрий порадник, цікава людина, яка не тільки навчить, а ще виховує дітей справжніми патріотами нашої неньки України. Нарешті моя люба класна керівничка Пач М.Я.найкраща,терпелива,добра,цікава,хороша людина в якої вистачило мужності і сміливості вчити такий клас як наш 9-В. М.Я.дякую вам за все.Всім раджу 36 школу

,

я випускниця цієї школи.нормальна школа.одна моя дитина вчиться тут і другу дитину віддам в цю школу.

,

Закінчила 36-ту школу.Загалом,школа хороша. Більшість вчителів хороших, особливо сильні вчителі з англійської мови та хімії.Єдине, що могло бути кращим- це рівень матетатики.

,

Я люблю Оксану Петрівну. Вона дуже добра. Вчителька з хімії нормальна, фізкультурничка нормальна. Я хочу мати проектор на кожному уроці

,

Днями в моеї дитини був виступ в школі. І так приємно було бачити нашого незмінного, тільки посивілого, Геннадія Михайловича з його незмінним баяном. Все як 30 років тому. Згадалось як він нам малим допомагав зав"язувати бантики перед концертом. І навіть в найзастійніші часи просив приходити на концерти у вишиванках.І на його уроках ми завжди співали. Не вчили біографії композиторів, не писали ноти, а співали. І взагалі в моїх добрих спогадах про школу завжди присутні наші виступи і наш Геннадій Михайлович. І зараз він з дітьми проспівує цілу пісню, як і з нами колись. І видно, що він вболіває, щоб ті дітиска співали добре і взагалі не байдуже йому, що відбувається на сцені. Я тепер думаю, що це один з вчителів, якому не набридають діти, не набридає вчити їх співати. І дитина моя так само його любить дуже. І недавно каже: - Наш Геннадій Михайлович в лікарні. Я не хочу щоб він був в лікарні. Тому дорогий Геннадію Михайловичу не маєте права хворіти))) Здоров"я Вам і велике дякую.

,

Школа гарна. Найкраща вчителька Наталя Ярославівна. Ще добра Надія Михайлівна, Оксана Петрібна і Ольга Богданівна.

,

В нас поганий класний керівник. Уроки історії зовсім не ведуться. Директор все бачить і мовчить.

,

1-Б клас,Ронська Галина Василівна,низький уклін і шана,за титанічну вчительську працю,щиро дякую за прекрасне свято Букварика,дай вам Бог здоровя і миру.!!! Ці п"ять зірочок для Галини Василівни.

,

Школа хороша. Я вже в 10 класі. Всі вчителі добрі у нас. Ми їх поважаємо. Класи чисті і гарні. Дякую школі за це.

,

Явчусь в 7 класі мій керівник Семенюк .Н.М вона чудова вчителька і я дуже люблю свою школу і я дякую своїм батькам що мене відали вчитися саме сюда .Наші вчителі най ліпші наприклад коли ти получив погану оцінку вони дають виправити і перекрити її хорошою і ще я дякую Деректору за те шо доглядає і оновлює нашу школу Всім хто хоче пепевестися або йде у перший клас раджу нашу школу!!!

,

наша школа просто клас

,

На якій підставі без відома батьків, дозволяють якимусь бездарним фотографам,фотографувати наших дітей. Я знаю що це не вперше в цій школі таке робиться.

,

Мій син нині першокласник в Ронської Галини Василівни,про дану вчительку я читала багато негативу,хочу сказати свою думку.Пройшло пів року першого класу,мій хлопчик,знав букви вмів рахувати,но зовсім не читав,нині він читає,пише,Галина Василівна є для нього авторитетом,вона терпляча,уважна до дітей,дуже мені подобається,що вона вводить нові методики в навчальному процесі,дуже дієві і цікаві.Я відношусь до прискіпливих людей,повірте в цій школі я вже маю з ким порівняти роботу Ронської Г.В.Галина Василівна,дай Бог вам здоров"я,терпіння до наших бешкетників,дякую за вашу добру роботу!

,

Я не думаю що дітям потрібні іноваційні методи навчання!Я знаю точно,як вчителю заборгує держава зарплату,вчитель вийде страйкувати,коли вчителі побачили нову програму,запропоновану міністром,вчителі не виступили проти,не сказали в голос,що ця програма,це свідоме затупіння нації.Я знаю що по цілій Україні є масса шкіл в яких і комп"ютерів немає,але випускаються дуже талановиті і розумні діти,а знаєте чому,бо там виходять з того що є не забагають,вчителі крім роботи мають і господарство,свині корови,городи,так само ж і діти долучені до праці в родинах,і дурне в голову нікому не лізе.В даній школі нема потреби збирати на щось гроші,там є все для навчання.

,

Які зміни ми бачимо? Про яке фінансування школи йде мова, якщо під час війни армія фінансується волонтерами? Ви хочете, щоб діти користувалися інтернетом, використовували під час уроків проектор і іноваційні методи. Ви хочете знати, що Ваша дитина у школі, в якій є охорона. І Ви вважаєте, що все це оплатить держава. А як держава не спроможна, то це має зробити директор і вчитель? Ви працюєте і заробляєте гроші. Чи на Вашій роботі Ви здаєте на ремонт Вашого робочого місця? Чому це має робити вчитель? Ви дбаєте за власну дитину, чому Ви вважаєте, що у вчителя 30 рідних дітей, за яких він повинен дбати? Ви вважаєте, що програма важка, але це програма міністерства, якій повинен слідувати вчитель.

,

сама кращя школа я її дуже люлю я зараз в 5 класі . Класний керівник Зелізняк . Г . Я.

,

В усьому світі платять за освіту,так за освіту,а не за прихоті директора і окремих вчителів,платять за знання,а не за меблі і сантахніку!!!Спонсурувати школу в якій не вчиться твоя дитина,спонсурувати школу яку закінчила твоя дитина,спонсурування школи випускником,який(яка)закінчили дану школу,стали самодостатніми і заможними і мають бажання допомогти своїй школі-це є світова практика і на неї треба опиратися,а не на батьків нинішніх учнів.

,

У всьому світі за знання треба платити. Я теж плачу і не плачу!!!!!!!!!!!

,

Наразі загалом виходить по 180 щомісяця, а не 100 раз в рік. З одного боку розумію чому збираються ці кошти, з іншого - суми надто високі як для сьогоднішнього "добробуту" більшості сімей.

,

Ну взагалі-то не 100 а 180 і ще у фонд класу.Так-що так.

,

Школа хорошою буде лише тоді, коли будуть про неї піклуватись усі, хто до неї причетний. В першу чергу учні повинні вчитись. А батьки не збідніють, якщо здадуть на розвиток школи 100 грн. в рік.

,

Третій тиждень навчання-уроки роблять всі і навіть Яндекс! То ж де в цьому продуктивно проведені 45 хв.? Чому діти самі не в силі зробити домашку,і це не лише ми.інші діти з класу також.Що за система,що за схема викладання матеріалу? От з відси і беруться додаткові платні заняття.А групи продовженого дня-це напевно як для дітей так і для вчителя...цей день ніколи не скінчиться... До речі здається на днях там якась дитина ногу чи то руку зламала.От і результат.

,

Вчитель на групі продовженого дня має зарплату за те що вона з 12.00 до 18.00 займається з дітьми.І її робота погрупувати дітей по класах і допомогти з домашнім завданням,а не сидіти на телефоні,кавувати,чаювати,а діти як безпризорні,а я таке повірте цілий рік в нашій школі спостерігала,а ще було що вчителька сама писала за дитину в зошиті,це взагалі був для мене шок.А щодо світової практики,то в Європі і на Американському континенті,всі підходи інші,і в навчальному процесі і в післяурочному,і на превеликий жаль нам до світової практики дуже далеко.Ну вибачте перукар має гроші за виконану роботу,а то що ми ще і лікарів маємо ласих на хабар,бо за кілька грн.укол зробиться гарно,а за дякую аби як,то наша біда з якою теж треба боротись.А фонд школи можна і поодиночку відмовлятись платити,згрупуватись важко,бо є мамочки "інопланетянки",які думають що за гроші,презенти діти будуть мудріші,але бали і знання,то не одне і теж.

,

вчитель має 45 хвилин які йому оплачує держава а домашнє завдання учень виконує самостійно це в радянській школі вчителя змушували займатись з двійочниками додатково і безкоштовно але як правило це не давало жодного результату в світі такоі практики немає зрештою ми все оплачуємо в інших сферах і в поліклініках і в лікарнях і в перукарнях... А щодо фонду школи то для того щоб його не було потрібно щоб всі батьки відмовились платити і представники повідомили про це дирекцію

,

Ще шість років назад,була на групі старша вчителька,яка безкоштовно робила з дітьми уроки, все ж таке це обов"язок вчителя, безкоштовно робити, по друге тут більше мова іде про фонд школи,так кожна мама має право відмовитись його платити.І не треба делемік,що ми все робимо для своїх дітей,для своїх дітей я роблю вдома,а в державній школі най робить держава,а класи зрештою,робоче місце вчителя,по великому рахунку ми робимо більше для вчителя ніж для своїх дітей.

,

ніхто не заставляє і в жодному разі не вимагає платити за додаткові заняття виконуйте завдання з дитиною самі а не можете або не вистачає нервів то платіть . логічно. чи ви хочете щоб хтось робив це за вас безкоштовно

,

Тогоріч моє дитя іде в перший клас. Багато чула про побори в школах,вирішила глянути що пишуть батьки,жахнулась...розумію що в цій школі тоже є побори,і деякі рішучі батьки хочуть з ними боротись.Але я думаю зараз не час для сварок,оскільки директор чоловік старший,має бути лояльним,у зв"язку із ситуацією в державі,треба призупинити всі амбітні плани,школа у пристойному стані,завдяки,як я розумію коштами батьків.Треба просто вчити діточок,змінімінузувати потреби і пам"ятати що є школи де набагато гірші умови але діточки вчаться.

,

Найбільше кричать ті, які жодних хабарів і не давали, а їх діти вчитися навіть при найкращому вчителі взагалі не хочуть!!! Вимагайте в держави грошей на школу!!! А то чомусь винні лише вчителі і директор. Навпаки вони для ваших дітей стараються - ремонти в класах, меблі, дошки... Звідки має взятися? Деякі вчителі самі навіть вікна в класах миють - бачила, коли повз школу проходила. Може за це їм хтось доплачує? Тошно від таких "татусів".

,

З нового навчального року,ніякі фонди школи,класів і інших хабарних зборів я не дозволю своїй дружині платити!Наші діти учні державної школи і крапка,обов"язок кожного вчителя вчити так щоб був результат в знаннях дітей і ніяких хабарів!!!

,

Прочитав багато останніх коментарів,підтримую дописувача Ревізор,оскільки мої діти учні даної школи.Ми просто зобов"язані наводити лад в нашій школі але не грошима,а словом закону.Якщо фонд школи кримінальний збір,ми його не платимо,якщо хтось один з батьків не згідний вкупляти в клас нові дороговартісні речі,ми їх не вкупляємо,якщо директор має брати гроші в бюджеті,то директор іде і бере в бюджеті. А середня школа№36,м.Львова буде перша Європейська школа, доступна для всіх дітей, без хабарництва і правопорушень!

,

Читала коментарі, стало сумно,боляче. Я - колишня учениця цієї школи. Знання тут отримала прекрасні, але це не тільки завдяки вчителям (їм доземний уклін за чудову працю),але й за те, що сама прагнула знань. Не треба ганьбити школу. У всіх школах є батьківські фонди. Якби держава дбала так, як треба про освіту, не доводилося б збирати гроші у батьків на різноманітні потреби. Не можете, не хочете здавати - не здавайте і не кричіть.Кожен з нас хоче привести 1 вересня дитину до чистого та відремонтованого класу, але, на превеликий жаль, про це турбується завжди вчитель, який працює в цьому класі.Не буде допомоги від батьків - школі буде гірко .Не забувайте, що і в дитсадках є також батьківський фонд. Не думайте, що вчителю приємно просити у батьків допомоги. але й він не зобов'язаний на свою зарплату закуповувати усе, що є необхідним для навчання. А зараз потрібно багато. Звертаюсь до "Ревізора", який тут багато настрочив - не пиши дурниць!Вчися сам і допомагай своїй дитині у навчанні.

,

Я думаю,що колегія батьків Західного регіону,ближчим часом з проханням про заборону фону школи,буде звертатись до президента,впевнена,що буде підтримка,батьків всієї України.Но буду вносити,ще свою пропозицію,притягати до кримінальної відповідальності,директорів шкіл,які дозволили собі у державних школах,таке ноо-хау,як фонд школи!

,

Учениця,не рівняй високорозвинену Німеччину до нинішньої України,то порівняння неба з землею.Багато батьків маючи гроші віддали б своїх дітей у приватні школи,а оскільки все більше батьків не має такої змоги,то директор державної школи,просто зобов"язаний,взяти портфель,іти в мїністерство і як завгодно вимагати,державні кошти на той навчальний заклад яким йому довірено керувати.Він може ці гроші просити,вимагати погрозами,стояти на колінах це його справа,як він ці гроші добуде в чиновників,но він не має права приймати дітей у державну школу і вимагати в батьків гроші на ту державну школу!!!Що до поваги до вчителів,та повага є до тих пір поки дитина не почне усвідомлювати що навіть за одинаковий рівень знань Маруся має 7 балів,а Петрик 12 балів,бо в Петрика батьки на приватну школу не тягнуть,но вчительці помагають,щоб синочок виділявся.Так в інших школах є фонди з більшими тарифами є і з меншими,але я вважаю,заборону такого платежа,як фонд школи треба здійснити на державному рівні!

,

То поцікавтеся, скільки становить фонд школи в інших школах і ви всі зрозумієте, що 36 бере смішні гроші. По друге, навіть у високорозвиненій Німеччині, існує в школах таке поняття як фонд класу, там взагалі учитель на свій розсуд купує те, що потрібно, а наші батьки і т.д. лише " премудрістю " відрізняються. Ідіть, вимагайте у держави фінансування і ніхто ніяких грошей брати не буде. З коментів видно, що батьки не вчать поважати вчителів - таке відношення буде до вас у старості. Не подобається школа - переводьте своїх діточок куди інде, не треба тут гадити!!!!

,

Студент,колишній учень,дуже з вами згідна на рахунок постійних великих поборів і той факт,як вчителі відкрито говорять що їм потрібно.І як директор на зборещі батьківської ради заявляє,що з фонду школи,вони закупляють ручки,папір для своїх кабінетів,то кожна мама має забеспечити шкільним приладдям свою дитину і ще й дирекцію,а як приходиш писати заяву то завучка не може знайти аркуш паперу.Та як на правду держава не виділяє,то не будьте жебраками вкупіть за свої гроші,вам важко,а батькам легко?З перших класів стикнулась з фактом не справедливості,тому вчу дитину,що вчитись треба для себе,а бали що ставить вчитель,то ніщо бо з перших класів вони за гроші,то жах,то реалії Української школи.Зараз учнів беруть хто більше дасть або хто більше стукає в райно,щоб не було скандалів,претензій,то беруть.

,

Школа просто жах.1. Гроші. Весь час збирають гроші, на ремонти в класі, в школі, подарунки вчителям. На день народження класному керівнику золоту цепочку дарували. Вчителі самі натякають що їм дарувати. 2. Освіта. Багато вчителів просто не вчать, або вчать абияк і абищо. Їм взагалі начхати на рівень знань дитини. Хоча добре вчать української мови і літератури, також варто віддати належне вчителям з зарубіжної літератури та математики. 3. Відношення вчителів. Якщо батьки будуть старанно ходити до вчительки і цілувати в одне місце, тоді відношення до вашої дитини буде на високому рівні, але рівень знань дитини наврядчи збільшиться. 4. Учні.Не знаю як зараз, але в мої часи в 36 брали всіх. Я маю на увазі, якщо виганяли з інших шкіл в районі, то 36 їх ласкаво приймає, тому можете самі додуматись в якому контингенті навчається (чи буде навчатись) ваша дитина.

,

В даній школі дуже бояться оприлюднення правдивої,скритої інформації.

,

Школа,як всі школи,не найгірша і не найкраща.А краще може бути,но давно пора міняти дирекцію.як мені хтось схоче закинути що фонд школи платять всюди,відповідаю зразу:так платять,але...Ми Українці,ми зуміли змінити думку світової спільноти про Україну,а в вересні прийдемо в школу і розкриємо гаманці?...Може треба мінятись в собі самому,а то ми знов візьмемо на свої плечі державні ноші і дамо зелене світло новій владі уподобитись старій владі,но це не найгірше...

,

Насамперед батьки повинні виховувати своїх дітей не бігати по школі! Не подобається група продовженого дня - не водіть туди дитину - самі займайтеся, як я. Подарунки теж не носіть - ваше право. Для мене - привітати учителя квітами чи цукерками - просто привід до уваги і поваги - саме це виховую в своїх дітях до людей. А за пристойнішу охорону - значно більше грошенят треба платити.

,

Тай взагалі загальна дисципліна в школі-шокова.Дітиска носяться по коридорах стрімголов,а вчительки стоять посеред коридору і далі язиками чешуть.Реакціі 0. Ми, попри всі негаразди любимо нашу школу,оскільки колись давно самі в ній вчились,але те як вона зараз змінилась зовсім не тішить.

,

Це у вчителів погана зарплатня??? А нас батьків хтось питає про наші заробітки? Групи продовженого дня,де вчитель з декількома дітьми займається уроками... 20-25 грн. І так щодня.Пристойна сума виходить.Колись,за часів мого навчання вчитель сяяв від щастя коли діти підходили з проханням додаткового заняття,мовляв не все зрозумів на уроці.А тепер що? Вчителям вигідно подавати матеріал таким чином,аби потім з дітлахами це все за гроші проходити. А подарунки безкінечні... починаючи 1 вереснем і закінчуючи травнем.Взагалі не розумію таких батьків,що без мила в одне місце лізуть,завжди в перших рядах...масовики-затійники.Охорона це взагалі-капут.Стоїть дядько,як горох при дорозі.Кожен із старшокласників його матом пошле чи ще якось поглумиться.А він далі стоїть )).

,

Дитина розумна - буде вчитися в кожній школі. Якщо не буде батьківської ради - звідки школа візьме гроші на власні потреби? Держава ж нічогісінько не виділяє. Але ж усі хочуть навчатися у відремонтованих класах і за новенькими партами. Батьки хочуть контролювати вчителів - нехай своїх дітей спочатку навчаться контролювати!

,

Ніяка школа!

,

Школа,як більшість шкіл Львова.Не найгірша і не конче файна.Вчителі ,такі собі,забагато пенсіонерів!Но найбільша біда даної школи,дирекція.Звертаюся до всіх батьків,а особливо до тих хто в 2014році,підуть у перший клас.Зараз переломний момент в Україні і це наш шанс,і законне право змінити нашу школу,і вивести на дорогу Європейської інтеграції.Треба заблокувати роботу,кримінальної структури школи "батьківська рада". Припинити збір коштів на потреби школи,у добровільно примусовому пор"ядку,контрулювати навчальний процес кожного вчителя.Я згідна що у вчителів не гідна зарплата за титанічну працю,а багато батьків може сказати на нинішній час,що у них гідна зарплата?Тому не дозволяймо вчителям першачків перетворюватись у викладачів,особливо англ.мова.

,

Школа досить не погана особливо вчителі перших класів просто супер! А нарахунок "Ніхто ніяких хабарів не вимагає" не правда! Особливо вчителі фізкультури, як почула,що батьки за кордоном сказала заплатити бо інакше не поставить оцінку .Притому,що всі нормативи були здані.Також вчителька інформатики така сама історія!!!

,

Пошкодувала, що вчимося в цій школі.

,

Дуже хороша школа, всі хороші спогади пов"язані з нею !!! Викладачі просто супер !!!

,

Да сильна школа : )))

,

сама сама прикольніша вчителька це тарнавська о. в. вона дуже класна вона прсто супер

,

Найкраща вчителька в 36 школі Тарнавська.О.В

,

Мирослава Михайлівна - вчителька від Бога. Завжди знала що сказати і підтримувала у любих ситуаціях. Раджу!

,

Дякую рідній школі за чудові знання та вірних друзів!!!!!!!!!!!!

,

Хто що знає про вчителів початкової школи, які наберають перші класи цього року? Порадьте когось, будь-ласка. Може хтось вчився в Оксани Йосипівни чи в інших?

,

Галина Стефанівна хороша вчителька!!! В моєї доньки вона також викладає англ.мову.Оцінювання в неї правильне, а те що комусь не сподобалась оцінка дитини,то це і є проблема дитини(потрібно вчитись), а не вчительки.Тому, що не можливо донести за урок матеріал до кожної дитини. І так само на уроках, хто хоче вчитись, той вчиться!!!

,

Пані, Світлана, а Ви впевнені,що Ваша дитина знає бездоганну англ. мову?Нема ідеальних людей! То, що вона замість "Н" поставила "2", значить було за що! Ніколи не повірю, що так їй захотілось, і вона так зробила.А нехай при Вас вчителька Вашу дитину опитає по вивченому матеріалу, думаю що результати будуть не найвищі.Так,що перше чим щось писати, треба дуже добре подумати.Школа чудова, у мене також вчиться в цій школі дитина і я задоволена.А на рахунок хабарів, так їх носять якраз ті, що і пишуть, і чиї діти самостійно не можуть палець об палець вдарити!!!

,

Скажіть будь-ласка хто надав вчителеві право коли дитина відсутня у школі (бо була хвора) поставити в журнал замість "н" двійку 2, вчитель англ.мови Галина Стефанівна №36

,

Що хто б там не говорив , але усі вчителі по-своєму гарні . Особливі вітання від мене і мого 8-Б класу Федо С.М. , Висоцькій Н. М. , Семенбк Н. М. і Парфєнтєвій Г. О. Привіт отримує також Тарнавська О. В. і звичайно ж наш класний керівник Говда Леся Володимирівна. І по-любому , що б не говорив "батько" школа гарна і жодні наклепи на вчителів не зіпсують їй рейтинг серед шкіл Франківського району Львова. Наші вчителі найчесніші.

,

Школа досить чиста. В туалетах вже є кабінки з євроремонтом. У більшості класів відносно нові і чисті парти. В їдальні правда не сильно наїшся. Щодо рівня навчання, то він на висоті. Дякую своїй першій вчительці О. Зиновівній за незвичайне навчання. Завдяки їй я практично лише повторювала все що знала у 5му класі, та й в інших було легко. Географія, математика, зарубіжна література, українська мова тут на висоті. На олімпіадах я займала лище призові місця.

,

Навчаюсь вже дуже довго можу сказати що вчителі класні, їдальня жахлива!!! як заходиш в їдальню то тошнить від запаху, добре що хоть туалети нормальні зробили!Двері взагалі жесть вони з паперу! Нащо тільки ми здавали гроші?

,

Вітаємо з Днем Народження Федо Степанію Миколаївну. Бажаємо їй щоб життя усміхалось, задумане збувалось, учні чемніші були, а біди щоб забули. Щоб завжди і всюди оточували лише добрі люди. Вітаємо Вас Степанія Миколаївна. Нехай Господь дасть Вам здоровя, що ви вчили наших дітей, і готували їх до вступу у ВУЗ.

,

Школа найкраща) Я вчилася в ній 9 років і ні разу про це не пожаліла...і мій брат в ній вчився Ронська Галина Василівна була моя перша вчителька хорошаа людина)вчить самого головного в житі поваги і чесності до самого себе і до інших) усі вчителі ххороші кожен по своєму...Любов Іванівна була нам як подружка) Надія Михайлівна хоть і строга але завдяки їй я хоть чогось навчилась з математики так само я б сказала і про Оксану Михайлівну)ну і всім вчителям дуже вдячна...з 36 школи люди виходять може і не всі мудрі але зате розумні по житті!!за що можна завдячувати вчителям)))

,

У нашому класі дітям працювати тільки із читанкою виявилось замало і вчителька за кошти батьків закупила серію енциклопедій школяра. На вихідні книжки діти беруть додому. І я дуже задоволена, що моя дитина не облучалась змалку, граючись за компютером а привчилась працювати із книжкою. Вдячна нашій першій вчительці Ронській Галині Василівні.

,

Я - вдячна мама, діти якої вчаться в 36 школі. Перша вчителька моєї дочки - Ронська Галина Василівна, і тільки ми, батьки і наші діти знаємо, яких зусиль доклала вчителька, щоб закласти знання нашим дітям. Її класи дружні, добре навчені. А скільки придбано додаткової літератури: енциклопедій, книжок, про це ніхто не питає вчителя! Я знаю, що випускники цієї вчительки стали людьми з великої букви. У неї є вироблена досвідом методика із читання. Немає різниці між дітьми. Я завжди реально оцінювала знання своєї дитини і цілком була згідна з поставленими оцінками.

,

Мені подобається школа. Подобаються вчителі. Так, збираємо ми на фонд школи і фонд класу. А чому б і ні. Якщо уряд не виділяє кошти, то чому діти мають сидіти за брудними партами, чи читати з зтертої дошки? Ми добровільно здаємо гроші. Взятки в школі ніхто не бере і не дає. Так, я на день вчителя піду привітаю втительку коробкою цукерків. Це не взятка, а подяка вчительці за роботу. Ви навіть не уявляєте, яка це робота вчителя. Дисципліну тримай, за всіма подивися, всім поясни, всім розкажи, всіх посади, батькам догоди, зошити перевір, до уроку підготуйся, і ще вдома зроби уроки зі своїми, їсти звари, випери і т.д. То я думаю, що вчитель заслуговує на цю коробку цукерків. А щодо Ронської - це Вчитель з великої літери. Моя дочка є дуже задоволена.

,

дуже жалію що не віддала дитину в 36 школу до Мирослави Ярославівни.

,

Шановні користувачі!Досить обливати брудом вчителів і школу.Ніхто ніяких хабарів не вимагає,а якщо самі носите,то не називайте хабарями.Зрозуміло,що є недоліки, але де їх нема?Хіба що там,де нема нас.Двоє моїх дітей вчаться тут в початковій школі.Навчанням і ставленням вчителів- задоволена.Особливо вдячна Галині Василівні та Мирославі Михайлівні за їх титанічну працю,за виховання дітей і.Це дійсно ВЧИТЕЛІ за покликанням.А інакше не може бути,бо сама педагог і знаю,що пишу.А всі ті ниці люди,які дивляться на все і на всіх через призму заздрощів і зла, не варті уваги розумних людей.Нехай хоча б 1 день провели в школі, і прожили його життям вчителя.Ви не можете дати раду з 1 дитиною,а у вчителя їх 30 і більше + кожен день перевірити зошити,техніку читання і т.д. А чого варта теперішня атестація!Поцікавтесь і Ви зрозумієте,що за ту мізерну зарплату вчителі роблять неоціненне.Звичайно,бувають вийнятки,але не треба всіх рівняти до таких!У Львові є достатньо шкіл,щоб обрати для своєї дитини.

,

Вела свою дитину в перший клас, була на лінійці,ЖАХ !!! Директор перечить сам собі, то він вдячний державі і мецинатам, то на ліво і на право роздає похвальні листи батьківським комітетам, за співпрацю зі школою, немає логіки!!! А відношення викладачки 1-Б класу до першачків, то парадокс, вона загубила дівчинку першокласницю, а коли чужа людина привела дитину, вона підштовхнула дитину до класу, а сама продовжувала розмову з якимись людьми, якщо вона на вигляд пенсіонерка,то її місце на пенсії !!! Я погоджуюсь з мамаю, яка має задом створити в школі батьківську ревезійну комісію, це конче треба, я за !!!

,

Дякую вчительці мого сина Оксані Зеновіївні. А щодо того, яка школа краща? Та, де діти вчаться із задоволенням. До речі, знанная черпаються для життя, а рейтинги - для хизування.

,

Що за дурнЯ написана про Ронську 10-ма постами вище. Ні про які хабарі нема мови, ніхто не вимагає у нас грошей. Не розумію взагалі за що можна давати хабарі в молодших класах. Якщо дитина не хапає зірок з неба - не звинувачуйте увесь світ і не мучте дитини. Щодо Ронської - у людини талант до педагогіки.

,

Дякую батькам,за цікаву інформацію.Про одноразові стакани,моя дитина того року буде першокласником 36-ї школи,і мабуть я почну з того щоб школу доре провірили всі відповідні служби і дирекція не змогла хабаром відкупитися від правопорушень,я недозволю щоб моя дитна пила з одноразових стаканів. А гарячі напої навіть з чистих не користованих пластикових стаканів пити не можна. Я думаю треба створити ШКІЛЬНИЙ БАТЬКІВСЬКИЙ РЕВІЗІЙНИЙ КОМІТЕТ і ретельно кнтролювати плрядок в школі,фінанси і витрати,я впевнена що тоді школа буде змінюватися на краще!!!

,

Школа непогана,але керівництво нікудишнє!!!!!!!Актовий зал за 35 років існування школи в жалюгідному стані...просто жахливо...аже всі дитячі конкурси і концерти відбуваються в цьому срахітливому приміщенні . А столова ???Її приватизація нічого корисного не принесла...Багаторазове використня пластмасових стаканів лише шкодить здоровю наших дітей.....!Вчителі негані,хоча поновити колектив не завадило б.....Директора школи можна охаректеризувати - ФАРБОВАНИЙ ЛИС !!!!!!!

,

А чому вчителі хабарники,бо є батьки які дають хабарі ?!В 90-ті,коли розвалювались заводи,люди залишались без роботи,шукали вихід з фінансової кризи на заробітках,вчителі мали кого вчити, саме тоді наші діти стали стрімко тупіти,а за додаткову плату розумнішати.І нині вчитель НЕ асоціюється з інтелігенцією,це нині не є шанована людина. Вчитель-то ХАБАРНИК,поставте в інтернеті фото вчителя,який душу віддасть тридцятьом дітям не зробить між ними різниці вивчить на совість і НЕ візьме жодного хабаря,найневиннішого подарунка від поодиноких батьків чи цілого класу,і недозволить собі нагадати коли день вчителя. А день вчителя як свято давно пора відмінити,або переіминувати на день РЕПЕТИТОРА. А то що вчитель має лікарняні,відпускні,соц. захист,а більшість батьків працює за копійки,ненормований робочий час і без соц,захисту нікого той факт НЕ ХВИЛЮЄ!!! Тому прошу боротися з вчительським хамством в наших школах,хто, як не ми відстоїмо право своїх дітей на БЕЗКОШТОВНУ,ГІДНУ ОСВІТУ!!!

,

Гарні знання за невеликі гроші.

,

В школі досі в туалетах немає окремих кабінок , а це питання піднимали на загальних зборах ще 3 - 4 роки назад. Біля їдальни одна мийка, про яку гігієну може бути мова. При переході вулиці Кн.Ольги в напрямку школи лежачого поліцая немає досі,це також обговорювалось і не раз. В погану погоду до школи хіба що в гумових чоботах і тим питанням повинна займатись адм.району. А про кількість ларьків та належний стан стадіону помовчу взагалі . Мене особисто цікавить ,якім чином буде дотримана гігієна. Нажаль всі класи після кожного уроку помити , провітрити або продезінфікувати неріально , навіть з допомогою учнів. Залишається тільки побажати викладачам та учням міцного здоров,я , успіхів у роботі та навчанні. Тримайтесь!!!!!!!!

,

Школа - це мур. І вона не може бути хороша чи погана. Вчителі стараються як можуть. Діти - є чемні, є і не чемні. Хто хоче вчитися, той вчиться. Але тепер і батьки стали дуже на захист дітей. Не розібравшись - завжди винні вчителі.

,

Вчителі вчать добре. Діти чемні, тільки в стрільціва великі захцянки. Поставив в їдальні барну стійку і батьки мають погасити кошти. І де дивиться РАЙНО

,

Гарна школа.

,

Гарна школа, оброблена, розумні вчителі

,

Мені все подобається

,

дочка вчиться в Ронської. Ми не ходимо на додаткові платні заняття, бо не має потреби. Ронська вчитель дуже хороший, дитина від неї навчилася розмовляти соловїною мовою. Вона їх вчить жити і творити добро. Дитина гарно читає, рахує, спілкується. А хто не має змоги доглянути дітей посилає на платні додаткові, Ронська не вириває гроші, а чесно їх заробляє.

,

Дякую Федо Степанії Миколаївні за її труд. Вона знавець своєї справи.

,

Школа на мою думку є дуже гарна ,якщо замінити деяких педагогів і хабарництво,яке панує в ній,,,,,Я навчалася в цій школі (з 1-по 10 клас) були нюанси,але не настільки наглі!!!! Коли моя дитина провчилася чотири роки у Ронської Галини Василівни я розчарувалася!!!!! Ні ,це не вчителька ,,,це просто хабарниця,яка за батьківські гроші вчила дітей.Хоча сама Ронська закінчила цю школу,також у цій школі працював її батько (людина душі) -вчитель трудового навчання .Перевівши дитину в іншу школу я зраділа-ніяких зауважень ,гарне навчання,,,все ж таки світ не без добрих людей!!! Гріш ціна вам Ронська Галина Василівна за ваше ставлення до деяких дітей і ваше знання!!!!Батьківське серце усе витримає,але за це треба буде відповідати--за гроші і золото не відкупишся,,,,Пора задуматися!!!!!

,

ше трохи і я закінчую ту дурну школу. Батькам на майбутнє: не віддавайте сюди своїх дітей! Тут тупо халява! Ніхто нічого не робить а вчителі тільки здирають гроші як можуть! Справедливих вчителів дуже мало, оцінки не відповідні!Хто вчить той має такі ж оцінки як і той хто не вчить нічого,але чиї батьки заплатили гроші...

,

Не школа а лайно!!!

,

Школа хороша, але потрібно запровадити форму для учнів, омолодити педколектив!!!

,

Я у 2004 році закінчила школу №36. Не знаю як зараз змінилась школа, але як завжди на загальну атмосферу навчання впливали як і особисті якості та професійність вчителів так і характер і свідомість учнів. Тому кому як повезло. Для себе я завжди з вдячністю пам'ятатиму вчителів Притуляка Романа Михайловича, Баранніка Володимира Володимировича та Грицак Оксану Володимирівну. Окрім цього дуже хороший педагог Дацько Ольга Данилівна. Дякую Вам, що ви нас "виучили" і витерпіли) Сподіваюсь, що спільними зусиллями вчителів, дирекції, учнів та батьків учнів школа розвиватиметься у позитивному ключі. Своїх дітей я напевно відправила б вчитися у 36, значить вона на мою думку достойна)

,

Я рік тому був випускником 36-ї.школи.Приємно,що є люди які,не бояться писати правду про дирекцію школи!!!Але завуч молодших свавілля буде чинити ще довго,бо чується в безпеці,за сином юристом,який теж був випускником нашої школи!

,

Наскільки я освідомлена,чистий,акуратний басейн-це не заслуга директора,там зовсім інша людина керує.

,

школа мені подобається. Чистий, акуратний басейн. Хороша атмосфера. Прекрасні інструктори.

,

Мені цікаво знати,хто придумав почати заміну вікон з коридорів.В коридорах діти проводять мало часу і активно,в класах багато і пасивно.Я помиляюсь чи класи чикають на батьків,якщо я не помиляюсь,то свідомі батьки мають зразу сказати дирекції:„був спонсор на коридори,має бути на класи.А як ні,то най міняють місцями коридорні і класні вікна!!!”

,

Для підняття рейтингу школи треба ще й директора поміняти , бо він вже засидівся на цій посаді .

,

О супер!!!Тота з вами цілком згідна щодо завучки!А деректору на замітку,якщо не змінити на цій посаді„стару” більш кваліфікованим і скромнішим фахівцем,то рейтенги школи покотяться стрімко вниз!!!

,

характеристика завуча молодших класів в двох словах-БРЕХУХА і ВЗЯТОЧНИЦЯ!!!

,

А мені вже цікаво,може дійсно вчителі пишуть,бо ті справедливо-кретичні речі,що я наЗЗписала вчора про завуча молодших класів,досі не опубліковані на форумі.Значить хтось фільтрує форум?!

,

походу то самі вчиталі пишуть ;))))

,

дуже кльова школа......

,

Щодо завуча млодших класів повністю погоджуюсь з п. Галиною.

,

сама ліпша школа!!!!!!!!!!!!!

,

найгірша школа,зауч молодших класів це жах, директор нічого не вирішує ,на мою думку такі старі працівники вже не можуть керувати

,

Директор повинен бути більш рішучішим! І на роботу брати молодих вчителів які доступніше можуть пояснити! А не страрших, які зі своїми законами, дивними вимогами, яких ми не розуміємо! Бо ці закони діяли і їх розуміли ще 40 років назад!!! А зараз звісно всьо помінялось, І нарікаючи один на одного(учень на вчителя,а вчитель на учня), це нічого не дасть! Робіть висновки!

,

Пані Оксано, назвіть прізвище вчителя другої школи, у якої діти вчаться у вашій школі, бо ми не можемо пригадати такої, хоча колектив дуже дружній і всі про все знають.

,

Школа, як школа. Всі школи зараз однакові. Діти, які хочуть вчитися в любій школі - будуть вчитися, а які тупі - мудрими не стануть. Школа дає зараз 70% непотрібної інформації, а мудрі діти фільтрують чи їм це потрібно. А стосовно другої школи, моя сестра там вчителює, а її діти навчаються в 36 школі.Отак!!!

,

зараз трішки скучно в школі((( хочеться чогось новенького,прікольненького))) і що б було побільше позитиву)) а вчителі в принципі хороші. У я і люблю свою школу..хоча цього навчального року скорше всього покину((((

,

Школа СУПЕР !!!!!!!!!!! і ти "батько" багато не говори, бо договоришся! Школа № 3 6 The Best really oh yea !!!

,

Я закінчила цю школу у 1990р.Це школа дуже хороша і вчителі дають хороші знання.Моїм класним керівником була Ірина Юрівна.Дуже часто згадую Р. Притуляка, С. Федо, М.Онишкевич, О.Кришецьку і взагалі усі вчителі просто супер.

,

Школа ніяка!

,

Та не перевершить 36 другу школу. У 2 школу є відбір учнів, ідуть туди кращі учні, тому рівень знань там кращий і вчителі фаховіші. Подивіться звіти відділу освіти. Але школу кожен вибирає за своїми критеріями!!!

,

Мені подабалася Висоцька Н.М., Гой Н.П., Ілейко О.С. вони справді вчили і давали знання, а ще класний Баранник, завжди було весело)

,

Школа-супер.Є багато переможців олімпіад найбільше останнім часом з історії та укр. мови.Зі спортивними змаганнями часто займаєм перші місця. У ній є дуже багато вчителів-звичайно кожному запом'яталась перша вчителька в школі Ось найкраші вчителі вчителька зарубіжної-Байко С.В.(бивша Альохіна) , хімія-Кришецька , біологія-Шевчук , фіз-ра Фоменко , географія-Наталя Ярославіна , укр. моваі літ.-Ілейко ну і Качур.36 Школа в багатьох критеріях перевершує другу.Але є до чого прагнути.

,

Я навчалась в цій школі 1987-1997 роках. Дуже люблю свою першу вчительку Дацко Ольгу Данилівну. Коли Ольга Савелівна (українська мова та література) йшла в декрет всі за нею плакали. Коли Федо С. М. заходила в кабінет всі замовкали, вона всіх муштрувала (як результат - я добре знаю математику). Цікаві уроки були в Олени Василівни (хімія). Декотрі хороші вчителі там вже не працюють, всі інші так собі, а нових я не знаю. Тим кого болять зуби раджу сходити в медпункт до Лариси Євгенівни.

,

Я люблю цю школу, а особливо Ілейко Ольгу Савелівну, яка мені інколи заміняє маму.

,

Школа одна з кращих по вчителях і учнях.

,

Я люблю Федо Степанію Миколаївну - вчитель, який вчить на славу.

,

Школа суперова, я сама її закінчила 7 років тому...дітей дам туди,...... А щодо оновлення молодого колективу візьміть мене викладатиму інформатику.....24 роки)))) Пишіть відгуки і пропозиції Ljysja09@rambler.ru

,

Мені і моїм дітям школа подобається. Багато гуртків, басейн, вчителі хороші.

,

Школа як школа. Зараз всі школи такі, не зрівняєш з колишніми. Держава в нас така, що подієш.

,

Нормальна школа. Я там вчуся, сестричка і брат. Усім подобається.

,

У 36 школі найменше переможців та призерів олімпіад зі всіх шкіл району. Незрозуміло, де ті вундеркінди! А те що атмосфера в школі хороша, що в учнівському, що в учительському колективі, то це правда.

,

Школа добра. Є басейн, багато гуртків. Директор молодець. Школа тепер є одна з найкращих в районі.

,

Все в школі класно. Тільки їдальня не дуже. Дають їсти "помиї".

,

Люблю цю школу. Непоганий педколектив. Тільки, ми, учні тепер зовсім інші. Не слухаємо нікого. Юрій Євгенович! Омолодіть трошечки вчителів, бо на деяких предметах можна заснути.

,

найкращі вчителі-любов іванівна і мирослава михайлівна!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

,

школа 36 супер ми найкращі

,

школа супер

,

школа добра Ірина і Любов Іванівни Зе бест

,

школа хороша,але кормлять в їдальні ужасно

,

Школа є добра. Математику добре вчить Федо С. М., географію - Бараннік, малювання - Надія Ярославівна, музику - Марія Ярославівна, хімію - Кришецька, біологію - Шевчук, фізику - директор (всі решта "0"), українську - Ілейко.

,

Наша школа є без всіляких нахилів, але якщо почерпати те, що дають вчителі, можна стати вундеркіндром. Найкраща вчителька початкової школи - Ронська Галина Василівна.

,

школа 36-ліпша в-у-х-у-в

,

сама ліпша школа

,

школа супер я навчаюся в 7-В класі.Вчителі прікольні мені подобається най більше моя перша вчитилька, Ірина Василівна і вчителька з зарубіжної літератури ,Світлана Василівна і наш класний керівник Качур Ігор Михайлович Деректор Стрільців Юрій Єгенович просто кумедний.Короче як будете переводитися в інакшу школу переводьтеся в нашу.

,

Це суперова школа

,

Я перейшла з тієї школи тільки через те, що в мене був не дуже хороший клас, ну і класна керівничка...

,

Директор (Юрій Євгенович), якраз дуже хороший вчитель, директор... Він краще за всіх вміє пояснити матеріал, встановити справедливість!!!!! Та ще є декілька нормальних вчителів: моя перша вчителька - Марія Іванівна Процак, вчителька української мови та літератури - Ольга Савелівна, географії - Наталя Ярославівна, фізкультури - Леся Володимирівна, англійської - Віра Михайлівна, історії - Ельвіра Віталіївна. Ну і це поки що всі, кого я знаю.

,

Школа класна,тільки замість дверей папірчики,охоронець хоренький на голову і дєрік прибацаний.......

,

Школа норм, а бракує не хороших учнів, а вчителів. І не учням бракує поваги до вчителів, а вчителям до учнів!

,

школа дуже хороша.Бракує тільки хороший учнів і їх поваги до вчителів.

,

Найкраща школа в Львові. Вчителі справжні професіонали. Особливо вчителька історії Сідун Ніна Василівна. Я щаслива, що мала змогу спілкуватись з такою чудовою людиною. Директор - знавець своєї справи. Всім бажаю навчатись саме в такій школі. Повірте, не пожалкуєте!!!!!!!!!!!!!

,

Школа чудова!!! А моя перша вчителька Сидор Анна Іванівна та Альохіна Світлана Василівна просто дивовижні жінки! Здоров"я їм міцного, успіхів!! Загалом усі вчителі не погані! Процвітання тобі рідна школо!!!!!

,

Я задоволена. що в 1986р. відкрили нашу школу. Вчилась я і мої обидва сини. Бажаю всім вчителям міцного здоров*я, щастя, добра і бути справедливими .Найкращі вітання Федо С.М., Довбеті М.Я., Грицак О.В.

,

вчусь в цій школі вона зе бест! тільки би ахраніка викинули...

,

В школі досі в туалетах немає окремих кабінок , а це питання піднимали на загальних зборах ще 3 - 4 роки назад. Біля їдальни одна мийка, про яку гігієну може бути мова. При переході вулиці Кн.Ольги в напрямку школи лежачого поліцая немає досі,це також обговорювалось і не раз. В погану погоду до школи хіба що в гумових чоботах і тим питанням повинна займатись адм.району. А про кількість ларьків та належний стан стадіону помовчу взагалі . Мене особисто цікавить ,якім чином буде дотримана гігієна. Нажаль всі класи після кожного уроку помити , провітрити або продезінфікувати неріально , навіть з допомогою учнів. Залишається тільки побажати викладачам та учням міцного здоров,я , успіхів у роботі та навчанні. Тримайтесь!!!!!!!!

,

Школа - СУПЕР!!!!!! Вчителі, їдальня, басейн, спортзал - одним словом все необхідне для навчання :))) ПЕРЕВІРЕНО!!!!! Я була ученицею цієї школи і закінчила її 3 роки тому. Семе тоді нашій школі виповнилось 30 років. 36 школа - НАЙКРАЩА!!!!!! :)))))

,

Дуже хороший колектив вчителів, турботливий директор, гарний батьківський комітет. Хороші секції приносять школі високий спортивний рейтинг.Школа завжди чисто прибрана, хороша охорона, прекраний басейн.


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові