Школи

Середня школа №47


  • Львів · вул. Галицька, 54
  • (032) 296-03-63
  • денна
  • державна

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Не обладнанний клас з трудового, місця не хватає бо беруть по 2 класи. Про вчителів є багато чого казати, але найбільше виділяється з них вчителька Української мови, та Музичного мистецтва, Не знаю який толк з деректора, все що він робить це появляється на лінійках. Учень, з останьої парти 1 ряду

,

Директор невідповідальний та зовсім не дбає про учнів . У випускників не було урочистої частини та святкового вручення атестатів ,як у всіх інших шкіл ,поясниння цьому не має !!!! Але учні та вчителі дуже хороші, щирі та завжди допоможуть .

,

Наді мною знущаються хлопаки зі школи , не йдіть туди , нікому не можу порадити , нажаль.

,

Рекомендую всім школу , саме прекрасне шо я зустрів в своєму тяжкому житті.

,

Не рекомендую.

,

Сама найкраща школа!)вчителі хороші)в їдальні годують нормально)самий кращий вчитель фізкультури,математики та укр.мови)клінінг менеджери приємні в спілкуванні)

,

Дуже файна школа) Вчителі добре вчать, хабарів не беруть, в їдальні добре годують

,

Мої професійні навички , в цьому , якщо так можна сказати , навчальному закладі , не оцінив ніхто , я прекрасно викладав матеріал , але діти були хамами , а в учительській мене ніхто не поважав! Хоча я дорослий , і красивий чоловік.

,

В мене клас дивний в тій школі , нікому не раджу! Вони правда замахали вже!

,

Дирекція ,нащо ви збираєте 300 гривень ?? І якщо вже збираєте, тоді зробіть нормальні умови у харч блоці.. купіть посуду нову і прибори, а то якось зайшла у вашу 'їдальню" жахнулась... Продавець у їдальні макарони які не доїла попередня дитина або салат згрібає в тарілку і дає їсти іншій дитині ..... Діти старшокласники бачили це на власні очі!!

,

На уроці музики вчили пісні негра з Америки. На біології вчили раси людей - знову негри. На історії вчили про негрів-рабів з Америки. На праві вчили про рівність всіх людей , негри в їх числі. Школа - симулятор вивчення негрів 12/10

,

Моя школа. Закінчив у 97 р. Це згадка на все життя. Мав щастя навчатись, ще в "старої гвардії". Це реально на все життя. Абсолютно не хочу нічого поганого сказати про теперешніх вчителів. Відносно питань комфорту, як пишуть в деяких коментарях, так не найкращий. Наприклад пам!ятаю її ще без центрального опалення, тобто тільки пічки, теж без спортзалу, без туалетів, але це не перешкоджало нам три роки поспіль займати перші місця по футболу в місті, займати неодноразово місця на міських олімпіадах з різних дисциплін. Завжди немаю часу заглянути. Але зроблю це.

,

Музичка півкласу поставила 6 за семестр. Це смішно і в той же момент страшно!!! Одна дівчинка, яка ходить в музичну школу(!) теж має 6 за семестр і це у 8 класі! Вчителі прикривають одне одного за свої "грішки", аби зберегти репутацію школи і всерівно на думку учнів та їх батьків.

,

коли я вчилася від 1 по 4 деякі діти ходили до вчительки на додатково і за те що вони до неї ходила вона деяких робила відмінниками а коли вже почався 5 клас то вони з першого місця на 7 а коли в 4 класах писали контрольні на 10 11 і 12 то тепер пишуть на 4 5 6 7 і деякі ну максимум на 8 а так вчителі нормальні деяким не подобається вчителька з музики на уроках деколи в деяких дітей є сльози на очах вона дуже сильно вимагає

,

НАЙКРАЩА, НАЙРІДНІША ШКОЛА. Я ТАМ ВЧИЛАСЬ І ЗАРАЗ ВЧАТЬСЯ МОЇ ДІТИ. ВЧИТЕЛІ ДОБРЕ СТАВЛЯТЬСЯ ДО ДІТЕЙ ., У ВСЬОМУ ПОМАГАЮТЬ. МАЛЕНЬКА, ОХАЙНА ШКОЛА

,

моя донечка цього року закінчує 1-Б клас!Дитина з самого початку дуже полюбила її першу вчительку-Хому Надію Володимирівну,яка до кожної дитини вміє знайти підхід,адже кожна дитина індивідуальна.Навіть просить ,щоб залишити її на групу продовженого дня. Із задоволенням йде до школи,а яке гарне свято Матері підготували нам вчителька з дітьми - просто супер! Дякую Вам, Надія Володимирівна, за таку нелегку та сумлінну працю.У школі завжди чисто та затишно.

,

Найкраща школа у місті Винники це школа №47.Неперевершені кваліфіковані доброзичливі вчителі які сумлінно виконують свою працю. .Мої діти з великим задоволенням відвідують уроки. За допомогою хороших вчителів вчаться на відмінно.Велике спасибі вчительці початкових класів Хома Надії Володимирівні за супер сильну підготовку дітей у старшу школу.Ви найкращі!!!!!!!!!!!

,

Школа супер.Вчителі,добрі.але вимогливі.Дбають ,щоб діти мали знання. А які свята неперевершені проводять вчителі початкової школи.Дуже талановиті і уважні до дітей. А якби у школі був би актовий зал для проведення свят,то би було супер.x

,

Марія,мати 3дітей. Моі діти всі вчаться у СЗШ47.Прекрасна школа,по навчанні найкраща у Винниках. Кваліфіковані і знаючі вчителі, завжди з розумінням відносяться до діток, особливо вчителі початкової школи. Ніякоі корупції.!!! Вчителі віддані своїй роботі,стільки сил ,здоров'я,уваги,терпіння все для наших дітей.

,

Жахлива школа!!!! Гіршу годі і шукати! Оцінки занижують, ставлення до дітей не коректне, корупція процвітає, деякі вчителі взагалі не кваліфіковані і не знають свого предмета, по 12 бальній системі не оцінюють на 8-10 балів із штанів потрібно вискочити, також деякі із викладачів займаються репетиторством прямо на уроках. А про комфорт і зручності взагалі мовчу! Місця у цій школі не те, що не вистачає, його там немає. Такі обов'язкові приміщення як: роздягальня, їдальня, спортивний зал і з кабінетів 5 взагалі є відсутніми. Діти ходять у дві зміни. Опалення теж погане, зимою учні сидять у куртках, а після вихідних краще до школи не іти!

,

Найкраща школа в світі! Я вже вчуся у тій школі 5 років. До вчителів я немаю скарги. Бо вони дуже добрі! Я дуже люблю цю школу! Раджу вам записувати дітей в нашу дивовижну школу!

,

найкраща школа у світі я ще такої не бачила вчителі просто супер я там вчуся вже 5 років і за цей довгий час з учителів мене ще ніхто не скривдив закликаю вас у цю дивовижну прекрасну школу

,

Найкраща школа!!! Директорів би таких побільше!

,

прекрасні вчителі початкової школи.чуйні доброзичливі добрі люблячі віддані своїй справі.спасибі вам за вашу працю

,

Порядний керівник, чудова школа. Будемо раді співпрацювати. З повагою, адміністрація ОПП "Володимир Великий"

,

Лице школи -директор. А наш директор-супер!!!Особлива подяка Ярославі Василівні,Ользі Василівні,Вірі Михайлівні.А ще класна вчителька фізики.Її жарти завжди доречні!!!Йосипу Теодоровичу особливий respect!!!

,

Сама школа є нормальна і вчителі є більш-менш нормальні, але багато учнів, які там вчаться є або дурні або хулігани...

,

супер школа

,

найкраща школа в світі

,

Файна школа

,

Маленька, гарна школа з чудовою адміністрацією! Без корупції! До дітей ставляться з любовю і розумінням. Всім рекомендую! Є вчителі, які доїзджають з іншого куточка Львова, але ніхто не хоче міняти роботу. Такої школи напевно більше вже немає!!!

,

нормальна школа

,

Найкраща школа


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові