Школи

Середня школа №42


  • Львів · вул. Каштанова, 9
  • (032) 251-45-57
    (032) 271-22-26
  • денна
  • державна

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Прошу одну вчительку зі школи дотримуватись шкільної програми і не впарювати малолітнім дітям свою політичну думку. Кого гнобити а кого возвеличувати розказуйте своїм дітям. Прошу притчі пояснювати іншим методом. Ваша політична думка не цікавить. В програмі вашого предмету цього нема.

,

Сама чудова Школа♥️ Самі чудові Вчителі♥️

,

Петровська Галина Олегівна -вчитель, який завжди буде йти назустріч вам і вашій дитині.І досі згадуємо її з любов*ю.

,

Чудова школа !❤️

,

"Найслабше місце" в школі 42 - дисципліна.Прошу вчителів і адмін.школи звертати увагу на дисципліну,поведінку учнів один відносно одного! І часто я "в шоці" не лише від поведінки дітей (я,зокрема, про молодші класи - стільки матів, образ, брехні, фізичних знущань...і це в такому віці!..), а ще більше від байдужості вчителя в подібних "булінг-ситуаціях"... (панує "вседозволеність" і ніхто не хоче зайвий раз псувати конкретно собі нерви, "не помічає"...)- ось так і формується покоління нації.Але здорові зауваження, індивід. підходи, пояснення... повинні мати місце. Повинна бути взаємодопомога і взаємозв'язок: вчителі-батьки, навчання-виховання(про перший варіант ми в школі чуємо, то нехай школа і про другий не забуває!).Школа - це навчально-виховний заклад!!! (часом потрібно відволіктися від навчального процесу на користь виховного - це важлива справа!).

,

Школа загалом нормальна, вчителі деякі дуже хороші та дуже добре викладають. Але є один нюанс.. вчитель з хімії Вікторія Володимирівна. Так, можливо вона на вашу думку, викладає абсолютно нормально, але те, як вона ставиться до учнів це жах. Вибачте мене, але вчителя, який принижує учня, навіть вчителем назвати не можна. Пора б вам її змінити. Завжди ставить себе вище всіх, так не повинно бути. Вчитель повинен підтримувати учня, надавати знання, а не казати «нашо ти в школу ходиш?» і говорити, що дитина нічого не знає. Ну знаєте, дорогенькі, як вчитель пояснює, так дитина і вчиться.

,

Школа не дуже,більша частина вчителів занижує оцінки та знущається з дітей. Вчителі не відповідально відносяться до навчання. Директор-Дуже класний)Якщо хочете,щоб у я Вашої дитини був належний рівень знань,краще пошукайте іншу школу)

,

Дякую таким вчителям як Ірина Богданівна і Алла Вітольдівна

,

Школа загалом нормальна але відношення деяких вчителів до учнів повний жах але є і нормальні вчителі наприклад як вчителі історії,француської та англійської мови!

,

Ужас.Вчителька з укр.мови та літератури просто знущається над дітьми

,

Свого часу навчалась у цій школі закінчила її, і отримала хороші знання, а також формування своє як особистості! Дуже вдячна вчителям, Дорош Іванні Григорівній. Мої діти також навчались у цій школі, задоволена на всі 100%! Велика подяка директору, Королю Миколі Олексійовичу, який посвячений розвитку школи надзвичайно, завжди з дітьми вітається за руку, відкритий у спілкуванні з школярами, що дуже цінують діти! На всіх змаганням особисто присутній і підтримує їх! Дякую завучкою молодших класів Бочуляк Лесі Володимирівна, надзвичайно уважно і добра людина! У нас лише хороші відгуки про школу, рекомендую усім! Завжди в приклад ставлю іншим! Молодці!

,

цього року моя дитина йде у 1 клас. Хотіла підійти до адміністрації початкової школи з проханням ,щоб порадили вчителя, бо знаємо що до пані Ірини точно вже не попадем, де вже нам... Мене легенько відправили, замиливши очі.Негарно!

,

Доброго дня. Хочу звернутись щодо вчителя молодших класів а саме Анни Олександрівни. Вчитель дуже не педагогічний та жорстокий до дітей. Весь колектив нашого класу стурбований її зухвалою поведінкою щодо дітей. Прошу прийняти міри.В іншому випадку цим заюмуться відповідні освітні структури

,

Дуже гороша школа,Педагоги від Бога,а Директор справжній господар

,

Прохання до адміністрації ЗСШ №42: 1Займіться благоустроєм шкільного подвір'я. Окрім замкнутого на замок мініфутбольного поля територія дуже занедбана. Дітям ніде рухатись, бігати, відпочивати ні на перервах, ні після школи, ні під час літніх таборів, ні на канікулах. Немає бігової доріжки, немає сектору для стрибків, немає баскетбольного щитка, немає шматочка рівного зеленого газону, немає... 2Створіть інтернетсторінку школи, де крім фінансових звітних документів буде викладено дані про вчителів, про профіль школи. На сайті батьки, як замовники освіти, повинні мати можливість подавати пропозиції. 3Відкрийте декілька банківських рахунків для отримання школою благодійної допомоги (на поточні ремонти класів, на капітальний ремонт будівлі школи, на благоустрій території). Зупиніть збір готівки "батьківськими комітетами", якщо ви не толеруєте це підлабузництво і намагання купувати оцінки. 4Забороніть корупційне "репетиторство" у шкільних стінах. 5Проводьте загальні збори школи.

,

Добрий вчитель проявить себе і у не дуже добрій школі. Це про нашу 42-гу. Дякую Інні Василівні, Лесі Василівні (нюанси опущу, ніхто з нас не безгрішний), Євгенії Іванівні. Очевидно, що ще багатьом треба подякувати, не про всіх знаю.

,

Школа чудова,вчителі початкової школи також,директор дійсно ,господар від бога.Але вчитися в 10-11 класах просто неможливо.Вчителі принижують дітей,зневажають.Деяких було б добре негайно замінити.Ми з великим задоволенням вчилися до 10 класу а надалі мусимо покинути цей учбовий заклад.І це ще мяко сказано.

,

найнайнайнайнайкраща в світі школа!!!!!!!!!!!!!!)))))))))))))))))

,

Школа то хороша , но треба поміняти деяких вчителів які не сприймають дітей і занижує оцінки.

,

Школа то хороша , но деякі вчителі не відповідають нормам : не поважають дітей , занижують оцінки, беруть взятки . Отакі в 42шк педагоги

,

Закінчувала цю школу,коли директором був Камінський Я.Й.- душа- людина. Зараз у ній вчаться мої діти. Змінилося і керівництво і багато вчителів.Пан Король- директор- хамелеон, слизька і непередбачувана людина.Шановні вчителі! Навчіть , будь - ласка , свого директора вихованості і поваги до старших людей, котрі працюють у школі.Вміє отримати " лавровий вінок" чужими руками, принизивши інших вчителів.

,

Топова школа

,

Школа супер.Особливо класні вчителі Гураль Леся Василівна,Симеренко Інна Василівна!!!!!!

,

Школа чудова! Перший рік навчання пройшов дуже швидко.Коли дитина йшла в 1 клас, дуже хвилювалися.На щася попали до чудового, дуже порядного і відповідального вчителя початкових класів-Лесі Михайлівни.Дякуємо за навчання!

,

я дуже рада що навчаюся в Галини Олегівни. школа чудова.

,

Нам пощастило вчитись в найкращої вчительки молодших класів! Донечка йде до школи, як на свято! Дякуємо Ірині Володимирівні за відданість!!!!

,

В силу обставин ,які склалися,я у школі дуже часто.У школі надзвичайні вчителі молодших класів. Коли заходиш на другий поверх молодших класів,око радіє:стіни певними періодами прибрані,вчителі стоять на перервах завжди привітні.Наша вчителька просто вчитель від Бога!

,

колектив на позитиві , вчителі відповідають професійним вимогам, директор - "батько" всім школярам - живе навчальним процесом і благоустроєм школи .....

,

Мені пощастило вчитись 2 роки у цій школі.Вона перевершила всі очікування.Тут чудові педагоги,які з любов'ю і терпінням передають свої знання,а також вчать бути Людьми.Дуже вдячна усім їм,кожному зокрема,та особлива подяка класному керівнику — вчителю англійської мови — Джурі Ларисі Миколаївні. У закладі відбуваються систематичні вдосконалення,часті заходи:театральні постановки("Мойсей","Кайдашева сім'я",День поезії Шевченка),які дають можливість учням набувати досвід у соціальній позашкільній роботі й таким чином згуртовуватись;ліричні вечори,молитви зі священником у Дні вшанування пам'яті та багато іншого. Тому,без сумніву,бажаю кожній дитині здобувати освіту й розкривати свої таланти в 42 школі!

,

Хороша школа, але потрібно покращити рівень викладання точних наук за рахунок деяких вчителів

,

Школа супер!!!Вчителі професіонали,знавці свого діла!!! Особливо старше покоління,а ііх э багато,велике спасибі найкращому педагогу і класному керівнику-Оксані Ярославівній(вч.історііі).Дуже обурюють коментарі так званих мам,які пишуть про низький рівень знань і хабарництво,якщо ваша дитина погано вчиться і вигадуэ байки про хабарі,щоб ви іій повірили,то не треба наводити наклеп!!!!В першу чергу перевірте уроки,а якщо зовсім цікаво про якість викладання,то посидіть на уроках і переконайтесь,що проблеми з вашою дитиною,а не з вчителями!!!Велике спасибі всьому колективу СШ#42 за все!

,

Рекомендую

,

Дякую Апаришу,Колбе,Циклопу,Зенику(муз),И.П.Гетто,О.Демяневне,и многим др.Люблю Вас всех!!!

,

школа в якій : - навчання на першому місці; - учні ідуть із задоволенням на уроки; - відсутні будь які завуальовані жидівські "побори" грошей;

,

Я вчилася в цій школі до 7 класу 2013 рік я переїхала в Іспанію і мала досить вищий рівень знань ніж тут школа 42 прекрасна як на мене це найкраща школа в світі я би я не переїхала сюди я ні за що б не змінила цю школу в ній вчилися моя мама,тьотя, дідо, я і зараз вчиться двойорідний брат дякую за це що ви мені дали ці знання. Вчителі дуже файні і завжди готові щоб викладати свій придмет. Медсестри як що бачать що хтось насправді себе погано почуває відправляють до дому Дякую Нелі Петрівні, Діані Юрівній, Наталі Олексіївній і всі остальним вчителям вас люблю і поважаю

,

Одна із кращих шкіл Львова

,

Моя школа найкраща!!!

,

Школа стала жахлива за останні 3 роки.Медсестри на хворих дітей не реагують ,тому що нема елементарних ліків.Деякі вчителі теж не вірять що дитина може бути хвора і потребує допомоги .

,

школа супер

,

все, щоб в школі не робилося, це для дітей - заслуга в цьому беззаперечно директора та викладацького колективу !!!

,

супер школа директор та педагогічний колектив на місці, чому бо грошей не збирають !!!

,

Школа прекрасна і це не прості слова!!! Знання отримані в ній дійсно на вищому рівні, вчителі небайдужіі ставляться до всього з розумінням, персонал хороший та з гумором)))Всі заходи - на вищому рівні!!!

,

Крута школа)) їдальня жах!!!!(((але вчитись можно)))))

,

Школа прекрасна!!!!Я зара навчаюсь там,умови класні,вчителі найкращі!уроки цікаві,матеріал викладають суперово і зрозуміло!!!Директор афігений і решта вчителі!!Сама прикольніша вчителька це Алла Вітольдівна*** І Ірина Богданівна***_хабарництва немає,і поводяться з учнями нормально!!!Що я можу сказати про школу хороша!!!

,

Школа та вчителі непогані, а от деякі учениці, які закінчили цю школу, мабуть багато корисних уроків прогуляли!!!

,

В загальному школа непогана. Багато гарних гурточків. Директор,завуч молодшої школи-молодці.Окреме фе в початковій школі-вчитель музики,та вчитель англійської.Побажання- поміняйте постачальника та персонал в їдальні.(шкода діток-харчування неякісне,холодне,однотипне. ) Далы буде...

,

Навчалась у цій школі з 1986 по 1993 роки (ще в старому приміщенні). Спогади хороші. Знання отримала відмінні. Особливо з математики, географії, біології, хімії, англійської. Коли перейшла в 46у на Науковій, то переплюнула по знаннях всіх у класі. Дякую тодішнім вчителям 42ої за високий рівень викладання (особливо вчительці математики Наталі Володимирівні і вчителю біології Маслигану Я.). )))

,

Рідна 42-га школа ніколи тебе не забуду ;))), я закінчила її у 2003 році. А особливо першу вчительку Петровську Галину Олегівну. Ви найкраща :))) Дуже Вас люблю і поважаю.

,

Школа афігена,весело капец!!!Класний керівник Алла Вітольдівна Суперова***

,

ШКОЛА була прекрасна,я,закінчив її у 1992.Згадую до сьогодні Бекерську Оксану Ярославівну,Маслагана Я.О.КамінськогоЯ.Й. Одне можу скаати,згадую тільки хороше.Усім викладачам велике вітання і спасибі!!!!!!!!!!!

,

Школа клас!! Викладачі супер!! Незабуваєм про бабу Люду)) Ностальгія..

,

школа нормальна..вчитися можна!!

,

закінчила у 2000--У Вузі дивувались звідки в мене такі глибокі знання з точних предметів (Хімії, Біології,Англійської, Історії, Математики) хвалили навіть репетитори...завдяки шкільним знанням гуманітарні предмети в Вузі тільки доповнювали мою базову грунтовну підготовку...Проте я вчилась тому що було цікаво мені, не знаю як тепер дітям вчитись... Дякую Колбі, унікальна жінка, неперевершений педагог, вона була діамантом 42 школи, надзвичайно професійна!!!!

,

Школа колись була крута, батьки там вчились - розказували, зараз багато гопніків і наріків.

,

Я зара вчуся в цій школі школа ідеальна вчитилі суперові вміють викласти свій предмет так щоб дитина зрозуміла директор молодець зроби спортзал актовий зал спорт майданчик ремонт у школі він молодець я не жалію що саме навчаюся у ці школі!!!!

,

супер

,

супер

,

низький рівень викладання, хабарництво ,неповага до учнів зі сторони вчителів,

,

Школа загалом хороша,але деякі вчителі просто нестерпні,необ*єктивно оцінюють знання дитини!Деякі викладачі позволяють собі хамити учням і тим самим вимагають до себе додаткової уваги з боку батьків.! А на рахунок господарської частини,директор працює..

,

Директор - молодець!справжній господар, погляньте як змінилася школа під його керівництвом: дах, спорт.зал, спорт майданчик, актовий зал(колись його таки дороблять:) А от вчителі,так деякі просто геніальні: Валентина Анатоліївна, Оксана Володимирівна(іст)..але деякі...особливо старшого покоління, особливо англ.мова і укр.мова...нісого не еавчають...лише, вибачте, займають місце!

,

найкраща школа шкода ,що вчителів старих які мене вчили не залишилось

,

Чудова школа,порівняно з іншими Львівськими школами де окрім фінансів нічим не цікавляться у цій школі усе робиться для дітей.Ми дуже задоволені школою та нашою вчителькою.

,

Закінчилa школу в 1986 році, Я багато років проживаЮ в ЛАТИНСЬКiй АМЕРИЦІ , 3гaдyЮ moix шкільних вчителів і моїх товаришів, для мене було краще. Ліна Іванова, Шлапак, Камінський Я. Й , моя перша вчителька 3iна andriibna - мене хороші спогади про вас

,

Школа дійсно була хороша, поки директором був Камінський Я. Й . Та й педагогічний колектив був сильним . Зараз понабирали молодих дубів, які самі не знають матеріалу, а відповідно і їхні учні . Я закінчила в 2000 - було класно. Маслиган Ярослав Олексійович найкращий педагог!!!!!!!!

,

хороша школа! викладання на доступному рівні..вчителі практично всі дуже добрі)..в 42 кожного дня весело!!)))

,

школа найкраща

,

Про цю школу можу сказати одне - жах. Викладання - нульовий рівень. Хабарництво, що до вчителів, на високому рівні, а знання повинні батьки компенсувати репетиторством зі сторони, оскільки вчителі, деякі, навіть свій матеріал за гроші не можуть викласти.

,

найнайкраща

,

я зараз там вчуся и там дыйсно кльво

,

найкраща школа в світі...)))) 42 the best

,

школа чудова,є хороші вчителі,а є й тупенькі

,

кльова школа реально класна)))))))))

,

школа суперова. найкраща в світі)))))))))))))!!!!!!!!!!!!

,

Люблю)))

,

школа супер я її абажаю

,

класна школа, а головне халявна.ми там тільки веселилися))))))))

,

Не дай бог мучитися втій школі.

,

школа супер але керівник класу поганий

,

Найкраща школа в світі! Вчителі супер,директор-respect))

,

Школа найкраща, дякую класному керівникові Стасишин Поліні Олексіївній! Випуск 1989 8-В клас.

,

крута школа)))

,

Найкраща школа в світі!!! :)

,

школа=)))))))

,

Суперська школа!!!!!!!!!!!!!!!!Кращої знайти наможливо!!!!!


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові